align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Lista strelcev | Fair play lestvica | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
   LISTA STRELCEV 23. krog
IGRALEC KLUB ŠZ 11m AG
Vrtač Tim Visoko 17 0 0
Kovačič Dejan Bohinj 15 1 0
Burgar Benjamin Preddvor 13 0 0
Gligorević Zoran Žiri 12 2 0
Rozman Simon Bohinj 12 4 0
Polanc Nejc Škofja Loka 11 0 0
Eržen Nace Žiri 11 1 0
Juvan Jan JuRentA Bitnje 10 0 0
Ušlakar Gorazd Naklo 10 0 0
Trojanšek Luka Kondor Godešič 10 1 0
Kern Gašper Visoko 9 0 0
Logar Matic Britof 8 0 0
Šubic Nejc Zarica Kranj B 8 0 0
Pfajfar Andraž Niko Železniki 7 0 0
Avguštin Tadej Kondor Godešič 7 0 0
Beganović Nermin Zarica Kranj B 7 1 0
Marinković Bojan Zarica Kranj B 7 3 0
Jurca Gašper Kondor Godešič 6 0 0
Tratnik Matic Žiri 6 0 0
Čebašek Miha JuRentA Bitnje 6 0 0
Čuk Anže Žiri 6 0 0
Milinković Luka Bohinj 6 1 0
Janžekovič Matic Britof 6 2 0
Bešić Mario SIJ Acroni Jesenice 5 0 0
Janhar Andraž Visoko 5 0 0
Kalan Luka Jecom Sport DLN 5 0 0
Hafner Blaž Polet 5 0 0
Horvat Mitja Bohinj 5 0 0
Krasniqi Ilirjan Naklo 5 0 0
Pivač Sadmir SIJ Acroni Jesenice 5 0 0
Potočnik Lauko Ožbej Bohinj 5 0 0
Kovačič Tim Preddvor 5 1 0
Lipar Žiga Jecom Sport DLN 5 1 0
Demšar Andrej Niko Železniki 5 2 0
Dindić Haris Škofja Loka 5 4 0
Basta David SIJ Acroni Jesenice 4 0 0
Burjek Rok Žiri 4 0 0
Ternik Jean Naklo 4 0 0
Soklič Denis Niko Železniki 4 0 0
Klemenčič Jure JuRentA Bitnje 4 0 0
Hafner Rok Polet 4 0 0
Jurca Luka Jecom Sport DLN 4 0 0
Dimitrov Žarko Zarica Kranj B 4 0 0
Mubi Narsej Jecom Sport DLN 4 0 0
Bajrić Jasmin SIJ Acroni Jesenice 4 0 0
Kustec Rudi Kondor Godešič 4 0 0
Bojić Savo Škofja Loka 4 0 0
Dojčinović Aleksandar Britof 4 0 0
Kokić Mirzet Preddvor 4 1 0
Ahčin Andraž JuRentA Bitnje 3 0 0
Alić Edvin Britof 3 0 0
Dojčinović Vladimir Britof 3 0 0
Kazić Amir SIJ Acroni Jesenice 3 0 0
Varl Matej Naklo 3 0 0
Huseinbašić Samir SIJ Acroni Jesenice 3 0 0
Fende Miha Naklo 3 0 0
Iskra Uroš Bohinj 3 0 0
Jošt Gašper Zarica Kranj B 3 0 0
Teran Rok Zarica Kranj B 3 0 0
Gašić Dražen Britof 3 0 0
Džafić Belmin SIJ Acroni Jesenice 3 0 0
Sodja Anže Bohinj 3 0 0
Musić Sead Jecom Sport DLN 3 0 0
Bučić Mario SIJ Acroni Jesenice 3 0 0
Redžić Ajdin SIJ Acroni Jesenice 3 0 0
Novak Luka Škofja Loka 3 0 0
Potočnik Matic Niko Železniki 3 0 0
Kalan Gašper Škofja Loka 3 0 0
Šoštarko Miha Škofja Loka 3 0 0
Košir Matic Visoko 3 0 0
Jagodic Miha Visoko 3 0 0
Benedičič Blaž JuRentA Bitnje 3 0 0
Jović Viler Škofja Loka 3 1 0
Ekić Jasmin SIJ Acroni Jesenice 3 1 0
Zorman Maks David Visoko 3 2 0
Valjavec Klemen Naklo 2 0 0
Lenič Aleš Preddvor 2 0 0
Aslani Robert Kondor Godešič 2 0 0
Gorjanec Denis Jecom Sport DLN 2 0 0
Okorn Matic Jecom Sport DLN 2 0 0
Pušavec Miha Jecom Sport DLN 2 0 0
Golob David Preddvor 2 0 0
Dauti Sami Niko Železniki 2 0 0
Trebec Marko Jecom Sport DLN 2 0 0
Orešnik Krištof Žiri 2 0 0
Pećanac Saša Britof 2 0 0
Koblar Jan Žiri 2 0 0
Djaković Simo JuRentA Bitnje 2 0 0
Dimc Matej Britof 2 0 0
Suljanović Elvedin Britof 2 0 0
Bjedov Kobe Vid Zarica Kranj B 2 0 0
Košir Miha Zarica Kranj B 2 0 0
Bobnar Luka Kondor Godešič 2 0 0
Jašaragić Mustafa Polet 2 0 0
Novak Nejc Naklo 2 0 0
Čerin Matic Polet 2 0 0
Marinac Dejan Žiri 2 0 0
Križaj Matic Visoko 2 0 0
Brajič Rok SIJ Acroni Jesenice 2 0 0
Krajnik Nejc Kondor Godešič 2 0 0
Gale Matjaž Naklo 2 0 0
Medja Rok Bohinj 2 0 0
Frantar Primož Jecom Sport DLN 2 0 0
Krkoč Jure Bohinj 2 0 0
Tirovič Drago Preddvor 2 0 0
Kazić Zemir SIJ Acroni Jesenice 2 0 0
Bešter Aleš Niko Železniki 2 0 0
Kalan Luka Polet 2 0 0
Dagarin Nejc Kondor Godešič 2 0 0
Janežič Luka Škofja Loka 2 1 0
Stanonik Aljaž Polet 2 1 0
Potočnik Matic Niko Železniki 2 1 0
Pavc Iztok Preddvor 2 1 0
Dolar Jure Naklo 2 0 1
Govekar Matej JuRentA Bitnje 1 0 0
Gubanc Gašper Zarica Kranj B 1 0 0
Čadež Gašper Kondor Godešič 1 0 0
Šavs Jan Preddvor 1 0 0
Balaj Edison SIJ Acroni Jesenice 1 0 0
Knific Košir Bober JuRentA Bitnje 1 0 0
Frelih Andraž Škofja Loka 1 0 0
Alimi Krenar Zarica Kranj B 1 0 0
Čimžar Tadej Visoko 1 0 0
Šimić Mario Kondor Godešič 1 0 0
Penič Erik Niko Železniki 1 0 0
Gjeorgjiev David Zarica Kranj B 1 0 0
Štumberger Luka Jecom Sport DLN 1 0 0
Vidmar David JuRentA Bitnje 1 0 0
Pagon Peter Polet 1 0 0
Kavaš Jure Visoko 1 0 0
Susak Patrik Zarica Kranj B 1 0 0
Strniša Gregor Preddvor 1 0 0
Trojanšek Janez Kondor Godešič 1 0 0
Kovač Boštjan Polet 1 0 0
Medja Mihael Jecom Sport DLN 1 0 0
Hirkić Sandi Škofja Loka 1 0 0
Markun Boštjan Preddvor 1 0 0
Hadžirić Anis Jecom Sport DLN 1 0 0
Drobnič Jakob Niko Železniki 1 0 0
Muzaferović Sean Zarica Kranj B 1 0 0
Ravnik Tomaž Bohinj 1 0 0
Nuhanović Samir SIJ Acroni Jesenice 1 0 0
Pogačnik Matjaž Naklo 1 0 0
Lasica Mile Zarica Kranj B 1 0 0
Babača Alan SIJ Acroni Jesenice 1 0 0
Pernuš Matej Visoko 1 0 0
Guzelj Dean Jecom Sport DLN 1 0 0
Pfajfar Jan Niko Železniki 1 0 0
Koželj Žan Preddvor 1 0 0
Kopitar Aljoša Britof 1 0 0
Logar Andraž Britof 1 0 0
Pelko Tilen Preddvor 1 0 0
Potkonjak Luka Preddvor 1 0 0
Jensterle Iris Niko Železniki 1 0 0
Bojić Momčilo Škofja Loka 1 0 0
Dolenc Tine Žiri 1 0 0
Plahutnik Uroš Kondor Godešič 1 0 0
Legat Luka Naklo 1 0 0
Rozman-Močnik Žan Zarica Kranj B 1 0 0
Kumalić Mehmed SIJ Acroni Jesenice 1 0 0
Kuzmić Alen SIJ Acroni Jesenice 1 0 0
Herič Robert Bohinj 1 0 0
Krolnik Jaka Bric Žiri 1 0 0
Komac Nejc Bohinj 1 0 0
Kržišnik Nejc Žiri 1 0 0
Avguštin Tilen Škofja Loka 1 0 0
Ziherl Gregor JuRentA Bitnje 1 0 0
Kovačič Jure Bohinj 1 0 0
Fende Gašper Britof 1 0 0
Vreček Bor Preddvor 1 0 0
Kadunc Andrej SIJ Acroni Jesenice 1 0 0
Praprotnik Nejc Škofja Loka 1 0 0
Oblak Anže Škofja Loka 1 0 0
Klemenčič Matjaž Škofja Loka 1 0 0
Markelj Jure Niko Železniki 1 0 0
Jamnik Rok Polet 1 0 0
Kralj Domen Polet 1 0 0
Gligorević Goran Žiri 1 0 0
Kern Domen Preddvor 1 0 0
Matanovič Josip Škofja Loka 1 0 0
Šuligoj Tine Žiri 1 0 0
Smiljanić Vedran Škofja Loka 1 1 0
Murnik David JuRentA Bitnje 1 1 0
Zukanović Nermin SIJ Acroni Jesenice 1 1 0
Prelec Andraž Niko Železniki 1 1 0
Oblak Jošt Žiri 1 1 0
Bergant Gregor Škofja Loka 1 1 0
Kavčič Rok Niko Železniki 0 0 1
Cvek Jure Niko Železniki 0 0 1
Tolar Uroš Niko Železniki 0 0 1
ŠZ - število zadetkov 11m - gol iz 11m AG - avtogol
REZULTATI
GNL-člani 2020/21
8. krog 17.10.20
Kranjska Gora : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 8
Visoko : Zarica Kranj 4 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Velesovo-Cerklje 4 : 2
Bled Hirter : Polet 3 : 0
Niko Železniki : Britof 1 : 3
Preddvor : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan   
wholesale jerseys,mask,nfl jerseys cheap,nfl jerseys cheap authentic free shipping,official baseball jerseys,custom mlb jerseys,nfl jerseys china,wholesale jerseys from china,mlb apparel for men,cheap jersey wholesale in usa,custom football jerseys cheap,baseball jerseys custom,n95,hockey practice jerseys,nfl top jersey sales