align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Lista strelcev | Fair play lestvica | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
 1. krog  01.09.18 
01.09.18  Bohinj : Visoko 3 : 0(1 : 0)
01.09.18  SIJ Acroni Jesenice : Zarica Kranj 0 : 3(0 : 1)
01.09.18  Polet : Škofja Loka 0 : 1(0 : 1)
01.09.18  Velesovo : Niko Železniki 0 : 0(0 : 0)
01.09.18  Bitnje dobrozasenci.si : Preddvor 0 : 1(0 : 0)
01.09.18  Šobec Lesce : Britof 4 : 1(3 : 0)
 2. krog  08.09.18 
08.09.18  Preddvor : Šobec Lesce 1 : 3(0 : 1)
08.09.18  Niko Železniki : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 1(0 : 0)
08.09.18  Škofja Loka : Velesovo 2 : 0(2 : 0)
08.09.18  Zarica Kranj : Polet 1 : 1(1 : 0)
08.09.18  Bohinj : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1(1 : 1)
19.09.18  Visoko : Britof 4 : 1(1 : 1)
 3. krog  15.09.18 
15.09.18  SIJ Acroni Jesenice : Visoko 1 : 5(0 : 1)
15.09.18  Polet : Bohinj 1 : 2(1 : 2)
15.09.18  Velesovo : Zarica Kranj 2 : 2(1 : 0)
15.09.18  Bitnje dobrozasenci.si : Škofja Loka 1 : 2(1 : 1)
15.09.18  Šobec Lesce : Niko Železniki 3 : 0(2 : 0)
15.09.18  Britof : Preddvor 6 : 1(2 : 1)
 4. krog  22.09.18 
22.09.18  Visoko : Preddvor 6 : 0(2 : 0)
22.09.18  Niko Železniki : Britof 0 : 4(0 : 1)
22.09.18  Škofja Loka : Šobec Lesce 2 : 0(1 : 0)
22.09.18  Bohinj : Velesovo 4 : 2(2 : 0)
22.09.18  SIJ Acroni Jesenice : Polet 4 : 0(1 : 0)
26.09.18  Zarica Kranj : Bitnje dobrozasenci.si 3 : 0(0 : 0)
 5. krog  29.09.18 
29.09.18  Polet : Visoko 1 : 0(1 : 0)
29.09.18  Velesovo : SIJ Acroni Jesenice 2 : 4(0 : 2)
29.09.18  Bitnje dobrozasenci.si : Bohinj 0 : 2(0 : 1)
29.09.18  Šobec Lesce : Zarica Kranj 1 : 1(0 : 0)
29.09.18  Britof : Škofja Loka 3 : 1(2 : 0)
29.09.18  Preddvor : Niko Železniki 1 : 3(1 : 1)
 6. krog  06.10.18 
06.10.18  Visoko : Niko Železniki 3 : 0(0 : 0)
06.10.18  Škofja Loka : Preddvor 6 : 0(3 : 0)
06.10.18  Zarica Kranj : Britof 2 : 2(1 : 1)
06.10.18  Bohinj : Šobec Lesce 1 : 2(1 : 1)
06.10.18  SIJ Acroni Jesenice : Bitnje dobrozasenci.si 2 : 1(1 : 1)
06.10.18  Polet : Velesovo 1 : 1(0 : 0)
 7. krog  13.10.18 
13.10.18  Velesovo : Visoko 2 : 1(1 : 0)
13.10.18  Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2(1 : 0)
13.10.18  Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3(1 : 1)
13.10.18  Britof : Bohinj 2 : 3(1 : 3)
13.10.18  Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5(0 : 3)
13.10.18  Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0(1 : 0)
 8. krog  20.10.18 
20.10.18  Visoko : Škofja Loka 0 : 2(0 : 1)
20.10.18  Zarica Kranj : Niko Železniki 4 : 0(1 : 0)
20.10.18  Bohinj : Preddvor 4 : 0(2 : 0)
20.10.18  SIJ Acroni Jesenice : Britof 2 : 2(1 : 2)
20.10.18  Polet : Šobec Lesce 0 : 1(0 : 0)
20.10.18  Velesovo : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 2(1 : 2)
 9. krog  27.10.18 
27.10.18  Bitnje dobrozasenci.si : Visoko 0 : 0(0 : 0)
27.10.18  Šobec Lesce : Velesovo 3 : 1(1 : 0)
27.10.18  Britof : Polet 4 : 1(2 : 0)
27.10.18  Preddvor : SIJ Acroni Jesenice 2 : 4(0 : 1)
27.10.18  Niko Železniki : Bohinj 1 : 2(0 : 2)
27.10.18  Škofja Loka : Zarica Kranj 4 : 1(1 : 0)
 10. krog  03.11.18 
03.11.18  Visoko : Zarica Kranj 4 : 1(0 : 0)
03.11.18  Bohinj : Škofja Loka 4 : 0(3 : 0)
03.11.18  SIJ Acroni Jesenice : Niko Železniki 7 : 2(5 : 0)
03.11.18  Polet : Preddvor 3 : 3(1 : 1)
03.11.18  Velesovo : Britof 0 : 3(0 : 0)
03.11.18  Bitnje dobrozasenci.si : Šobec Lesce 0 : 1(0 : 1)
 11. krog  10.11.18 
10.11.18  Šobec Lesce : Visoko 4 : 1(2 : 0)
10.11.18  Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3(0 : 1)
10.11.18  Preddvor : Velesovo 5 : 3(1 : 0)
10.11.18  Niko Železniki : Polet 1 : 0(1 : 0)
10.11.18  Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1(1 : 1)
10.11.18  Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2(1 : 1)
 12. krog  30.03.19 
30.03.19  Visoko : Bohinj 0 : 1(0 : 1)
30.03.19  Zarica Kranj : SIJ Acroni Jesenice 1 : 0(0 : 0)
30.03.19  Škofja Loka : Polet 2 : 1(2 : 0)
30.03.19  Niko Železniki : Velesovo 3 : 0(2 : 0)
30.03.19  Preddvor : Bitnje dobrozasenci.si 2 : 0(1 : 0)
30.03.19  Britof : Šobec Lesce 1 : 1(0 : 0)
 13. krog  06.04.19 
06.04.19  Britof : Visoko 2 : 2(1 : 2)
06.04.19  Šobec Lesce : Preddvor 7 : 1(4 : 0)
06.04.19  Bitnje dobrozasenci.si : Niko Železniki 0 : 1(0 : 1)
06.04.19  Velesovo : Škofja Loka 1 : 2(1 : 2)
06.04.19  Polet : Zarica Kranj 1 : 3(1 : 2)
06.04.19  SIJ Acroni Jesenice : Bohinj 3 : 1(1 : 0)
 14. krog  13.04.19 
13.04.19  Visoko : SIJ Acroni Jesenice 6 : 1(3 : 0)
13.04.19  Bohinj : Polet 4 : 0(2 : 0)
13.04.19  Zarica Kranj : Velesovo 1 : 1(1 : 1)
13.04.19  Škofja Loka : Bitnje dobrozasenci.si 5 : 1(3 : 0)
13.04.19  Niko Železniki : Šobec Lesce 0 : 5(0 : 4)
13.04.19  Preddvor : Britof 2 : 6(2 : 4)
 15. krog  20.04.19 
20.04.19  Preddvor : Visoko 0 : 2(0 : 1)
20.04.19  Britof : Niko Železniki 1 : 1(0 : 1)
20.04.19  Šobec Lesce : Škofja Loka 2 : 0(2 : 0)
20.04.19  Bitnje dobrozasenci.si : Zarica Kranj 1 : 0(1 : 0)
20.04.19  Velesovo : Bohinj 1 : 3(1 : 1)
20.04.19  Polet : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1(1 : 0)
 16. krog  27.04.19 
27.04.19  Visoko : Polet 3 : 1(2 : 1)
27.04.19  SIJ Acroni Jesenice : Velesovo 7 : 0(3 : 0)
27.04.19  Bohinj : Bitnje dobrozasenci.si 4 : 2(1 : 0)
27.04.19  Zarica Kranj : Šobec Lesce 0 : 2(0 : 2)
27.04.19  Škofja Loka : Britof 2 : 0(1 : 0)
27.04.19  Niko Železniki : Preddvor 4 : 0(3 : 0)
 17. krog  04.05.19 
04.05.19  Niko Železniki : Visoko 1 : 3(0 : 1)
04.05.19  Preddvor : Škofja Loka 0 : 2(0 : 1)
07.05.19  Bitnje dobrozasenci.si : SIJ Acroni Jesenice 4 : 0(2 : 0)
08.05.19  Britof : Zarica Kranj 3 : 0(2 : 0)
08.05.19  Šobec Lesce : Bohinj 1 : 2(0 : 0)
21.05.19  Velesovo : Polet 1 : 3(1 : 0)
 18. krog  11.05.19 
11.05.19  Visoko : Velesovo 2 : 1(0 : 0)
11.05.19  Polet : Bitnje dobrozasenci.si 0 : 1(0 : 1)
11.05.19  SIJ Acroni Jesenice : Šobec Lesce 0 : 4(0 : 1)
11.05.19  Zarica Kranj : Preddvor 4 : 4(0 : 2)
11.05.19  Škofja Loka : Niko Železniki 3 : 3(2 : 1)
12.05.19  Bohinj : Britof 0 : 5(0 : 3)
 19. krog  15.05.19 
15.05.19  Škofja Loka : Visoko 0 : 1(0 : 0)
15.05.19  Niko Železniki : Zarica Kranj 3 : 2(1 : 0)
15.05.19  Preddvor : Bohinj 0 : 4(0 : 2)
15.05.19  Britof : SIJ Acroni Jesenice 5 : 1(3 : 0)
15.05.19  Šobec Lesce : Polet 6 : 0(1 : 0)
15.05.19  Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 4 : 2(1 : 2)
 20. krog  18.05.19 
18.05.19  Visoko : Bitnje dobrozasenci.si 2 : 2(2 : 0)
18.05.19  Velesovo : Šobec Lesce 1 : 5(0 : 1)
18.05.19  Polet : Britof 1 : 9(0 : 2)
18.05.19  SIJ Acroni Jesenice : Preddvor 2 : 0(0 : 0)
18.05.19  Bohinj : Niko Železniki 3 : 0(1 : 0)
18.05.19  Zarica Kranj : Škofja Loka 0 : 0(0 : 0)
 21. krog  25.05.19 
25.05.19  Zarica Kranj : Visoko 2 : 4(0 : 1)
25.05.19  Škofja Loka : Bohinj 0 : 3(0 : 0)
25.05.19  Niko Železniki : SIJ Acroni Jesenice 2 : 2(2 : 0)
25.05.19  Preddvor : Polet 4 : 1(2 : 0)
25.05.19  Britof : Velesovo 3 : 2(0 : 2)
25.05.19  Šobec Lesce : Bitnje dobrozasenci.si 3 : 0(1 : 0)
 22. krog  01.06.19 
01.06.19  Visoko : Šobec Lesce 1 : 1(0 : 0)
01.06.19  Bitnje dobrozasenci.si : Britof 1 : 3(0 : 2)
01.06.19  Polet : Niko Železniki 3 : 2(2 : 1)
01.06.19  SIJ Acroni Jesenice : Škofja Loka 2 : 1(2 : 0)
01.06.19  Bohinj : Zarica Kranj 2 : 0(1 : 0)
31.05.19  Velesovo : Preddvor 3 : 2(2 : 2)
REZULTATI
GNL-člani 2020/21
8. krog 17.10.20
Kranjska Gora : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 8
Visoko : Zarica Kranj 4 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Velesovo-Cerklje 4 : 2
Bled Hirter : Polet 3 : 0
Niko Železniki : Britof 1 : 3
Preddvor : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan