align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Lista strelcev | Fair play lestvica | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
   LISTA STRELCEV 26. krog
IGRALEC KLUB ŠZ 11m AG
Krč Urban NOGA Britof 29 1 0
Štrukelj Jan Birsa&Matavž Bilje 22 0 0
Kopitar Žan Kalcer Radomlje 18 0 0
Tomić Toni NOGA Britof 15 3 0
Peranović Milanko Jadran Dekani 14 0 0
Kotnik Luka Roltek Dob 14 3 0
Žižmond Matej Birsa&Matavž Bilje 12 1 0
Brolih Lenart Kalcer Radomlje 11 1 1
Ciriković Emil Slovan 11 2 0
Trdin Gašper Kalcer Radomlje 11 3 0
Bajrić Jasmin Jesenice-Bled 10 0 0
Tutuš Branko Birsa&Matavž Bilje 9 0 0
Rakovec Janez Šenčur 8 0 0
Matijaševič Tjuš NOGA Britof 8 0 0
Olivo Erik Arne Tabor 69 8 2 0
Miklavc Jure Svoboda 8 3 0
Žagar Grega Šenčur 7 0 0
Durmišević Vernes Jesenice-Bled 7 0 0
Milić Nikola NOGA Britof 7 0 0
Hribar Matevž Kalcer Radomlje 7 0 0
Kolar Klemen Roltek Dob 7 0 0
Sotlar Luka Roltek Dob 7 0 0
Konjar Urban Šenčur 7 2 0
Mijić Luka Škofja Loka 6 0 0
Stanonik Tadej Škofja Loka 6 0 0
Eržen Vid NOGA Britof 6 0 0
Kovačevič Kristjan Kalcer Radomlje 6 0 0
Bergoč Mitja Ivančna Gorica 6 0 0
Kralj Tilen Ivančna Gorica 6 0 0
Avbelj Aljaž Roltek Dob 6 0 0
Kolenović Edi Škofja Loka 6 1 0
Hadžić Eldin Jadran Dekani 6 3 0
Kunič Domen Rudar Trbovlje 6 4 0
Nuhanović Sandi Slovan 5 0 0
Celjer Tilen Šenčur 5 0 0
Klepac Boštjan Brda 5 0 0
Bohinec Sebastjan Jesenice-Bled 5 0 0
Gantar Martin Ivančna Gorica 5 0 0
Jančič Žiga Ivančna Gorica 5 0 0
Dacar Jure Ivančna Gorica 5 0 0
Lončar Nejc Roltek Dob 5 0 0
Kos Andraž Roltek Dob 5 0 0
Sernel Klemen Slovan 4 0 0
Ovnik Žan Šenčur 4 0 0
Kastrati Sahit Brda 4 0 0
Cerar Rok Škofja Loka 4 0 0
Košir Urh NOGA Britof 4 0 0
Vidmar Walter Maj Kalcer Radomlje 4 0 0
Hočevar Jakob Ivančna Gorica 4 0 0
Ćordić Sinan Arne Tabor 69 4 0 0
Kerč Tim Roltek Dob 4 0 0
Žunić Jure Jadran Dekani 4 0 0
Juren Martin Birsa&Matavž Bilje 4 0 0
Puc Aljaž Birsa&Matavž Bilje 4 0 0
Marc Roman Birsa&Matavž Bilje 4 0 0
Panič Nardin Jakob Birsa&Matavž Bilje 4 0 0
Terčon Matic Birsa&Matavž Bilje 4 0 0
Umek Žan Birsa&Matavž Bilje 4 0 1
Sokler Ester Rudar Trbovlje 4 0 0
Jovanović David Jesenice-Bled 4 1 0
Vuk Jure Roltek Dob 4 3 1
Koritnik Egidij Arne Tabor 69 3 0 0
Puhar Luka Slovan 3 0 0
Domazet Milan Slovan 3 0 0
Džinović Adnan Brda 3 0 1
Ribič Matevž Brda 3 0 0
Simčič Leonardo Brda 3 0 0
Muzaferović Hasan Škofja Loka 3 0 0
Hasanaj Qendrim NOGA Britof 3 0 0
Kalar Gašper NOGA Britof 3 0 0
Anžlovar Luka NOGA Britof 3 0 0
Levec Nejc Kalcer Radomlje 3 0 0
Kocjančič Andraž Svoboda 3 0 0
Bergant Rok Svoboda 3 0 0
Bečić Denin Svoboda 3 0 0
Puncer Jean Martin Arne Tabor 69 3 0 0
Kralj Matija Arne Tabor 69 3 0 0
Humar Žan Arne Tabor 69 3 0 0
Kovačič Nik Ivančna Gorica 3 1 0
Janič Andraž Svoboda 3 1 0
Zaletel Žan Rudar Trbovlje 3 1 0
Perko Franci Birsa&Matavž Bilje 3 2 0
Puškar Anel Slovan 2 0 0
Ćoralić Denis Slovan 2 0 0
Šmid Klavdij Šenčur 2 0 0
Grm Timotej Jesenice-Bled 2 0 0
Džafić Belmin Jesenice-Bled 2 0 0
Murn Aljaž Škofja Loka 2 0 0
Zabukovnik Mark Kalcer Radomlje 2 0 0
Klarič Enej Kalcer Radomlje 2 0 0
Lužar Jakob Kalcer Radomlje 2 0 0
Džafić Amar Ivančna Gorica 2 0 0
Caserman Rok Ivančna Gorica 2 0 0
Modrijan Lovro Ivančna Gorica 2 0 0
Struna Lan Svoboda 2 0 0
Cimprič Gašper Svoboda 2 0 0
Šabić Ajdin Svoboda 2 0 0
Šubic Žiga Arne Tabor 69 2 0 0
Lapuh Urh Arne Tabor 69 2 0 0
Rupnik Blaž Jadran Dekani 2 0 0
Zonta Tadej Jadran Dekani 2 0 0
Klinec Blaž Jadran Dekani 2 0 0
Kreslin Timotej Jadran Dekani 2 0 0
Semolič Matevž Birsa&Matavž Bilje 2 0 0
Pušnar Matija Birsa&Matavž Bilje 2 0 0
Slejko Domen Birsa&Matavž Bilje 2 0 0
Mešić Maid Rudar Trbovlje 2 0 0
Frančič Adrijan Rudar Trbovlje 2 0 0
Dimc Matej Rudar Trbovlje 1 0 0
Kerin Miha Rudar Trbovlje 1 0 0
Milkov Atanas Yankov Slovan 1 0 0
Seliman Amar Slovan 1 0 0
Banjanac Blaž Slovan 1 0 0
Vučković Denis Slovan 1 0 0
Gantar Gašper Šenčur 1 0 0
Boncelj Uroš Šenčur 1 0 0
Krek Luka Šenčur 1 0 0
Perše Dani Brda 1 0 0
Majcen Petja Brda 1 0 0
Fikfak Kris Brda 1 0 0
Cej Patrik Brda 1 0 0
Lasič Tavčar Blaž Brda 1 0 0
Omanović Enis Jesenice-Bled 1 0 0
Benkovič Jon Jesenice-Bled 1 0 0
Sodja Urban Jesenice-Bled 1 0 0
Tubić Adis Jesenice-Bled 1 0 1
Razinger Nik Jesenice-Bled 1 0 0
Debeljak Mitja Škofja Loka 1 0 0
Rant Andraž Škofja Loka 1 0 0
Stanovnik Lovro Škofja Loka 1 0 2
Dizdarević Adnan NOGA Britof 1 0 0
Babić Josip NOGA Britof 1 0 0
Potočnik Aljaž NOGA Britof 1 0 0
Polanc Denis NOGA Britof 1 0 0
Iličič Luka NOGA Britof 1 0 0
Žnidaršič Žiga NOGA Britof 1 0 0
Potočnik Miha Kalcer Radomlje 1 0 0
Agović Elvedin Kalcer Radomlje 1 0 0
Zupan Rok Kalcer Radomlje 1 0 0
Bebar Šabić Emanuel Ivančna Gorica 1 0 0
Dremelj Matic Ivančna Gorica 1 0 0
Kotar Žiga Ivančna Gorica 1 0 0
Zaletelj Luka Ivančna Gorica 1 0 0
Klemenčič Dejan Ivančna Gorica 1 0 1
Gramič Tilen Ivančna Gorica 1 0 0
Peklaj Žan Ivančna Gorica 1 0 0
Kovačević Dejan Ivančna Gorica 1 0 0
Lavriha Žan Luka Ivančna Gorica 1 0 0
Memić Mesud Svoboda 1 0 0
Perc Tim Svoboda 1 0 0
Nared Jan Arne Tabor 69 1 0 0
Lipovec Filip Arne Tabor 69 1 0 0
Jovićević Tor Arne Tabor 69 1 0 0
Goli Nejc Arne Tabor 69 1 0 0
Blagojević Rok Arne Tabor 69 1 0 0
Vovk Boštjan Roltek Dob 1 0 0
Ahmetović Čejvanović Kevin Roltek Dob 1 0 0
Kos Mark Roltek Dob 1 0 0
Špeh Nik Jadran Dekani 1 0 0
Hajdarević Almir Jadran Dekani 1 0 0
Godejša Jaka Jadran Dekani 1 0 0
Pečenko Jan Birsa&Matavž Bilje 1 0 0
Mango Kulot Chris Birsa&Matavž Bilje 1 0 0
Benda Kristjan Rudar Trbovlje 1 0 1
Krajnc Dominik Rudar Trbovlje 1 0 0
Rutar Aleks Rudar Trbovlje 1 0 0
Lipovšek Žan Rudar Trbovlje 1 0 1
Gorenc Jan Rudar Trbovlje 1 0 0
Peklar Domen Rudar Trbovlje 1 0 0
Hrvatin Jure Jadran Dekani 1 1 0
Bašanović Dino Slovan 0 0 1
Ljubijankić Benjamin Slovan 0 0 1
Fortunat Andrej Brda 0 0 1
Perviz Ajdin Jesenice-Bled 0 0 1
Gartner Jaka Škofja Loka 0 0 1
Cerar Jon Roltek Dob 0 0 1
Raičić David Jadran Dekani 0 0 1
ŠZ - število zadetkov 11m - gol iz 11m AG - avtogol
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan