align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-mladinci 2019/20
  Zapisnik: 8. krog 20.10.19
   TEKMA: Bled-Naklo - Visoko-Preddvor 0 : 1 (0 : 0)
   Kraj: Naklo - Igrišče Naklo    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Rebec Jan
   1. pomočnik: Flajnik Bine
   2. pomočnik: Florjančič Karin
   Delegat:
   POSTAVI
   Bled-Naklo
Priimek in ime
  1  Mikič Denis (V)
  2  Kovačevič Aljoša
  4  Neković Annan
  5  Arh Martin
  6  Thaler Matevž
  7  Kramar Matija
  8  Ćosić Luka
  10  Majnik Miha (K)
  11  Frbežar Nik
  13  Gregorič Jakob
  17  Novak Dominik Vid
   Visoko-Preddvor
Priimek in ime
  3  Merlin Gašper
  4  Vesel Matic
  5  Pilar Aleks
  7  Knific Aljaž
  8  Terplan Žan
  9  Šunkar Luka (K)
  11  Debeljak Jan
  13  Žumer Martin (V)
  17  Perko Filip
  18  Gartner Žiga
  19  Markelj Žan
  Rezervni igralci
  3  Maksimović Nemanja
  9  Krašovec Sebastjan
  12  Meglič Jan (V)
  14  Ambrožič Nejc
  16  Gregorič Urban
  Rezervni igralci
  2  Hočevar Žan Marko
  10  Gorjanc Lovro
  14  Kmetič Žiga
  15  Markelj Jan
  16  Jelovčan Luka
  20  Šunkar Jaka
  21  Kabić Matija
   TRENER
   Bled-Naklo
   Markelj David
   Visoko-Preddvor
   Golob David
   STRELCI
   Bled-Naklo
   Visoko-Preddvor
   0 : 1 7 - Knific Aljaž (75')
   OPOMINJANI
   Bled-Naklo
    8 - Ćosić Luka (63')
   Visoko-Preddvor
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Bled-Naklo
   Visoko-Preddvor
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Bled-Naklo
  Minuta  Igralec
  77'     14 - Ambrožič Nejc
       8 - Ćosić Luka
  80'     9 - Krašovec Sebastjan
       7 - Kramar Matija
  85'     16 - Gregorič Urban
       6 - Thaler Matevž
   Visoko-Preddvor
  Minuta  Igralec
  46'     10 - Gorjanc Lovro
       11 - Debeljak Jan
  65'     15 - Markelj Jan
       18 - Gartner Žiga
  80'     14 - Kmetič Žiga
       3 - Merlin Gašper
  83'     16 - Jelovčan Luka
       19 - Markelj Žan
  86'     20 - Šunkar Jaka
       17 - Perko Filip
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
14. krog 13.04.24
Niko Železniki : Naklo 4 : 0
Bitnje : Preddvor 4 : 2
Kranjska Gora : Bled-Bohinj Hirter 1 : 7
Velesovo Cerklje : Sava Kranj 1 : 3
Polet : Zarica Kranj 0 : 5
Britof : Visoko 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan