align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL - zahod 2019/20
  Zapisnik: 11. krog 26.10.19
   TEKMA: Svoboda Ljubljana - Tinex Šenčur 2 : 3 (1 : 1)
   Kraj: Ljubljana - Športni park Svoboda, Ljubljana    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Vivod Dejan
   1. pomočnik: Jonke Mitja
   2. pomočnik: Močivnik Joži
   Delegat: Šturm Emil
   POSTAVI
   Svoboda Ljubljana
Priimek in ime
  2  Cimprič Gašper
  3  Primožič Ambrož
  6  Ibranović Dino
  7  Šajn Marko
  8  Đokić Aleksandar
  9  Aličaič Anel (K)
  11  Kolar Klemen
  13  Raspashkovski Vasko
  14  Štrancar Klemen
  17  Ivanovski Miran
  99  Lalić Goran (V)
   Tinex Šenčur
Priimek in ime
  2  Dedić David
  4  Rozman Kristian
  5  Parežanin Uroš
  6  Lipovec Luka
  7  Čarman Djuran Simon
  10  Markič Luka
  11  Kokalj Samo
  12  Vrečič Lenart (V)
  13  Jogić Ervin (K)
  14  Repnik Gašper
  17  Gvardjančič Jernej
  Rezervni igralci
  4  Džafič Alen
  5  Pavić Vanja
  10  Nuhanovič Edi
  16  Tabaković Ali
  18  Ahmetaj Valmir
  32  Krošelj Izidor (V)
  Rezervni igralci
  3  Cvitkovič Nejc
  8  Redžematović Denis
  16  Dimitrov Robert
  18  Šink Luka
  19  Ribnikar Gal
  20  Sanković Luka
  21  Vreček Matej
   TRENER
   Svoboda Ljubljana
   Jedinko Perica
   Tinex Šenčur
   Levstek Ivo
   STRELCI
   Svoboda Ljubljana
   1 : 0 11 - Kolar Klemen (11')
   2 : 3 8 - Đokić Aleksandar (94') 11m
   Tinex Šenčur
   1 : 1 11 - Kokalj Samo (29')
   1 : 2 17 - Gvardjančič Jernej (57')
   1 : 3 7 - Čarman Djuran Simon (88')
   OPOMINJANI
   Svoboda Ljubljana
    3 - Primožič Ambrož (29')
    9 - Aličaič Anel (43')
    4 - Džafič Alen (74')
   Tinex Šenčur
    6 - Lipovec Luka (60')
    12 - Vrečič Lenart (91')
    17 - Gvardjančič Jernej (93')
   IZKLJUČENI
   Svoboda Ljubljana
    9 - Aličaič Anel (51')
   Tinex Šenčur
    6 - Lipovec Luka (82')
   MENJAVE
   Svoboda Ljubljana
  Minuta  Igralec
  46'     10 - Nuhanovič Edi
       3 - Primožič Ambrož
  59'     4 - Džafič Alen
       17 - Ivanovski Miran
  86'     5 - Pavić Vanja
       14 - Štrancar Klemen
   Tinex Šenčur
  Minuta  Igralec
  84'     16 - Dimitrov Robert
       11 - Kokalj Samo
  89'     18 - Šink Luka
       7 - Čarman Djuran Simon
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan