align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Lista strelcev | Fair play lestvica | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
 1. krog  31.08.19 
31.08.19  Kranjska Gora : prost
31.08.19  SIJ Acroni Jesenice : Velesovo 0 : 3(0 : 1)
31.08.19  Visoko : Bitnje dobrozasenci.si 4 : 1(0 : 1)
31.08.19  Šobec Lesce : Niko Železniki 7 : 0(2 : 0)
31.08.19  Britof : Polet 2 : 1(0 : 1)
31.08.19  Zarica Kranj : Škofja Loka 0 : 4(0 : 2)
31.08.19  Bohinj : Preddvor 4 : 0(1 : 0)
 2. krog  07.09.19 
02.10.19  Polet : Zarica Kranj 1 : 6(0 : 3)
07.09.19  Niko Železniki : Britof 1 : 3(0 : 1)
07.09.19  Bitnje dobrozasenci.si : Šobec Lesce 0 : 4(0 : 1)
07.09.19  Velesovo : Visoko 2 : 2(1 : 1)
07.09.19  Kranjska Gora : SIJ Acroni Jesenice 1 : 6(1 : 3)
07.09.19  prost : Preddvor
07.09.19  Škofja Loka : Bohinj 5 : 2(2 : 0)
 3. krog  14.09.19 
14.09.19  SIJ Acroni Jesenice : prost
14.09.19  Visoko : Kranjska Gora 4 : 2(1 : 1)
14.09.19  Šobec Lesce : Velesovo 4 : 0(2 : 0)
14.09.19  Britof : Bitnje dobrozasenci.si 5 : 3(3 : 2)
14.09.19  Zarica Kranj : Niko Železniki 5 : 2(2 : 1)
14.09.19  Bohinj : Polet 4 : 1(2 : 0)
14.09.19  Preddvor : Škofja Loka 1 : 3(1 : 1)
 4. krog  21.09.19 
20.09.19  SIJ Acroni Jesenice : Visoko 2 : 6(1 : 5)
21.09.19  prost : Škofja Loka
21.09.19  Polet : Preddvor 1 : 0(0 : 0)
21.09.19  Niko Železniki : Bohinj 3 : 0(0 : 0)
21.09.19  Bitnje dobrozasenci.si : Zarica Kranj 2 : 2(2 : 0)
21.09.19  Velesovo : Britof 1 : 1(0 : 0)
21.09.19  Kranjska Gora : Šobec Lesce 0 : 8(0 : 4)
 5. krog  28.09.19 
28.09.19  Visoko : prost
28.09.19  Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 4 : 0(1 : 0)
28.09.19  Britof : Kranjska Gora 5 : 0(2 : 0)
28.09.19  Zarica Kranj : Velesovo 2 : 2(1 : 2)
28.09.19  Bohinj : Bitnje dobrozasenci.si 0 : 1(0 : 1)
28.09.19  Preddvor : Niko Železniki 2 : 0(1 : 0)
28.09.19  Škofja Loka : Polet 2 : 1(2 : 1)
 6. krog  05.10.19 
05.10.19  prost : Polet
05.10.19  Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 2(0 : 0)
05.10.19  Bitnje dobrozasenci.si : Preddvor 0 : 0(0 : 0)
05.10.19  Velesovo : Bohinj 0 : 2(0 : 1)
05.10.19  Kranjska Gora : Zarica Kranj 5 : 4(2 : 2)
05.10.19  SIJ Acroni Jesenice : Britof 0 : 1(0 : 1)
05.10.19  Visoko : Šobec Lesce 0 : 4(0 : 1)
 7. krog  12.10.19 
12.10.19  Šobec Lesce : prost
12.10.19  Britof : Visoko 1 : 0(0 : 0)
12.10.19  Zarica Kranj : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3(1 : 2)
12.10.19  Bohinj : Kranjska Gora 7 : 1(5 : 1)
12.10.19  Preddvor : Velesovo 0 : 1(0 : 1)
12.10.19  Škofja Loka : Bitnje dobrozasenci.si 3 : 2(2 : 2)
12.10.19  Polet : Niko Železniki 6 : 2(3 : 1)
 8. krog  19.10.19 
19.10.19  prost : Niko Železniki
19.10.19  Bitnje dobrozasenci.si : Polet 1 : 1(1 : 0)
19.10.19  Velesovo : Škofja Loka 1 : 3(1 : 1)
19.10.19  Kranjska Gora : Preddvor 4 : 3(1 : 0)
19.10.19  SIJ Acroni Jesenice : Bohinj 2 : 0(1 : 0)
19.10.19  Visoko : Zarica Kranj 0 : 1(0 : 1)
19.10.19  Šobec Lesce : Britof 2 : 4(2 : 1)
 9. krog  26.10.19 
26.10.19  Britof : prost
26.10.19  Zarica Kranj : Šobec Lesce 0 : 0(0 : 0)
26.10.19  Bohinj : Visoko 2 : 1(0 : 1)
26.10.19  Preddvor : SIJ Acroni Jesenice 1 : 2(0 : 1)
26.10.19  Škofja Loka : Kranjska Gora 4 : 0(4 : 0)
26.10.19  Polet : Velesovo 3 : 1(1 : 1)
26.10.19  Niko Železniki : Bitnje dobrozasenci.si 2 : 1(1 : 0)
 10. krog  02.11.19 
02.11.19  prost : Bitnje dobrozasenci.si
02.11.19  Velesovo : Niko Železniki 2 : 0(0 : 0)
02.11.19  Kranjska Gora : Polet 6 : 2(2 : 1)
02.11.19  SIJ Acroni Jesenice : Škofja Loka 2 : 1(1 : 1)
02.11.19  Visoko : Preddvor 0 : 1(0 : 1)
02.11.19  Šobec Lesce : Bohinj 4 : 1(2 : 0)
02.11.19  Britof : Zarica Kranj 1 : 3(1 : 1)
 11. krog  09.11.19 
09.11.19  Zarica Kranj : prost
09.11.19  Bohinj : Britof 3 : 5(3 : 2)
09.11.19  Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6(0 : 2)
09.11.19  Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2(1 : 0)
09.11.19  Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6(0 : 2)
09.11.19  Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0(1 : 0)
10.11.19  Škofja Loka : Visoko 3 : 0(1 : 0)
 12. krog  28.03.20 
28.03.20  prost : Velesovo
28.03.20  Kranjska Gora : Bitnje dobrozasenci.si
28.03.20  SIJ Acroni Jesenice : Niko Železniki
28.03.20  Visoko : Polet
28.03.20  Šobec Lesce : Škofja Loka
28.03.20  Britof : Preddvor
28.03.20  Zarica Kranj : Bohinj
 13. krog  04.04.20 
04.04.20  Bohinj : prost
04.04.20  Preddvor : Zarica Kranj
04.04.20  Škofja Loka : Britof
04.04.20  Polet : Šobec Lesce
04.04.20  Niko Železniki : Visoko
04.04.20  Bitnje dobrozasenci.si : SIJ Acroni Jesenice
04.04.20  Velesovo : Kranjska Gora
REZULTATI
GNL-člani 2021/22
11. krog 06.11.21
Kondor Godešič : Visoko 1 : 3
Naklo : Niko Železniki 1 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Kranjska Gora 2 : 2
Bitnje : Zarica Kranj 1 : 2
Preddvor : Polet 0 : 1
Bled-Bohinj Hirter : Britof 2 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan   
wholesale jerseys,mask,nfl jerseys cheap,nfl jerseys cheap authentic free shipping,official baseball jerseys,custom mlb jerseys,nfl jerseys china,wholesale jerseys from china,mlb apparel for men,cheap jersey wholesale in usa,custom football jerseys cheap,baseball jerseys custom,n95,hockey practice jerseys,nfl top jersey sales