align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Lista strelcev | Fair play lestvica | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
 LESTVICA 7. krog 13.10.19
KLUB ŠT Z N P GR
1. Šobec Lesce 7 6 1 0 24:2 19
2. Visoko-Preddvor 7 5 0 2 20:12 15
3. Zarica Kranj 7 4 2 1 21:10 14
4. Škofja Loka-Medvode 7 4 0 3 14:12 12
5. Sava Kranj 7 2 2 3 12:15 8
6. Bled-Naklo 7 1 1 5 6:19 4
7. SIJ Acroni Jesenice 7 1 1 5 5:22 4
8. Žiri 7 0 3 4 8:18 3
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz  ŠT - število tekem   - število točk
   REZULTATI
7. krog 13.10.19
Bled-Naklo:Šobec Lesce 0 : 6 (0 : 2) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice:Sava Kranj 1 : 2 (1 : 1) zapisnik
Žiri:Visoko-Preddvor 1 : 5 (1 : 3) zapisnik
Zarica Kranj:Škofja Loka-Medvode 3 : 1 (2 : 0) zapisnik
6. krog 06.10.19
Sava Kranj:Zarica Kranj 2 : 4 (0 : 2) zapisnik
Šobec Lesce:Žiri 3 : 1 (0 : 1) zapisnik
Visoko-Preddvor:SIJ Acroni Jesenice 4 : 0 (3 : 0) zapisnik
Škofja Loka-Medvode:Bled-Naklo 1 : 0 (1 : 0) zapisnik
5. krog 29.09.19
Bled-Naklo:Zarica Kranj 2 : 6 (1 : 3) zapisnik
Visoko-Preddvor:Sava Kranj 3 : 4 (2 : 2) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice:Šobec Lesce 0 : 5 (0 : 3) zapisnik
Žiri:Škofja Loka-Medvode 1 : 4 (0 : 1) zapisnik
4. krog 22.09.19
Škofja Loka-Medvode:SIJ Acroni Jesenice 5 : 1 (2 : 0) zapisnik
Sava Kranj:Bled-Naklo 1 : 1 (0 : 0) zapisnik
Zarica Kranj:Žiri 2 : 2 (0 : 0) zapisnik
Šobec Lesce:Visoko-Preddvor 4 : 0 (0 : 0) zapisnik
3. krog 15.09.19
Šobec Lesce:Sava Kranj 2 : 0 (1 : 0) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice:Zarica Kranj 0 : 4 (0 : 3) zapisnik
Visoko-Preddvor:Škofja Loka-Medvode 2 : 0 (0 : 0) zapisnik
Žiri:Bled-Naklo 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
2. krog 08.09.19
Zarica Kranj:Visoko-Preddvor 2 : 3 (2 : 1) zapisnik
Škofja Loka-Medvode:Šobec Lesce 1 : 4 (1 : 2) zapisnik
Bled-Naklo:SIJ Acroni Jesenice 1 : 1 (1 : 1) zapisnik
Sava Kranj:Žiri 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Sava Kranj:Žiri 2 : 2 (0 : 1) zapisnik
Bled-Naklo:SIJ Acroni Jesenice 1 : 2 (1 : 1) zapisnik
1. krog 01.09.19
Visoko-Preddvor:Bled-Naklo 3 : 1 (2 : 0) zapisnik
Šobec Lesce:Zarica Kranj 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice:Žiri 1 : 1 (1 : 0) zapisnik
Škofja Loka-Medvode:Sava Kranj 2 : 1 (1 : 0) zapisnik
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
9. krog 12.10.19
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 0 : 3
Ilirija 1911 : Primorje 0 : 0
Svoboda Ljubljana : Adria 3 : 0
Sava Kranj : Žiri 2 : 0
Elta Izola : Bled Hirter 1 : 0
Fama Vipava : Kočevje 1 : 0
TKK Tolmin : Arne Tabor 69 2 : 0
GNL-člani 2019/20
7. krog 12.10.19
Britof : Visoko 1 : 0
Škofja Loka : Bitnje dobrozasenci.si 3 : 2
Zarica Kranj : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Polet : Niko Železniki 6 : 2
Bohinj : Kranjska Gora 7 : 1
Preddvor : Velesovo 0 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan