align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Lista strelcev | Fair play lestvica | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
 1. krog  30.08.14 
29.08.14  JuRentA Bitnje : Velesovo 1:3(1:1)
30.08.14  Jecom Sport DLN : Visoko 0:3(0:0)
30.08.14  Ločan : Polet 4:0(2:0)
30.08.14  FC Podbrezje : Naklo 0:2(0:1)
30.08.14  Niko Železniki : Žiri 2:0(0:0)
30.08.14  Bohinj : Kondor Godešič 6:1(2:0)
30.08.14  Preddvor : Jesenice 0:2(0:1)
 2. krog  06.09.14 
06.09.14  Velesovo : Jecom Sport DLN 5:0(4:0)
06.09.14  Jesenice : JuRentA Bitnje 0:0(0:0)
06.09.14  Kondor Godešič : Preddvor 2:2(1:1)
06.09.14  Niko Železniki : Bohinj 3:2(1:0)
06.09.14  Žiri : Naklo 2:2(1:0)
06.09.14  Polet : FC Podbrezje 1:1(1:1)
17.09.14  Visoko : Ločan 2:1(1:0)
 3. krog  13.09.14 
13.09.14  Bohinj : Žiri 2:1(1:0)
13.09.14  Preddvor : Niko Železniki 1:2(0:1)
13.09.14  FC Podbrezje : Visoko 2:2(2:1)
13.09.14  Naklo : Polet 4:0(2:0)
16.09.14  JuRentA Bitnje : Kondor Godešič 4:1(2:1)
23.09.14  Jecom Sport DLN : Jesenice 1:6(0:2)
30.09.14  Ločan : Velesovo 0:2(0:1)
 4. krog  20.09.14 
20.09.14  Žiri : Polet 6:0(3:0)
20.09.14  Visoko : Naklo 4:1(2:1)
20.09.14  Velesovo : FC Podbrezje 3:1(0:1)
20.09.14  Jesenice : Ločan 1:2(0:1)
20.09.14  Kondor Godešič : Jecom Sport DLN 2:0(1:0)
20.09.14  Niko Železniki : JuRentA Bitnje 1:2(0:1)
20.09.14  Bohinj : Preddvor 5:1(3:0)
 5. krog  27.09.14 
01.10.14  Jecom Sport DLN : Niko Železniki 0:4(0:1)
27.09.14  Preddvor : Žiri 0:5(0:2)
27.09.14  JuRentA Bitnje : Bohinj 3:0(1:0)
27.09.14  FC Podbrezje : Jesenice 0:3(0:3)
27.09.14  Naklo : Velesovo 4:0(3:0)
27.09.14  Polet : Visoko 1:1(0:0)
28.09.14  Ločan : Kondor Godešič 2:0(0:0)
 6. krog  04.10.14 
03.10.14  Preddvor : JuRentA Bitnje 1:4(1:2)
04.10.14  Žiri : Visoko 3:0(1:0)
04.10.14  Velesovo : Polet 1:1(0:0)
04.10.14  Jesenice : Naklo 3:1(0:0)
04.10.14  Kondor Godešič : FC Podbrezje 3:2(1:1)
04.10.14  Niko Železniki : Ločan 2:2(2:1)
04.10.14  Bohinj : Jecom Sport DLN 4:3(3:0)
 7. krog  11.10.14 
11.10.14  JuRentA Bitnje : Žiri 2:0(1:0)
11.10.14  Jecom Sport DLN : Preddvor 1:1(1:0)
11.10.14  Ločan : Bohinj 2:1(2:0)
11.10.14  FC Podbrezje : Niko Železniki 1:0(0:0)
11.10.14  Naklo : Kondor Godešič 2:2(1:1)
11.10.14  Polet : Jesenice 1:2(0:0)
11.10.14  Visoko : Velesovo 1:1(1:0)
 8. krog  18.10.14 
18.10.14  Žiri : Velesovo 3:0(1:0)
18.10.14  Jesenice : Visoko 2:3(0:1)
18.10.14  Kondor Godešič : Polet 5:3(3:0)
18.10.14  Niko Železniki : Naklo 4:2(2:1)
18.10.14  Bohinj : FC Podbrezje 3:3(2:2)
18.10.14  Preddvor : Ločan 0:3(0:0)
18.10.14  JuRentA Bitnje : Jecom Sport DLN 5:2(1:1)
 9. krog  25.10.14 
25.10.14  Jecom Sport DLN : Žiri 2:10(2:4)
25.10.14  Ločan : JuRentA Bitnje 2:2(0:1)
25.10.14  FC Podbrezje : Preddvor 2:2(0:1)
25.10.14  Naklo : Bohinj 2:3(1:2)
25.10.14  Polet : Niko Železniki 0:2(0:0)
25.10.14  Visoko : Kondor Godešič 6:3(2:0)
25.10.14  Velesovo : Jesenice 3:2(0:1)
 10. krog  31.10.14 
31.10.14  Žiri : Jesenice 2:1(0:1)
31.10.14  Kondor Godešič : Velesovo 2:1(1:1)
31.10.14  Niko Železniki : Visoko 2:0(0:0)
31.10.14  Bohinj : Polet 2:2(1:0)
31.10.14  Preddvor : Naklo 2:0(0:0)
31.10.14  JuRentA Bitnje : FC Podbrezje 8:0(6:0)
31.10.14  Jecom Sport DLN : Ločan 0:2(0:1)
 11. krog  28.03.15 
28.03.15  Ločan : Žiri 2:3(0:1)
28.03.15  FC Podbrezje : Jecom Sport DLN 3:0(0:0)
28.03.15  Naklo : JuRentA Bitnje 3:3(1:3)
28.03.15  Polet : Preddvor 2:3(2:3)
28.03.15  Visoko : Bohinj 1:1(0:1)
28.03.15  Velesovo : Niko Železniki 1:2(1:2)
28.03.15  Jesenice : Kondor Godešič 2:3(1:1)
 12. krog  04.04.15 
04.04.15  Žiri : Kondor Godešič 6:0(2:0)
04.04.15  Niko Železniki : Jesenice 0:1(0:1)
04.04.15  Bohinj : Velesovo 3:0(2:0)
04.04.15  Preddvor : Visoko 1:2(1:0)
04.04.15  JuRentA Bitnje : Polet 8:0(3:0)
04.04.15  Jecom Sport DLN : Naklo 1:3(0:3)
04.04.15  Ločan : FC Podbrezje 5:1(1:0)
 13. krog  11.04.15 
11.04.15  FC Podbrezje : Žiri 1:1(1:0)
11.04.15  Naklo : Ločan 1:1(1:0)
11.04.15  Polet : Jecom Sport DLN 2:2(1:1)
11.04.15  Visoko : JuRentA Bitnje 1:1(1:1)
11.04.15  Velesovo : Preddvor 1:0(1:0)
11.04.15  Jesenice : Bohinj 4:1(2:1)
11.04.15  Kondor Godešič : Niko Železniki 2:0(1:0)
 14. krog  18.04.15 
18.04.15  Jesenice : JuRentA Bitnje 2:1(1:0)
18.04.15  Visoko : Žiri 2:2(0:2)
18.04.15  Ločan : Niko Železniki 0:0(0:0)
18.04.15  Bohinj : Jecom Sport DLN 3:2(1:0)
18.04.15  Kondor Godešič : Polet 4:3(1:1)
18.04.15  Naklo : FC Podbrezje 3:1(1:0)
18.04.15  Velesovo : Preddvor 6:1(3:0)
 15. krog  25.04.15 
25.04.15  Naklo : Jecom Sport DLN 4:0(2:0)
25.04.15  FC Podbrezje : Velesovo 1:2(1:2)
25.04.15  Preddvor : Kondor Godešič 1:0(1:0)
25.04.15  Polet : Bohinj 4:1(4:0)
25.04.15  Jesenice : Niko Železniki 2:0(2:0)
25.04.15  Žiri : Ločan 2:0(0:0)
25.04.15  JuRentA Bitnje : Visoko 5:1(3:1)
 16. krog  02.05.15 
02.05.15  Visoko : Jesenice 0:1(0:0)
02.05.15  Niko Železniki : Žiri 0:5(0:3)
28.04.15  Ločan : JuRentA Bitnje 0:3(0:2)
 17. krog  09.05.15 
09.05.15  Jesenice : Žiri 2:1(1:0)
09.05.15  JuRentA Bitnje : Niko Železniki 0:0(0:0)
09.05.15  Visoko : Ločan 3:0(2:0)
09.05.15  Jecom Sport DLN : Polet 4:2(1:1)
09.05.15  Bohinj : Preddvor 3:2(1:1)
09.05.15  Velesovo : Naklo 2:0(1:0)
13.05.15  Kondor Godešič : FC Podbrezje 3:3(1:0)
 18. krog  13.05.15 
13.05.15  Ločan : Jesenice 0:2(0:1)
13.05.15  Niko Železniki : Visoko 0:1(0:0)
13.05.15  Žiri : JuRentA Bitnje 1:3(1:0)
 19. krog  16.05.15 
16.05.15  Velesovo : Jecom Sport DLN 3:0(0:0)
16.05.15  Naklo : Kondor Godešič 1:1(1:0)
16.05.15  FC Podbrezje : Bohinj 1:0(0:0)
16.05.15  Preddvor : Polet 1:2(1:1)
16.05.15  JuRentA Bitnje : Jesenice 4:1(1:0)
16.05.15  Žiri : Visoko 0:2(0:0)
16.05.15  Niko Železniki : Ločan 0:2(0:1)
 20. krog  23.05.15 
23.05.15  Niko Železniki : Jesenice 2:2(1:2)
23.05.15  Ločan : Žiri 0:1(0:0)
23.05.15  Visoko : JuRentA Bitnje 0:0(0:0)
23.05.15  Jecom Sport DLN : Preddvor 2:0(0:0)
23.05.15  Polet : FC Podbrezje 2:0(0:0)
23.05.15  Bohinj : Naklo 1:6(1:4)
23.05.15  Kondor Godešič : Velesovo 1:3(1:0)
 21. krog  27.05.15 
27.05.15  Jesenice : Visoko 2:1(0:1)
27.05.15  JuRentA Bitnje : Ločan 2:3(2:2)
27.05.15  Žiri : Niko Železniki 2:1(1:1)
 22. krog  30.05.15 
02.06.15  Kondor Godešič : Jecom Sport DLN 1:1(0:0)
30.05.15  Velesovo : Bohinj 1:0(1:0)
30.05.15  Naklo : Polet 1:1(0:0)
30.05.15  FC Podbrezje : Preddvor 1:4(0:1)
30.05.15  Žiri : Jesenice 1:1(1:0)
30.05.15  Niko Železniki : JuRentA Bitnje 0:4(0:2)
30.05.15  Ločan : Visoko 2:1(2:0)
 23. krog  06.06.15 
06.06.15  Jesenice : Ločan 2:0(2:0)
06.06.15  Visoko : Niko Železniki 5:0(3:0)
06.06.15  JuRentA Bitnje : Žiri 3:1(0:1)
06.06.15  Jecom Sport DLN : FC Podbrezje 4:3(0:1)
06.06.15  Preddvor : Naklo 1:2(0:0)
06.06.15  Polet : Velesovo 1:7(0:2)
06.06.15  Bohinj : Kondor Godešič 1:4(1:0)
REZULTATI
GNL-člani 2020/21
8. krog 17.10.20
Kranjska Gora : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 8
Visoko : Zarica Kranj 4 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Velesovo-Cerklje 4 : 2
Bled Hirter : Polet 3 : 0
Niko Železniki : Britof 1 : 3
Preddvor : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan