align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Lista strelcev | Fair play lestvica | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
 LESTVICA 23. krog 06.06.15
KLUB ŠT Z N P GR
1. JuRentA Bitnje 23 14 6 3 68:23 48
2. Jesenice 23 14 3 6 46:27 45
3. Žiri 23 12 4 7 58:28 40
4. Visoko 23 10 7 6 42:31 37
5. Ločan 23 10 4 9 35:31 34
6. Niko Železniki 23 8 4 11 27:37 28
1. Velesovo 20 13 2 5 45:24 41
2. Naklo 20 8 6 6 44:32 30
3. Kondor Godešič 20 8 5 7 40:49 29
4. Bohinj 20 8 3 9 42:46 27
5. Preddvor 20 4 3 13 24:47 15
6. Polet 20 3 6 11 28:59 15
7. FC Podbrezje 20 3 6 11 27:51 15
8. Jecom Sport DLN 20 3 3 14 25:66 12
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz  ŠT - število tekem   - število točk
   REZULTATI
23. krog 06.06.15
Bohinj:Kondor Godešič 1:4 (1:0) zapisnik
Jesenice:Ločan 2:0 (2:0) zapisnik
Visoko:Niko Železniki 5:0 (3:0) zapisnik
JuRentA Bitnje:Žiri 3:1 (0:1) zapisnik
Jecom Sport DLN:FC Podbrezje 4:3 (0:1) zapisnik
Preddvor:Naklo 1:2 (0:0) zapisnik
Polet:Velesovo 1:7 (0:2) zapisnik
22. krog 30.05.15
Žiri:Jesenice 1:1 (1:0) zapisnik
Niko Železniki:JuRentA Bitnje 0:4 (0:2) zapisnik
Ločan:Visoko 2:1 (2:0) zapisnik
Velesovo:Bohinj 1:0 (1:0) zapisnik
Naklo:Polet 1:1 (0:0) zapisnik
FC Podbrezje:Preddvor 1:4 (0:1) zapisnik
Kondor Godešič:Jecom Sport DLN 1:1 (0:0) Torek, 2.6. ob 18.00 zapisnik
21. krog 27.05.15
Jesenice:Visoko 2:1 (0:1) zapisnik
JuRentA Bitnje:Ločan 2:3 (2:1) zapisnik
Žiri:Niko Železniki 2:1 (0:1) zapisnik
20. krog 23.05.15
Niko Železniki:Jesenice 2:2 (1:2) zapisnik
Ločan:Žiri 0:1 (0:0) zapisnik
Visoko:JuRentA Bitnje 0.0 (0:0) zapisnik
Jecom Sport DLN:Preddvor 2:0 (0:0) zapisnik
Polet:FC Podbrezje 2:0 (0:0) zapisnik
Bohinj:Naklo 1:6 (1:4) zapisnik
Kondor Godešič:Velesovo 1:3 (1:0) zapisnik
19. krog 16.05.15
JuRentA Bitnje:Jesenice 4:1 (1:0) zapisnik
Velesovo:Jecom Sport DLN 3:0 (0:0) zapisnik
Naklo:Kondor Godešič 1:1 (1:0) zapisnik
FC Podbrezje:Bohinj 1:0 (0:0) zapisnik
Preddvor:Polet 1:2 (1:1) zapisnik
Žiri:Visoko 0:2 (0:0) zapisnik
Niko Železniki:Ločan 0:2 (0:1) zapisnik
18. krog 13.05.15
Ločan:Jesenice 0:2 (0:1) zapisnik
Niko Železniki:Visoko 0:1 (0:0) zapisnik
Žiri:JuRentA Bitnje 1:3 (1:0) zapisnik
17. krog 09.05.15
Jesenice:Žiri 2:1 (1:0) zapisnik
JuRentA Bitnje:Niko Železniki 0:0 (0:0) zapisnik
Visoko:Ločan 3:0 (2:0) zapisnik
Jecom Sport DLN:Polet 4:2 (1:1) zapisnik
Bohinj:Preddvor 3:2 (1:1) zapisnik
Velesovo:Naklo 2:0 (1:0) zapisnik
Kondor Godešič:FC Podbrezje 3:3 (1:0) Sreda, 13.5. ob 17.30 zapisnik
16. krog 02.05.15
Ločan:JuRentA Bitnje 0:3 (0:2) zapisnik
Visoko:Jesenice 0:1 (0:0) zapisnik
Niko Železniki:Žiri 0:5 (0:3) zapisnik
15. krog 25.04.15
Naklo:Jecom Sport DLN 4:0 (2:0) zapisnik
Preddvor:Kondor Godešič 1:0 (1:0) zapisnik
Jesenice:Niko Železniki 2:0 (2:0) zapisnik
Žiri:Ločan 2:0 (0:0) zapisnik
FC Podbrezje:Velesovo 1:2 (1:2) zapisnik
Polet:Bohinj 4:1 (4:0) zapisnik
JuRentA Bitnje:Visoko 5:1 (3:1) zapisnik
14. krog 18.04.15
Jesenice:JuRentA Bitnje 2:1 (1:0) zapisnik
Visoko:Žiri 2:2 (0:2) zapisnik
Ločan:Niko Železniki 0:0 (0:0) zapisnik
Bohinj:Jecom Sport DLN 3:2 (1:0) zapisnik
Kondor Godešič:Polet 4:3 (1:1) zapisnik
Naklo:FC Podbrezje 3:1 (1:0) zapisnik
Velesovo:Preddvor 6:1 (3:0) zapisnik
13. krog 11.04.15
FC Podbrezje:Žiri 1:1 (1:0) zapisnik
Naklo:Ločan 1:1 (1:0) zapisnik
Polet:Jecom Sport DLN 2:2 (1:1) zapisnik
Visoko:JuRentA Bitnje 1:1 (1:1) zapisnik
Velesovo:Preddvor 1:0 (1:0) zapisnik
Jesenice:Bohinj 4:1 (2:1) zapisnik
Kondor Godešič:Niko Železniki 2:0 (1:0) zapisnik
12. krog 04.04.15
Žiri:Kondor Godešič 6:0 (2:0) zapisnik
Niko Železniki:Jesenice 0:1 (0:1) zapisnik
Bohinj:Velesovo 3:0 (2:0) zapisnik
Preddvor:Visoko 1:2 (1:0) zapisnik
JuRentA Bitnje:Polet 8:0 (3:0) zapisnik
Jecom Sport DLN:Naklo 1:3 (0:3) zapisnik
Ločan:FC Podbrezje 5:1 (1:0) zapisnik
11. krog 28.03.15
Ločan:Žiri 2:3 (0:1) zapisnik
FC Podbrezje:Jecom Sport DLN 3:0 (0:0) zapisnik
Naklo:JuRentA Bitnje 3:3 (1:3) zapisnik
Polet:Preddvor 2:3 (2:3) zapisnik
Visoko:Bohinj 1:1 (0:1) zapisnik
Velesovo:Niko Železniki 1:2 (1:2) zapisnik
Jesenice:Kondor Godešič 2:3 (1:1) zapisnik
10. krog 31.10.14
Žiri:Jesenice 2:1 (0:1) zapisnik
Kondor Godešič:Velesovo 2:1 (1:1) zapisnik
Niko Železniki:Visoko 2:0 (0:0) zapisnik
Bohinj:Polet 2:2 (1:0) zapisnik
Preddvor:Naklo 2:0 (0:0) zapisnik
JuRentA Bitnje:FC Podbrezje 8:0 (6:0) zapisnik
Jecom Sport DLN:Ločan 0:2 (0:1) zapisnik
9. krog 25.10.14
Jecom Sport DLN:Žiri 2:10 (2:4) zapisnik
Ločan:JuRentA Bitnje 2:2 (0:1) zapisnik
FC Podbrezje:Preddvor 2:2 (0:1) zapisnik
Naklo:Bohinj 2:3 (1:2) zapisnik
Polet:Niko Železniki 0:2 (0:0) zapisnik
Visoko:Kondor Godešič 6:3 (2:0) zapisnik
Velesovo:Jesenice 3:2 (0:1) zapisnik
8. krog 18.10.14
Žiri:Velesovo 3:0 (1:0) zapisnik
Jesenice:Visoko 2:3 (0:1) zapisnik
Niko Železniki:Naklo 4:2 (2:1) zapisnik
Preddvor:Ločan 0:3 (0:0) zapisnik
Kondor Godešič:Polet 5:3 (3:0) zapisnik
Bohinj:FC Podbrezje 3:3 (2:2) zapisnik
JuRentA Bitnje:Jecom Sport DLN 5:2 (1:1) zapisnik
7. krog 11.10.14
JuRentA Bitnje:Žiri 2:0 (1:0) zapisnik
Jecom Sport DLN:Preddvor 1:1 (1:0) zapisnik
Ločan:Bohinj 2:1 (2:0) zapisnik
FC Podbrezje:Niko Železniki 1:0 (0:0) zapisnik
Naklo:Kondor Godešič 2:2 (1:1) zapisnik
Polet:Jesenice 1:2 (0:0) zapisnik
Visoko:Velesovo 1:1 (0:0) zapisnik
6. krog 04.10.14
Žiri:Visoko 3:0 (1:0) zapisnik
Velesovo:Polet 1:1 (0:0) zapisnik
Jesenice:Naklo 3:1 (0:0) zapisnik
Kondor Godešič:FC Podbrezje 3:2 (1:1) zapisnik
Niko Železniki:Ločan 2:2 (2:1) zapisnik
Bohinj:Jecom Sport DLN 4:3 (3:0) zapisnik
Preddvor:JuRentA Bitnje 1:4 (1:2) zapisnik
5. krog 27.09.14
Preddvor:Žiri 0:5 (0:2) zapisnik
JuRentA Bitnje:Bohinj 3:0 (1:0) zapisnik
FC Podbrezje:Jesenice 0:3 (0:3) zapisnik
Naklo:Velesovo 4:0 (3:0) zapisnik
Polet:Visoko 1:1 (0:0) zapisnik
Ločan:Kondor Godešič 2:0 (0:0) Nedelja, 28.9. ob 15.30 zapisnik
Jecom Sport DLN:Niko Železniki 0:4 (0:1) Sreda, 1.10.2014 ob 19.00 zapisnik
4. krog 20.09.14
Žiri:Polet 6:0 (3:0) zapisnik
Visoko:Naklo 4:1 (2:1) zapisnik
Velesovo:FC Podbrezje 3:1 (0:1) zapisnik
Jesenice:Ločan 1:2 (0:1) zapisnik
Kondor Godešič:Jecom Sport DLN 2:0 (1:0) zapisnik
Niko Železniki:JuRentA Bitnje 1:2 (0:1) zapisnik
Bohinj:Preddvor 5:1 (3:0) zapisnik
3. krog 13.09.14
Bohinj:Žiri 2:1 (1:0) zapisnik
Preddvor:Niko Železniki 1:2 (0:1) zapisnik
FC Podbrezje:Visoko 2:2 (2:1) zapisnik
Naklo:Polet 4:0 (2:0) zapisnik
JuRentA Bitnje:Kondor Godešič 4:1 (2:1) zapisnik
Jecom Sport DLN:Jesenice 1:6 (0:2) zapisnik
Ločan:Velesovo 0:2 (0:1) Torek, 30.9. ob 16.30 v Škofji Loki zapisnik
2. krog 06.09.14
Žiri:Naklo 2:2 (1:0) zapisnik
Polet:FC Podbrezje 1:1 (1:1) zapisnik
Velesovo:Jecom Sport DLN 5:0 (4:0) zapisnik
Jesenice:JuRentA Bitnje 0:0 (0:0) zapisnik
Kondor Godešič:Preddvor 2:2 (1:1) zapisnik
Niko Železniki:Bohinj 3:2 (1:0) zapisnik
Visoko:Ločan 2:1 (1:0) Sreda, 17.9. ob 17.00 na Visokem zapisnik
1. krog 30.08.14
Niko Železniki:Žiri 2:0 (0:0) zapisnik
Bohinj:Kondor Godešič 6:1 (2:0) zapisnik
Preddvor:Jesenice 0:2 (0:1) zapisnik
JuRentA Bitnje:Velesovo 1:3 (1:1) zapisnik
DLN:Visoko 0:3 (0:0) zapisnik
Ločan:Polet 4:0 (2:0) zapisnik
FC Podbrezje:Naklo 0:2 (0:1) zapisnik
REZULTATI
GNL-člani 2020/21
8. krog 17.10.20
Kranjska Gora : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 8
Visoko : Zarica Kranj 4 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Velesovo-Cerklje 4 : 2
Bled Hirter : Polet 3 : 0
Niko Železniki : Britof 1 : 3
Preddvor : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan