align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL - zahod 2019/20
  Zapisnik: 9. krog 13.10.19
   TEKMA: TKK Tolmin - Arne Tabor 69 2 : 0 (2 : 0)
   Kraj: Tolmin - Športni park Brajda, Tolmin    Gledalcev: 150
   Glavni sodnik Šmajc David
   1. pomočnik: Jamnik Jure
   2. pomočnik: Bohinc Urban
   Delegat: Drečnik Davor
   POSTAVI
   TKK Tolmin
Priimek in ime
  1  Konec Jaka (V)
  2  Kutin Tim
  3  Kos Gregor
  4  Šturm Jani
  6  Rakušček Danjel
  8  Kavčič Bine
  11  Lesjak Sebastian
  15  Kucalović Boban (K)
  16  Dowlin Bruce Allen
  20  Debenjak Grega
  21  Perše Dani
   Arne Tabor 69
Priimek in ime
  1  Sitar Matic (V)
  3  Krevzel Panić Aleksander
  4  Simič Jon
  5  Kranjc Jaka
  7  Fortin Matevž
  8  Trivunčevič Dragan
  10  Bokal Žiga (K)
  11  Čakš Urban
  13  Platiša Jošt
  15  Marinović Siniša
  17  Akpomudia Ogochukwu Prince
  Rezervni igralci
  12  Rutar Uroš (V)
  13  Šuligoj Matija
  14  Zabelaj Fitim
  17  Kumer Nejc
  18  Rutar Luka
  22  Lapanja Jaka
  23  Kutin Nik
  Rezervni igralci
  2  Novak Gal
  9  Lukman Žiga
  14  Srovin Nejc
  18  Olivo Erik
  19  Čakš Uroš
  20  Pibernik Matevž
   TRENER
   TKK Tolmin
   Kragelj Jan
   Arne Tabor 69
   Sajovic Marko
   STRELCI
   TKK Tolmin
   1 : 0 20 - Debenjak Grega (5')
   2 : 0 4 - Šturm Jani (14')
   Arne Tabor 69
   OPOMINJANI
   TKK Tolmin
    16 - Dowlin Bruce Allen (33')
    18 - Rutar Luka (90')
   Arne Tabor 69
    4 - Simič Jon (30')
    10 - Bokal Žiga (64')
   IZKLJUČENI
   TKK Tolmin
   Arne Tabor 69
   MENJAVE
   TKK Tolmin
  Minuta  Igralec
  60'     22 - Lapanja Jaka
       3 - Kos Gregor
  78'     13 - Šuligoj Matija
       16 - Dowlin Bruce Allen
  78'     18 - Rutar Luka
       15 - Kucalović Boban
  86'     17 - Kumer Nejc
       6 - Rakušček Danjel
   Arne Tabor 69
  Minuta  Igralec
  31'     9 - Lukman Žiga
       5 - Kranjc Jaka
  46'     2 - Novak Gal
       13 - Platiša Jošt
  68'     18 - Olivo Erik
       11 - Čakš Urban
  80'     19 - Čakš Uroš
       7 - Fortin Matevž
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
13. krog 09.11.19
Kočevje : Žiri 0 : 2
TKK Tolmin : Primorje 0 : 1
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 4 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 0 : 1
Sava Kranj : Ilirija 1911 3 : 1
Elta Izola : Tinex Šenčur 2 : 0
Fama Vipava : Adria 1 : 0
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan