align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL - zahod 2019/20
  Zapisnik: 8. krog 05.10.19
   TEKMA: Primorje - Tinex Šenčur 2 : 1 (1 : 0)
   Kraj: Ajdovščina - Mestni stadion Ajdovščina    Gledalcev: 200
   Glavni sodnik Begič Amel
   1. pomočnik: Majhen Matija
   2. pomočnik: Pantić Saša
   Delegat: Kopač Borut
   POSTAVI
   Primorje
Priimek in ime
  6  Lukač Andrej
  8  Kuraj Anže
  10  Džuzdanović Amel (K)
  14  Leban Žan
  15  Dedić Haris
  18  Kodermac Leon
  20  Plavšič Vajde Nik
  22  Štrukelj Januš (V)
  23  Kodermac Jakob
  24  Kuraj Jaka
  25  Škarabot Matija
   Tinex Šenčur
Priimek in ime
  3  Parežanin Uroš
  5  Kačar Miha
  6  Tramte Tine
  10  Markič Luka
  11  Kokalj Samo
  12  Vrečič Lenart (V)
  13  Jogić Ervin (K)
  14  Repnik Gašper
  17  Gvardjančič Jernej
  19  Ribnikar Gal
  21  Ivanuša David
  Rezervni igralci
  1  Nabergoj Anže (V)
  2  Bole Blaž
  5  Podgoršek Žan
  11  Zavnik Matic
  16  Puc Aljaž
  17  Tragin Luka
  21  Nagode Tilen
  Rezervni igralci
  1  Gromilič Dino (V)
  2  Dedić David
  4  Rozman Kristian
  7  Čarman Djuran Simon
  8  Dolžan Rok
  15  Šmid Klavdij
  18  Šink Luka
   TRENER
   Primorje
   Komac Andrej
   Tinex Šenčur
   Levstek Ivo
   STRELCI
   Primorje
   1 : 0 23 - Kodermac Jakob (8')
    8 - Kuraj Anže (32') 11m
   2 : 1 10 - Džuzdanović Amel (78') 11m
   Tinex Šenčur
   1 : 1 11 - Kokalj Samo (75') 11m
   OPOMINJANI
   Primorje
    8 - Kuraj Anže (65')
    24 - Kuraj Jaka (74')
   Tinex Šenčur
    13 - Jogić Ervin (58')
    14 - Repnik Gašper (63')
    5 - Kačar Miha (63')
    6 - Tramte Tine (67')
   IZKLJUČENI
   Primorje
   Tinex Šenčur
   MENJAVE
   Primorje
  Minuta  Igralec
  62'     21 - Nagode Tilen
       14 - Leban Žan
  71'     11 - Zavnik Matic
       18 - Kodermac Leon
  83'     5 - Podgoršek Žan
       20 - Plavšič Vajde Nik
  83'     16 - Puc Aljaž
       15 - Dedić Haris
   Tinex Šenčur
  Minuta  Igralec
  46'     7 - Čarman Djuran Simon
       21 - Ivanuša David
  46'     8 - Dolžan Rok
       19 - Ribnikar Gal
  84'     4 - Rozman Kristian
       6 - Tramte Tine
  84'     15 - Šmid Klavdij
       14 - Repnik Gašper
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan