align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL - zahod 2019/20
  Zapisnik: 12. krog 02.11.19
   TEKMA: Žiri - Fama Vipava 2 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Žiri - Stadion Polje Žiri    Gledalcev: 150
   Glavni sodnik Kordež Matic
   1. pomočnik: Ogrin Matej
   2. pomočnik: Močivnik Joži
   Delegat: Klarič Jernej
   POSTAVI
   Žiri
Priimek in ime
  2  Kunc Domen
  4  Kržišnik Nejc
  5  Orešnik Krištof
  7  Eržen Nace (K)
  8  Kavčič Anže
  9  Krolnik Jaka Bric
  12  Frelih Boštjan
  15  Domijan Rok
  16  Stožinič Alexander
  17  Koblar Jan
  30  Zupet Klemen (V)
   Fama Vipava
Priimek in ime
  1  Želko Gašper (V)
  3  Beltram Luka
  8  Kandare Jure
  11  Žižmond Matej
  13  Kodelja Enej
  14  Panič Nardin Jakob
  16  Jamšek Sebastjan
  17  Tutuš Branko
  18  Kuhar Jaka
  19  Vidmar Nejc (K)
  20  Krečič Erik
  Rezervni igralci
  3  Berglez Aljaž
  6  Perić Dejan
  11  Šifrar Tjaš
  13  Brence Benjamin
  14  Eisele Nani
  19  Gligorević Zoran
  84  Poljanšek Žiga (V)
  Rezervni igralci
  4  Sever Matic
  5  Trošt Miha
  6  Marc Roman
  7  Bajc Luka
  9  Leban Tilen
   TRENER
   Žiri
   Frelih Boris
   Fama Vipava
   Mulahmetović Šefik
   STRELCI
   Žiri
   1 : 0 7 - Eržen Nace (35')
   2 : 0 7 - Eržen Nace (68') 11m
   Fama Vipava
   OPOMINJANI
   Žiri
    16 - Stožinič Alexander (31')
    2 - Kunc Domen (53')
    11 - Šifrar Tjaš (90')
   Fama Vipava
    13 - Kodelja Enej (64')
    14 - Panič Nardin Jakob (80')
   IZKLJUČENI
   Žiri
   Fama Vipava
   MENJAVE
   Žiri
  Minuta  Igralec
  70'     19 - Gligorević Zoran
       2 - Kunc Domen
  77'     11 - Šifrar Tjaš
       17 - Koblar Jan
  90'     13 - Brence Benjamin
       9 - Krolnik Jaka Bric
   Fama Vipava
  Minuta  Igralec
  66'     9 - Leban Tilen
       17 - Tutuš Branko
  75'     7 - Bajc Luka
       19 - Vidmar Nejc
  82'     6 - Marc Roman
       13 - Kodelja Enej
  82'     4 - Sever Matic
       14 - Panič Nardin Jakob
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
13. krog 09.11.19
Kočevje : Žiri 0 : 2
TKK Tolmin : Primorje 0 : 1
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 4 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 0 : 1
Sava Kranj : Ilirija 1911 3 : 1
Elta Izola : Tinex Šenčur 2 : 0
Fama Vipava : Adria 1 : 0
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan