align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL - zahod 2019/20
  Zapisnik: 10. krog 19.10.19
   TEKMA: Adria - Sava Kranj 3 : 1 (2 : 1)
   Kraj: Miren - Igrišče Pri Štantu Miren    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Sagrković Asmir
   1. pomočnik: Kurtušič Igor
   2. pomočnik: Pantić Saša
   Delegat: Sulič Tomaž
   POSTAVI
   Adria
Priimek in ime
  1  Radikon Matija (V)
  2  Masten Nik
  3  Hlede Tine
  5  Pečenko Jan
  8  Kompara Matija
  11  Komel Vili
  16  Torkar Miha
  17  Klančič Ambrož
  19  Klepac Boštjan
  20  Milijašević Miloš
  22  Godnič Matej (K)
   Sava Kranj
Priimek in ime
  4  Zukanovič Jure (K)
  5  Bojić Momir
  9  Idrizi Tim
  11  Zajc Erazem
  12  Rakovič Jan (V)
  13  Cankar Anže
  17  Nunar Matevž
  21  Kopač Matic
  26  Anžič Žak
  33  Križaj Jure
  43  Ibraimov Đan Doan
  Rezervni igralci
  4  Umek Klemen
  7  Sirk Miha
  10  Zovatto Filippo
  12  Zanier Anej (V)
  14  Batič Jakob
  18  Pavlin Rok
  21  Krševan Matic
  Rezervni igralci
  1  Kreger Arnold (V)
  7  Nosan Matija
  8  Bodiroža Aleksandar
  10  Iličič Luka
  14  Babić Josip
  15  Križnar Nejc
  40  Kondić Stefan
   TRENER
   Adria
   Živec Simon
   Sava Kranj
   Dolinar Aleš
   STRELCI
   Adria
   1 : 0 20 - Milijašević Miloš (15')
   2 : 0 20 - Milijašević Miloš (27')
   3 : 1 20 - Milijašević Miloš (50')
   Sava Kranj
   2 : 1 13 - Cankar Anže (44')
   OPOMINJANI
   Adria
    11 - Komel Vili (57')
    16 - Torkar Miha (70')
    7 - Sirk Miha (73')
   Sava Kranj
    21 - Kopač Matic (48')
    26 - Anžič Žak (51')
    11 - Zajc Erazem (88')
   IZKLJUČENI
   Adria
   Sava Kranj
   MENJAVE
   Adria
  Minuta  Igralec
  62'     7 - Sirk Miha
       2 - Masten Nik
  78'     4 - Umek Klemen
       17 - Klančič Ambrož
  90'     21 - Krševan Matic
       22 - Godnič Matej
  90'     10 - Zovatto Filippo
       19 - Klepac Boštjan
   Sava Kranj
  Minuta  Igralec
  46'     10 - Iličič Luka
       5 - Bojić Momir
  67'     14 - Babić Josip
       17 - Nunar Matevž
  67'     7 - Nosan Matija
       13 - Cankar Anže
  80'     40 - Kondić Stefan
       33 - Križaj Jure
  80'     15 - Križnar Nejc
       43 - Ibraimov Đan Doan
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
13. krog 09.11.19
Kočevje : Žiri 0 : 2
TKK Tolmin : Primorje 0 : 1
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 4 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 0 : 1
Sava Kranj : Ilirija 1911 3 : 1
Elta Izola : Tinex Šenčur 2 : 0
Fama Vipava : Adria 1 : 0
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan