align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Lista strelcev | Fair play lestvica | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
 1. krog  22.08.15 
21.08.15  Brinje-Grosuplje : Šobec Lesce 1:1(1:1)
21.08.15  Jezero Medvode : Žiri 2:1(1:1)
22.08.15  Ivančna Gorica : Sava Kranj 2:0(2:0)
22.08.15  Rudar Trbovlje : AŠK Bravo 1:2(0:1)
22.08.15  Jesenice : Zagorje 0:2(0:0)
22.08.15  Bled Hirter : Ilirija 1911 2:1(0:0)
23.08.15  Kolpa : Komenda 2:1(2:0)
 2. krog  29.08.15 
29.08.15  Zagorje : AŠK Bravo 0:4(0:1)
29.08.15  Sava Kranj : Rudar Trbovlje 6:3(2:0)
29.08.15  Žiri : Ivančna Gorica 0:3(0:2)
29.08.15  Šobec Lesce : Jezero Medvode 2:2(2:1)
29.08.15  Ilirija 1911 : Kolpa 1:0(1:0)
29.08.15  Jesenice : Bled Hirter 1:1(0:0)
30.08.15  Komenda : Brinje-Grosuplje 1:2(0:1)
 3. krog  06.09.15 
04.09.15  Jezero Medvode : Komenda 1:6(0:3)
04.09.15  AŠK Bravo : Sava Kranj 5:2(3:1)
05.09.15  Ivančna Gorica : Šobec Lesce 2:0(0:0)
05.09.15  Rudar Trbovlje : Žiri 0:0(0:0)
05.09.15  Bled Hirter : Zagorje 1:1(1:0)
06.09.15  Kolpa : Jesenice 1:0(0:0)
06.09.15  Brinje-Grosuplje : Ilirija 1911 0:2(0:1)
 4. krog  12.09.15 
12.09.15  Zagorje : Sava Kranj 2:3(2:3)
12.09.15  Žiri : AŠK Bravo 1:3(0:1)
12.09.15  Šobec Lesce : Rudar Trbovlje 2:0(1:0)
12.09.15  Komenda : Ivančna Gorica 0:5(0:2)
12.09.15  Ilirija 1911 : Jezero Medvode 1:1(0:1)
12.09.15  Jesenice : Brinje-Grosuplje 1:0(0:0)
12.09.15  Bled Hirter : Kolpa 0:0(0:0)
 5. krog  19.09.15 
19.09.15  Brinje-Grosuplje : Bled Hirter 1:0(1:0)
19.09.15  Jezero Medvode : Jesenice 0:2(0:2)
19.09.15  Ivančna Gorica : Ilirija 1911 0:0(0:0)
19.09.15  Rudar Trbovlje : Komenda 1:2(0:1)
19.09.15  Sava Kranj : Žiri 4:2(2:0)
20.09.15  Kolpa : Zagorje 2:1(2:0)
20.09.15  AŠK Bravo : Šobec Lesce 6:1(3:1)
 6. krog  26.09.15 
26.09.15  Ilirija 1911 : Rudar Trbovlje 5:1(1:1)
26.09.15  Jesenice : Ivančna Gorica 0:4(0:2)
26.09.15  Bled Hirter : Jezero Medvode 2:2(1:1)
26.09.15  Zagorje : Žiri 5:0(2:0)
26.09.15  Šobec Lesce : Sava Kranj 3:4(2:2)
27.09.15  Komenda : AŠK Bravo 3:1(0:1)
27.09.15  Kolpa : Brinje-Grosuplje 1:0(0:0)
 7. krog  03.10.15 
03.10.15  Brinje-Grosuplje : Zagorje 2:2(1:1)
03.10.15  Jezero Medvode : Kolpa 0:4(0:2)
03.10.15  Ivančna Gorica : Bled Hirter 0:0(0:0)
03.10.15  Rudar Trbovlje : Jesenice 3:0(2:0)
03.10.15  Sava Kranj : Komenda 0:1(0:0)
03.10.15  Žiri : Šobec Lesce 1:1(0:0)
04.10.15  AŠK Bravo : Ilirija 1911 1:1(1:1)
 8. krog  10.10.15 
10.10.15  Ilirija 1911 : Sava Kranj 3:1(3:1)
10.10.15  Jesenice : AŠK Bravo 3:2(1:1)
10.10.15  Bled Hirter : Rudar Trbovlje 7:3(3:3)
10.10.15  Zagorje : Šobec Lesce 3:0(2:0)
10.10.15  Brinje-Grosuplje : Jezero Medvode 2:0(1:0)
11.10.15  Komenda : Žiri 5:0(2:0)
11.10.15  Kolpa : Ivančna Gorica 0:2(0:1)
 9. krog  17.10.15 
17.10.15  Ivančna Gorica : Brinje-Grosuplje 1:0(1:0)
17.10.15  Rudar Trbovlje : Kolpa 1:0(1:0)
17.10.15  Sava Kranj : Jesenice 3:0(1:0)
17.10.15  Žiri : Ilirija 1911 0:3(0:1)
18.10.15  Šobec Lesce : Komenda 2:1(1:0)
18.10.15  AŠK Bravo : Bled Hirter 0:0(0:0)
28.10.15  Jezero Medvode : Zagorje 0:1(0:0)
 10. krog  24.10.15 
24.10.15  Zagorje : Komenda 3:1(1:0)
24.10.15  Ilirija 1911 : Šobec Lesce 4:0(2:0)
24.10.15  Jesenice : Žiri 2:0(2:0)
24.10.15  Bled Hirter : Sava Kranj 3:1(2:0)
24.10.15  Brinje-Grosuplje : Rudar Trbovlje 0:1(0:1)
24.10.15  Jezero Medvode : Ivančna Gorica 0:3(0:0)
25.10.15  Kolpa : AŠK Bravo 3:1(1:1)
 11. krog  31.10.15 
31.10.15  Ivančna Gorica : Zagorje 3:0(1:0)
31.10.15  Rudar Trbovlje : Jezero Medvode 2:0(1:0)
31.10.15  AŠK Bravo : Brinje-Grosuplje 5:0(1:0)
31.10.15  Sava Kranj : Kolpa 0:1(0:0)
31.10.15  Žiri : Bled Hirter 1:2(1:0)
31.10.15  Šobec Lesce : Jesenice 0:0(0:0)
31.10.15  Komenda : Ilirija 1911 1:1(0:1)
 12. krog  07.11.15 
07.11.15  Zagorje : Ilirija 1911 0:1(0:1)
07.11.15  Jesenice : Komenda 0:1(0:1)
07.11.15  Bled Hirter : Šobec Lesce 2:0(1:0)
07.11.15  Brinje-Grosuplje : Sava Kranj 0:1(0:1)
07.11.15  Jezero Medvode : AŠK Bravo 1:4(0:1)
07.11.15  Ivančna Gorica : Rudar Trbovlje 2:0(0:0)
08.11.15  Kolpa : Žiri 5:0(2:0)
 13. krog  14.11.15 
14.11.15  Sava Kranj : Jezero Medvode 1:0(1:0)
14.11.15  Žiri : Brinje-Grosuplje 2:2(1:1)
14.11.15  Šobec Lesce : Kolpa 0:0(0:0)
14.11.15  Rudar Trbovlje : Zagorje 1:2(1:1)
14.11.15  Ilirija 1911 : Jesenice 7:1(4:1)
15.11.15  Komenda : Bled Hirter 4:0(1:0)
28.11.15  AŠK Bravo : Ivančna Gorica 1:0(1:0)
 14. krog  12.03.16 
12.03.16  Ilirija 1911 : Bled Hirter 3:1(0:0)
12.03.16  Šobec Lesce : Brinje-Grosuplje 1:2(1:1)
12.03.16  Sava Kranj : Ivančna Gorica 0:0(0:0)
13.03.16  AŠK Bravo : Rudar Trbovlje 3:0(1:0)
21.11.15  Zagorje : Jesenice 3:0(1:0)
21.11.15  Žiri : Jezero Medvode 2:0(0:0)
22.11.15  Komenda : Kolpa 1:1(1:0)
 15. krog  19.03.16 
19.03.16  Rudar Trbovlje : Sava Kranj 2:1(1:1)
19.03.16  Ivančna Gorica : Žiri 3:0(1:0)
19.03.16  Jezero Medvode : Šobec Lesce 1:1(0:0)
19.03.16  Brinje-Grosuplje : Komenda 1:1(0:1)
19.03.16  Bled Hirter : Jesenice 0:1(0:0)
20.03.16  AŠK Bravo : Zagorje 2:2(0:1)
20.03.16  Kolpa : Ilirija 1911 0:3(0:1)
 16. krog  26.03.16 
26.03.16  Zagorje : Bled Hirter 1:0(0:0)
26.03.16  Jesenice : Kolpa 1:1(1:0)
26.03.16  Ilirija 1911 : Brinje-Grosuplje 7:2(3:2)
26.03.16  Komenda : Jezero Medvode 2:1(0:1)
26.03.16  Šobec Lesce : Ivančna Gorica 1:0(0:0)
26.03.16  Žiri : Rudar Trbovlje 1:0(0:0)
26.03.16  Sava Kranj : AŠK Bravo 0:0(0:0)
 17. krog  02.04.16 
02.04.16  Rudar Trbovlje : Šobec Lesce 4:0(1:0)
02.04.16  Ivančna Gorica : Komenda 2:1(1:0)
02.04.16  Jezero Medvode : Ilirija 1911 0:3(0:2)
02.04.16  Brinje-Grosuplje : Jesenice 2:0(1:0)
02.04.16  Sava Kranj : Zagorje 2:1(1:1)
03.04.16  AŠK Bravo : Žiri 5:2(2:1)
03.04.16  Kolpa : Bled Hirter 4:3(2:2)
 18. krog  09.04.16 
09.04.16  Zagorje : Kolpa 5:1(1:0)
09.04.16  Bled Hirter : Brinje-Grosuplje 1:2(0:0)
09.04.16  Jesenice : Jezero Medvode 1:2(0:0)
09.04.16  Šobec Lesce : AŠK Bravo 2:1(0:0)
09.04.16  Žiri : Sava Kranj 1:1(1:1)
10.04.16  Ilirija 1911 : Ivančna Gorica 0:2(0:1)
20.04.16  Komenda : Rudar Trbovlje 2:0(0:0)
 19. krog  16.04.16 
16.04.16  Žiri : Zagorje 3:2(1:1)
16.04.16  Sava Kranj : Šobec Lesce 3:1(2:1)
16.04.16  AŠK Bravo : Komenda 4:0(1:0)
16.04.16  Rudar Trbovlje : Ilirija 1911 0:9(0:6)
16.04.16  Ivančna Gorica : Jesenice 0:0(0:0)
16.04.16  Brinje-Grosuplje : Kolpa 3:1(1:0)
17.04.16  Jezero Medvode : Bled Hirter 0:1(0:0)
 20. krog  23.04.16 
23.04.16  Jesenice : Rudar Trbovlje 2:3(1:1)
23.04.16  Ilirija 1911 : AŠK Bravo 1:2(0:1)
23.04.16  Zagorje : Brinje-Grosuplje 2:2(0:0)
24.04.16  Kolpa : Jezero Medvode 5:1(2:0)
24.04.16  Bled Hirter : Ivančna Gorica 3:2(2:1)
24.04.16  Komenda : Sava Kranj 2:0(0:0)
24.04.16  Šobec Lesce : Žiri 1:1(1:0)
 21. krog  27.04.16 
04.05.16  Jezero Medvode : Brinje-Grosuplje 1:2(1:1)
11.05.16  Žiri : Komenda 2:1(1:0)
18.05.16  Sava Kranj : Ilirija 1911 2:2(2:1)
18.05.16  Rudar Trbovlje : Bled Hirter 1:1(1:0)
18.05.16  Šobec Lesce : Zagorje 2:0(0:0)
27.04.16  Ivančna Gorica : Kolpa 4:1(3:0)
27.04.16  AŠK Bravo : Jesenice 4:1(4:1)
 22. krog  30.04.16 
01.05.16  Ilirija 1911 : Žiri 5:1(1:0)
04.05.16  Jesenice : Sava Kranj 0:1(0:0)
30.04.16  Komenda : Šobec Lesce 3:1(1:0)
30.04.16  Zagorje : Jezero Medvode 6:0(2:0)
30.04.16  Brinje-Grosuplje : Ivančna Gorica 0:1(0:0)
30.04.16  Kolpa : Rudar Trbovlje 1:1(1:0)
30.04.16  Bled Hirter : AŠK Bravo 0:2(0:1)
 23. krog  07.05.16 
04.05.16  AŠK Bravo : Kolpa 4:0(3:0)
07.05.16  Rudar Trbovlje : Brinje-Grosuplje 1:1(0:1)
07.05.16  Ivančna Gorica : Jezero Medvode 1:0(1:0)
07.05.16  Žiri : Jesenice 4:1(2:0)
07.05.16  Sava Kranj : Bled Hirter 3:2(2:1)
08.05.16  Komenda : Zagorje 2:2(1:2)
11.05.16  Šobec Lesce : Ilirija 1911 0:2(0:1)
 24. krog  14.05.16 
13.05.16  Brinje-Grosuplje : AŠK Bravo 2:3(1:2)
14.05.16  Zagorje : Ivančna Gorica 4:1(2:0)
14.05.16  Jezero Medvode : Rudar Trbovlje 1:5(0:4)
14.05.16  Bled Hirter : Žiri 2:0(2:0)
14.05.16  Jesenice : Šobec Lesce 1:2(1:0)
15.05.16  Ilirija 1911 : Komenda 3:0(1:0)
15.05.16  Kolpa : Sava Kranj 2:1(0:0)
 25. krog  21.05.16 
21.05.16  Ilirija 1911 : Zagorje 2:1(0:1)
21.05.16  Komenda : Jesenice 3:1(0:1)
21.05.16  Šobec Lesce : Bled Hirter 1:1(1:0)
21.05.16  Žiri : Kolpa 2:0(1:0)
21.05.16  Sava Kranj : Brinje-Grosuplje 2:1(1:0)
21.05.16  AŠK Bravo : Jezero Medvode 12:1(5:1)
21.05.16  Rudar Trbovlje : Ivančna Gorica 0:1(0:1)
 26. krog  28.05.16 
28.05.16  Zagorje : Rudar Trbovlje 1:2(0:0)
28.05.16  Ivančna Gorica : AŠK Bravo 1:2(0:0)
28.05.16  Jezero Medvode : Sava Kranj 1:3(1:1)
28.05.16  Brinje-Grosuplje : Žiri 1:0(1:0)
28.05.16  Kolpa : Šobec Lesce 0:3(0:0)
28.05.16  Bled Hirter : Komenda 1:2(0:0)
28.05.16  Jesenice : Ilirija 1911 0:3(0:1)
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
14. krog 17.11.18
Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69 4 : 1
Sava Kranj : Ivančna Gorica 0 : 1
Zagorje : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 1 : 2
Komenda : Žiri 2 : 2
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan