align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Lista strelcev | Fair play lestvica | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
 1. krog  02.09.15 
02.09.15  Preddvor-Velesovo : Tržič 2012 Semago 4:1(2:0)
02.09.15  Niko Železniki : Sava Kranj 1:1(1:0)
02.09.15  Naklo : Jesenice A 10:0(5:0)
02.09.15  Bled-Bohinj : NOGA Triglav 0:11(0:1)
02.09.15  Jesenice B : Škofja Loka-Medvode 3:2(1:1)
02.09.15  Britof : Zarica Kranj 1:1(0:1)
09.09.15  Šobec Lesce U14 : Šenčur 1:3(1:2)
09.09.15  NOGA Triglav Podgorje : Žiri 4:0(2:0)
 2. krog  06.09.15 
05.09.15  Tržič 2012 Semago : Šenčur 0:7(0:3)
06.09.15  Zarica Kranj : Šobec Lesce U14 1:5(1:3)
06.09.15  Škofja Loka-Medvode : Britof 3:0(2:0)
06.09.15  Žiri : Jesenice B 1:2(1:1)
06.09.15  NOGA Triglav : NOGA Triglav Podgorje 4:0(3:0)
06.09.15  Jesenice A : Bled-Bohinj 3:3(1:1)
06.09.15  Sava Kranj : Naklo 1:6(1:2)
06.09.15  Preddvor-Velesovo : Niko Železniki 4:1(3:0)
 3. krog  13.09.15 
13.09.15  Niko Železniki : Tržič 2012 Semago 7:0(2:0)
13.09.15  Naklo : Preddvor-Velesovo 2:0(1:0)
13.09.15  Bled-Bohinj : Sava Kranj 0:5(0:4)
13.09.15  NOGA Triglav Podgorje : Jesenice A 5:1(2:0)
13.09.15  Britof : Žiri 2:0(0:0)
13.09.15  Šobec Lesce U14 : Škofja Loka-Medvode 0:3(0:3)
13.09.15  Šenčur : Zarica Kranj 4:0(3:0)
17.09.15  Jesenice B : NOGA Triglav 2:0(1:0)
 4. krog  20.09.15 
19.09.15  Jesenice A : Jesenice B 0:12(0:6)
20.09.15  Sava Kranj : NOGA Triglav Podgorje 1:1(1:1)
20.09.15  Preddvor-Velesovo : Bled-Bohinj 3:1(0:0)
20.09.15  Niko Železniki : Naklo 1:5(1:2)
20.09.15  Tržič 2012 Semago : Zarica Kranj 0:0(0:0)
20.09.15  Škofja Loka-Medvode : Šenčur 0:0(0:0)
20.09.15  Žiri : Šobec Lesce U14 2:0(1:0)
23.09.15  NOGA Triglav : Britof 3:0(3:0)
 5. krog  27.09.15 
03.11.15  NOGA Triglav Podgorje : Preddvor-Velesovo 0:0(0:0)
27.09.15  Naklo : Tržič 2012 Semago 4:0(1:0)
27.09.15  Bled-Bohinj : Niko Železniki 2:4(2:3)
27.09.15  Šobec Lesce U14 : NOGA Triglav 0:2(0:0)
27.09.15  Šenčur : Žiri 7:0(2:0)
27.09.15  Zarica Kranj : Škofja Loka-Medvode 0:7(0:3)
29.09.15  Jesenice B : Sava Kranj 10:0(5:0)
30.09.15  Britof : Jesenice A 5:0(3:0)
 6. krog  04.10.15 
04.10.15  Tržič 2012 Semago : Škofja Loka-Medvode 0:14(0:6)
04.10.15  Žiri : Zarica Kranj 4:1(3:0)
04.10.15  Jesenice A : Šobec Lesce U14 0:11(0:6)
04.10.15  Preddvor-Velesovo : Jesenice B 0:8(0:4)
04.10.15  Niko Železniki : NOGA Triglav Podgorje 3:0(2:0)
04.10.15  Naklo : Bled-Bohinj 9:0(6:0)
06.10.15  Sava Kranj : Britof 4:5(1:2)
08.10.15  NOGA Triglav : Šenčur 0:0(0:0)
 7. krog  11.10.15 
11.10.15  Bled-Bohinj : Tržič 2012 Semago 4:1(1:0)
11.10.15  NOGA Triglav Podgorje : Naklo 0:6(0:3)
11.10.15  Jesenice B : Niko Železniki 4:1(2:0)
11.10.15  Britof : Preddvor-Velesovo 3:0(1:0)
11.10.15  Šobec Lesce U14 : Sava Kranj 9:1(6:1)
11.10.15  Šenčur : Jesenice A 12:1(5:0)
11.10.15  Zarica Kranj : NOGA Triglav 0:4(0:0)
13.10.15  Škofja Loka-Medvode : Žiri 4:0(2:0)
 8. krog  18.10.15 
17.10.15  Naklo : Jesenice B 2:2(1:1)
18.10.15  Bled-Bohinj : NOGA Triglav Podgorje 1:0(1:0)
18.10.15  NOGA Triglav : Škofja Loka-Medvode 0:2(0:0)
18.10.15  Jesenice A : Zarica Kranj 0:6(0:4)
18.10.15  Sava Kranj : Šenčur 1:4(1:0)
18.10.15  Preddvor-Velesovo : Šobec Lesce U14 1:7(1:3)
18.10.15  Niko Železniki : Britof 4:3(2:1)
20.10.15  Tržič 2012 Semago : Žiri 1:3(0:2)
 9. krog  25.10.15 
20.10.15  Zarica Kranj : Sava Kranj 1:4(1:1)
21.10.15  Jesenice B : Bled-Bohinj 14:0(7:0)
25.10.15  Britof : Naklo 1:5(1:2)
25.10.15  Šobec Lesce U14 : Niko Železniki 6:0(1:0)
25.10.15  Šenčur : Preddvor-Velesovo 3:0(1:0)
25.10.15  Škofja Loka-Medvode : Jesenice A 13:0(9:0)
25.10.15  Žiri : NOGA Triglav 0:5(0:2)
25.10.15  NOGA Triglav Podgorje : Tržič 2012 Semago 4:0(1:0)
 10. krog  08.11.15 
06.11.15  NOGA Triglav Podgorje : Jesenice B 0:2(0:0)
08.11.15  Tržič 2012 Semago : NOGA Triglav 0:11(0:3)
08.11.15  Jesenice A : Žiri 1:0(0:0)
08.11.15  Sava Kranj : Škofja Loka-Medvode 0:11(0:3)
08.11.15  Preddvor-Velesovo : Zarica Kranj 2:0(1:0)
08.11.15  Niko Železniki : Šenčur 0:8(0:2)
08.11.15  Naklo : Šobec Lesce U14 1:1(0:0)
08.11.15  Bled-Bohinj : Britof 2:3(1:1)
 11. krog  15.11.15 
11.11.15  Jesenice B : Tržič 2012 Semago 18:1(6:0)
14.11.15  Šenčur : Naklo 2:0(1:0)
15.11.15  Zarica Kranj : Niko Železniki 2:4(0:1)
15.11.15  Škofja Loka-Medvode : Preddvor-Velesovo 4:2(4:0)
15.11.15  Žiri : Sava Kranj 2:2(1:1)
15.11.15  NOGA Triglav : Jesenice A 6:0(1:0)
15.11.15  Britof : NOGA Triglav Podgorje 1:0(0:0)
15.11.15  Šobec Lesce U14 : Bled-Bohinj 8:0(3:0)
 12. krog  28.03.16 
06.04.16  Naklo : Zarica Kranj 4:2(3:0)
24.03.16  Jesenice B : Britof 6:0(3:0)
28.03.16  Bled-Bohinj : Šenčur 0:9(0:6)
28.03.16  NOGA Triglav Podgorje : Šobec Lesce U14 1:1(1:0)
28.03.16  Sava Kranj : NOGA Triglav 0:2(0:2)
28.03.16  Preddvor-Velesovo : Žiri 1:1(0:0)
28.03.16  Niko Železniki : Škofja Loka-Medvode 0:6(0:4)
30.03.16  Tržič 2012 Semago : Jesenice A 2:5(1:2)
 13. krog  03.04.16 
03.04.16  Britof : Tržič 2012 Semago 1:0(0:0)
03.04.16  Šobec Lesce U14 : Jesenice B 1:4(1:2)
03.04.16  Šenčur : NOGA Triglav Podgorje 6:1(2:0)
03.04.16  Zarica Kranj : Bled-Bohinj 5:0(2:0)
03.04.16  Škofja Loka-Medvode : Naklo 2:0(1:0)
03.04.16  Žiri : Niko Železniki 5:0(1:0)
03.04.16  NOGA Triglav : Preddvor-Velesovo 6:0(4:0)
03.04.16  Jesenice A : Sava Kranj 1:11(0:2)
 14. krog  10.04.16 
07.04.16  Jesenice B : Šenčur 2:1(2:1)
10.04.16  Britof : Šobec Lesce U14 1:1(1:1)
10.04.16  Tržič 2012 Semago : Sava Kranj 1:6(1:3)
10.04.16  Preddvor-Velesovo : Jesenice A 4:1(3:0)
10.04.16  Niko Železniki : NOGA Triglav 0:6(0:2)
10.04.16  Naklo : Žiri 1:0(0:0)
10.04.16  Bled-Bohinj : Škofja Loka-Medvode 0:15(0:8)
10.04.16  NOGA Triglav Podgorje : Zarica Kranj 5:0(2:0)
 15. krog  17.04.16 
14.04.16  Šobec Lesce U14 : Tržič 2012 Semago 4:0(1:0)
17.04.16  Šenčur : Britof 3:0(2:0)
17.04.16  Škofja Loka-Medvode : NOGA Triglav Podgorje 7:1(5:1)
17.04.16  Žiri : Bled-Bohinj 7:0(2:0)
17.04.16  NOGA Triglav : Naklo 2:0(0:0)
17.04.16  Jesenice A : Niko Železniki 4:3(4:1)
17.04.16  Sava Kranj : Preddvor-Velesovo 2:3(1:2)
20.04.16  Zarica Kranj : Jesenice B 1:5(1:3)
 16. krog  24.04.16 
03.05.16  NOGA Triglav Podgorje : Zarica Kranj 0:1(0:0)
21.04.16  Škofja Loka-Medvode : Britof 3:0(1:0)
24.04.16  Šenčur : Šobec Lesce U14 3:1(2:1)
24.04.16  NOGA Triglav : Naklo 1:0(1:0)
24.04.16  Sava Kranj : Jesenice A 5:1(3:0)
24.04.16  Jesenice B : Preddvor-Velesovo 4:0(4:0)
24.04.16  Žiri : Tržič 2012 Semago 2:2(1:2)
24.04.16  Niko Železniki : Bled-Bohinj 5:2(3:1)
 17. krog  05.05.16 
05.05.16  Sava Kranj : Tržič 2012 Semago 3:1(1:1)
05.05.16  Jesenice A : NOGA Triglav Podgorje 2:1(1:1)
05.05.16  Zarica Kranj : Niko Železniki 5:5(4:4)
05.05.16  Bled-Bohinj : Žiri 2:8(1:4)
05.05.16  NOGA Triglav : Preddvor-Velesovo 8:0(3:0)
05.05.16  Naklo : Šenčur 2:0(1:0)
05.05.16  Šobec Lesce U14 : Škofja Loka-Medvode 1:2(0:0)
06.05.16  Britof : Jesenice B 1:1(1:0)
 18. krog  08.05.16 
08.05.16  Niko Železniki : Jesenice A 5:0(3:0)
08.05.16  NOGA Triglav Podgorje : Sava Kranj 1:0(1:0)
08.05.16  Preddvor-Velesovo : Britof 0:0(0:0)
08.05.16  Tržič 2012 Semago : Bled-Bohinj 4:1(3:0)
08.05.16  Škofja Loka-Medvode : Naklo 1:0(0:0)
08.05.16  Šenčur : NOGA Triglav 0:4(0:1)
10.05.16  Jesenice B : Šobec Lesce U14 5:0(3:0)
12.05.16  Žiri : Zarica Kranj 1:2(1:1)
 19. krog  15.05.16 
15.05.16  NOGA Triglav Podgorje : Tržič 2012 Semago 2:0(1:0)
15.05.16  Sava Kranj : Niko Železniki 4:3(2:2)
15.05.16  Jesenice A : Žiri 1:4(1:1)
15.05.16  Zarica Kranj : Bled-Bohinj 7:1(4:1)
15.05.16  NOGA Triglav : Škofja Loka-Medvode 1:0(1:0)
15.05.16  Naklo : Jesenice B 2:2(2:1)
15.05.16  Šobec Lesce U14 : Britof 5:4(4:2)
25.05.16  Šenčur : Preddvor-Velesovo 2:0(1:0)
 20. krog  18.05.16 
18.05.16  Tržič 2012 Semago : Zarica Kranj 0:1(0:0)
18.05.16  Bled-Bohinj : Jesenice A 5:2(3:0)
19.05.16  Niko Železniki : NOGA Triglav Podgorje 0:6(0:2)
19.05.16  Preddvor-Velesovo : Šobec Lesce U14 1:2(1:2)
19.05.16  Jesenice B : NOGA Triglav 3:2(2:1)
19.05.16  Škofja Loka-Medvode : Šenčur 0:2(0:1)
26.05.16  Britof : Naklo 1:2(0:2)
31.05.16  Žiri : Sava Kranj ()
 21. krog  22.05.16 
22.05.16  Sava Kranj : Bled-Bohinj 9:1(4:0)
22.05.16  Jesenice A : Zarica Kranj 2:2(0:2)
22.05.16  Škofja Loka-Medvode : Preddvor-Velesovo 11:0(5:0)
22.05.16  Šenčur : Jesenice B 1:2(0:1)
22.05.16  Niko Železniki : Tržič 2012 Semago 0:1(0:0)
23.05.16  Naklo : Šobec Lesce U14 2:1(1:1)
24.05.16  NOGA Triglav : Britof 4:0(1:0)
25.05.16  NOGA Triglav Podgorje : Žiri 4:1(2:1)
 22. krog  29.05.16 
29.05.16  Tržič 2012 Semago : Jesenice A 1:0(0:0)
29.05.16  Zarica Kranj : Sava Kranj 1:1(0:1)
29.05.16  Bled-Bohinj : NOGA Triglav Podgorje 1:5(1:2)
29.05.16  Žiri : Niko Železniki 3:0(0:0)
29.05.16  Preddvor-Velesovo : Naklo 2:5(1:3)
29.05.16  Šobec Lesce U14 : NOGA Triglav 1:3(1:2)
29.05.16  Britof : Šenčur 0:3(0:1)
29.05.16  Jesenice B : Škofja Loka-Medvode 1:4(0:2)
REZULTATI
GNL-člani 2022/23
11. krog 05.11.22
Niko Železniki : SIJ Acroni Jesenice 2 : 6
Kranjska Gora : Britof 3 : 2
Bitnje : Zarica Kranj 3 : 3
Velesovo-Cerklje : Preddvor 1 : 1
Bled-Bohinj Hirter : Polet 2 : 1
Kondor Godešič : Naklo 7 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan   
mlb jerseys cheap wholesale mlb jerseys cheap stitched nfl jerseys cheap mlb jerseys wholesale wholesale mlb jerseys wholesale nfl jersey cheap mlb jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nhl jerseys from china cheap custom nhl jerseys cheap jerseys china cheap authentic nfl jerseys wholesale nhl jerseys wholesale nfl jersey cheap nfl jerseys whoesale mlb jerseys wholsale nhl jerseys nfl jerseys cheap
wholesale jerseys,mask,nfl jerseys cheap,nfl jerseys cheap authentic free shipping,official baseball jerseys,custom mlb jerseys,nfl jerseys china,wholesale jerseys from china,mlb apparel for men,cheap jersey wholesale in usa,custom football jerseys cheap,baseball jerseys custom,n95,hockey practice jerseys,nfl top jersey sales