align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Lista strelcev | Fair play lestvica | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
 1. krog  01.09.19 
01.09.19  Šobec Lesce : Zarica Kranj 0 : 0(0 : 0)
01.09.19  Visoko-Preddvor : Bled-Naklo 3 : 1(2 : 0)
01.09.19  SIJ Acroni Jesenice : Žiri 1 : 1(1 : 0)
11.09.19  Škofja Loka-Medvode : Sava Kranj 2 : 1(1 : 0)
 2. krog  08.09.19 
08.09.19  Sava Kranj : Žiri 0 : 0(0 : 0)
08.09.19  Bled-Naklo : SIJ Acroni Jesenice 1 : 1(1 : 1)
08.09.19  Zarica Kranj : Visoko-Preddvor 2 : 3(2 : 1)
08.09.19  Škofja Loka-Medvode : Šobec Lesce 1 : 4(1 : 2)
18.09.19  Sava Kranj : Žiri 2 : 2(0 : 1)
18.09.19  Bled-Naklo : SIJ Acroni Jesenice 1 : 2(1 : 1)
 3. krog  15.09.19 
15.09.19  Šobec Lesce : Sava Kranj 2 : 0(1 : 0)
15.09.19  Visoko-Preddvor : Škofja Loka-Medvode 2 : 0(0 : 0)
15.09.19  SIJ Acroni Jesenice : Zarica Kranj 0 : 4(0 : 3)
15.09.19  Žiri : Bled-Naklo 0 : 1(0 : 0)
 4. krog  22.09.19 
22.09.19  Sava Kranj : Bled-Naklo 1 : 1(0 : 0)
22.09.19  Zarica Kranj : Žiri 2 : 2(0 : 0)
22.09.19  Škofja Loka-Medvode : SIJ Acroni Jesenice 5 : 1(2 : 0)
22.09.19  Šobec Lesce : Visoko-Preddvor 4 : 0(0 : 0)
 5. krog  29.09.19 
29.09.19  Visoko-Preddvor : Sava Kranj 3 : 4(2 : 2)
29.09.19  SIJ Acroni Jesenice : Šobec Lesce 0 : 5(0 : 3)
29.09.19  Žiri : Škofja Loka-Medvode 1 : 4(0 : 1)
29.09.19  Bled-Naklo : Zarica Kranj 2 : 6(1 : 3)
 6. krog  06.10.19 
06.10.19  Sava Kranj : Zarica Kranj 2 : 4(0 : 2)
06.10.19  Škofja Loka-Medvode : Bled-Naklo 1 : 0(1 : 0)
06.10.19  Šobec Lesce : Žiri 3 : 1(0 : 1)
06.10.19  Visoko-Preddvor : SIJ Acroni Jesenice 4 : 0(3 : 0)
 7. krog  13.10.19 
13.10.19  SIJ Acroni Jesenice : Sava Kranj 1 : 2(1 : 1)
13.10.19  Žiri : Visoko-Preddvor 1 : 5(1 : 3)
13.10.19  Bled-Naklo : Šobec Lesce 0 : 6(0 : 2)
13.10.19  Zarica Kranj : Škofja Loka-Medvode 3 : 1(2 : 0)
 8. krog  20.10.19 
20.10.19  Sava Kranj : Škofja Loka-Medvode 0 : 5(0 : 2)
20.10.19  Bled-Naklo : Visoko-Preddvor 0 : 1(0 : 0)
20.10.19  Žiri : SIJ Acroni Jesenice 5 : 0(3 : 0)
22.10.19  Zarica Kranj : Šobec Lesce 0 : 3(0 : 2)
 9. krog  27.10.19 
27.10.19  Žiri : Sava Kranj 2 : 0(2 : 0)
27.10.19  SIJ Acroni Jesenice : Bled-Naklo 4 : 2(2 : 0)
27.10.19  Visoko-Preddvor : Zarica Kranj 1 : 2(0 : 0)
27.10.19  Šobec Lesce : Škofja Loka-Medvode 4 : 0(1 : 0)
 10. krog  03.11.19 
03.11.19  Sava Kranj : Šobec Lesce 0 : 2(0 : 2)
03.11.19  Škofja Loka-Medvode : Visoko-Preddvor 2 : 2(1 : 1)
03.11.19  Zarica Kranj : SIJ Acroni Jesenice 3 : 1(2 : 0)
03.11.19  Bled-Naklo : Žiri 3 : 3(3 : 1)
 11. krog   
 Bled-Naklo : Sava Kranj
 Žiri : Zarica Kranj
 SIJ Acroni Jesenice : Škofja Loka-Medvode
 Visoko-Preddvor : Šobec Lesce
 12. krog   
 Sava Kranj : Visoko-Preddvor
 Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice
 Škofja Loka-Medvode : Žiri
 Zarica Kranj : Bled-Naklo
 13. krog   
 Zarica Kranj : Sava Kranj
 Bled-Naklo : Škofja Loka-Medvode
 Žiri : Šobec Lesce
 SIJ Acroni Jesenice : Visoko-Preddvor
 14. krog   
 Sava Kranj : SIJ Acroni Jesenice
 Visoko-Preddvor : Žiri
 Šobec Lesce : Bled-Naklo
 Škofja Loka-Medvode : Zarica Kranj
 15. krog   
 1 uvrščeno moštvo : 8 uvrščeno moštvo
 2 uvrščeno moštvo : 7 uvrščeno moštvo
 3 uvrščeno moštvo : 6 uvrščeno moštvo
 4 uvrščeno moštvo : 5 uvrščeno moštvo
 16. krog   
 4 uvrščeno moštvo : 8 uvrščeno moštvo
 5 uvrščeno moštvo : 3 uvrščeno moštvo
 6 uvrščeno moštvo : 2 uvrščeno moštvo
 7 uvrščeno moštvo : 1 uvrščeno moštvo
 17. krog   
 8 uvrščeno moštvo : 7 uvrščeno moštvo
 1 uvrščeno moštvo : 6 uvrščeno moštvo
 2 uvrščeno moštvo : 5 uvrščeno moštvo
 3 uvrščeno moštvo : 4 uvrščeno moštvo
 18. krog   
 3 uvrščeno moštvo : 8 uvrščeno moštvo
 4 uvrščeno moštvo : 2 uvrščeno moštvo
 5 uvrščeno moštvo : 1 uvrščeno moštvo
 6 uvrščeno moštvo : 7 uvrščeno moštvo
 19. krog   
 8 uvrščeno moštvo : 6 uvrščeno moštvo
 7 uvrščeno moštvo : 5 uvrščeno moštvo
 1 uvrščeno moštvo : 4 uvrščeno moštvo
 2 uvrščeno moštvo : 3 uvrščeno moštvo
 20. krog   
 2 uvrščeno moštvo : 8 uvrščeno moštvo
 3 uvrščeno moštvo : 1 uvrščeno moštvo
 4 uvrščeno moštvo : 7 uvrščeno moštvo
 5 uvrščeno moštvo : 6 uvrščeno moštvo
 21. krog   
 8 uvrščeno moštvo : 5 uvrščeno moštvo
 6 uvrščeno moštvo : 4 uvrščeno moštvo
 7 uvrščeno moštvo : 3 uvrščeno moštvo
 1 uvrščeno moštvo : 2 uvrščeno moštvo
REZULTATI
GNL-člani 2021/22
23. krog 04.06.22
Preddvor : SIJ Acroni Jesenice 0 : 7
Naklo : Kondor Godešič 6 : 1
Visoko : Bled-Bohinj Hirter 1 : 1
Britof : Velesovo-Cerklje 1 : 0
Niko Železniki : Zarica Kranj 1 : 1
Polet : Bitnje 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan   
mlb jerseys cheap wholesale mlb jerseys cheap stitched nfl jerseys cheap mlb jerseys wholesale wholesale mlb jerseys wholesale nfl jersey cheap mlb jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nhl jerseys from china cheap custom nhl jerseys cheap jerseys china cheap authentic nfl jerseys wholesale nhl jerseys wholesale nfl jersey cheap nfl jerseys whoesale mlb jerseys wholsale nhl jerseys nfl jerseys cheap
wholesale jerseys,mask,nfl jerseys cheap,nfl jerseys cheap authentic free shipping,official baseball jerseys,custom mlb jerseys,nfl jerseys china,wholesale jerseys from china,mlb apparel for men,cheap jersey wholesale in usa,custom football jerseys cheap,baseball jerseys custom,n95,hockey practice jerseys,nfl top jersey sales