align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Lista strelcev | Fair play lestvica | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
 1. krog  02.09.17 
02.09.17  Šobec Lesce : Sava Kranj 5 : 0(3 : 0)
02.09.17  SIJ Acroni Jesenice : Velesovo 26 : 0(17 : 0)
02.09.17  Visoko-Preddvor : Bohinj 11 : 0(6 : 0)
05.09.17  Škofja Loka-Medvode : Naklo-Tržič 0 : 1(0 : 1)
27.09.17  Britof : Zarica Kranj 5 : 2(3 : 1)
 2. krog  09.09.17 
09.09.17  Sava Kranj : Bohinj 11 : 0(6 : 0)
09.09.17  Naklo-Tržič : Visoko-Preddvor 2 : 2(1 : 1)
09.09.17  Velesovo : Škofja Loka-Medvode 0 : 26(0 : 12)
09.09.17  Zarica Kranj : SIJ Acroni Jesenice 2 : 3(0 : 3)
09.09.17  Šobec Lesce : Britof 0 : 0(0 : 0)
 3. krog  16.09.17 
16.09.17  Britof : Sava Kranj 1 : 3(0 : 3)
16.09.17  SIJ Acroni Jesenice : Šobec Lesce 3 : 4(1 : 3)
16.09.17  Škofja Loka-Medvode : Zarica Kranj 1 : 0(0 : 0)
16.09.17  Visoko-Preddvor : Velesovo 21 : 0(13 : 0)
16.09.17  Bohinj : Naklo-Tržič 0 : 17(0 : 12)
 4. krog  23.09.17 
23.09.17  Sava Kranj : Naklo-Tržič 3 : 2(2 : 1)
23.09.17  Zarica Kranj : Visoko-Preddvor 1 : 3(0 : 1)
23.09.17  Šobec Lesce : Škofja Loka-Medvode 5 : 0(2 : 0)
23.09.17  Britof : SIJ Acroni Jesenice 1 : 2(1 : 0)
28.09.17  Velesovo : Bohinj 6 : 0(1 : 0)
 5. krog  30.09.17 
04.10.17  Bohinj : Zarica Kranj 0 : 8(0 : 3)
30.09.17  Naklo-Tržič : Velesovo 19 : 0(9 : 0)
30.09.17  SIJ Acroni Jesenice : Sava Kranj 6 : 2(1 : 0)
30.09.17  Škofja Loka-Medvode : Britof 5 : 0(1 : 0)
30.09.17  Visoko-Preddvor : Šobec Lesce 2 : 11(1 : 6)
 6. krog  07.10.17 
04.10.17  Sava Kranj : Velesovo 4 : 0(2 : 0)
07.10.17  Zarica Kranj : Naklo-Tržič 1 : 5(0 : 2)
07.10.17  Šobec Lesce : Bohinj 32 : 1(22 : 0)
07.10.17  SIJ Acroni Jesenice : Škofja Loka-Medvode 4 : 1(0 : 1)
18.10.17  Visoko-Preddvor : Britof 3 : 1(1 : 1)
 7. krog  14.10.17 
14.10.17  Visoko-Preddvor : SIJ Acroni Jesenice 0 : 2(0 : 2)
14.10.17  Bohinj : Britof 0 : 16(0 : 9)
14.10.17  Naklo-Tržič : Šobec Lesce 3 : 1(1 : 0)
14.10.17  Velesovo : Zarica Kranj 1 : 8(0 : 5)
17.10.17  Škofja Loka-Medvode : Sava Kranj 2 : 0(1 : 0)
 8. krog  21.10.17 
21.10.17  Sava Kranj : Zarica Kranj 4 : 0(1 : 0)
21.10.17  Šobec Lesce : Velesovo 15 : 0(10 : 0)
21.10.17  Britof : Naklo-Tržič 2 : 0(2 : 0)
21.10.17  SIJ Acroni Jesenice : Bohinj 3 : 0(0 : 0)
21.10.17  Škofja Loka-Medvode : Visoko-Preddvor 0 : 0(0 : 0)
 9. krog  28.10.17 
25.10.17  Velesovo : Britof 0 : 12(0 : 3)
28.10.17  Zarica Kranj : Šobec Lesce 0 : 6(0 : 6)
28.10.17  Visoko-Preddvor : Sava Kranj 2 : 0(0 : 0)
28.10.17  Bohinj : Škofja Loka-Medvode 0 : 17(0 : 11)
28.10.17  Naklo-Tržič : SIJ Acroni Jesenice 1 : 6(0 : 3)
 10. krog   
 Sava Kranj : Šobec Lesce
 Zarica Kranj : Britof
 Velesovo : SIJ Acroni Jesenice
 Naklo-Tržič : Škofja Loka-Medvode
 Bohinj : Visoko-Preddvor
 11. krog   
 Bohinj : Sava Kranj
 Visoko-Preddvor : Naklo-Tržič
 Škofja Loka-Medvode : Velesovo
 SIJ Acroni Jesenice : Zarica Kranj
 Britof : Šobec Lesce
 12. krog   
 Sava Kranj : Britof
 Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice
 Zarica Kranj : Škofja Loka-Medvode
 Velesovo : Visoko-Preddvor
 Naklo-Tržič : Bohinj
 13. krog   
 Naklo-Tržič : Sava Kranj
 Bohinj : Velesovo
 Visoko-Preddvor : Zarica Kranj
 Škofja Loka-Medvode : Šobec Lesce
 SIJ Acroni Jesenice : Britof
 14. krog   
 Sava Kranj : SIJ Acroni Jesenice
 Britof : Škofja Loka-Medvode
 Šobec Lesce : Visoko-Preddvor
 Zarica Kranj : Bohinj
 Velesovo : Naklo-Tržič
 15. krog   
 Velesovo : Sava Kranj
 Naklo-Tržič : Zarica Kranj
 Bohinj : Šobec Lesce
 Visoko-Preddvor : Britof
 Škofja Loka-Medvode : SIJ Acroni Jesenice
 16. krog   
 Sava Kranj : Škofja Loka-Medvode
 SIJ Acroni Jesenice : Visoko-Preddvor
 Britof : Bohinj
 Šobec Lesce : Naklo-Tržič
 Zarica Kranj : Velesovo
 17. krog   
 Zarica Kranj : Sava Kranj
 Velesovo : Šobec Lesce
 Naklo-Tržič : Britof
 Bohinj : SIJ Acroni Jesenice
 Visoko-Preddvor : Škofja Loka-Medvode
 18. krog   
 Sava Kranj : Visoko-Preddvor
 Škofja Loka-Medvode : Bohinj
 SIJ Acroni Jesenice : Naklo-Tržič
 Britof : Velesovo
 Šobec Lesce : Zarica Kranj
REZULTATI
GNL-člani 2017/18
11. krog 04.11.17
Niko Železniki : Zarica Kranj B 2 : 1
JuRentA Bitnje : Preddvor 4 : 2
Visoko : Kondor Godešič 9 : 0
Naklo : Škofja Loka 0 : 0
Velesovo : Royal Sport DLN 0 : 1
Žiri : Britof 5 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan