align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL - zahod 2019/20
  Zapisnik: 13. krog 09.11.19
   TEKMA: Kočevje - Žiri 0 : 2 (0 : 1)
   Kraj: Kočevje - Stadion Gaj Kočevje    Gledalcev: 130
   Glavni sodnik Matoša Martin
   1. pomočnik: Todorović Nedeljko
   2. pomočnik: Brezovar Nejc
   Delegat: Tivold Štefan
   POSTAVI
   Kočevje
Priimek in ime
  1  Goričar Vid (V)
  2  Vesel David
  6  Hočevar Gal (K)
  8  Hodžić Anel
  9  Hočevar Maj
  10  Babić Miha
  11  Grošić Elmas
  13  Milović Dejan
  15  Pavlovič Nejc
  24  Kunstelj Gaj
  29  Grahovac Dragan
   Žiri
Priimek in ime
  1  Zupet Klemen (V)
  2  Kunc Domen
  5  Orešnik Krištof
  7  Eržen Nace (K)
  8  Kavčič Anže
  9  Krolnik Jaka Bric
  12  Frelih Boštjan
  13  Brence Benjamin
  15  Domijan Rok
  16  Kržišnik Nejc
  17  Koblar Jan
  Rezervni igralci
  4  Pajnič Žan
  20  Letig Luka
  23  Vidmar Peter
  27  Majcen Žiga
  Rezervni igralci
  3  Perić Dejan
  4  Čemažar Nejc Jaka
  6  Bin Amat Ngadi Sajrul
  11  Šifrar Tjaš
  14  Eisele Nani
  18  Eržen Žiga
  30  Poljanšek Žiga (V)
   TRENER
   Kočevje
   Fartek Saša
   Žiri
   Frelih Boris
   STRELCI
   Kočevje
   Žiri
   0 : 1 9 - Krolnik Jaka Bric (38')
   0 : 2 7 - Eržen Nace (65') 11m
   OPOMINJANI
   Kočevje
    2 - Vesel David (27')
    10 - Babić Miha (55')
    11 - Grošić Elmas (55')
    6 - Hočevar Gal (89')
   Žiri
    13 - Brence Benjamin (20')
    2 - Kunc Domen (55')
    4 - Čemažar Nejc Jaka (93')
   IZKLJUČENI
   Kočevje
   Žiri
   MENJAVE
   Kočevje
  Minuta  Igralec
  62'     4 - Pajnič Žan
       11 - Grošić Elmas
  84'     27 - Majcen Žiga
       9 - Hočevar Maj
   Žiri
  Minuta  Igralec
  46'     4 - Čemažar Nejc Jaka
       13 - Brence Benjamin
  72'     18 - Eržen Žiga
       17 - Koblar Jan
  89'     11 - Šifrar Tjaš
       15 - Domijan Rok
  92'     6 - Bin Amat Ngadi Sajrul
       7 - Eržen Nace
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan