align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Lista strelcev | Fair play lestvica | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
 LESTVICA 23. krog 09.06.18
KLUB ŠT Z N P GR
Skupina za prvaka
1. Žiri 22 21 1 0 94:8 64
2. Visoko 22 11 6 5 51:23 39
3. Britof 22 9 6 7 53:57 33
4. Škofja Loka 22 8 5 9 37:45 29
5. JuRentA Bitnje 22 6 7 9 33:40 25
6. Naklo 22 6 4 12 30:46 22
KLUB ŠT Z N P GR
Skupina za obstanek
1. Zarica Kranj B 21 10 5 6 40:28 35
2. Velesovo 21 9 5 7 33:24 32
3. Niko Železniki 21 9 2 10 36:39 29
4. Preddvor 21 8 3 10 36:55 27
5. Royal Sport DLN 20 7 3 10 40:59 24
6. Polet 20 4 3 13 30:49 15
7. Kondor Godešič 20 5 0 15 33:73 15
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz  ŠT - število tekem   - število točk
   REZULTATI
23. krog 09.06.18
Niko Železniki:Zarica Kranj B 1 : 2 (1 : 0) zapisnik
Žiri:Visoko 2 : 1 (1 : 1) zapisnik
Velesovo:Preddvor 6 : 0 (4 : 0) zapisnik
Naklo:JuRentA Bitnje 1 : 1 (0 : 0) zapisnik
Britof:Škofja Loka 6 : 2 (3 : 1) zapisnik
Royal Sport DLN:Polet 4 : 3 (1 : 2) zapisnik
22. krog 02.06.18
Zarica Kranj B:Velesovo 1 : 1 (1 : 0) zapisnik
Žiri:Škofja Loka 8 : 0 (2 : 0) zapisnik
JuRentA Bitnje:Britof 1 : 3 (0 : 1) zapisnik
Kondor Godešič:Royal Sport DLN 8 : 3 (4 : 0) zapisnik
Visoko:Naklo 2 : 0 (2 : 0) zapisnik
Preddvor:Niko Železniki 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
21. krog 26.05.18
Visoko:Škofja Loka 1 : 1 (1 : 0) zapisnik
Naklo:Britof 5 : 1 (2 : 0) zapisnik
Niko Železniki:Velesovo 0 : 3 (0 : 2) zapisnik
Žiri:JuRentA Bitnje 4 : 0 (2 : 0) zapisnik
Zarica Kranj B:Preddvor 2 : 1 (0 : 0) zapisnik
Polet:Kondor Godešič 3 : 0 (0 : 0) zapisnik
20. krog 23.05.18
JuRentA Bitnje:Visoko 3 : 3 (2 : 1) zapisnik
Kondor Godešič:Velesovo 2 : 4 (0 : 0) zapisnik
Zarica Kranj B:Niko Železniki 0 : 2 (0 : 1) zapisnik
Britof:Žiri 0 : 9 (0 : 4) zapisnik
Polet:Royal Sport DLN 3 : 2 (0 : 0) zapisnik
Škofja Loka:Naklo 1 : 1 (0 : 1) zapisnik
19. krog 19.05.18
Velesovo:Polet 1 : 0 (1 : 0) zapisnik
Škofja Loka:JuRentA Bitnje 3 : 1 (1 : 0) zapisnik
Royal Sport DLN:Zarica Kranj B 3 : 3 (2 : 2) zapisnik
Žiri:Naklo 5 : 0 (3 : 0) zapisnik
Visoko:Britof 5 : 0 (2 : 0) zapisnik
Preddvor:Kondor Godešič 3 : 0 (2 : 0) zapisnik
18. krog 12.05.18
Visoko:Žiri 1 : 2 (0 : 1) zapisnik
Zarica Kranj B:Velesovo 2 : 2 (1 : 0) zapisnik
Polet:Preddvor 2 : 3 (1 : 1) zapisnik
Niko Železniki:Royal Sport DLN 3 : 2 (1 : 1) zapisnik
JuRentA Bitnje:Naklo 3 : 1 (2 : 0) zapisnik
Škofja Loka:Britof 1 : 3 (0 : 0) zapisnik
17. krog 05.05.18
Britof:JuRentA Bitnje 1 : 1 (1 : 1) zapisnik
Naklo:Visoko 1 : 3 (1 : 1) zapisnik
Škofja Loka:Žiri 0 : 2 (0 : 1) zapisnik
Preddvor:Zarica Kranj B 1 : 5 (1 : 2) zapisnik
Velesovo:Niko Železniki 4 : 2 (2 : 1) zapisnik
Kondor Godešič:Polet 0 : 4 (0 : 2) zapisnik
16. krog 27.04.18
Škofja Loka:Visoko 2 : 5 (1 : 2) zapisnik
Niko Železniki:Preddvor 1 : 2 (0 : 0) zapisnik
JuRentA Bitnje:Žiri 0 : 2 (0 : 1) zapisnik
Britof:Naklo 3 : 0 (1 : 0) zapisnik
Royal Sport DLN:Velesovo 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Zarica Kranj B:Kondor Godešič 3 : 0 (0 : 0) zapisnik
15. krog 21.04.18
Kondor Godešič:Niko Železniki 0 : 4 (0 : 2) zapisnik
Preddvor:Royal Sport DLN 2 : 2 (1 : 2) zapisnik
Visoko:JuRentA Bitnje 1 : 1 (1 : 1) zapisnik
Žiri:Britof 5 : 1 (2 : 0) zapisnik
Naklo:Škofja Loka 0 : 1 (0 : 1) zapisnik
Polet:Zarica Kranj B 2 : 2 (1 : 2) zapisnik
14. krog 14.04.18
Naklo:Žiri 0 : 2 (0 : 0) zapisnik
Velesovo:Preddvor 0 : 3 (0 : 0) zapisnik
JuRentA Bitnje:Škofja Loka 2 : 2 (1 : 0) zapisnik
Royal Sport DLN:Kondor Godešič 4 : 2 (1 : 2) zapisnik
Niko Železniki:Polet 4 : 0 (1 : 0) zapisnik
Britof:Visoko 2 : 0 (1 : 0) zapisnik
13. krog 07.04.18
Velesovo:Preddvor 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Royal Sport DLN:Kondor Godešič 5 : 1 (1 : 1) zapisnik
Visoko:Zarica Kranj B 1 : 0 (1 : 0) zapisnik
Žiri:Polet 8 : 0 (4 : 0) zapisnik
Niko Železniki:Škofja Loka 0 : 3 (0 : 1) zapisnik
JuRentA Bitnje:Britof 2 : 2 (1 : 2) zapisnik
12. krog 31.03.18
Britof:Niko Železniki 3 : 3 (0 : 2) zapisnik
Preddvor:Visoko 1 : 3 (1 : 1) zapisnik
Kondor Godešič:Velesovo 0 : 5 (0 : 4) zapisnik
Polet:Naklo 1 : 2 (0 : 1) zapisnik
Zarica Kranj B:JuRentA Bitnje 0 : 2 (0 : 1) zapisnik
Škofja Loka:Žiri 0 : 3 (0 :0) zapisnik
11. krog 04.11.17
Niko Železniki:Zarica Kranj B 2 : 1 (1 : 0) zapisnik
JuRentA Bitnje:Preddvor 4 : 2 (1 : 1) zapisnik
Visoko:Kondor Godešič 9 : 0 (3 : 0) zapisnik
Naklo:Škofja Loka 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Velesovo:Royal Sport DLN 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
Žiri:Britof 5 : 2 (2 : 1) zapisnik
10. krog 28.10.17
Royal Sport DLN:Visoko 2 : 1 (1 : 1) zapisnik
Zarica Kranj B:Žiri 0 : 3 (0 : 0) zapisnik
Škofja Loka:Polet 1 : 1 (0 : 0) zapisnik
Kondor Godešič:JuRentA Bitnje 2 : 1 (0 : 0) zapisnik
Britof:Naklo 3 : 3 (1 : 2) zapisnik
Preddvor:Niko Železniki 1 : 2 (1 : 2) zapisnik
9. krog 21.10.17
Niko Železniki:Kondor Godešič 3 : 1 (1 : 0) zapisnik
Naklo:Zarica Kranj B 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
Žiri:Preddvor 9 : 0 (3 : 0) zapisnik
Visoko:Velesovo 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
JuRentA Bitnje:Royal Sport DLN 4 : 1 (2 : 0) zapisnik
Polet:Britof 1 : 1 (0 : 0) zapisnik
8. krog 14.10.17
Britof:Škofja Loka 4 : 2 (2 : 1) zapisnik
Royal Sport DLN:Niko Železniki 2 : 0 (1 : 0) zapisnik
Preddvor:Naklo 1 : 4 (1 : 1) zapisnik
Velesovo:JuRentA Bitnje 3 : 0 (2 : 0) zapisnik
Zarica Kranj B:Polet 1 : 0 (1 : 0) zapisnik
Kondor Godešič:Žiri 1 : 3 (0 : 0) zapisnik
7. krog 07.10.17
Škofja Loka:Zarica Kranj B 0 : 1 (0 : 1) zapisnik
Polet:Preddvor 1 : 3 (0 : 1) zapisnik
JuRentA Bitnje:Visoko 1 : 1 (0 : 0) zapisnik
Žiri:Royal Sport DLN 5 : 0 (1 : 0) zapisnik
Naklo:Kondor Godešič 3 : 1 (1 : 0) zapisnik
Niko Železniki:Velesovo 1 : 0 (1 : 0) zapisnik
6. krog 30.09.17
Kondor Godešič:Polet 4 : 3 (1 : 1) zapisnik
Velesovo:Žiri 0 : 3 (0 : 1) zapisnik
Zarica Kranj B:Britof 1 : 1 (1 : 0) zapisnik
Preddvor:Škofja Loka 1 : 3 (0 : 2) zapisnik
Visoko:Niko Železniki 2 : 0 (0 : 0) zapisnik
Royal Sport DLN:Naklo 1 : 3 (0 : 3) zapisnik
5. krog 23.09.17
Naklo:Velesovo 0 : 2 (0 : 0) zapisnik
Žiri:Visoko 1 : 1 (0 : 0) zapisnik
Škofja Loka:Kondor Godešič 4 : 2 (2 : 1) zapisnik
Niko Železniki:JuRentA Bitnje 0 : 3 (0 : 1) zapisnik
Polet:Royal Sport DLN 2 : 3 (1 : 3) zapisnik
Britof:Preddvor 4 : 5 (2 : 2) zapisnik
4. krog 20.09.17
Velesovo:Polet 2 : 0 (2 : 0) zapisnik
Visoko:Naklo 5 : 1 (2 : 1) zapisnik
Preddvor:Zarica Kranj B 3 : 1 (1 : 0) zapisnik
Royal Sport DLN:Škofja Loka 0 : 3 (0 : 1) zapisnik
Kondor Godešič:Britof 3 : 2 (0 : 1) zapisnik
JuRentA Bitnje:Žiri 0 : 3 (0 : 1) zapisnik
3. krog 16.09.17
Škofja Loka:Velesovo 5 : 0 (1 : 0) zapisnik
Naklo:JuRentA Bitnje 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
Polet:Visoko 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
Žiri:Niko Železniki 5 : 0 (3 : 0) zapisnik
Britof:Royal Sport DLN 6 : 2 (3 : 2) zapisnik
Zarica Kranj B:Kondor Godešič 6 : 2 (2 : 2) zapisnik
2. krog 09.09.17
Visoko:Škofja Loka 4 : 1 (4 : 0) zapisnik
Velesovo:Britof 0 : 3 (0 : 0) zapisnik
Kondor Godešič:Preddvor 4 : 1 (0 : 0) zapisnik
Niko Železniki:Naklo 3 : 4 (1 : 0) zapisnik
Royal Sport DLN:Zarica Kranj B 1 : 7 (1 : 1) zapisnik
JuRentA Bitnje:Polet 2 : 3 (1 : 1) zapisnik
1. krog 02.09.17
Zarica Kranj B:Velesovo 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
Naklo:Žiri 1 : 5 (1 : 2) zapisnik
Preddvor:Royal Sport DLN 3 : 2 (0 : 1) zapisnik
Britof:Visoko 2 : 1 (1 : 0) zapisnik
Polet:Niko Železniki 1 : 5 (0 : 1) zapisnik
Škofja Loka:JuRentA Bitnje 2 : 0 (1 : 0) zapisnik
REZULTATI
GNL-člani 2021/22
8. krog 16.10.21
SIJ Acroni Jesenice : Bitnje 1 : 1
Britof : Preddvor 4 : 2
Zarica Kranj : Kondor Godešič 0 : 1
Polet : Visoko 2 : 3
Kranjska Gora : Naklo 3 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan   
wholesale jerseys,mask,nfl jerseys cheap,nfl jerseys cheap authentic free shipping,official baseball jerseys,custom mlb jerseys,nfl jerseys china,wholesale jerseys from china,mlb apparel for men,cheap jersey wholesale in usa,custom football jerseys cheap,baseball jerseys custom,n95,hockey practice jerseys,nfl top jersey sales