align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Lista strelcev | Fair play lestvica | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
 1. krog  17.08.19 
17.08.19  Bled Hirter : Brinje Grosuplje 0 : 6(0 : 3)
17.08.19  Žiri : Arne Tabor 69 0 : 0(0 : 0)
17.08.19  Adria : Kočevje 1 : 1(1 : 0)
17.08.19  Primorje : Fama Vipava 2 : 0(1 : 0)
17.08.19  Tinex Šenčur : TKK Tolmin 2 : 3(1 : 1)
17.08.19  Ilirija 1911 : Elta Izola 2 : 2(0 : 0)
17.08.19  Svoboda Ljubljana : Sava Kranj 3 : 1(2 : 1)
 2. krog  24.08.19 
24.08.19  Brinje Grosuplje : Sava Kranj 0 : 1(0 : 1)
24.08.19  Elta Izola : Svoboda Ljubljana 1 : 1(1 : 1)
24.08.19  TKK Tolmin : Ilirija 1911 1 : 1(0 : 1)
24.08.19  Kočevje : Primorje 1 : 4(0 : 4)
24.08.19  Bled Hirter : Žiri 3 : 1(2 : 0)
24.08.19  Arne Tabor 69 : Adria 0 : 0(0 : 0)
25.08.19  Fama Vipava : Tinex Šenčur 2 : 4(2 : 1)
27.08.19  Arne Tabor 69 : Adria 2 : 2(0 : 1)
 3. krog  31.08.19 
01.09.19  Adria : Bled Hirter 1 : 2(1 : 1)
01.09.19  Ilirija 1911 : Fama Vipava 0 : 1(0 : 0)
30.08.19  Svoboda Ljubljana : TKK Tolmin 2 : 2(1 : 1)
31.08.19  Sava Kranj : Elta Izola 3 : 0(1 : 0)
31.08.19  Primorje : Arne Tabor 69 2 : 0(0 : 0)
31.08.19  Tinex Šenčur : Kočevje 5 : 0(2 : 0)
31.08.19  Žiri : Brinje Grosuplje 1 : 2(0 : 1)
 4. krog  07.09.19 
06.09.19  Kočevje : Ilirija 1911 2 : 5(1 : 4)
07.09.19  Arne Tabor 69 : Tinex Šenčur 2 : 3(2 : 2)
07.09.19  Bled Hirter : Primorje 4 : 0(2 : 0)
07.09.19  Žiri : Adria 3 : 3(1 : 1)
07.09.19  Brinje Grosuplje : Elta Izola 4 : 0(1 : 0)
07.09.19  TKK Tolmin : Sava Kranj 2 : 2(1 : 1)
08.09.19  Fama Vipava : Svoboda Ljubljana 1 : 1(0 : 1)
 5. krog  14.09.19 
13.09.19  Svoboda Ljubljana : Kočevje 6 : 0(1 : 0)
14.09.19  Sava Kranj : Fama Vipava 2 : 0(1 : 0)
14.09.19  Elta Izola : TKK Tolmin 1 : 2(1 : 2)
14.09.19  Adria : Brinje Grosuplje 2 : 2(1 : 0)
14.09.19  Primorje : Žiri 3 : 3(0 : 2)
14.09.19  Tinex Šenčur : Bled Hirter 0 : 0(0 : 0)
14.09.19  Ilirija 1911 : Arne Tabor 69 1 : 1(0 : 0)
 6. krog  21.09.19 
21.09.19  Kočevje : Sava Kranj 0 : 4(0 : 3)
21.09.19  Arne Tabor 69 : Svoboda Ljubljana 3 : 4(2 : 2)
21.09.19  Bled Hirter : Ilirija 1911 1 : 1(0 : 1)
21.09.19  Žiri : Tinex Šenčur 2 : 3(0 : 0)
21.09.19  Adria : Primorje 0 : 1(0 : 0)
22.09.19  Brinje Grosuplje : TKK Tolmin 2 : 0(0 : 0)
22.09.19  Fama Vipava : Elta Izola 1 : 1(0 : 1)
 7. krog  28.09.19 
27.09.19  Svoboda Ljubljana : Bled Hirter 6 : 2(4 : 0)
27.09.19  Tinex Šenčur : Adria 1 : 0(1 : 0)
28.09.19  Primorje : Brinje Grosuplje 3 : 0(1 : 0)
28.09.19  Sava Kranj : Arne Tabor 69 1 : 1(1 : 1)
28.09.19  Elta Izola : Kočevje 4 : 2(2 : 1)
28.09.19  TKK Tolmin : Fama Vipava 1 : 2(0 : 1)
29.09.19  Ilirija 1911 : Žiri 2 : 2(1 : 1)
 8. krog  05.10.19 
05.10.19  Kočevje : TKK Tolmin 3 : 2(2 : 0)
05.10.19  Arne Tabor 69 : Elta Izola 2 : 1(0 : 0)
05.10.19  Bled Hirter : Sava Kranj 4 : 3(2 : 2)
05.10.19  Žiri : Svoboda Ljubljana 1 : 4(1 : 2)
05.10.19  Adria : Ilirija 1911 2 : 2(1 : 1)
05.10.19  Primorje : Tinex Šenčur 2 : 1(1 : 0)
06.10.19  Brinje Grosuplje : Fama Vipava 1 : 0(0 : 0)
 9. krog  12.10.19 
11.10.19  Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 0 : 3(0 : 1)
12.10.19  Ilirija 1911 : Primorje 0 : 0(0 : 0)
12.10.19  Svoboda Ljubljana : Adria 3 : 0(0 : 0)
12.10.19  Sava Kranj : Žiri 2 : 0(1 : 0)
13.10.19  Elta Izola : Bled Hirter 1 : 0(1 : 0)
13.10.19  TKK Tolmin : Arne Tabor 69 2 : 0(2 : 0)
13.10.19  Fama Vipava : Kočevje 1 : 0(1 : 0)
 10. krog  19.10.19 
18.10.19  Tinex Šenčur : Ilirija 1911 1 : 1(1 : 1)
19.10.19  Brinje Grosuplje : Kočevje 0 : 1(0 : 1)
19.10.19  Arne Tabor 69 : Fama Vipava 0 : 0(0 : 0)
19.10.19  Bled Hirter : TKK Tolmin 1 : 0(0 : 0)
19.10.19  Žiri : Elta Izola 0 : 0(0 : 0)
19.10.19  Adria : Sava Kranj 3 : 1(2 : 1)
19.10.19  Primorje : Svoboda Ljubljana 4 : 4(0 : 1)
 11. krog  26.10.19 
26.10.19  Ilirija 1911 : Brinje Grosuplje 1 : 2(1 : 2)
26.10.19  Svoboda Ljubljana : Tinex Šenčur 2 : 3(1 : 1)
26.10.19  Sava Kranj : Primorje 1 : 2(1 : 1)
26.10.19  TKK Tolmin : Žiri 3 : 0(2 : 0)
26.10.19  Kočevje : Arne Tabor 69 2 : 2(0 : 0)
27.10.19  Fama Vipava : Bled Hirter 1 : 0(1 : 0)
27.10.19  Elta Izola : Adria 2 : 2(1 : 1)
 12. krog  02.11.19 
02.11.19  Brinje Grosuplje : Arne Tabor 69 5 : 2(2 : 1)
02.11.19  Bled Hirter : Kočevje 5 : 0(2 : 0)
02.11.19  Žiri : Fama Vipava 2 : 0(1 : 0)
02.11.19  Adria : TKK Tolmin 1 : 2(0 : 1)
02.11.19  Primorje : Elta Izola 7 : 0(3 : 0)
02.11.19  Tinex Šenčur : Sava Kranj 1 : 0(0 : 0)
03.11.19  Ilirija 1911 : Svoboda Ljubljana 0 : 5(0 : 3)
 13. krog  09.11.19 
09.11.19  Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 4 : 1(2 : 0)
09.11.19  Sava Kranj : Ilirija 1911 3 : 1(2 : 0)
09.11.19  TKK Tolmin : Primorje 0 : 1(0 : 0)
09.11.19  Kočevje : Žiri 0 : 2(0 : 1)
09.11.19  Arne Tabor 69 : Bled Hirter 0 : 1(0 : 0)
10.11.19  Fama Vipava : Adria 1 : 0(0 : 0)
10.11.19  Elta Izola : Tinex Šenčur 2 : 0(2 : 0)
 14. krog  16.11.19 
16.11.19  Kočevje : Adria 2 : 2(1 : 1)
16.11.19  Fama Vipava : Primorje 0 : 1(0 : 0)
16.11.19  TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0(0 : 0)
16.11.19  Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2(1 : 1)
16.11.19  Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2(0 : 1)
16.11.19  Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0(0 : 0)
17.11.19  Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4(0 : 2)
 15. krog  14.03.20 
14.03.20  Sava Kranj : Brinje Grosuplje
14.03.20  Svoboda Ljubljana : Elta Izola
14.03.20  Ilirija 1911 : TKK Tolmin
14.03.20  Tinex Šenčur : Fama Vipava
14.03.20  Primorje : Kočevje
14.03.20  Žiri : Bled Hirter
15.03.20  Adria : Arne Tabor 69
 16. krog  21.03.20 
21.03.20  Brinje Grosuplje : Žiri
21.03.20  Bled Hirter : Adria
21.03.20  Arne Tabor 69 : Primorje
21.03.20  Kočevje : Tinex Šenčur
21.03.20  TKK Tolmin : Svoboda Ljubljana
21.03.20  Elta Izola : Sava Kranj
22.03.20  Fama Vipava : Ilirija 1911
 17. krog  28.03.20 
26.03.20  Tinex Šenčur : Arne Tabor 69
28.03.20  Primorje : Bled Hirter
28.03.20  Adria : Žiri
28.03.20  Elta Izola : Brinje Grosuplje
28.03.20  Sava Kranj : TKK Tolmin
28.03.20  Svoboda Ljubljana : Fama Vipava
29.03.20  Ilirija 1911 : Kočevje
 18. krog  04.04.20 
04.04.20  Brinje Grosuplje : Adria
04.04.20  Žiri : Primorje
04.04.20  Bled Hirter : Tinex Šenčur
04.04.20  Arne Tabor 69 : Ilirija 1911
04.04.20  Kočevje : Svoboda Ljubljana
04.04.20  Fama Vipava : Sava Kranj
04.04.20  TKK Tolmin : Elta Izola
 19. krog  11.04.20 
11.04.20  TKK Tolmin : Brinje Grosuplje
11.04.20  Elta Izola : Fama Vipava
11.04.20  Sava Kranj : Kočevje
11.04.20  Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69
11.04.20  Ilirija 1911 : Bled Hirter
11.04.20  Tinex Šenčur : Žiri
11.04.20  Primorje : Adria
 20. krog  18.04.20 
18.04.20  Brinje Grosuplje : Primorje
18.04.20  Adria : Tinex Šenčur
18.04.20  Žiri : Ilirija 1911
18.04.20  Bled Hirter : Svoboda Ljubljana
18.04.20  Arne Tabor 69 : Sava Kranj
18.04.20  Kočevje : Elta Izola
18.04.20  Fama Vipava : TKK Tolmin
 21. krog  25.04.20 
25.04.20  Fama Vipava : Brinje Grosuplje
25.04.20  TKK Tolmin : Kočevje
25.04.20  Elta Izola : Arne Tabor 69
25.04.20  Sava Kranj : Bled Hirter
25.04.20  Svoboda Ljubljana : Žiri
25.04.20  Ilirija 1911 : Adria
25.04.20  Tinex Šenčur : Primorje
 22. krog  02.05.20 
02.05.20  Brinje Grosuplje : Tinex Šenčur
02.05.20  Primorje : Ilirija 1911
02.05.20  Adria : Svoboda Ljubljana
02.05.20  Žiri : Sava Kranj
02.05.20  Bled Hirter : Elta Izola
02.05.20  Arne Tabor 69 : TKK Tolmin
02.05.20  Kočevje : Fama Vipava
 23. krog  09.05.20 
09.05.20  Kočevje : Brinje Grosuplje
09.05.20  Fama Vipava : Arne Tabor 69
09.05.20  TKK Tolmin : Bled Hirter
09.05.20  Elta Izola : Žiri
09.05.20  Sava Kranj : Adria
09.05.20  Svoboda Ljubljana : Primorje
09.05.20  Ilirija 1911 : Tinex Šenčur
 24. krog  16.05.20 
16.05.20  Brinje Grosuplje : Ilirija 1911
16.05.20  Tinex Šenčur : Svoboda Ljubljana
16.05.20  Primorje : Sava Kranj
16.05.20  Adria : Elta Izola
16.05.20  Žiri : TKK Tolmin
16.05.20  Bled Hirter : Fama Vipava
16.05.20  Arne Tabor 69 : Kočevje
 25. krog  23.05.20 
23.05.20  Arne Tabor 69 : Brinje Grosuplje
23.05.20  Kočevje : Bled Hirter
23.05.20  Fama Vipava : Žiri
23.05.20  TKK Tolmin : Adria
23.05.20  Elta Izola : Primorje
23.05.20  Sava Kranj : Tinex Šenčur
23.05.20  Svoboda Ljubljana : Ilirija 1911
 26. krog  30.05.20 
30.05.20  Brinje Grosuplje : Svoboda Ljubljana
30.05.20  Ilirija 1911 : Sava Kranj
30.05.20  Tinex Šenčur : Elta Izola
30.05.20  Primorje : TKK Tolmin
30.05.20  Adria : Fama Vipava
30.05.20  Žiri : Kočevje
30.05.20  Bled Hirter : Arne Tabor 69
REZULTATI
GNL-člani 2021/22
11. krog 06.11.21
Kondor Godešič : Visoko 1 : 3
Naklo : Niko Železniki 1 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Kranjska Gora 2 : 2
Bitnje : Zarica Kranj 1 : 2
Preddvor : Polet 0 : 1
Bled-Bohinj Hirter : Britof 2 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan   
wholesale jerseys,mask,nfl jerseys cheap,nfl jerseys cheap authentic free shipping,official baseball jerseys,custom mlb jerseys,nfl jerseys china,wholesale jerseys from china,mlb apparel for men,cheap jersey wholesale in usa,custom football jerseys cheap,baseball jerseys custom,n95,hockey practice jerseys,nfl top jersey sales