align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Lista strelcev | Fair play lestvica | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
   LISTA STRELCEV 10. krog
IGRALEC KLUB ŠZ 11m AG
Bajželj Lan Triglav Podgorje 16 0 0
Ažman Mark Tržič 2012-Naklo 13 1 0
Kajdiž Naj Bled 12 0 0
Dagarin Gal Triglav Podgorje 11 0 0
Tomažič Rok Bled 11 0 0
Čampa Žan Luka Triglav Podgorje 8 0 0
Drol Tian Niko Železniki 8 0 0
Zorman Jon Škofja Loka-Medvode U14 7 1 0
Ikač Lazar Bled 6 0 0
Šimnovec David Šenčur U14 6 2 0
Jerman Žiga Bled 5 0 0
Knežević Matej Škofja Loka-Medvode U14 5 0 0
Slabe Nejc Tržič 2012-Naklo 5 0 0
Krašovec Sebastjan Tržič 2012-Naklo 5 0 0
Velikovrh Ožbej Triglav Podgorje 5 0 0
Lotrič Škoda Maks Niko Železniki 4 0 0
Kastelec Mirjam Škofja Loka-Medvode U14 4 0 0
Repič Ažbe Šenčur U14 4 0 0
Marušič Miškov David Preddvor-Visoko 4 0 0
Neković Annan Tržič 2012-Naklo 4 0 0
Hamzić Dino Tržič 2012-Naklo 4 2 0
Ambrož Miha Preddvor-Visoko 3 0 0
Pavlič Maks Šenčur U14 3 0 0
Pešić Tjaž Škofja Loka-Medvode U14 3 0 0
Purgar Erik Niko Železniki 3 0 0
Šifrar Ali Žiri 3 0 0
Bektašević Ali Škofja Loka-Medvode U14 3 0 0
Rešek Luka Niko Železniki 3 1 0
Thaler Aljaž Triglav Podgorje 2 0 0
Kavčič Nejc Žiri 2 0 0
Omejc Burger Miha Šenčur U14 2 0 0
Malovrh Teodor Zarica Kranj U14 2 0 0
Kavčič Mark Niko Železniki 2 0 0
Šmid Izak Niko Železniki 2 0 0
Justin Rok Bled 2 0 0
Višak Žan Bled 2 0 0
Gartner Jaka Škofja Loka-Medvode U14 2 0 0
Frbežar Nik Tržič 2012-Naklo 2 0 0
Zajc Luka Šenčur U14 2 0 0
Lepoša Nace Preddvor-Visoko 2 0 0
Slatnar Klemen Tržič 2012-Naklo 2 0 0
Krmelj Blaž Škofja Loka-Medvode U14 2 0 0
Poljanšek Miha Žiri 2 0 0
Ajdovec Amadej Triglav Podgorje 2 1 0
Požgaj Jaša Triglav Podgorje 2 1 0
Snedec Andraž Preddvor-Visoko 1 0 0
Ančimer Nik Velesovo 1 0 0
Florjančič Oskar Britof U14 1 0 0
Padežnik Maks Žiri 1 0 0
Geister Jakob Triglav Podgorje 1 0 0
Maček Aleš Britof U14 1 0 0
Nastran Gašper Niko Železniki 1 0 0
Kovačević Žan Tržič 2012-Naklo 1 0 0
Brus Oskar Danjel Žiri 1 0 0
Japić Edi Škofja Loka-Medvode U14 1 0 0
Thilakarathna Velikanje Lan Tržič 2012-Naklo 1 0 0
Trček Jakob Žiri 1 0 0
Bohinc Hušič Klemen Velesovo 1 0 0
Gregorič Jakob Tržič 2012-Naklo 1 0 0
Veseli Besim Preddvor-Visoko 1 0 0
Šmid Marcel Britof U14 1 0 0
Leskovar Peter Velesovo 1 0 0
Ševo Luka Triglav Podgorje 1 0 0
Korošec Klemen Britof U14 1 0 0
Jagodic Timon Britof U14 1 0 0
Jenko Matej Velesovo 1 0 0
Trebec Aleksander Triglav Podgorje 1 0 0
Frelih Matija Žiri 1 0 0
Kastelec Domen Škofja Loka-Medvode U14 1 0 0
Zupančič Bor Triglav Podgorje 1 0 0
Kos Gašper Niko Železniki 1 0 0
Zajc Jure Velesovo 1 0 0
Iballi Florjan Velesovo 1 0 0
Globočnik Jaka Velesovo 1 0 0
Vodeb Lenart Preddvor-Visoko 1 0 0
Ahčin Nejc Britof U14 1 0 0
Jelenc Mohor Niko Železniki 1 0 0
Spreizer Miha Preddvor-Visoko 1 0 0
Ahčin Žan Britof U14 1 0 0
Klemenčič Vid Triglav Podgorje 1 0 0
Nastran Jan Niko Železniki 1 0 0
Oman Ambrož Triglav Podgorje 1 0 0
Jasiqi Edison Zarica Kranj U14 1 1 0
Lipavic Vid Britof U14 0 0 1
Hribernik Žiga Preddvor-Visoko 0 0 1
ŠZ - število zadetkov 11m - gol iz 11m AG - avtogol
REZULTATI
GNL-člani 2017/18
9. krog 21.10.17
Niko Železniki : Kondor Godešič 3 : 1
Naklo : Zarica Kranj B 0 : 1
Žiri : Preddvor 9 : 0
Visoko : Velesovo 0 : 0
JuRentA Bitnje : Royal Sport DLN 4 : 1
Polet : Britof 1 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan