align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL - zahod 2019/20
  Zapisnik: 8. krog 05.10.19
   TEKMA: Bled Hirter - Sava Kranj 4 : 3 (2 : 2)
   Kraj: Bled - Športni park Bledec, Bled    Gledalcev: 200
   Glavni sodnik Kondić Božo
   1. pomočnik: Frece Tine
   2. pomočnik: Kos Damjan
   Delegat: Stenovec Darko
   POSTAVI
   Bled Hirter
Priimek in ime
  8  Ambrožič Nejc
  9  Remškar Moreno
  11  Pašić Armin
  12  Halilović Alan (V)
  13  Stanko Ladislav (K)
  14  Wolhar Jan
  17  Grašič Rok
  18  Grilc Marko
  19  Bertoncelj Matic
  20  Djukić Darko
  21  Križaj Nejc
   Sava Kranj
Priimek in ime
  2  Kopač Matic
  3  Bodiroža Aleksandar
  4  Zukanovič Jure
  5  Bojić Momir
  8  Cankar Anže
  9  Idrizi Tim
  11  Zajc Erazem
  12  Kreger Arnold (V)
  22  Iličič Luka
  34  Dojčinović Vladimir (K)
  37  Križaj Jure
  Rezervni igralci
  1  Ambrožič Jakob (V)
  4  Ikač David
  6  Kamšek Izidor Erazem
  7  Potočnik Domen
  15  Majnik Miha
  16  Vukić Aleks
  Rezervni igralci
  1  Rakovič Jan (V)
  7  Nosan Matija
  14  Babić Josip
  15  Anžič Žak
  16  Križnar Nejc
  18  Nunar Matevž
  45  Ibraimov Đan Doan
   TRENER
   Bled Hirter
   Kajtazovič Jaka
   Sava Kranj
   Dolinar Aleš
   STRELCI
   Bled Hirter
   1 : 1 9 - Remškar Moreno (11')
   2 : 1 13 - Stanko Ladislav (32') 11m
   3 : 3 13 - Stanko Ladislav (90')
   4 : 3 9 - Remškar Moreno (93')
   Sava Kranj
   0 : 1 9 - Idrizi Tim (3')
   2 : 2 2 - Kopač Matic (46') 11m
   2 : 3 8 - Cankar Anže (68')
   OPOMINJANI
   Bled Hirter
    19 - Bertoncelj Matic (45')
    21 - Križaj Nejc (75')
   Sava Kranj
    5 - Bojić Momir (11')
   IZKLJUČENI
   Bled Hirter
   Sava Kranj
   MENJAVE
   Bled Hirter
  Minuta  Igralec
  66'     15 - Majnik Miha
       14 - Wolhar Jan
   Sava Kranj
  Minuta  Igralec
  46'     15 - Anžič Žak
       34 - Dojčinović Vladimir
  63'     18 - Nunar Matevž
       5 - Bojić Momir
  77'     45 - Ibraimov Đan Doan
       37 - Križaj Jure
  85'     7 - Nosan Matija
       11 - Zajc Erazem
  85'     14 - Babić Josip
       9 - Idrizi Tim
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
13. krog 09.11.19
Kočevje : Žiri 0 : 2
TKK Tolmin : Primorje 0 : 1
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 4 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 0 : 1
Sava Kranj : Ilirija 1911 3 : 1
Elta Izola : Tinex Šenčur 2 : 0
Fama Vipava : Adria 1 : 0
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan