align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Lista strelcev | Fair play lestvica | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
 1. krog  01.09.18 
01.09.18  Bohinj : Visoko 3 : 0(1 : 0)
01.09.18  SIJ Acroni Jesenice : Zarica Kranj 0 : 3(0 : 1)
01.09.18  Polet : Škofja Loka 0 : 1(0 : 1)
01.09.18  Velesovo : Niko Železniki 0 : 0(0 : 0)
01.09.18  Bitnje dobrozasenci.si : Preddvor 0 : 1(0 : 0)
01.09.18  Šobec Lesce : Britof 4 : 1(3 : 0)
 2. krog  08.09.18 
08.09.18  Preddvor : Šobec Lesce 1 : 3(0 : 1)
08.09.18  Niko Železniki : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 1(0 : 0)
08.09.18  Škofja Loka : Velesovo 2 : 0(2 : 0)
08.09.18  Zarica Kranj : Polet 1 : 1(1 : 0)
08.09.18  Bohinj : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1(1 : 1)
19.09.18  Visoko : Britof 4 : 1(1 : 1)
 3. krog  15.09.18 
15.09.18  SIJ Acroni Jesenice : Visoko 1 : 5(0 : 1)
15.09.18  Polet : Bohinj 1 : 2(1 : 2)
15.09.18  Velesovo : Zarica Kranj 2 : 2(1 : 0)
15.09.18  Bitnje dobrozasenci.si : Škofja Loka 1 : 2(1 : 1)
15.09.18  Šobec Lesce : Niko Železniki 3 : 0(2 : 0)
15.09.18  Britof : Preddvor 6 : 1(2 : 1)
 4. krog  22.09.18 
22.09.18  Visoko : Preddvor 6 : 0(2 : 0)
22.09.18  Niko Železniki : Britof 0 : 4(0 : 1)
22.09.18  Škofja Loka : Šobec Lesce 2 : 0(1 : 0)
22.09.18  Bohinj : Velesovo 4 : 2(2 : 0)
22.09.18  SIJ Acroni Jesenice : Polet 4 : 0(1 : 0)
26.09.18  Zarica Kranj : Bitnje dobrozasenci.si 3 : 0(0 : 0)
 5. krog  29.09.18 
29.09.18  Polet : Visoko 1 : 0(1 : 0)
29.09.18  Velesovo : SIJ Acroni Jesenice 2 : 4(0 : 2)
29.09.18  Bitnje dobrozasenci.si : Bohinj 0 : 2(0 : 1)
29.09.18  Šobec Lesce : Zarica Kranj 1 : 1(0 : 0)
29.09.18  Britof : Škofja Loka 3 : 1(2 : 0)
29.09.18  Preddvor : Niko Železniki 1 : 3(1 : 1)
 6. krog  06.10.18 
06.10.18  Visoko : Niko Železniki 3 : 0(0 : 0)
06.10.18  Škofja Loka : Preddvor 6 : 0(3 : 0)
06.10.18  Zarica Kranj : Britof 2 : 2(1 : 1)
06.10.18  Bohinj : Šobec Lesce 1 : 2(1 : 1)
06.10.18  SIJ Acroni Jesenice : Bitnje dobrozasenci.si 2 : 1(1 : 1)
06.10.18  Polet : Velesovo 1 : 1(0 : 0)
 7. krog  13.10.18 
13.10.18  Velesovo : Visoko 2 : 1(1 : 0)
13.10.18  Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2(1 : 0)
13.10.18  Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3(1 : 1)
13.10.18  Britof : Bohinj 2 : 3(1 : 3)
13.10.18  Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5(0 : 3)
13.10.18  Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0(1 : 0)
 8. krog  20.10.18 
20.10.18  Visoko : Škofja Loka 0 : 2(0 : 1)
20.10.18  Zarica Kranj : Niko Železniki 4 : 0(1 : 0)
20.10.18  Bohinj : Preddvor 4 : 0(2 : 0)
20.10.18  SIJ Acroni Jesenice : Britof 2 : 2(1 : 2)
20.10.18  Polet : Šobec Lesce 0 : 1(0 : 0)
20.10.18  Velesovo : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 2(1 : 2)
 9. krog  27.10.18 
27.10.18  Bitnje dobrozasenci.si : Visoko 0 : 0(0 : 0)
27.10.18  Šobec Lesce : Velesovo 3 : 1(1 : 0)
27.10.18  Britof : Polet 4 : 1(2 : 0)
27.10.18  Preddvor : SIJ Acroni Jesenice 2 : 4(0 : 1)
27.10.18  Niko Železniki : Bohinj 1 : 2(0 : 2)
27.10.18  Škofja Loka : Zarica Kranj 4 : 1(1 : 0)
 10. krog  03.11.18 
03.11.18  Visoko : Zarica Kranj 4 : 1(0 : 0)
03.11.18  Bohinj : Škofja Loka 4 : 0(3 : 0)
03.11.18  SIJ Acroni Jesenice : Niko Železniki 7 : 2(5 : 0)
03.11.18  Polet : Preddvor 3 : 3(1 : 1)
03.11.18  Velesovo : Britof 0 : 3(0 : 0)
03.11.18  Bitnje dobrozasenci.si : Šobec Lesce 0 : 1(0 : 1)
 11. krog  10.11.18 
10.11.18  Šobec Lesce : Visoko 4 : 1(2 : 0)
10.11.18  Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3(0 : 1)
10.11.18  Preddvor : Velesovo 5 : 3(1 : 0)
10.11.18  Niko Železniki : Polet 1 : 0(1 : 0)
10.11.18  Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1(1 : 1)
10.11.18  Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2(1 : 1)
 12. krog   
 Visoko : Bohinj
 Zarica Kranj : SIJ Acroni Jesenice
 Škofja Loka : Polet
 Niko Železniki : Velesovo
 Preddvor : Bitnje dobrozasenci.si
 Britof : Šobec Lesce
 13. krog   
 Britof : Visoko
 Šobec Lesce : Preddvor
 Bitnje dobrozasenci.si : Niko Železniki
 Velesovo : Škofja Loka
 Polet : Zarica Kranj
 SIJ Acroni Jesenice : Bohinj
 14. krog   
 Visoko : SIJ Acroni Jesenice
 Bohinj : Polet
 Zarica Kranj : Velesovo
 Škofja Loka : Bitnje dobrozasenci.si
 Niko Železniki : Šobec Lesce
 Preddvor : Britof
 15. krog   
 Preddvor : Visoko
 Britof : Niko Železniki
 Šobec Lesce : Škofja Loka
 Bitnje dobrozasenci.si : Zarica Kranj
 Velesovo : Bohinj
 Polet : SIJ Acroni Jesenice
 16. krog   
 Visoko : Polet
 SIJ Acroni Jesenice : Velesovo
 Bohinj : Bitnje dobrozasenci.si
 Zarica Kranj : Šobec Lesce
 Škofja Loka : Britof
 Niko Železniki : Preddvor
 17. krog   
 Niko Železniki : Visoko
 Preddvor : Škofja Loka
 Britof : Zarica Kranj
 Šobec Lesce : Bohinj
 Bitnje dobrozasenci.si : SIJ Acroni Jesenice
 Velesovo : Polet
 18. krog   
 Visoko : Velesovo
 Polet : Bitnje dobrozasenci.si
 SIJ Acroni Jesenice : Šobec Lesce
 Bohinj : Britof
 Zarica Kranj : Preddvor
 Škofja Loka : Niko Železniki
 19. krog   
 Škofja Loka : Visoko
 Niko Železniki : Zarica Kranj
 Preddvor : Bohinj
 Britof : SIJ Acroni Jesenice
 Šobec Lesce : Polet
 Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo
 20. krog   
 Visoko : Bitnje dobrozasenci.si
 Velesovo : Šobec Lesce
 Polet : Britof
 SIJ Acroni Jesenice : Preddvor
 Bohinj : Niko Železniki
 Zarica Kranj : Škofja Loka
 21. krog   
 Zarica Kranj : Visoko
 Škofja Loka : Bohinj
 Niko Železniki : SIJ Acroni Jesenice
 Preddvor : Polet
 Britof : Velesovo
 Šobec Lesce : Bitnje dobrozasenci.si
 22. krog   
 Visoko : Šobec Lesce
 Bitnje dobrozasenci.si : Britof
 Velesovo : Preddvor
 Polet : Niko Železniki
 SIJ Acroni Jesenice : Škofja Loka
 Bohinj : Zarica Kranj
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan