align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Lista strelcev | Fair play lestvica | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
 LESTVICA 22. krog 04.06.23
KLUB ŠT Z N P GR
1. Eksist Žiri 22 19 3 0 89:13 60
2. SIJ Acroni Jesenice 22 18 3 1 114:22 57
3. Šobec Lesce 22 14 6 2 97:32 48
4. Triglav Kranj 22 12 4 6 64:40 40
5. Preddvor-Šenčur 22 8 6 8 45:47 30
6. Velesovo-Šenčur U14 22 8 5 9 44:39 29
7. Zarica Kranj 22 9 2 11 54:61 29
8. Bohinj-Bled 22 7 5 10 55:62 26
9. Škofja Loka-Medvode U14 22 5 3 14 36:55 18
10. SIJ Acroni Jesenice U14 22 5 3 14 29:81 18
11. Sava Kranj U14 22 3 1 18 25:105 10
12. Tržič 2012 22 3 1 18 17:112 10
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz  ŠT - število tekem   - število točk
   REZULTATI
22. krog 04.06.23
SIJ Acroni Jesenice U14 : Šobec Lesce 0 : 12 (0 : 3) zapisnik
Velesovo-Šenčur U14 : Eksist Žiri 0 : 2 (0 : 0) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice : Zarica Kranj 4 : 0 (2 : 0) zapisnik
Tržič 2012 : Triglav Kranj 1 : 3 (0 : 2) zapisnik
Preddvor-Šenčur : Sava Kranj U14 7 : 0 (1 : 0) zapisnik
Bohinj-Bled : Škofja Loka-Medvode U14 3 : 2 (2 : 1) zapisnik
21. krog 31.05.23
Škofja Loka-Medvode U14 : Preddvor-Šenčur 0 : 3 () zapisnik
Triglav Kranj : Velesovo-Šenčur U14 1 : 0 (1 : 0) zapisnik
Zarica Kranj : SIJ Acroni Jesenice U14 5 : 1 (0 : 0) zapisnik
Eksist Žiri : Bohinj-Bled 8 : 0 (4 : 0) zapisnik
Sava Kranj U14 : SIJ Acroni Jesenice 0 : 12 (0 : 1) zapisnik
Šobec Lesce : Tržič 2012 7 : 1 (4 : 1) zapisnik
20. krog 28.05.23
Sava Kranj U14 : Škofja Loka-Medvode U14 3 : 3 (2 : 1) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice : SIJ Acroni Jesenice U14 12 : 1 (5 : 0) zapisnik
Bohinj-Bled : Triglav Kranj 1 : 2 (1 : 0) zapisnik
Tržič 2012 : Zarica Kranj 1 : 1 (1 : 1) zapisnik
Preddvor-Šenčur : Eksist Žiri 0 : 4 (0 : 2) zapisnik
Velesovo-Šenčur U14 : Šobec Lesce 2 : 2 (2 : 2) zapisnik
19. krog 21.05.23
Škofja Loka-Medvode U14 : SIJ Acroni Jesenice 0 : 5 (0 : 2) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice U14 : Tržič 2012 1 : 0 (1 : 0) zapisnik
Triglav Kranj : Preddvor-Šenčur 1 : 1 (0 : 0) zapisnik
Zarica Kranj : Velesovo-Šenčur U14 2 : 1 (1 : 0) zapisnik
Eksist Žiri : Sava Kranj U14 4 : 0 (1 : 0) zapisnik
Šobec Lesce : Bohinj-Bled 6 : 1 (5 : 1) zapisnik
18. krog 14.05.23
Sava Kranj U14 : Triglav Kranj 1 : 5 (0 : 5) zapisnik
Velesovo-Šenčur U14 : SIJ Acroni Jesenice U14 7 : 0 (3 : 0) zapisnik
Škofja Loka-Medvode U14 : Eksist Žiri 0 : 2 (0 : 1) zapisnik
Bohinj-Bled : Zarica Kranj 2 : 6 (0 : 1) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice : Tržič 2012 14 : 0 (5 : 0) zapisnik
Preddvor-Šenčur : Šobec Lesce 2 : 6 (1 : 0) zapisnik
17. krog 07.05.23
Triglav Kranj : Škofja Loka-Medvode U14 5 : 1 (2 : 1) zapisnik
Šobec Lesce : Sava Kranj U14 8 : 1 (3 : 0) zapisnik
Eksist Žiri : SIJ Acroni Jesenice 2 : 2 (0 : 1) zapisnik
Tržič 2012 : Velesovo-Šenčur U14 2 : 0 (1 : 0) zapisnik
Zarica Kranj : Preddvor-Šenčur 2 : 3 (1 : 1) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice U14 : Bohinj-Bled 1 : 4 (1 : 2) zapisnik
16. krog 23.04.23
Škofja Loka-Medvode U14 : Šobec Lesce 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
Eksist Žiri : Triglav Kranj 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice : Velesovo-Šenčur U14 9 : 1 (4 : 0) zapisnik
Sava Kranj U14 : Zarica Kranj 2 : 6 (0 : 4) zapisnik
Preddvor-Šenčur : SIJ Acroni Jesenice U14 5 : 0 (2 : 0) zapisnik
Bohinj-Bled : Tržič 2012 8 : 2 (5 : 2) zapisnik
15. krog 16.04.23
Velesovo-Šenčur U14 : Bohinj-Bled 0 : 2 (0 : 1) zapisnik
Triglav Kranj : SIJ Acroni Jesenice 1 : 11 (0 : 5) zapisnik
Šobec Lesce : Eksist Žiri 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Zarica Kranj : Škofja Loka-Medvode U14 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice U14 : Sava Kranj U14 2 : 3 (1 : 1) zapisnik
Tržič 2012 : Preddvor-Šenčur 2 : 0 (0 : 0) zapisnik
14. krog 10.04.23
Eksist Žiri : Zarica Kranj 5 : 4 (3 : 1) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice : Bohinj-Bled 7 : 2 (3 : 1) zapisnik
Triglav Kranj : Šobec Lesce 1 : 1 (0 : 0) zapisnik
Preddvor-Šenčur : Velesovo-Šenčur U14 0 : 3 (0 : 2) zapisnik
Škofja Loka-Medvode U14 : SIJ Acroni Jesenice U14 2 : 0 (1 : 0) zapisnik
Sava Kranj U14 : Tržič 2012 9 : 1 (6 : 0) zapisnik
13. krog 02.04.23
Bohinj-Bled : Preddvor-Šenčur 1 : 2 (0 : 0) zapisnik
Tržič 2012 : Škofja Loka-Medvode U14 2 : 0 (1 : 0) zapisnik
Zarica Kranj : Triglav Kranj 1 : 0 (1 : 0) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice U14 : Eksist Žiri 1 : 5 (0 : 4) zapisnik
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 1 : 1 (0 : 1) zapisnik
Velesovo-Šenčur U14 : Sava Kranj U14 5 : 0 (1 : 0) zapisnik
12. krog 26.03.23
Eksist Žiri : Tržič 2012 6 : 0 (3 : 0) zapisnik
Šobec Lesce : Zarica Kranj 4 : 1 (3 : 0) zapisnik
Sava Kranj U14 : Bohinj-Bled 0 : 4 (0 : 3) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice : Preddvor-Šenčur 7 : 1 (4 : 0) zapisnik
Škofja Loka-Medvode U14 : Velesovo-Šenčur U14 1 : 3 (0 : 3) zapisnik
Triglav Kranj : SIJ Acroni Jesenice U14 1 : 1 (1 : 0) zapisnik
11. krog 06.11.22
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice U14 3 : 0 (2 : 0) zapisnik
Sava Kranj U14 : Preddvor-Šenčur 0 : 2 (0 : 0) zapisnik
Škofja Loka-Medvode U14 : Bohinj-Bled 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Eksist Žiri : Velesovo-Šenčur U14 5 : 0 (1 : 0) zapisnik
Zarica Kranj : SIJ Acroni Jesenice 0 : 3 (0 : 2) zapisnik
Triglav Kranj : Tržič 2012 3 : 1 (1 : 1) zapisnik
10. krog 23.10.22
SIJ Acroni Jesenice U14 : Zarica Kranj 5 : 1 (3 : 0) zapisnik
Velesovo-Šenčur U14 : Triglav Kranj 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Bohinj-Bled : Eksist Žiri 0 : 3 (0 : 3) zapisnik
Tržič 2012 : Šobec Lesce 0 : 10 (0 : 5) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice : Sava Kranj U14 4 : 1 (2 : 1) zapisnik
Preddvor-Šenčur : Škofja Loka-Medvode U14 4 : 4 (2 : 1) zapisnik
9. krog 16.10.22
Šobec Lesce : Velesovo-Šenčur U14 4 : 2 (0 : 0) zapisnik
Triglav Kranj : Bohinj-Bled 4 : 2 (2 : 2) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice U14 : SIJ Acroni Jesenice 1 : 2 (1 : 0) zapisnik
Eksist Žiri : Preddvor-Šenčur 5 : 0 (1 : 0) zapisnik
Zarica Kranj : Tržič 2012 11 : 0 (6 : 0) zapisnik
Škofja Loka-Medvode U14 : Sava Kranj U14 2 : 0 (1 : 0) zapisnik
8. krog 09.10.22
Preddvor-Šenčur : Triglav Kranj 0 : 3 (0 : 1) zapisnik
Velesovo-Šenčur U14 : Zarica Kranj 3 : 1 (2 : 0) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice : Škofja Loka-Medvode U14 3 : 1 (2 : 0) zapisnik
Tržič 2012 : SIJ Acroni Jesenice U14 0 : 3 (0 : 2) zapisnik
Bohinj-Bled : Šobec Lesce 3 : 5 (2 : 2) zapisnik
Sava Kranj U14 : Eksist Žiri 0 : 8 (0 : 1) zapisnik
7. krog 02.10.22
SIJ Acroni Jesenice U14 : Velesovo-Šenčur U14 2 : 2 (1 : 1) zapisnik
Šobec Lesce : Preddvor-Šenčur 2 : 2 (1 : 1) zapisnik
Zarica Kranj : Bohinj-Bled 4 : 3 (3 : 2) zapisnik
Eksist Žiri : Škofja Loka-Medvode U14 3 : 0 (2 : 0) zapisnik
Tržič 2012 : SIJ Acroni Jesenice 0 : 6 (0 : 4) zapisnik
Triglav Kranj : Sava Kranj U14 13 : 0 (6 : 0) zapisnik
6. krog 29.09.22
SIJ Acroni Jesenice : Eksist Žiri 0 : 3 (0 : 1) zapisnik
Škofja Loka-Medvode U14 : Triglav Kranj 1 : 4 (1 : 1) zapisnik
Preddvor-Šenčur : Zarica Kranj 1 : 1 (0 : 1) zapisnik
Velesovo-Šenčur U14 : Tržič 2012 3 : 0 (3 : 0) zapisnik
Sava Kranj U14 : Šobec Lesce 1 : 4 (0 : 2) zapisnik
Bohinj-Bled : SIJ Acroni Jesenice U14 2 : 2 (0 : 0) zapisnik
5. krog 25.09.22
Velesovo-Šenčur U14 : SIJ Acroni Jesenice 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice U14 : Preddvor-Šenčur 1 : 4 (0 : 1) zapisnik
Triglav Kranj : Eksist Žiri 1 : 3 (0 : 1) zapisnik
Zarica Kranj : Sava Kranj U14 4 : 0 (1 : 0) zapisnik
Tržič 2012 : Bohinj-Bled 1 : 6 (0 : 2) zapisnik
Šobec Lesce : Škofja Loka-Medvode U14 5 : 2 (2 : 1) zapisnik
4. krog 18.09.22
Eksist Žiri : Šobec Lesce 2 : 2 (1 : 1) zapisnik
Sava Kranj U14 : SIJ Acroni Jesenice U14 0 : 2 (0 : 0) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice : Triglav Kranj 3 : 2 (2 : 2) zapisnik
Bohinj-Bled : Velesovo-Šenčur U14 3 : 3 (3 : 2) zapisnik
Škofja Loka-Medvode U14 : Zarica Kranj 7 : 1 (3 : 1) zapisnik
Preddvor-Šenčur : Tržič 2012 4 : 0 (1 : 0) zapisnik
3. krog 15.09.22
Šobec Lesce : Triglav Kranj 8 : 3 (4 : 3) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice U14 : Škofja Loka-Medvode U14 2 : 0 (1 : 0) zapisnik
Velesovo-Šenčur U14 : Preddvor-Šenčur 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Bohinj-Bled : SIJ Acroni Jesenice 1 : 1 (0 : 0) zapisnik
Zarica Kranj : Eksist Žiri 1 : 5 (1 : 2) zapisnik
Tržič 2012 : Sava Kranj U14 2 : 3 (0 : 1) zapisnik
2. krog 11.09.22
Triglav Kranj : Zarica Kranj 7 : 0 (4 : 0) zapisnik
Preddvor-Šenčur : Bohinj-Bled 3 : 3 (1 : 0) zapisnik
Eksist Žiri : SIJ Acroni Jesenice U14 7 : 1 (4 : 1) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice : Šobec Lesce 5 : 3 (1 : 1) zapisnik
Sava Kranj : Velesovo-Šenčur U14 1 : 3 (1 : 1) zapisnik
Škofja Loka-Medvode U14 : Tržič 2012 8 : 0 (1 : 0) zapisnik
1. krog 04.09.22
Velesovo-Šenčur U14 : Škofja Loka-Medvode U14 6 : 1 (1 : 0) zapisnik
Bohinj-Bled : Sava Kranj 4 : 0 (1 : 0) zapisnik
Tržič 2012 : Eksist Žiri 1 : 6 (0 : 5) zapisnik
Zarica Kranj : Šobec Lesce 1 : 4 (0 : 3) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice U14 : Triglav Kranj 2 : 4 (1 : 0) zapisnik
Preddvor-Šenčur : SIJ Acroni Jesenice 1 : 2 (1 : 1) zapisnik
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
4. krog 16.09.23
Britof : Niko Železniki 0 : 1
Velesovo Cerklje : Preddvor 4 : 1
Polet : Naklo 0 : 3
Visoko : Bled-Bohinj Hirter 4 : 3
Kranjska Gora : Sava Kranj 2 : 6
Bitnje : Zarica Kranj 0 : 4
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan