align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL - zahod 2019/20
  Zapisnik: 13. krog 09.11.19
   TEKMA: Sava Kranj - Ilirija 1911 3 : 1 (2 : 0)
   Kraj: Kranj - Stražišče - Športni center Stražišče    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Bezjak Blaž
   1. pomočnik: Skok Aleš
   2. pomočnik: Flajšman Jernej
   Delegat: Kokolj Andrej
   POSTAVI
   Sava Kranj
Priimek in ime
  4  Zukanovič Jure (K)
  8  Bodiroža Aleksandar
  9  Idrizi Tim
  10  Iličič Luka
  11  Zajc Erazem
  12  Kreger Arnold (V)
  13  Cankar Anže
  17  Nunar Matevž
  21  Kopač Matic
  33  Križaj Jure
  36  Anžič Žak
   Ilirija 1911
Priimek in ime
  1  Kosanec Jan (V)
  3  Latinčič Marko
  5  Tavčar Aljaž
  6  Gutić Din
  8  Čufurovič Aldin
  9  Kosi Anže
  10  Corn Jaka (K)
  11  Veselaj Getuar
  19  Strajnar Nejc
  21  Bosnić Kenen
  22  Humar Žan
  Rezervni igralci
  1  Rakovič Jan (V)
  5  Bojić Momir
  7  Nosan Matija
  14  Babić Josip
  15  Križnar Nejc
  26  Kondić Stefan
  43  Ibraimov Đan Doan
  Rezervni igralci
  2  Zrimšek Jure
  12  Lapuh Brin (V)
  13  Mahić Dino
  16  Peklar Domen
  17  Bratina Mark
  18  Žibert Lan
  20  Topalović Elvir
   TRENER
   Sava Kranj
   Ilirija 1911
   Jermol Borut
   STRELCI
   Sava Kranj
   1 : 0 9 - Idrizi Tim (30')
   2 : 0 13 - Cankar Anže (33')
   3 : 0 9 - Idrizi Tim (60')
   Ilirija 1911
   3 : 1 13 - Mahić Dino (67')
   OPOMINJANI
   Sava Kranj
    8 - Bodiroža Aleksandar (63')
    13 - Cankar Anže (91')
   Ilirija 1911
    6 - Gutić Din (69')
    9 - Kosi Anže (69')
   IZKLJUČENI
   Sava Kranj
   Ilirija 1911
   MENJAVE
   Sava Kranj
  Minuta  Igralec
  89'     43 - Ibraimov Đan Doan
       9 - Idrizi Tim
  92'     7 - Nosan Matija
       13 - Cankar Anže
   Ilirija 1911
  Minuta  Igralec
  61'     13 - Mahić Dino
       21 - Bosnić Kenen
  61'     17 - Bratina Mark
       22 - Humar Žan
  86'     16 - Peklar Domen
       11 - Veselaj Getuar
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan