align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL - zahod 2019/20
  Zapisnik: 8. krog 06.10.19
   TEKMA: Brinje Grosuplje - Fama Vipava 1 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Grosuplje - Stadion Brinje Grosuplje    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Vivod Dejan
   1. pomočnik: Jonke Mitja
   2. pomočnik: Močivnik Joži
   Delegat: Trope Bogdan
   POSTAVI
   Brinje Grosuplje
Priimek in ime
  1  Cvijić Nikola (V)
  2  Abdić Adnan
  4  Hribar Matevž
  7  Škerl Filip
  9  Dorniž Gregor
  10  Povh Matic
  11  Rexhepi Florgent
  15  Koler Nejc
  16  Klančnik Domen
  19  Šporar Rok
  20  Boh Denis (K)
   Fama Vipava
Priimek in ime
  1  Želko Gašper (V)
  6  Žižek Maxi Leon
  7  Keranović Alen
  10  Božič Domen
  11  Žižmond Matej
  14  Panič Nardin Jakob
  15  Peršič Aljoša
  16  Jamšek Sebastjan
  18  Kuhar Jaka
  19  Vidmar Nejc (K)
  20  Krečič Erik
  Rezervni igralci
  5  Božič Maj
  8  Mahič Al
  12  Jerman Žan Luka (V)
  13  Strajnar Nal
  14  Kočar Jernej
  17  Kralj Tilen
  18  Einsiedler Andraž
  Rezervni igralci
  4  Sever Matic
  5  Trošt Miha
  9  Leban Tilen
  12  Bajc Izak (V)
  13  Kodelja Enej
  17  Tutuš Branko
   TRENER
   Brinje Grosuplje
   Markovič Goran
   Fama Vipava
   Mulahmetović Šefik
   STRELCI
   Brinje Grosuplje
   1 : 0 7 - Škerl Filip (75')
    9 - Dorniž Gregor (80') 11m
   Fama Vipava
   OPOMINJANI
   Brinje Grosuplje
    4 - Hribar Matevž (56')
    1 - Cvijić Nikola (87')
   Fama Vipava
    18 - Kuhar Jaka (40')
    15 - Peršič Aljoša (73')
    11 - Žižmond Matej (80')
   IZKLJUČENI
   Brinje Grosuplje
   Fama Vipava
   MENJAVE
   Brinje Grosuplje
  Minuta  Igralec
  60'     5 - Božič Maj
       4 - Hribar Matevž
  78'     17 - Kralj Tilen
       7 - Škerl Filip
  78'     8 - Mahič Al
       11 - Rexhepi Florgent
  86'     13 - Strajnar Nal
       16 - Klančnik Domen
  86'     18 - Einsiedler Andraž
       9 - Dorniž Gregor
   Fama Vipava
  Minuta  Igralec
  68'     9 - Leban Tilen
       19 - Vidmar Nejc
  86'     17 - Tutuš Branko
       10 - Božič Domen
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
13. krog 09.11.19
Kočevje : Žiri 0 : 2
TKK Tolmin : Primorje 0 : 1
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 4 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 0 : 1
Sava Kranj : Ilirija 1911 3 : 1
Elta Izola : Tinex Šenčur 2 : 0
Fama Vipava : Adria 1 : 0
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan