align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Lista strelcev | Fair play lestvica | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
 1. krog  01.09.21 
01.09.21  Škofja Loka-Medvode U14 : Šobec Lesce 0 : 9(0 : 2)
01.09.21  Preddvor-Šenčur : Tržič 2012 8 : 0(3 : 0)
01.09.21  Kranjska Gora : Bohinj-Bled 0 : 11(0 : 5)
01.09.21  Zarica Kranj : Škofja Loka-Medvode 0 : 9(0 : 3)
01.09.21  Eksist Žiri : Niko Železniki 3 : 1(0 : 1)
01.09.21  Sava-Triglav Kranj : Velesovo-Šenčur U14 1 : 1(1 : 0)
 2. krog  05.09.21 
05.09.21  Šobec Lesce : Velesovo-Šenčur U14 4 : 1(1 : 1)
05.09.21  Niko Železniki : Sava-Triglav Kranj 0 : 10(0 : 6)
05.09.21  Škofja Loka-Medvode : Eksist Žiri 3 : 0(1 : 0)
05.09.21  Bohinj-Bled : Zarica Kranj 2 : 1(0 : 0)
05.09.21  Tržič 2012 : Kranjska Gora 5 : 2(3 : 1)
05.09.21  Škofja Loka-Medvode U14 : Preddvor-Šenčur 3 : 4(2 : 1)
 3. krog  12.09.21 
12.09.21  Preddvor-Šenčur : Šobec Lesce 1 : 6(0 : 1)
12.09.21  Kranjska Gora : Škofja Loka-Medvode U14 3 : 4(2 : 1)
12.09.21  Zarica Kranj : Tržič 2012 8 : 2(6 : 1)
12.09.21  Eksist Žiri : Bohinj-Bled 3 : 2(1 : 0)
12.09.21  Sava-Triglav Kranj : Škofja Loka-Medvode 3 : 1(1 : 1)
12.09.21  Velesovo-Šenčur U14 : Niko Železniki 7 : 0(4 : 0)
 4. krog  19.09.21 
19.09.21  Škofja Loka-Medvode : Velesovo-Šenčur U14 6 : 1(3 : 1)
19.09.21  Bohinj-Bled : Sava-Triglav Kranj 0 : 4(0 : 3)
19.09.21  Tržič 2012 : Eksist Žiri 0 : 6(0 : 5)
19.09.21  Preddvor-Šenčur : Kranjska Gora 7 : 2(5 : 0)
29.09.21  Škofja Loka-Medvode U14 : Zarica Kranj 0 : 4(0 : 0)
30.09.21  Šobec Lesce : Niko Železniki 9 : 0(3 : 0)
 5. krog  22.09.21 
22.09.21  Kranjska Gora : Šobec Lesce 0 : 13(0 : 7)
22.09.21  Zarica Kranj : Preddvor-Šenčur 1 : 2(1 : 1)
22.09.21  Eksist Žiri : Škofja Loka-Medvode U14 8 : 0(5 : 0)
22.09.21  Sava-Triglav Kranj : Tržič 2012 5 : 0(5 : 0)
22.09.21  Niko Železniki : Škofja Loka-Medvode 2 : 6(1 : 2)
29.09.21  Velesovo-Šenčur U14 : Bohinj-Bled 1 : 3(1 : 2)
 6. krog  26.09.21 
26.09.21  Šobec Lesce : Škofja Loka-Medvode 1 : 7(1 : 0)
26.09.21  Bohinj-Bled : Niko Železniki 6 : 2(1 : 2)
26.09.21  Tržič 2012 : Velesovo-Šenčur U14 1 : 6(1 : 2)
26.09.21  Škofja Loka-Medvode U14 : Sava-Triglav Kranj 0 : 6(0 : 3)
26.09.21  Kranjska Gora : Zarica Kranj 3 : 6(1 : 2)
28.09.21  Preddvor-Šenčur : Eksist Žiri 0 : 2(0 : 1)
 7. krog  03.10.21 
03.10.21  Eksist Žiri : Kranjska Gora 7 : 0(2 : 0)
03.10.21  Sava-Triglav Kranj : Preddvor-Šenčur 2 : 2(1 : 0)
03.10.21  Velesovo-Šenčur U14 : Škofja Loka-Medvode U14 1 : 1(0 : 1)
03.10.21  Niko Železniki : Tržič 2012 3 : 0()
03.10.21  Škofja Loka-Medvode : Bohinj-Bled 3 : 1(1 : 1)
05.10.21  Zarica Kranj : Šobec Lesce 1 : 0(1 : 0)
 8. krog  10.10.21 
10.10.21  Šobec Lesce : Bohinj-Bled 1 : 0(0 : 0)
10.10.21  Tržič 2012 : Škofja Loka-Medvode 0 : 12(0 : 6)
10.10.21  Škofja Loka-Medvode U14 : Niko Železniki 1 : 1(0 : 1)
11.10.21  Preddvor-Šenčur : Velesovo-Šenčur U14 0 : 5(0 : 2)
13.10.21  Kranjska Gora : Sava-Triglav Kranj 0 : 16(0 : 7)
19.10.21  Zarica Kranj : Eksist Žiri 0 : 3(0 : 1)
 9. krog  17.10.21 
17.10.21  Sava-Triglav Kranj : Zarica Kranj 13 : 0(5 : 0)
17.10.21  Velesovo-Šenčur U14 : Kranjska Gora 8 : 0(4 : 0)
17.10.21  Niko Železniki : Preddvor-Šenčur 3 : 4(2 : 2)
17.10.21  Škofja Loka-Medvode : Škofja Loka-Medvode U14 7 : 0(5 : 0)
17.10.21  Bohinj-Bled : Tržič 2012 4 : 1(1 : 0)
22.10.21  Eksist Žiri : Šobec Lesce 1 : 0(0 : 0)
 10. krog  24.10.21 
24.10.21  Šobec Lesce : Tržič 2012 3 : 0(2 : 0)
24.10.21  Škofja Loka-Medvode U14 : Bohinj-Bled 3 : 4(2 : 0)
24.10.21  Preddvor-Šenčur : Škofja Loka-Medvode 1 : 7(1 : 2)
24.10.21  Kranjska Gora : Niko Železniki 0 : 7(0 : 5)
24.10.21  Zarica Kranj : Velesovo-Šenčur U14 2 : 3(1 : 0)
24.10.21  Eksist Žiri : Sava-Triglav Kranj 0 : 3(0 : 0)
 11. krog  07.11.21 
06.11.21  Velesovo-Šenčur U14 : Eksist Žiri 0 : 2(0 : 0)
07.11.21  Škofja Loka-Medvode : Kranjska Gora 24 : 1(14 : 1)
07.11.21  Bohinj-Bled : Preddvor-Šenčur 3 : 2(1 : 0)
07.11.21  Tržič 2012 : Škofja Loka-Medvode U14 0 : 1(0 : 1)
22.11.21  Sava-Triglav Kranj : Šobec Lesce 5 : 0(3 : 0)
31.10.21  Niko Železniki : Zarica Kranj 4 : 1(2 : 0)
 12. krog  27.03.22 
05.04.22  Niko Železniki : Eksist Žiri 5 : 0(1 : 0)
26.03.22  Velesovo-Šenčur U14 : Sava-Triglav Kranj 0 : 4(0 : 2)
27.03.22  Tržič 2012 : Preddvor-Šenčur 3 : 4(1 : 3)
27.03.22  Škofja Loka-Medvode : Zarica Kranj 15 : 0(7 : 0)
30.03.22  Šobec Lesce : Škofja Loka-Medvode U14 2 : 1(1 : 0)
 13. krog  03.04.22 
03.04.22  Sava-Triglav Kranj : Niko Železniki 4 : 1(3 : 0)
03.04.22  Eksist Žiri : Škofja Loka-Medvode 1 : 6(0 : 5)
03.04.22  Preddvor-Šenčur : Škofja Loka-Medvode U14 1 : 0(0 : 0)
05.04.22  Velesovo-Šenčur U14 : Šobec Lesce 0 : 1(0 : 0)
05.04.22  Zarica Kranj : Bohinj-Bled 1 : 4(1 : 1)
 14. krog  10.04.22 
10.04.22  Šobec Lesce : Preddvor-Šenčur 0 : 1(0 : 0)
10.04.22  Tržič 2012 : Zarica Kranj 3 : 6(3 : 1)
10.04.22  Bohinj-Bled : Eksist Žiri 2 : 3(2 : 3)
10.04.22  Škofja Loka-Medvode : Sava-Triglav Kranj 4 : 4(1 : 2)
12.04.22  Niko Železniki : Velesovo-Šenčur U14 3 : 2(2 : 0)
 15. krog  14.04.22 
14.04.22  Niko Železniki : Šobec Lesce 2 : 5(0 : 1)
14.04.22  Velesovo-Šenčur U14 : Škofja Loka-Medvode 0 : 2(0 : 2)
14.04.22  Sava-Triglav Kranj : Bohinj-Bled 7 : 0(3 : 0)
14.04.22  Eksist Žiri : Tržič 2012 4 : 0(2 : 0)
14.04.22  Zarica Kranj : Škofja Loka-Medvode U14 0 : 2(0 : 1)
 16. krog  18.04.22 
18.04.22  Tržič 2012 : Sava-Triglav Kranj 0 : 7(0 : 4)
18.04.22  Bohinj-Bled : Velesovo-Šenčur U14 1 : 3(0 : 2)
18.04.22  Škofja Loka-Medvode : Niko Železniki 12 : 1(5 : 0)
19.04.22  Preddvor-Šenčur : Zarica Kranj 6 : 3(3 : 2)
21.04.22  Škofja Loka-Medvode U14 : Eksist Žiri 0 : 1(0 : 0)
 17. krog  24.04.22 
18.05.22  Eksist Žiri : Preddvor-Šenčur 3 : 1(2 : 1)
24.04.22  Škofja Loka-Medvode : Šobec Lesce 5 : 0(3 : 0)
24.04.22  Velesovo-Šenčur U14 : Tržič 2012 7 : 1(2 : 0)
24.04.22  Sava-Triglav Kranj : Škofja Loka-Medvode U14 12 : 0(9 : 0)
25.04.22  Niko Železniki : Bohinj-Bled 1 : 3(0 : 1)
 18. krog  08.05.22 
06.05.22  Preddvor-Šenčur : Sava-Triglav Kranj 0 : 7(0 : 3)
08.05.22  Škofja Loka-Medvode U14 : Velesovo-Šenčur U14 0 : 2(0 : 2)
08.05.22  Tržič 2012 : Niko Železniki 0 : 2(0 : 1)
08.05.22  Bohinj-Bled : Škofja Loka-Medvode 0 : 5(0 : 1)
08.05.22  Šobec Lesce : Zarica Kranj 4 : 0(1 : 0)
 19. krog  12.05.22 
12.05.22  Bohinj-Bled : Šobec Lesce 2 : 0(0 : 0)
12.05.22  Škofja Loka-Medvode : Tržič 2012 18 : 0(8 : 0)
12.05.22  Niko Železniki : Škofja Loka-Medvode U14 0 : 0(0 : 0)
12.05.22  Velesovo-Šenčur U14 : Preddvor-Šenčur 5 : 0(1 : 0)
12.05.22  Eksist Žiri : Zarica Kranj 4 : 0(2 : 0)
 20. krog  15.05.22 
15.05.22  Šobec Lesce : Eksist Žiri 2 : 3(1 : 2)
15.05.22  Zarica Kranj : Sava-Triglav Kranj 0 : 8(0 : 1)
15.05.22  Škofja Loka-Medvode U14 : Škofja Loka-Medvode 2 : 13(0 : 5)
15.05.22  Tržič 2012 : Bohinj-Bled 2 : 1(1 : 1)
16.05.22  Preddvor-Šenčur : Niko Železniki 3 : 2(1 : 1)
 21. krog  22.05.22 
17.05.22  Sava-Triglav Kranj : Eksist Žiri 2 : 2(1 : 2)
19.05.22  Tržič 2012 : Šobec Lesce 0 : 3(0 : 2)
22.05.22  Bohinj-Bled : Škofja Loka-Medvode U14 1 : 0(0 : 0)
22.05.22  Škofja Loka-Medvode : Preddvor-Šenčur 8 : 0(3 : 0)
22.05.22  Velesovo-Šenčur U14 : Zarica Kranj 4 : 2(0 : 0)
 22. krog  29.05.22 
23.05.22  Šobec Lesce : Sava-Triglav Kranj 0 : 2(0 : 1)
29.05.22  Eksist Žiri : Velesovo-Šenčur U14
29.05.22  Zarica Kranj : Niko Železniki
29.05.22  Preddvor-Šenčur : Bohinj-Bled
29.05.22  Škofja Loka-Medvode U14 : Tržič 2012
REZULTATI
GNL-člani 2021/22
21. krog 25.05.22
Niko Železniki : Britof 4 : 0
Kranjska Gora : Naklo 4 : 2
Bled-Bohinj Hirter : Velesovo-Cerklje 1 : 0
Visoko : Zarica Kranj 4 : 0
SIJ Acroni Jesenice : Bitnje 3 : 0
Polet : Preddvor 0 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan   
wholesale jerseys,mask,nfl jerseys cheap,nfl jerseys cheap authentic free shipping,official baseball jerseys,custom mlb jerseys,nfl jerseys china,wholesale jerseys from china,mlb apparel for men,cheap jersey wholesale in usa,custom football jerseys cheap,baseball jerseys custom,n95,hockey practice jerseys,nfl top jersey sales