align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Lista strelcev | Fair play lestvica | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
   LISTA STRELCEV 22. krog
IGRALEC KLUB ŠZ 11m AG
Kapić Alen SIJ Acroni Jesenice 28 0 0
Soldat Luka Zarica Kranj 24 1 0
Vukalić Tarik SIJ Acroni Jesenice 24 2 0
Vindiš Anže Šobec Lesce 24 4 0
Jereb Mark Eksist Žiri 21 0 0
Poljanšek Jan Eksist Žiri 21 0 0
Erman Erazem Šobec Lesce 18 0 0
Noč Žiga Bohinj-Bled 18 0 0
Bogataj Julij Eksist Žiri 18 0 0
Lemeš Alan SIJ Acroni Jesenice 17 0 0
Jovanov Mark SIJ Acroni Jesenice 15 0 0
Korenčan Valentin Velesovo-Šenčur U14 12 0 0
Mazrekaj Isuf Sava Kranj U14 12 1 1
Erznožnik Jaka Eksist Žiri 11 0 0
Mulalić Alin SIJ Acroni Jesenice 11 0 0
Stefanov Mark SIJ Acroni Jesenice 11 0 0
Tofaj Dean Triglav Kranj 10 0 0
Bronja Tarik Triglav Kranj 10 0 0
Kermelj Val Preddvor-Šenčur 9 0 0
Benedičič Tilen Šobec Lesce 8 0 0
Kern Jan Preddvor-Šenčur 8 0 0
Beljkaš Timon Triglav Kranj 8 1 0
Preželj Marcel Bohinj-Bled 7 0 0
Pajalić Ellian Tržič 2012 7 0 0
Manojlovič Koželj Lan Šobec Lesce 6 0 0
Frantar Jakob Velesovo-Šenčur U14 6 0 0
Gasser Stankovič Maj Triglav Kranj 6 0 0
Volčič Peter Škofja Loka-Medvode U14 6 0 0
Kusterle Kim Bohinj-Bled 5 0 0
Vujinović Aleks Triglav Kranj 5 0 0
Španić Nikola Triglav Kranj 5 0 0
Wick Braden Dean Šobec Lesce 5 0 0
Kovač Jaš Zarica Kranj 5 0 0
Husić Adis SIJ Acroni Jesenice 5 0 0
Mašič Drejc Šobec Lesce 5 0 0
Mujkanović Arnel Šobec Lesce 5 0 0
Iglič Luka Eksist Žiri 5 1 0
Mlinar Luka Škofja Loka-Medvode U14 5 1 0
Kamšek Maj SIJ Acroni Jesenice 4 0 0
Filipič Tadej Eksist Žiri 4 0 0
Omerčić Tijan Škofja Loka-Medvode U14 4 0 0
Biščević Lan SIJ Acroni Jesenice U14 4 0 0
Lakner Orson Velesovo-Šenčur U14 4 0 0
Korošec Tim Bohinj-Bled 4 0 0
Mujkić Amar Bohinj-Bled 4 0 0
Rekić Eman SIJ Acroni Jesenice 4 0 0
Stevanović Danilo Sava Kranj U14 4 0 0
Jenko Blaž Preddvor-Šenčur 4 0 0
Zorman Žiga Preddvor-Šenčur 4 0 0
Biberović Tarik Tržič 2012 4 0 0
Šmitran David Triglav Kranj 4 0 0
Zupan Nik Šobec Lesce 4 0 0
Marinković Aleksej Preddvor-Šenčur 4 1 0
Repič Drejc Velesovo-Šenčur U14 4 3 0
Hadžiabdić Adi Zarica Kranj 4 0 1
Jesenovec Žan Škofja Loka-Medvode U14 3 0 0
Sušić Tarik Bohinj-Bled 3 0 0
Pavlišič Jure Škofja Loka-Medvode U14 3 0 0
Dolžan Patrik Velesovo-Šenčur U14 3 0 0
Martič Urban Tržič 2012 3 0 0
Grilc Tine Bohinj-Bled 3 0 0
Mijatović Sergej Triglav Kranj 3 0 0
Benet Nejc Šobec Lesce 3 0 0
Wick Karsten James Šobec Lesce 3 0 0
Mejovšek Verk Maks Šobec Lesce 3 0 0
Zaplotnik Nejc Preddvor-Šenčur 3 0 0
Uranič Rafael Preddvor-Šenčur 3 0 0
Žumer Urban Škofja Loka-Medvode U14 3 0 0
Grilj Martin SIJ Acroni Jesenice 3 0 0
Bogataj Jaka Eksist Žiri 3 1 0
Brce Aljaž Sava Kranj U14 3 1 0
Kramarič Gašper Zarica Kranj 3 1 0
Perović Marko Preddvor-Šenčur 3 0 1
Sorgo Tian Zarica Kranj 3 0 1
Križaj Aljaž Zarica Kranj 3 1 1
Vučenović Aleksej Škofja Loka-Medvode U14 2 0 0
Bernjak Sven Bohinj-Bled 2 0 0
Fister Tai Preddvor-Šenčur 2 0 0
Džafić Lan SIJ Acroni Jesenice U14 2 0 0
Kovačič Aljaž Velesovo-Šenčur U14 2 0 0
Todorović Leon Velesovo-Šenčur U14 2 0 0
Rehberger Erazem Sava Kranj U14 2 0 0
Kramarič Matevž Triglav Kranj 2 0 0
Bilić Luka Triglav Kranj 2 0 0
Višak David Šobec Lesce 2 0 0
Abruč Enej Triglav Kranj 2 0 0
Jenko Jošt Velesovo-Šenčur U14 2 0 0
Memić Marat Triglav Kranj 2 0 0
Jovanov Leon Sava Kranj U14 2 0 0
Travar Kristijan Zarica Kranj 2 0 0
Borštnik Vid Šobec Lesce 2 0 0
Burić Danilo Škofja Loka-Medvode U14 2 0 0
Demšar Jaš Velesovo-Šenčur U14 2 0 0
Vojniković Amil Šobec Lesce 2 0 0
Kejžar Anže SIJ Acroni Jesenice U14 2 0 0
Vulič Stefan Šobec Lesce 2 0 0
Fajan Luka Bohinj-Bled 2 1 0
Uščuplić Edin SIJ Acroni Jesenice U14 2 1 0
Jezeršek Lovro Škofja Loka-Medvode U14 2 2 0
Bradeško Bine Zarica Kranj 2 0 1
Jenko Val Zarica Kranj 2 0 1
Tancar Matevž Bohinj-Bled 1 0 0
Todorović Loris Velesovo-Šenčur U14 1 0 0
Kovše Matija Zarica Kranj 1 0 0
Demšar Gaber Bohinj-Bled 1 0 0
Cinac Tonio Preddvor-Šenčur 1 0 0
Obolnar Filip Škofja Loka-Medvode U14 1 0 0
Jelić Leo Škofja Loka-Medvode U14 1 0 0
Pfeifer Voranc Šobec Lesce 1 0 0
Milaković Toni SIJ Acroni Jesenice U14 1 0 0
Fajdiga Žiga Preddvor-Šenčur 1 0 0
Sitar Klemen Bohinj-Bled 1 0 0
Pelaić Fran Tržič 2012 1 0 0
Pleško Tian Zarica Kranj 1 0 0
Ilisić Damjan Triglav Kranj 1 0 0
Demec Bor SIJ Acroni Jesenice U14 1 0 0
Kern Gal Zarica Kranj 1 0 0
Kejžar Ažbe SIJ Acroni Jesenice 1 0 0
Bozhinovski Vlatko Škofja Loka-Medvode U14 1 0 0
Jankovec Vid Tržič 2012 1 0 0
Bečarević Edvin SIJ Acroni Jesenice U14 1 0 0
Žnidar Tevž Bohinj-Bled 1 0 0
Lorbeg Marko Velesovo-Šenčur U14 1 0 0
Mitrić Dorijan SIJ Acroni Jesenice U14 1 0 0
Smolović Maksim Triglav Kranj 1 0 0
Noč Anže SIJ Acroni Jesenice 1 0 0
Gračnar Vid SIJ Acroni Jesenice U14 1 0 0
Petrov Uroš SIJ Acroni Jesenice U14 1 0 0
Lebar Svit Zarica Kranj 1 0 0
Sukič Jakob Velesovo-Šenčur U14 1 0 0
Muminović Adin Bohinj-Bled 1 0 0
Komac Kristjan Tržič 2012 1 0 0
Jurca Matic Eksist Žiri 1 0 0
Košnik Anže Velesovo-Šenčur U14 1 0 0
Dežan Maks Velesovo-Šenčur U14 1 0 0
Kerec Ian Zarica Kranj 1 0 0
Poljak Patrik Triglav Kranj 1 0 0
Tisak Jan Sava Kranj U14 1 0 0
Košnik Matic Velesovo-Šenčur U14 1 0 0
Lukančič Kristjan Eksist Žiri 1 0 0
Jereb Nejc Eksist Žiri 1 0 0
Križaj Jure Škofja Loka-Medvode U14 1 0 0
Šćekić Milan Škofja Loka-Medvode U14 1 0 0
Rupar Tai Sava Kranj U14 1 1 0
Jakupović Benjamin SIJ Acroni Jesenice 1 0 1
Butinar Matic Škofja Loka-Medvode U14 0 0 1
Voglar Žan Preddvor-Šenčur 0 0 1
Zupan Urban Šobec Lesce 0 0 1
Babnik Anej Zarica Kranj 0 0 1
Korać Alija Sava Kranj U14 0 0 1
Stare Tine Sava Kranj U14 0 0 1
Bjelanović Aleksander Bohinj-Bled 0 0 1
Jurkovič Taj Tržič 2012 0 0 1
ŠZ - število zadetkov 11m - gol iz 11m AG - avtogol
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
4. krog 16.09.23
Britof : Niko Železniki 0 : 1
Velesovo Cerklje : Preddvor 4 : 1
Polet : Naklo 0 : 3
Visoko : Bled-Bohinj Hirter 4 : 3
Kranjska Gora : Sava Kranj 2 : 6
Bitnje : Zarica Kranj 0 : 4
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan