align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL - zahod 2019/20
  Zapisnik: 9. krog 13.10.19
   TEKMA: Elta Izola - Bled Hirter 1 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Izola - Mestni stadion Izola    Gledalcev: 70
   Glavni sodnik Kos Blaž
   1. pomočnik: Todorović Nedeljko
   2. pomočnik: Pantić Saša
   Delegat: Komel Bogdan
   POSTAVI
   Elta Izola
Priimek in ime
  1  Počkaj Anže (V)
  2  Zonta Tadej
  3  Terčič Andrej
  4  Pletikos Chris (K)
  5  Radovanović Blažo
  6  Žitko Jure
  7  Golja Aljaž
  8  Ribič Žan
  9  Rodica Tomaž
  10  Zemljak Matej
  11  Jerman Jan
   Bled Hirter
Priimek in ime
  7  Potočnik Domen
  8  Ambrožič Nejc
  9  Remškar Moreno
  10  Križaj Nejc
  11  Pašić Armin
  12  Halilović Alan (V)
  13  Stanko Ladislav (K)
  14  Wolhar Jan
  17  Grašič Rok
  18  Grilc Marko
  20  Djukić Darko
  Rezervni igralci
  12  Jugovac Gašper (V)
  13  Zugan Edi
  14  Mingotti Lucas
  15  Gavrić Aleksandar
  16  Zajec David
  18  Koščak Jan
  19  Vašl Scott
  Rezervni igralci
  1  Ambrožič Jakob (V)
  5  Sekulić Uroš
  6  Kamšek Izidor Erazem
  19  Bertoncelj Matic
  21  Ikač David
   TRENER
   Elta Izola
   Počkaj Damjan
   Bled Hirter
   Kajtazovič Jaka
   STRELCI
   Elta Izola
   1 : 0 10 - Zemljak Matej (39') 11m
   Bled Hirter
   OPOMINJANI
   Elta Izola
    9 - Rodica Tomaž (41')
    11 - Jerman Jan (60')
    3 - Terčič Andrej (90')
   Bled Hirter
    12 - Halilović Alan (38')
    17 - Grašič Rok (41')
    10 - Križaj Nejc (48')
    7 - Potočnik Domen (75')
   IZKLJUČENI
   Elta Izola
   Bled Hirter
   MENJAVE
   Elta Izola
  Minuta  Igralec
  60'     14 - Mingotti Lucas
       11 - Jerman Jan
  82'     15 - Gavrić Aleksandar
       6 - Žitko Jure
  87'     13 - Zugan Edi
       10 - Zemljak Matej
   Bled Hirter
  Minuta  Igralec
  53'     21 - Ikač David
       14 - Wolhar Jan
  68'     19 - Bertoncelj Matic
       9 - Remškar Moreno
  76'     5 - Sekulić Uroš
       7 - Potočnik Domen
  76'     6 - Kamšek Izidor Erazem
       17 - Grašič Rok
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
13. krog 09.11.19
Kočevje : Žiri 0 : 2
TKK Tolmin : Primorje 0 : 1
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 4 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 0 : 1
Sava Kranj : Ilirija 1911 3 : 1
Elta Izola : Tinex Šenčur 2 : 0
Fama Vipava : Adria 1 : 0
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan