align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL - zahod 2019/20
  Zapisnik: 11. krog 26.10.19
   TEKMA: TKK Tolmin - Žiri 3 : 0 (2 : 0)
   Kraj: Tolmin - Športni park Brajda, Tolmin    Gledalcev: 350
   Glavni sodnik Jerman Danijel
   1. pomočnik: Olenik Alen
   2. pomočnik: Cerovac Daniel
   Delegat: Antolin Rudi
   POSTAVI
   TKK Tolmin
Priimek in ime
  1  Mavrič Matej (V)
  2  Kutin Tim
  3  Kos Gregor
  4  Šturm Jani
  6  Rakušček Danjel
  8  Kavčič Bine
  11  Lesjak Sebastian
  15  Kucalović Boban (K)
  16  Dowlin Bruce Allen
  20  Debenjak Grega
  21  Perše Dani
   Žiri
Priimek in ime
  1  Zupet Klemen (V)
  4  Kržišnik Nejc
  5  Orešnik Krištof
  7  Eržen Nace (K)
  8  Kavčič Anže
  9  Krolnik Jaka Bric
  11  Šifrar Tjaš
  12  Frelih Boštjan
  15  Domijan Rok
  16  Stožinič Alexander
  19  Gligorević Zoran
  Rezervni igralci
  5  Zornik Tine
  10  Kravanja Tine
  12  Konec Jaka (V)
  13  Šuligoj Matija
  17  Kumer Nejc
  18  Rutar Luka
  22  Lapanja Jaka
  Rezervni igralci
  3  Frelih Blaž
  6  Bin Amat Ngadi Sajrul
  13  Brence Benjamin
  14  Eisele Nani
  17  Koblar Jan
  18  Eržen Žiga
  84  Poljanšek Žiga (V)
   TRENER
   TKK Tolmin
   Kragelj Jan
   Žiri
   Frelih Boris
   STRELCI
   TKK Tolmin
   1 : 0 20 - Debenjak Grega (7')
   2 : 0 20 - Debenjak Grega (33')
   3 : 0 20 - Debenjak Grega (83')
   Žiri
   OPOMINJANI
   TKK Tolmin
    11 - Lesjak Sebastian (57')
    6 - Rakušček Danjel (74')
   Žiri
    16 - Stožinič Alexander (57')
    18 - Eržen Žiga (69')
    7 - Eržen Nace (92')
   IZKLJUČENI
   TKK Tolmin
   Žiri
    18 - Eržen Žiga (92')
   MENJAVE
   TKK Tolmin
  Minuta  Igralec
  59'     5 - Zornik Tine
       11 - Lesjak Sebastian
  66'     22 - Lapanja Jaka
       3 - Kos Gregor
  79'     10 - Kravanja Tine
       2 - Kutin Tim
  79'     17 - Kumer Nejc
       15 - Kucalović Boban
  79'     18 - Rutar Luka
       6 - Rakušček Danjel
   Žiri
  Minuta  Igralec
  46'     17 - Koblar Jan
       11 - Šifrar Tjaš
  63'     18 - Eržen Žiga
       19 - Gligorević Zoran
  79'     13 - Brence Benjamin
       4 - Kržišnik Nejc
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan