align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL - zahod 2019/20
  Zapisnik: 13. krog 09.11.19
   TEKMA: TKK Tolmin - Primorje 0 : 1 (0 : 0)
   Kraj: Tolmin - Športni park Brajda, Tolmin    Gledalcev: 325
   Glavni sodnik Jerič Anže
   1. pomočnik: Brezar Davor
   2. pomočnik: Jamnik Jure
   Delegat: Govedarevič Stevo
   POSTAVI
   TKK Tolmin
Priimek in ime
  1  Mavrič Matej (V)
  2  Kutin Tim
  4  Šturm Jani
  8  Kavčič Bine
  11  Lesjak Sebastian
  13  Šuligoj Matija
  15  Kucalović Boban (K)
  16  Dowlin Bruce Allen
  20  Debenjak Grega
  21  Perše Dani
  22  Lapanja Jaka
   Primorje
Priimek in ime
  5  Podgoršek Žan
  8  Kuraj Anže
  10  Džuzdanović Amel (K)
  11  Zavnik Matic
  14  Leban Žan
  16  Puc Aljaž
  18  Kodermac Leon
  21  Nagode Tilen
  22  Štrukelj Januš (V)
  24  Kuraj Jaka
  25  Škarabot Matija
  Rezervni igralci
  5  Zornik Tine
  10  Kravanja Tine
  12  Konec Jaka (V)
  14  Zabelaj Fitim
  17  Kumer Nejc
  18  Rutar Luka
  23  Kutin Nik
  Rezervni igralci
  1  Nabergoj Anže (V)
  2  Bole Blaž
  3  Karabegović Aldin
  6  Lukač Andrej
  15  Dedić Haris
  17  Tragin Luka
   TRENER
   TKK Tolmin
   Kragelj Jan
   Primorje
   Komac Andrej
   STRELCI
   TKK Tolmin
   Primorje
   0 : 1 10 - Džuzdanović Amel (86') 11m
   OPOMINJANI
   TKK Tolmin
    21 - Perše Dani (60')
    11 - Lesjak Sebastian (64')
    16 - Dowlin Bruce Allen (85')
    1 - Mavrič Matej (92')
   Primorje
    15 - Dedić Haris (90')
   IZKLJUČENI
   TKK Tolmin
   Primorje
   MENJAVE
   TKK Tolmin
  Minuta  Igralec
  61'     10 - Kravanja Tine
       15 - Kucalović Boban
  61'     5 - Zornik Tine
       22 - Lapanja Jaka
  75'     18 - Rutar Luka
       8 - Kavčič Bine
   Primorje
  Minuta  Igralec
  69'     6 - Lukač Andrej
       14 - Leban Žan
  75'     15 - Dedić Haris
       16 - Puc Aljaž
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan