align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Lista strelcev | Fair play lestvica | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
   LISTA STRELCEV 22. krog
IGRALEC KLUB ŠZ 11m AG
Bajrić Amar Jesenice B 49 0 0
Kukavica Gašper Naklo 29 1 1
Mohorič Miha Niko Železniki 28 0 0
Kasapović Ken Šobec Lesce U14 24 0 0
Vuković Luka NOGA Triglav 21 0 0
Košir Lovro Žiri 20 0 0
Samardžić Benjamin Zarica Kranj 19 2 0
Jovanov Mihail Škofja Loka-Medvode 19 4 0
Čirić Tim Sava Kranj 18 0 0
Jeram Žan Sava Kranj 17 0 0
Pipp Jan Škofja Loka-Medvode 16 0 0
Verbič Gregor Šenčur 15 0 0
Kranjc Sašo Žiri 13 0 0
Medja Mark Jesenice B 12 0 0
Lazar Jakob Škofja Loka-Medvode 12 0 0
Brkić Luka NOGA Triglav 12 1 0
Debeljak Jan Šenčur 11 0 0
Kaltak Vahid Jesenice B 11 0 0
Khodakhah Benjamin Jesenice B 11 0 0
Rihtar Grega Šobec Lesce U14 11 0 0
Šmigoc Marko Bled-Bohinj 11 2 0
Šlibar Tilen Škofja Loka-Medvode 10 0 0
Poljanšek Žan Škofja Loka-Medvode 10 0 0
Biščević Alan Jesenice B 10 1 0
Ahmetaj Albin NOGA Triglav Podgorje 10 1 0
Čkonjević Nikola Šenčur 9 0 0
Hvasti Luka Škofja Loka-Medvode 9 0 0
Gruden Nik Škofja Loka-Medvode 9 0 0
Frlic Kristijan NOGA Triglav 9 0 0
Majnik Miha Naklo 9 2 0
Thaler Matevž Britof 8 0 0
Knific Aljaž Šenčur 8 1 0
Gorinjac Alan Jesenice A 8 1 0
Lunar Miha Naklo 7 0 0
Damjanović Miralem Preddvor-Velesovo 7 0 0
Maksimović Dejan Sava Kranj 7 0 0
Kryeziu Altin NOGA Triglav 7 0 0
Stojanovič Jan Jure NOGA Triglav 7 0 0
Ajdovec Jan Šenčur 7 1 0
Suljanović Edvin NOGA Triglav 7 1 0
Černe Janez Preddvor-Velesovo 6 0 0
Krmavnar Nik Preddvor-Velesovo 6 0 0
Šunkar Luka Šenčur 6 0 0
Džafić Din Jesenice B 6 0 0
Damjanov Kristijan Šobec Lesce U14 6 0 0
Kaurinović Oliver Sava Kranj 6 0 1
Purgar Sebastjan Niko Železniki 5 0 0
Valjavec Enej Šobec Lesce U14 5 0 0
Šifrar Tjaš Škofja Loka-Medvode 5 0 0
Bobarić Belmin NOGA Triglav 5 0 0
Zlatkov Aleks NOGA Triglav 5 0 0
Pintar Aljaž Žiri 4 0 0
Pretnar Luka Bled-Bohinj 4 0 0
Gorjanc Lovro Šenčur 4 0 0
Gorzeti Žan Šobec Lesce U14 4 0 0
Peulić Luka Škofja Loka-Medvode 4 0 0
Zupanc Matic Britof 4 0 0
Elkasović Alen Britof 4 0 0
Lenarčič Emil Zarica Kranj 4 0 0
Kovačič Bine NOGA Triglav Podgorje 4 0 0
Kotnik Jan NOGA Triglav Podgorje 4 0 0
Dermendjiev Dragan NOGA Triglav Podgorje 4 0 0
Novak Dominik Vid Tržič 2012 Semago 4 1 0
Zakotnik Lin Šobec Lesce U14 4 1 0
Bizant Žiga Škofja Loka-Medvode 4 1 0
Perčič Drejc Tržič 2012 Semago 3 0 0
Valjavec Jan Tržič 2012 Semago 3 0 0
Avsec Veno Naklo 3 0 0
Gregorič Urban Naklo 3 0 0
Štefe Žan Naklo 3 0 0
Terplan Žan Naklo 3 0 0
Eminoski Emin Bled-Bohinj 3 0 0
Strgar Jošt Bled-Bohinj 3 0 0
Primožič Luka Niko Železniki 3 0 0
Drol Tian Niko Železniki 3 0 0
Beton Nejc Preddvor-Velesovo 3 0 0
Marinšek Nai Šenčur 3 0 0
Savinšek Mark Šenčur 3 0 0
Zadravec Andraž Šenčur 3 0 0
Kalan Davor Jesenice A 3 0 0
Živanović Igor Jesenice A 3 0 0
Talić Eldar Jesenice B 3 0 0
Klarić Mateo Jesenice B 3 0 0
Kolenc Miha Šobec Lesce U14 3 0 0
Milašinović Val Sava Kranj 3 0 0
Milašinović Tim Sava Kranj 3 0 0
Likar Matic Škofja Loka-Medvode 3 0 0
Šmitran Aleks Škofja Loka-Medvode 3 0 0
Zadravec Tim Britof 3 0 0
Mehani Valdrin Zarica Kranj 3 0 0
Remic Jure NOGA Triglav Podgorje 3 0 0
Sajovic Domen NOGA Triglav Podgorje 3 0 0
Adamič Andraž NOGA Triglav Podgorje 3 0 0
Mišić Marijo NOGA Triglav 3 0 0
Čarman Djuran Matija Preddvor-Velesovo 3 1 0
Žumer Martin Naklo 2 0 0
Arh Martin Naklo 2 0 0
Dolinar Blaž Žiri 2 0 0
Kavčič Tobija Žiri 2 0 0
Čadež Jaroš Šenčur 2 0 0
Zupanec Vili Šenčur 2 0 0
Merlin Gašper Šenčur 2 0 0
Sajevic Mark Šenčur 2 0 0
Čampara Ajdin Jesenice B 2 0 0
Šahinović Armin Jesenice A 2 0 0
Kavčič Jan Jesenice A 2 0 0
Silnović Amir Jesenice B 2 0 0
Podgoršek Aljaž Jesenice A 2 0 0
Džombić Benjamin Jesenice B 2 0 0
Potočnik Matija Šobec Lesce U14 2 0 0
Močnik Jan Šobec Lesce U14 2 0 0
Harbaš Nik Sava Kranj 2 0 0
Todić Uroš Škofja Loka-Medvode 2 0 0
Križaj Martin Škofja Loka-Medvode 2 0 0
Anžič Nik Britof 2 0 0
Andonov Sandro Britof 2 0 0
Ziherl Lovro Britof 2 0 0
Grašič Martin Zarica Kranj 2 0 0
Jaklič Kristjan Zarica Kranj 2 0 0
Bukovec Matic Zarica Kranj 2 0 0
Bunić Žan NOGA Triglav Podgorje 2 0 0
Stanković Matjaž NOGA Triglav 2 0 0
Slapar Luka NOGA Triglav Podgorje 2 0 0
Rekanović Haris Britof 2 0 0
Hotić Vedin Tržič 2012 Semago 1 0 0
Šehić Asmir Tržič 2012 Semago 1 0 0
Krašovec Sebastjan Tržič 2012 Semago 1 0 0
Bešter Zalokar Patrik Tržič 2012 Semago 1 0 0
Slabe Nejc Tržič 2012 Semago 1 0 0
Kutin Matic Tržič 2012 Semago 1 0 0
Kvasnik Gašper Naklo 1 0 0
Rizvanovič Tim Naklo 1 0 0
Jezeršek Urh Naklo 1 0 0
Neković Benjamin Naklo 1 0 0
Neković Annan Naklo 1 0 0
Martinčič Kristjan Žiri 1 0 0
Peternelj Maks Žiri 1 0 0
Brence Anže Žiri 1 0 0
Jemec Edo Bled-Bohinj 1 0 0
Skumvač Drejc Bled-Bohinj 1 0 0
Kavalar Žan Bled-Bohinj 1 0 1
Pirc Tomaž Bled-Bohinj 1 0 0
Strgar Macanović Tim Bled-Bohinj 1 0 0
Lušina Jure Niko Železniki 1 0 0
Pohleven Matej Niko Železniki 1 0 0
Potočnik Gašper Niko Železniki 1 0 0
Thaler Grega Niko Železniki 1 0 0
Benedičič Tjaž Niko Železniki 1 0 0
Koblar Nikita Niko Železniki 1 0 0
Šmid Nina Niko Železniki 1 0 0
Jamšek Blaž Preddvor-Velesovo 1 0 0
Ajdovec Nejc Preddvor-Velesovo 1 0 0
Kos Gregor Preddvor-Velesovo 1 0 0
Ovnik Nik Šenčur 1 0 0
Jandrić Dejan Jesenice A 1 0 0
Stojanović Julijan Jesenice A 1 0 0
Todorović Benjamin Jesenice A 1 0 1
Krupić Edvin Jesenice B 1 0 0
Tiganj Denny Jesenice A 1 0 0
Talić Benjamin Jesenice B 1 0 0
Kelvišar Patrik Šobec Lesce U14 1 0 0
Banjad Tilen Šobec Lesce U14 1 0 1
Gorzeti Jan Šobec Lesce U14 1 0 0
Klančar Blaž Šobec Lesce U14 1 0 0
Hočevar Žan Marko Sava Kranj 1 0 0
Glavan Tim Sava Kranj 1 0 0
Rus David Sava Kranj 1 0 0
Tadina Miha Sava Kranj 1 0 0
Podobnik Martin Škofja Loka-Medvode 1 0 0
Trdina Jaka Škofja Loka-Medvode 1 0 0
Bernik Bine Škofja Loka-Medvode 1 0 0
Žorž Maks Škofja Loka-Medvode 1 0 0
Naglič Matej Britof 1 0 0
Ahčin Nejc Britof 1 0 0
Lončarič Teo Britof 1 0 0
Vasič Aljoša Britof 1 0 0
Eržen Tjaž Britof 1 0 0
Zidar Miha Zarica Kranj 1 0 0
Bernik Žan Matic Zarica Kranj 1 0 0
Fajfar Jaka Zarica Kranj 1 0 0
Sakač Luka Zarica Kranj 1 0 0
Klemenc Jan Zarica Kranj 1 0 0
Verbič Robert NOGA Triglav Podgorje 1 0 0
Perić Luka NOGA Triglav Podgorje 1 0 0
Marjanica Robert NOGA Triglav Podgorje 1 0 0
Skok Jekovec Nejc NOGA Triglav Podgorje 1 0 0
Sarafimov Andrej NOGA Triglav 1 0 0
Žmavc Žan NOGA Triglav 1 0 0
Kondić Sergej Sava Kranj 1 1 0
Prebil Grintal Miha Škofja Loka-Medvode 1 1 0
Čengija Luka Škofja Loka-Medvode 1 1 0
Pustavrh Marcel Žiri 0 0 1
Gorinjac Denis Jesenice A 0 0 1
Bećirović Tarik Jesenice B 0 0 1
Petkovski Petar Sava Kranj 0 0 1
Žumer Maks NOGA Triglav Podgorje 0 0 1
ŠZ - število zadetkov 11m - gol iz 11m AG - avtogol
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
21. krog 25.05.24
Bitnje : Kranjska Gora 4 : 0
Velesovo Cerklje : Britof 1 : 2
Zarica Kranj : Preddvor 3 : 1
Naklo : Sava Kranj 1 : 1
Niko Železniki : Bled-Bohinj Hirter 0 : 9
Polet : Visoko 0 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan