align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Mlajši dečki U13 2019/20- skupina B
  Zapisnik: 4. krog 25.09.19
   TEKMA: Šenčur-Velesovo - Niko Železniki - modri 4 : 1 1 : 0
   Kraj: Velesovo - Nogometni center Velesovo    Gledalcev: 30
   1. sodnik: Blatnik Just
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Šenčur-Velesovo
Priimek in ime
  1  Morel Anžej (V)
  2  Podgoršek Jakob
  4  Šimnovec Matevž (K)
  5  Zupanc Matic
  7  Jenko Luka
  8  Debeljak Ažbe
  9  Plevel Jerca
  10  Ljubeljšek Matic
  11  Todorović Lukas
  12  Trškan Blaž (V)
  15  Okorn Lovro
  19  Lorbeg Simon
  20  Vučenović Nemanja
   Niko Železniki - modri
Priimek in ime
  1  Bernik Jošt (V)
  2  Murn Ažbe
  3  Lotrič Matjaž
  4  Koblar Tine
  5  Lorber Jakob
  6  Mohorič Tevž
  7  Bernik Žak
  8  Jagodic Matija
  9  Debeljak Domen
  10  Lotrič Jure
  11  Vrhunc Gašper (K)
  13  Šubic Svit
  14  Gasser Martin
  15  Purgar Žiga
  16  Nastran Mark
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Šenčur-Velesovo
   Kristan Jakob
   Niko Železniki - modri
   Pratljačić Ante
   STRELCI
   Šenčur-Velesovo
   1 : 0 4 - Šimnovec Matevž (4')
   2 : 1 9 - Plevel Jerca (46')
   3 : 1 10 - Ljubeljšek Matic (49')
   4 : 1 20 - Vučenović Nemanja (59')
   Niko Železniki - modri
   1 : 1 11 - Vrhunc Gašper (34')
   OPOMINJANI
   Šenčur-Velesovo
   Niko Železniki - modri
   IZKLJUČENI
   Šenčur-Velesovo
   Niko Železniki - modri
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
9. krog 12.10.19
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 0 : 3
Ilirija 1911 : Primorje 0 : 0
Svoboda Ljubljana : Adria 3 : 0
Sava Kranj : Žiri 2 : 0
Elta Izola : Bled Hirter 1 : 0
Fama Vipava : Kočevje 1 : 0
TKK Tolmin : Arne Tabor 69 2 : 0
GNL-člani 2019/20
7. krog 12.10.19
Britof : Visoko 1 : 0
Škofja Loka : Bitnje dobrozasenci.si 3 : 2
Zarica Kranj : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Polet : Niko Železniki 6 : 2
Bohinj : Kranjska Gora 7 : 1
Preddvor : Velesovo 0 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan