align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL - zahod 2019/20
  Zapisnik: 11. krog 26.10.19
   TEKMA: Ilirija 1911 - Brinje Grosuplje 1 : 2 (1 : 2)
   Kraj: Ljubljana - Stadion Ilirija    Gledalcev: 120
   Glavni sodnik Janžekovič Borut
   1. pomočnik: Burjan Aleksander
   2. pomočnik: Mileta Lovro
   Delegat: Avdagić Meho
   POSTAVI
   Ilirija 1911
Priimek in ime
  1  Kosanec Jan (V)
  2  Latinčič Marko
  5  Tavčar Aljaž
  6  Gutić Din
  8  Čufurovič Aldin
  9  Kosi Anže
  10  Corn Jaka (K)
  11  Veselaj Getuar
  18  Žibert Lan
  19  Strajnar Nejc
  21  Bosnić Kenen
   Brinje Grosuplje
Priimek in ime
  1  Cvijić Nikola (V)
  2  Abdić Adnan
  4  Hribar Matevž
  7  Škerl Filip
  9  Dorniž Gregor
  10  Povh Matic
  11  Rexhepi Florgent
  15  Koler Nejc
  16  Klančnik Domen
  19  Šporar Rok
  20  Boh Denis (K)
  Rezervni igralci
  7  Lužar Jakob
  12  Lapuh Brin (V)
  13  Mahić Dino
  15  Zrimšek Jure
  16  Peklar Domen
  17  Bratina Mark
  20  Oduh Simon Abutu
  Rezervni igralci
  5  Božič Maj
  8  Mahič Al
  12  Jerman Žan Luka (V)
  14  Kočar Jernej
   TRENER
   Ilirija 1911
   Jermol Borut
   Brinje Grosuplje
   Markovič Goran
   STRELCI
   Ilirija 1911
   1 : 0 9 - Kosi Anže (2')
   Brinje Grosuplje
   1 : 1 15 - Koler Nejc (8')
   1 : 2 7 - Škerl Filip (38')
   OPOMINJANI
   Ilirija 1911
    18 - Žibert Lan (22')
    6 - Gutić Din (28')
    8 - Čufurovič Aldin (49')
    17 - Bratina Mark (77')
   Brinje Grosuplje
    2 - Abdić Adnan (22')
    20 - Boh Denis (26')
    9 - Dorniž Gregor (58')
    16 - Klančnik Domen (80')
   IZKLJUČENI
   Ilirija 1911
   Brinje Grosuplje
   MENJAVE
   Ilirija 1911
  Minuta  Igralec
  46'     20 - Oduh Simon Abutu
       18 - Žibert Lan
  72'     17 - Bratina Mark
       10 - Corn Jaka
  84'     13 - Mahić Dino
       6 - Gutić Din
   Brinje Grosuplje
  Minuta  Igralec
  62'     5 - Božič Maj
       4 - Hribar Matevž
  72'     8 - Mahič Al
       7 - Škerl Filip
  81'     14 - Kočar Jernej
       16 - Klančnik Domen
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
13. krog 09.11.19
Kočevje : Žiri 0 : 2
TKK Tolmin : Primorje 0 : 1
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 4 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 0 : 1
Sava Kranj : Ilirija 1911 3 : 1
Elta Izola : Tinex Šenčur 2 : 0
Fama Vipava : Adria 1 : 0
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan