align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL - zahod 2019/20
  Zapisnik: 8. krog 05.10.19
   TEKMA: Kočevje - TKK Tolmin 3 : 2 (2 : 0)
   Kraj: Kočevje - Stadion Gaj Kočevje    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Jazbec Žan
   1. pomočnik: Švarc Dejan
   2. pomočnik: Čiča Miodrag
   Delegat: Žunič Ivan
   POSTAVI
   Kočevje
Priimek in ime
  2  Vesel David
  5  Janeš Nik
  6  Hočevar Gal (K)
  8  Hodžić Anel
  9  Hočevar Maj
  10  Babić Miha
  11  Grošić Elmas
  12  Krivdić Emir (V)
  13  Milović Dejan
  15  Pavlovič Nejc
  24  Kunstelj Gaj
   TKK Tolmin
Priimek in ime
  1  Konec Jaka (V)
  2  Kutin Tim
  3  Kos Gregor
  4  Šturm Jani
  8  Kavčič Bine
  11  Lesjak Sebastian
  13  Šuligoj Matija
  15  Kucalović Boban (K)
  16  Dowlin Bruce Allen
  20  Debenjak Grega
  21  Perše Dani
  Rezervni igralci
  1  Goričar Vid (V)
  20  Letig Luka
  23  Vidmar Peter
  27  Majcen Žiga
  Rezervni igralci
  12  Rutar Uroš (V)
  18  Rutar Luka
  22  Lapanja Jaka
  23  Kutin Nik
   TRENER
   Kočevje
   Fartek Saša
   TKK Tolmin
   Kragelj Jan
   STRELCI
   Kočevje
   1 : 0 10 - Babić Miha (21')
   2 : 0 10 - Babić Miha (30')
   3 : 0 9 - Hočevar Maj (51')
   TKK Tolmin
   3 : 1 20 - Debenjak Grega (72')
   3 : 2 20 - Debenjak Grega (91')
   OPOMINJANI
   Kočevje
   TKK Tolmin
    20 - Debenjak Grega (45')
    11 - Lesjak Sebastian (70')
   IZKLJUČENI
   Kočevje
   TKK Tolmin
   MENJAVE
   Kočevje
  Minuta  Igralec
  80'     27 - Majcen Žiga
       15 - Pavlovič Nejc
  89'     23 - Vidmar Peter
       11 - Grošić Elmas
   TKK Tolmin
  Minuta  Igralec
  46'     22 - Lapanja Jaka
       21 - Perše Dani
  74'     18 - Rutar Luka
       3 - Kos Gregor
  87'     23 - Kutin Nik
       4 - Šturm Jani
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
13. krog 09.11.19
Kočevje : Žiri 0 : 2
TKK Tolmin : Primorje 0 : 1
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 4 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 0 : 1
Sava Kranj : Ilirija 1911 3 : 1
Elta Izola : Tinex Šenčur 2 : 0
Fama Vipava : Adria 1 : 0
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan