align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL - zahod 2019/20
  Zapisnik: 9. krog 11.10.19
   TEKMA: Tinex Šenčur - Brinje Grosuplje 0 : 3 (0 : 1)
   Kraj: Šenčur - Športni park Šenčur    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Tkalčič Bojan
   1. pomočnik: Karmel Vidko
   2. pomočnik: Holcman Aljaž
   Delegat: Stančin Marko
   POSTAVI
   Tinex Šenčur
Priimek in ime
  1  Gromilič Dino (V)
  2  Parežanin Uroš
  3  Kačar Miha
  5  Tramte Tine
  8  Dolžan Rok (K)
  10  Markič Luka
  11  Kokalj Samo
  14  Repnik Gašper
  17  Gvardjančič Jernej
  19  Ribnikar Gal
  21  Ivanuša David
   Brinje Grosuplje
Priimek in ime
  1  Cvijić Nikola (V)
  2  Abdić Adnan
  3  Hribar Matevž
  6  Škerl Filip
  9  Dorniž Gregor
  10  Povh Matic
  11  Rexhepi Florgent
  15  Koler Nejc
  16  Klančnik Domen
  19  Šporar Rok
  20  Boh Denis (K)
  Rezervni igralci
  4  Rozman Kristian
  6  Lipovec Luka
  7  Čarman Djuran Simon
  12  Vrečič Lenart (V)
  15  Šmid Klavdij
  20  Sanković Luka
  Rezervni igralci
  5  Božič Maj
  8  Mahič Al
  12  Jerman Žan Luka (V)
  13  Strajnar Nal
  14  Kočar Jernej
  17  Kralj Tilen
  18  Einsiedler Andraž
   TRENER
   Tinex Šenčur
   Levstek Ivo
   Brinje Grosuplje
   Markovič Goran
   STRELCI
   Tinex Šenčur
   Brinje Grosuplje
   0 : 1 9 - Dorniž Gregor (8')
   0 : 2 10 - Povh Matic (43')
    10 - Povh Matic (50') 11m
   0 : 3 9 - Dorniž Gregor (78')
   OPOMINJANI
   Tinex Šenčur
    14 - Repnik Gašper (18')
    8 - Dolžan Rok (35')
    4 - Rozman Kristian (77')
    10 - Markič Luka (86')
   Brinje Grosuplje
   IZKLJUČENI
   Tinex Šenčur
   Brinje Grosuplje
   MENJAVE
   Tinex Šenčur
  Minuta  Igralec
  60'     6 - Lipovec Luka
       17 - Gvardjančič Jernej
  60'     7 - Čarman Djuran Simon
       19 - Ribnikar Gal
  63'     4 - Rozman Kristian
       5 - Tramte Tine
  78'     15 - Šmid Klavdij
       21 - Ivanuša David
   Brinje Grosuplje
  Minuta  Igralec
  68'     5 - Božič Maj
       6 - Škerl Filip
  74'     8 - Mahič Al
       3 - Hribar Matevž
  74'     13 - Strajnar Nal
       11 - Rexhepi Florgent
  84'     18 - Einsiedler Andraž
       10 - Povh Matic
  84'     14 - Kočar Jernej
       16 - Klančnik Domen
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan