align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Razporedi | Podatki o ekipah
 LESTVICA
KLUB ŠT Z N P GR
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz  ŠT - število tekem   - število točk
   REZULTATI
10. krog 26.10.18
Triglav Podgorje-bordo U10:Šenčur U10 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Tržič 2012:Šobec Lesce U10 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Škofja Loka U10:ŽNK Cerklje U11 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Žirovnica-Bled:KOV Jesenice U10 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
9. krog 19.10.18
Šenčur U10:Škofja Loka U10 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
ŽNK Cerklje U11:Triglav Podgorje-bordo U10 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Žirovnica-Bled:Tržič 2012 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
KOV Jesenice U10:Šobec Lesce U10 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
8. krog 16.10.18
Šobec Lesce U10:Žirovnica-Bled 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Škofja Loka U10:Triglav Podgorje-bordo U10 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
ŽNK Cerklje U11:Šenčur U10 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
KOV Jesenice U10:Tržič 2012 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
7. krog 12.10.18
Šenčur U10:Šobec Lesce U10 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
ŽNK Cerklje U11:Škofja Loka U10 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
KOV Jesenice U10:Triglav Podgorje-bordo U10 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Tržič 2012:Žirovnica-Bled 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
6. krog 05.10.18
Šobec Lesce U10:KOV Jesenice U10 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Triglav Podgorje-bordo U10:ŽNK Cerklje U11 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Škofja Loka U10:Tržič 2012 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Žirovnica-Bled:Šenčur U10 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
5. krog 28.09.18
Triglav Podgorje-bordo U10:Škofja Loka U10 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Šenčur U10:Tržič 2012 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
KOV Jesenice U10:Žirovnica-Bled 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
ŽNK Cerklje U11:Šobec Lesce U10 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
4. krog 25.09.18
Šobec Lesce U10:Triglav Podgorje-bordo U10 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Tržič 2012:KOV Jesenice U10 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Žirovnica-Bled:ŽNK Cerklje U11 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Škofja Loka U10:Šenčur U10 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
3. krog 21.09.18
Šobec Lesce U10:Škofja Loka U10 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Triglav Podgorje-bordo U10:Žirovnica-Bled 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
KOV Jesenice U10:Šenčur U10 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
ŽNK Cerklje U11:Tržič 2012 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
2. krog 14.09.18
Šenčur U10:ŽNK Cerklje U11 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Tržič 2012:Triglav Podgorje-bordo U10 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Škofja Loka U10:KOV Jesenice U10 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Žirovnica-Bled:Šobec Lesce U10 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
1. krog 07.09.18
Triglav Podgorje-bordo U10:Šenčur U10 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
ŽNK Cerklje U11:KOV Jesenice U10 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Žirovnica-Bled:Škofja Loka U10 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
9. krog 12.10.19
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 0 : 3
Ilirija 1911 : Primorje 0 : 0
Svoboda Ljubljana : Adria 3 : 0
Sava Kranj : Žiri 2 : 0
Elta Izola : Bled Hirter 1 : 0
Fama Vipava : Kočevje 1 : 0
TKK Tolmin : Arne Tabor 69 2 : 0
GNL-člani 2019/20
7. krog 12.10.19
Britof : Visoko 1 : 0
Škofja Loka : Bitnje dobrozasenci.si 3 : 2
Zarica Kranj : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Polet : Niko Železniki 6 : 2
Bohinj : Kranjska Gora 7 : 1
Preddvor : Velesovo 0 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan