align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL - zahod 2019/20
  Zapisnik: 13. krog 09.11.19
   TEKMA: Svoboda Ljubljana - Brinje Grosuplje 4 : 1 (2 : 0)
   Kraj: Ljubljana - Športni park Svoboda, Ljubljana    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Novarlić Damjan
   1. pomočnik: Biškup Matej
   2. pomočnik: Šobot Danijel
   Delegat: Arhar Primož
   POSTAVI
   Svoboda Ljubljana
Priimek in ime
  4  Aličaič Anel (K)
  6  Ibranović Dino
  7  Šajn Marko
  8  Đokić Aleksandar
  10  Dindič Jasmin
  11  Judež Klemen
  13  Cimprič Gašper
  14  Štrancar Klemen
  17  Džafič Alen
  22  Kolar Klemen
  99  Lalić Goran (V)
   Brinje Grosuplje
Priimek in ime
  1  Cvijić Nikola (V)
  2  Abdić Adnan
  3  Šparovec Anže
  5  Božič Maj
  7  Škerl Filip
  9  Dorniž Gregor
  11  Rexhepi Florgent
  15  Koler Nejc
  16  Klančnik Domen
  19  Šporar Rok
  20  Boh Denis (K)
  Rezervni igralci
  3  Raspashkovski Vasko
  5  Pavić Vanja
  9  Nuhanovič Edi
  15  Primožič Ambrož
  32  Krošelj Izidor (V)
  Rezervni igralci
  4  Hribar Matevž
  8  Mahič Al
  10  Povh Matic
  12  Jerman Žan Luka (V)
  14  Kočar Jernej
  17  Kralj Matija
  18  Einsiedler Andraž
   TRENER
   Svoboda Ljubljana
   Jedinko Perica
   Brinje Grosuplje
   Markovič Goran
   STRELCI
   Svoboda Ljubljana
   1 : 0 4 - Aličaič Anel (31')
   2 : 0 10 - Dindič Jasmin (40')
   3 : 1 8 - Đokić Aleksandar (62')
   4 : 1 14 - Štrancar Klemen (68')
   Brinje Grosuplje
   2 : 1 20 - Boh Denis (61') 11m
   OPOMINJANI
   Svoboda Ljubljana
    22 - Kolar Klemen (11')
    4 - Aličaič Anel (32')
    11 - Judež Klemen (39')
    13 - Cimprič Gašper (45')
    10 - Dindič Jasmin (58')
    17 - Džafič Alen (65')
    3 - Raspashkovski Vasko (67')
   Brinje Grosuplje
    5 - Božič Maj (7')
    3 - Šparovec Anže (44')
    11 - Rexhepi Florgent (51')
   IZKLJUČENI
   Svoboda Ljubljana
   Brinje Grosuplje
   MENJAVE
   Svoboda Ljubljana
  Minuta  Igralec
  46'     9 - Nuhanovič Edi
       11 - Judež Klemen
  46'     3 - Raspashkovski Vasko
       22 - Kolar Klemen
  66'     15 - Primožič Ambrož
       17 - Džafič Alen
  78'     5 - Pavić Vanja
       8 - Đokić Aleksandar
   Brinje Grosuplje
  Minuta  Igralec
  72'     4 - Hribar Matevž
       3 - Šparovec Anže
  72'     8 - Mahič Al
       11 - Rexhepi Florgent
  80'     18 - Einsiedler Andraž
       5 - Božič Maj
  87'     17 - Kralj Matija
       16 - Klančnik Domen
  87'     14 - Kočar Jernej
       7 - Škerl Filip
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan