align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Mlajši dečki U13 2019/20- skupina B
  Zapisnik: 3. krog 21.09.19
   TEKMA: Triglav Domplan - Niko Železniki-rdeči 12 : 1 6 : 1
   Kraj: Tenetiše - Igrišče Tenetiše    Gledalcev: 30
   1. sodnik: Črček Andraž
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Triglav Domplan
Priimek in ime
  1  Kozan Gašper (V)
  2  Povšič Luka
  3  Stojković Uroš
  4  Talić Daris
  5  Šluga Erazem
  6  Koštrun Krištof
  7  Kljajević Vlado
  8  Maletić David
  9  Orlič Luka
  10  Torkar Nejc (K)
  11  Rendulič Gal
  12  Kuhar Nejc
  13  Oštir Jurij
  14  Strupih Gal
  15  Sedej Tian Mai
  16  Vujanović Darko (V)
  17  Brkić Uroš
   Niko Železniki-rdeči
Priimek in ime
  1  Trojar Urban (V)
  2  Lušina Miha
  3  Tavčar Frančišek
  4  Močnik Miha
  5  Thaler Janez
  6  Bernik Jalen
  7  Primožič Žak
  9  Demšar Jože
  10  Luznar Urh (K)
  11  Šolar Vid
  13  Koblar Amadej
  14  Pintar Jure
  16  Tušek Ivan
  17  Prezelj Matej
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Triglav Domplan
   Jokič Sašo
   Niko Železniki-rdeči
   Šturm Tine
   STRELCI
   Triglav Domplan
   1 : 0 5 - Šluga Erazem (4')
   2 : 0 5 - Šluga Erazem (7')
   3 : 0 14 - Strupih Gal (21')
   4 : 0 11 - Rendulič Gal (25')
   5 : 0 12 - Kuhar Nejc (25')
   6 : 0 9 - Orlič Luka (27')
   7 : 1 8 - Maletić David (31')
   8 : 1 12 - Kuhar Nejc (37')
   10 : 1 7 - Kljajević Vlado (50')
   11 : 1 15 - Sedej Tian Mai (55')
   12 : 1 11 - Rendulič Gal (57')
   Niko Železniki-rdeči
   6 : 1 10 - Luznar Urh (27')
   9 : 1 1 - Trojar Urban (38') AG
   OPOMINJANI
   Triglav Domplan
   Niko Železniki-rdeči
   IZKLJUČENI
   Triglav Domplan
   Niko Železniki-rdeči
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
9. krog 12.10.19
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 0 : 3
Ilirija 1911 : Primorje 0 : 0
Svoboda Ljubljana : Adria 3 : 0
Sava Kranj : Žiri 2 : 0
Elta Izola : Bled Hirter 1 : 0
Fama Vipava : Kočevje 1 : 0
TKK Tolmin : Arne Tabor 69 2 : 0
GNL-člani 2019/20
7. krog 12.10.19
Britof : Visoko 1 : 0
Škofja Loka : Bitnje dobrozasenci.si 3 : 2
Zarica Kranj : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Polet : Niko Železniki 6 : 2
Bohinj : Kranjska Gora 7 : 1
Preddvor : Velesovo 0 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan