align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Lista strelcev | Fair play lestvica | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
 LESTVICA 10. krog 03.11.19
KLUB ŠT Z N P GR
1. Šobec Lesce 10 9 1 0 33:2 28
2. Zarica Kranj 10 6 2 2 26:15 20
3. Visoko-Preddvor 10 6 1 3 24:16 19
4. Škofja Loka-Medvode 10 5 1 4 21:18 16
5. Žiri 10 2 4 4 18:21 10
6. Sava Kranj 10 2 2 6 12:24 8
7. SIJ Acroni Jesenice 10 2 1 7 10:32 7
8. Bled-Naklo 10 1 2 7 11:27 5
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz  ŠT - število tekem   - število točk
   REZULTATI
10. krog 03.11.19
Bled-Naklo:Žiri 3 : 3 (3 : 1) zapisnik
Sava Kranj:Šobec Lesce 0 : 2 (0 : 2) zapisnik
Škofja Loka-Medvode:Visoko-Preddvor 2 : 2 (1 : 1) zapisnik
Zarica Kranj:SIJ Acroni Jesenice 3 : 1 (2 : 0) zapisnik
9. krog 27.10.19
SIJ Acroni Jesenice:Bled-Naklo 4 : 2 (2 : 0) zapisnik
Šobec Lesce:Škofja Loka-Medvode 4 : 0 (1 : 0) zapisnik
Visoko-Preddvor:Zarica Kranj 1 : 2 (0 : 0) zapisnik
Žiri:Sava Kranj 2 : 0 (2 : 0) zapisnik
8. krog 20.10.19
Bled-Naklo:Visoko-Preddvor 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
Sava Kranj:Škofja Loka-Medvode 0 : 5 (0 : 2) zapisnik
Žiri:SIJ Acroni Jesenice 5 : 0 (3 : 0) zapisnik
Zarica Kranj:Šobec Lesce 0 : 3 (0 : 2) zapisnik
7. krog 13.10.19
Bled-Naklo:Šobec Lesce 0 : 6 (0 : 2) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice:Sava Kranj 1 : 2 (1 : 1) zapisnik
Žiri:Visoko-Preddvor 1 : 5 (1 : 3) zapisnik
Zarica Kranj:Škofja Loka-Medvode 3 : 1 (2 : 0) zapisnik
6. krog 06.10.19
Sava Kranj:Zarica Kranj 2 : 4 (0 : 2) zapisnik
Šobec Lesce:Žiri 3 : 1 (0 : 1) zapisnik
Visoko-Preddvor:SIJ Acroni Jesenice 4 : 0 (3 : 0) zapisnik
Škofja Loka-Medvode:Bled-Naklo 1 : 0 (1 : 0) zapisnik
5. krog 29.09.19
Bled-Naklo:Zarica Kranj 2 : 6 (1 : 3) zapisnik
Visoko-Preddvor:Sava Kranj 3 : 4 (2 : 2) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice:Šobec Lesce 0 : 5 (0 : 3) zapisnik
Žiri:Škofja Loka-Medvode 1 : 4 (0 : 1) zapisnik
4. krog 22.09.19
Škofja Loka-Medvode:SIJ Acroni Jesenice 5 : 1 (2 : 0) zapisnik
Sava Kranj:Bled-Naklo 1 : 1 (0 : 0) zapisnik
Zarica Kranj:Žiri 2 : 2 (0 : 0) zapisnik
Šobec Lesce:Visoko-Preddvor 4 : 0 (0 : 0) zapisnik
3. krog 15.09.19
Šobec Lesce:Sava Kranj 2 : 0 (1 : 0) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice:Zarica Kranj 0 : 4 (0 : 3) zapisnik
Visoko-Preddvor:Škofja Loka-Medvode 2 : 0 (0 : 0) zapisnik
Žiri:Bled-Naklo 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
2. krog 08.09.19
Zarica Kranj:Visoko-Preddvor 2 : 3 (2 : 1) zapisnik
Škofja Loka-Medvode:Šobec Lesce 1 : 4 (1 : 2) zapisnik
Bled-Naklo:SIJ Acroni Jesenice 1 : 1 (1 : 1) zapisnik
Sava Kranj:Žiri 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Sava Kranj:Žiri 2 : 2 (0 : 1) zapisnik
Bled-Naklo:SIJ Acroni Jesenice 1 : 2 (1 : 1) zapisnik
1. krog 01.09.19
Visoko-Preddvor:Bled-Naklo 3 : 1 (2 : 0) zapisnik
Šobec Lesce:Zarica Kranj 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice:Žiri 1 : 1 (1 : 0) zapisnik
Škofja Loka-Medvode:Sava Kranj 2 : 1 (1 : 0) zapisnik
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
13. krog 09.11.19
Kočevje : Žiri 0 : 2
TKK Tolmin : Primorje 0 : 1
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 4 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 0 : 1
Sava Kranj : Ilirija 1911 3 : 1
Elta Izola : Tinex Šenčur 2 : 0
Fama Vipava : Adria 1 : 0
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan