align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Lista strelcev | Fair play lestvica | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
 LESTVICA 26. krog 28.05.16
KLUB ŠT Z N P GR
1. Ilirija 1911 26 18 5 3 73:19 59
2. AŠK Bravo 26 18 4 4 79:28 58
3. Ivančna Gorica 26 17 4 5 45:13 55
4. Komenda 26 13 4 9 47:37 43
5. Sava Kranj 26 13 4 9 45:40 43
6. Zagorje 26 11 5 10 52:37 38
7. Kolpa 26 11 5 10 36:39 38
8. Brinje-Grosuplje 26 9 6 11 31:39 33
9. Bled Hirter 26 8 8 10 36:37 32
10. Rudar Trbovlje 26 9 4 13 36:52 31
11. Šobec Lesce 26 7 8 11 28:45 29
12. Žiri 26 6 5 15 27:59 23
13. Jesenice 26 5 4 17 19:52 19
14. Jezero Medvode 26 2 4 20 18:75 10
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz  ŠT - število tekem   - število točk
   REZULTATI
26. krog 28.05.16
Zagorje:Rudar Trbovlje 1:2 (0:0) zapisnik
Bled Hirter:Komenda 1:2 (0:0) zapisnik
Ivančna Gorica:AŠK Bravo 1:2 (0:0) zapisnik
Jezero Medvode:Sava Kranj 1:3 (1:1) zapisnik
Brinje-Grosuplje:Žiri 1:0 (1:0) zapisnik
Kolpa:Šobec Lesce 0:3 (0:0) zapisnik
Jesenice:Ilirija 1911 0:3 (0:1) zapisnik
25. krog 21.05.16
Ilirija 1911:Zagorje 2:1 (0:1) zapisnik
Komenda:Jesenice 3:1 (0:1) zapisnik
Šobec Lesce:Bled Hirter 1:1 (1:0) zapisnik
Žiri:Kolpa 2:0 (1:0) zapisnik
Sava Kranj:Brinje-Grosuplje 2:1 (1:0) zapisnik
AŠK Bravo:Jezero Medvode 12:1 (5:1) zapisnik
Rudar Trbovlje:Ivančna Gorica 0:1 (0:1) zapisnik
24. krog 14.05.16
Brinje-Grosuplje:AŠK Bravo 2:3 (1:2) zapisnik
Bled Hirter:Žiri 2:0 (2:0) zapisnik
Zagorje:Ivančna Gorica 4:1 (2:0) zapisnik
Jezero Medvode:Rudar Trbovlje 1:5 (0:4) zapisnik
Jesenice:Šobec Lesce 1:2 (1:0) zapisnik
Kolpa:Sava Kranj 2:1 (0:0) Nedelja, 15.5. ob 17.30 zapisnik
Ilirija 1911:Komenda 3:0 (1:0) Nedelja, 15.5. ob 17.30 zapisnik
23. krog 07.05.16
AŠK Bravo:Kolpa 4:0 (3:0) zapisnik
Žiri:Jesenice 4:1 (2:0) zapisnik
Sava Kranj:Bled Hirter 3:2 (2:1) zapisnik
Rudar Trbovlje:Brinje-Grosuplje 1:1 (0:1) zapisnik
Ivančna Gorica:Jezero Medvode 1:0 (1:0) zapisnik
Komenda:Zagorje 2:2 (1:2) Nedelja, 8.5. ob 17.00 zapisnik
Šobec Lesce:Ilirija 1911 0:2 (0:1) Sreda, 11.5. ob 17.30 zapisnik
22. krog 30.04.16
Zagorje:Jezero Medvode 6:0 (2:0) zapisnik
Brinje-Grosuplje:Ivančna Gorica 0:1 (0:0) zapisnik
Kolpa:Rudar Trbovlje 1:1 (1:0) zapisnik
Bled Hirter:AŠK Bravo 0:2 (0:1) zapisnik
Komenda:Šobec Lesce 3:1 (1:0) zapisnik
Ilirija 1911:Žiri 5:1 (1:0) Nedelja, 1.5.2016 ob 17.00 zapisnik
Jesenice:Sava Kranj 0:1 (0:0) Sreda, 4.5.2016 ob 17.30 zapisnik
21. krog 27.04.16
AŠK Bravo:Jesenice 4:1 (4:1) zapisnik
Ivančna Gorica:Kolpa 4:1 (3:0) zapisnik
Jezero Medvode:Brinje-Grosuplje 1:2 (1:1) Preloženo zapisnik
Žiri:Komenda 2:1 (1:0) zapisnik
Sava Kranj:Ilirija 1911 2:2 (2:1) Preloženo zapisnik
Šobec Lesce:Zagorje 2:0 (0:0) Preloženo zapisnik
Rudar Trbovlje:Bled Hirter 1:1 (1:0) Preloženo zapisnik
20. krog 23.04.16
Zagorje:Brinje-Grosuplje 2:2 (0:0) zapisnik
Jesenice:Rudar Trbovlje 2:3 (1:1) zapisnik
Ilirija 1911:AŠK Bravo 1:2 (0:1) zapisnik
Kolpa:Jezero Medvode 5:1 (2:0) Nedelja, 24.4. ob 16.30 zapisnik
Bled Hirter:Ivančna Gorica 3:2 (2:1) Nedelja, 24.4. ob 16.30 zapisnik
Komenda:Sava Kranj 2:0 (0:0) Nedelja, 24.4. ob 16.30 zapisnik
Šobec Lesce:Žiri 1:1 (1:0) Nedelja, 24.4. ob 16.30 zapisnik
19. krog 16.04.16
AŠK Bravo:Komenda 4:0 (1:0) zapisnik
Žiri:Zagorje 3:2 (1:1) zapisnik
Sava Kranj:Šobec Lesce 3:1 (2:1) zapisnik
Rudar Trbovlje:Ilirija 1911 0:9 (0:6) zapisnik
Ivančna Gorica:Jesenice 0:0 (0:0) zapisnik
Brinje-Grosuplje:Kolpa 3:1 (1:0) zapisnik
Jezero Medvode:Bled Hirter 0:1 (0:0) Nedelja, 17.4.2016 ob 16.00 zapisnik
18. krog 09.04.16
Bled Hirter:Brinje-Grosuplje 1:2 (0:0) zapisnik
Zagorje:Kolpa 5:1 (1:0) zapisnik
Jesenice:Jezero Medvode 1:2 (0:0) zapisnik
Šobec Lesce:AŠK Bravo 2:1 (0:0) zapisnik
Žiri:Sava Kranj 1:1 (1:1) zapisnik
Ilirija 1911:Ivančna Gorica 0:2 (0:1) Nedelja, 10.4. ob 16.30 zapisnik
Komenda:Rudar Trbovlje 2:0 (0:0) Sreda, 20.4. ob 17.00 zapisnik
17. krog 02.04.16
Sava Kranj:Zagorje 2:1 (1:1) zapisnik
Rudar Trbovlje:Šobec Lesce 4:0 (1:0) zapisnik
Ivančna Gorica:Komenda 2:1 (1:0) zapisnik
Jezero Medvode:Ilirija 1911 0:3 (0:2) zapisnik
Brinje-Grosuplje:Jesenice 2:0 (1:0) zapisnik
AŠK Bravo:Žiri 5:2 (2:1) Nedelja, 3.4. ob 11.00 zapisnik
Kolpa:Bled Hirter 4:3 (2:2) Nedelja, 3.4. ob 16.00 zapisnik
16. krog 26.03.16
Zagorje:Bled Hirter 1:0 (0:0) zapisnik
Jesenice:Kolpa 1:1 (1:0) zapisnik
Ilirija 1911:Brinje-Grosuplje 7:2 (3:2) zapisnik
Žiri:Rudar Trbovlje 1:0 (0:0) zapisnik
Sava Kranj:AŠK Bravo 0:0 (0:0) zapisnik
Komenda:Jezero Medvode 2:1 (0:1) zapisnik
Šobec Lesce:Ivančna Gorica 1:0 (0:0) zapisnik
15. krog 19.03.16
Rudar Trbovlje:Sava Kranj 2:1 (1:1) zapisnik
Ivančna Gorica:Žiri 3:0 (1:0) zapisnik
Jezero Medvode:Šobec Lesce 1:1 (0:0) zapisnik
Brinje-Grosuplje:Komenda 1:1 (0:1) zapisnik
Bled Hirter:Jesenice 0:1 (0:0) zapisnik
AŠK Bravo:Zagorje 2:2 (0:1) Nedelja. 20.3.2016 ob 11.00 zapisnik
Kolpa:Ilirija 1911 0:3 (0:1) Nedelja, 20.3.2016 ob 15.00 zapisnik
14. krog 21.11.15
Zagorje:Jesenice 3:0 (1:0) zapisnik
Žiri:Jezero Medvode 2:0 (0:0) zapisnik
Komenda:Kolpa 1:1 (1:0) Nedelja, 22.11.2015 ob 14.00 zapisnik
Ilirija 1911:Bled Hirter 3:1 (0:0) Sobota, 12.3.2016 ob 14.30 zapisnik
Šobec Lesce:Brinje-Grosuplje 1:2 (1:1) Sobota, 12.3.2016 ob 14.30 zapisnik
Sava Kranj:Ivančna Gorica 0:0 (0:0) Sobota, 12.3.2016 ob 14.30 zapisnik
AŠK Bravo:Rudar Trbovlje 3:0 (1:0) Nedelja, 13.3.2016 ob 11.00 zapisnik
13. krog 14.11.15
Šobec Lesce:Kolpa 0:0 (0:0) zapisnik
Rudar Trbovlje:Zagorje 1:2 (1:1) zapisnik
Sava Kranj:Jezero Medvode 1:0 (1:0) zapisnik
Žiri:Brinje-Grosuplje 2:2 (1:1) zapisnik
Ilirija:Jesenice 7:1 (4:1) zapisnik
Komenda:Bled Hirter 4:0 (1:0) Nedelja, 15.11. ob 14.00 zapisnik
AŠK Bravo:Ivančna Gorica 1:0 (1:0) Sobota, 28.11. ob 11.00 zapisnik
12. krog 07.11.15
Zagorje:Ilirija 0:1 (0:1) zapisnik
Jesenice:Komenda 0:1 (0:1) zapisnik
Bled Hirter:Šobec Lesce 2:0 (1:0) zapisnik
Brinje-Grosuplje:Sava Kranj 0:1 (0:1) zapisnik
Jezero Medvode:AŠK Bravo 1:4 (0:1) zapisnik
Ivančna Gorica:Rudar Trbovlje 2:0 (0:0) zapisnik
Kolpa:Žiri 5:0 (2:0) Nedelja, 8.11. ob 14.00 zapisnik
11. krog 31.10.15
AŠK Bravo:Brinje-Grosuplje 5:0 (1:0) zapisnik
Rudar Trbovlje:Jezero Medvode 2:0 (1:0) zapisnik
Ivančna Gorica:Zagorje 3:0 (1:0) zapisnik
Sava Kranj:Kolpa 0:1 (0:0) zapisnik
Žiri:Bled Hirter 1:2 (1:0) zapisnik
Šobec Lesce:Jesenice 0:0 (0:0) zapisnik
Komenda:Ilirija 1:1 (0:1) zapisnik
10. krog 24.10.15
Zagorje:Komenda 3:1 (1:0) zapisnik
Ilirija:Šobec Lesce 4:0 (2:0) zapisnik
Jesenice:Žiri 2:0 (2:0) zapisnik
Bled Hirter:Sava Kranj 3:1 (2:0) zapisnik
Brinje-Grosuplje:Rudar Trbovlje 0:1 (0:1) zapisnik
Jezero Medvode:Ivančna Gorica 0:3 (0:0) zapisnik
Kolpa:AŠK Bravo 3:1 (1:1) Nedelja, 25.10. ob 14.30 v ŠP Podzemelj zapisnik
9. krog 17.10.15
Ivančna Gorica:Brinje-Grosuplje 1:0 (1:0) zapisnik
Rudar Trbovlje:Kolpa 1:0 (1:0) zapisnik
Sava Kranj:Jesenice 3:0 (1:0) zapisnik
Žiri:Ilirija 0:3 (0:1) zapisnik
AŠK Bravo:Bled Hirter 0:0 (0:0) Nedelja, 18.10.2015 ob 11.00 v ŠP Ljubljana zapisnik
Šobec Lesce:Komenda 2:1 (1:0) Nedelja, 18.10.2015 ob 16.00 v Lescah zapisnik
Jezero Medvode:Zagorje 0:1 (0:0) Sreda, 28.10. 2015 ob 15.00 v Medvodah zapisnik
8. krog 10.10.15
Zagorje:Šobec Lesce 3:0 (2:0) zapisnik
Ilirija:Sava Kranj 3:1 (3:1) zapisnik
Jesenice:AŠK Bravo 3:2 (1:1) zapisnik
Bled Hirter:Rudar Trbovlje 7:3 (3:3) zapisnik
Brinje-Grosuplje:Jezero Medvode 2:0 (1:0) zapisnik
Kolpa:Ivančna Gorica 0:2 (0:1) Nedelja, 11.10. ob 16.00 v ŠP Podzemelj zapisnik
Komenda:Žiri 5:0 (2:0) Nedelja, 11.10. ob 16.00 v ŠP Komenda zapisnik
7. krog 03.10.15
Brinje-Grosuplje:Zagorje 2:2 (1:1) zapisnik
Jezero Medvode:Kolpa 0:4 (0:2) zapisnik
Ivančna Gorica:Bled Hirter 0:0 (0:0) zapisnik
Rudar Trbovlje:Jesenice 3:0 (2:0) zapisnik
Sava Kranj:Komenda 0:1 (0:0) zapisnik
Žiri:Šobec Lesce 1:1 (0:0) zapisnik
AŠK Bravo:Ilirija 1:1 (1:1) Nedelja, 4.10. ob 11.00 v ŠP Ljubljana zapisnik
6. krog 26.09.15
Bled Hirter:Jezero Medvode 2:2 (1:1) zapisnik
Zagorje:Žiri 5:0 (2:0) zapisnik
Šobec Lesce:Sava Kranj 3:4 (2:2) zapisnik
Ilirija:Rudar Trbovlje 5:1 (1:1) zapisnik
Jesenice:Ivančna Gorica 0:4 (0:2) zapisnik
Komenda:AŠK Bravo 3:1 (0:1) Nedelja, 27.9. ob 16.30 zapisnik
Kolpa:Brinje-Grosuplje 1:0 (0:0) Nedelja, 27.9. ob 16.30 zapisnik
5. krog 19.09.15
Brinje-Grosuplje:Bled Hirter 1:0 (1:0) zapisnik
Jezero Medvode:Jesenice 0:2 (0:2) zapisnik
Ivančna Gorica:Ilirija 0:0 (0:0) zapisnik
Sava Kranj:Žiri 4:2 (2:0) zapisnik
AŠK Bravo:Šobec Lesce 6:1 (3:1) Nedelja, 20.9. ob 11.00 zapisnik
Rudar Trbovlje:Komenda 1:2 (0:1) zapisnik
Kolpa:Zagorje 2:1 (2:0) Nedelja, 20.9. ob 16.30 zapisnik
4. krog 12.09.15
Zagorje:Sava Kranj 2:3 (2:3) zapisnik
Žiri:AŠK Bravo 1:3 (0:1) zapisnik
Šobec Lesce:Rudar Trbovlje 2:0 (1:0) zapisnik
Komenda:Ivančna Gorica 0:5 (0:2) zapisnik
Ilirija:Jezero Medvode 1:1 (0:1) zapisnik
Jesenice:Brinje-Grosuplje 1:0 (0:0) zapisnik
Bled Hirter:Kolpa 0:0 (0:0) zapisnik
3. krog 06.09.15
Jezero Medvode:Komenda 1:6 (0:3) zapisnik
AŠK Bravo:Sava Kranj 5:2 (3:1) zapisnik
Bled Hirter:Zagorje 1:1 (1:0) zapisnik
Ivančna Gorica:Šobec Lesce 2:0 (0:0) zapisnik
Rudar Trbovlje:Žiri 0:0 (0:0) zapisnik
Brinje-Grosuplje:Ilirija 0:2 (0:1) zapisnik
Kolpa:Jesenice 1:0 (0:0) zapisnik
2. krog 29.08.15
Zagorje:AŠK Bravo 0:4 (0:1) zapisnik
Sava Kranj:Rudar Trbovlje 6:3 (2:0) zapisnik
Žiri:Ivančna Gorica 0:3 (0:2) zapisnik
Šobec Lesce:Jezero Medvode 2:2 (2:1) zapisnik
Ilirija:Kolpa 1:0 (1:0) zapisnik
Jesenice:Bled Hirter 1:1 (0:0) zapisnik
Komenda:Brinje-Grosuplje 1:2 (0:1) Nedelja, 30.8.2015 ob 17.30 zapisnik
1. krog 22.08.15
Brinje-Grosuplje:Šobec Lesce 1:1 (1:1) zapisnik
Jezero Medvode:Žiri 2:1 (1:1) zapisnik
Jesenice:Zagorje 0:2 (0:0) zapisnik
Bled Hirter:Ilirija 2:1 (0:0) zapisnik
Ivančna Gorica:Sava Kranj 2:0 (2:0) zapisnik
Rudar Trbovlje:AŠK Bravo 1:2 (0:1) zapisnik
Kolpa:Komenda 2:1 (2:0) zapisnik
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan