align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Lista strelcev | Fair play lestvica | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
 LESTVICA 26. krog 06.06.15
KLUB ŠT Z N P GR
1. Zarica Kranj 26 19 6 1 67:14 63
2. Ilirija Extra-Lux 26 17 5 4 60:21 56
3. Ivančna Gorica 26 15 8 3 48:16 53
4. Zagorje 26 15 6 5 77:28 51
5. Kalcer Radomlje B 26 10 7 9 42:29 37
6. Sava Kranj 26 10 6 10 36:36 36
7. Rudar Trbovlje 26 9 6 11 24:40 33
8. Bled Hirter 26 10 1 15 27:45 31
9. Jezero Medvode 26 7 9 10 32:40 30
10. Kolpa 26 9 3 14 26:43 30
11. Šobec Lesce 26 6 6 14 28:42 24
12. Komenda 26 7 3 16 29:55 24
13. Kočevje 26 5 7 14 21:52 22
14. Britof 26 5 3 18 25:81 18
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz  ŠT - število tekem   - število točk
   REZULTATI
26. krog 06.06.15
Rudar Trbovlje:Ilirija Extra-Lux 0:5 (0:2) zapisnik
Kolpa:Sava Kranj 3:0 (3:0) zapisnik
Komenda:Šobec Lesce 1:4 (0:1) zapisnik
Jezero Medvode:Ivančna Gorica 1:1 (1:0) zapisnik
Kalcer Radomlje B:Zagorje 1:1 (1:1) zapisnik
Zarica Kranj:Britof 9:1 (4:0) zapisnik
Bled Hirter:Kočevje 0:1 (0:1) zapisnik
25. krog 30.05.15
Zagorje:Rudar Trbovlje 5:1 (2:1) zapisnik
Ilirija Extra-Lux:Zarica Kranj 2:1 (2:1) zapisnik
Kočevje:Komenda 2:1 (1:0) zapisnik
Britof:Bled Hirter 0:2 (0:1) zapisnik
Sava Kranj:Kalcer Radomlje B 4:2 (4:0) zapisnik
Jezero Medvode:Kolpa 5:0 (2:0) zapisnik
Šobec Lesce:Ivančna Gorica 1:1 (1:1) zapisnik
24. krog 23.05.15
Bled Hirter:Ilirija Extra-Lux 0:3 (0:2) zapisnik
Komenda:Ivančna Gorica 1:1 (0:1) zapisnik
Kolpa:Šobec Lesce 3:2 (2:2) zapisnik
Rudar Trbovlje:Sava Kranj 0:1 (0:0) zapisnik
Zarica Kranj:Zagorje 2:1 (0:0) zapisnik
Kočevje:Britof 2:4 (1:2) zapisnik
Kalcer Radomlje B:Jezero Medvode 1:1 (0:0) Nedelja, 24.5. ob 18.00 zapisnik
23. krog 16.05.15
Zagorje:Bled Hirter 5:0 (4:0) zapisnik
Britof:Komenda 2:1 (1:0) zapisnik
Sava Kranj:Zarica Kranj 2:4 (0:3) zapisnik
Jezero Medvode:Rudar Trbovlje 1:2 (1:0) zapisnik
Šobec Lesce:Kalcer Radomlje B 1:3 (0:2) zapisnik
Ivančna Gorica:Kolpa 0:0 (0:0) zapisnik
Ilirija Extra-Lux:Kočevje 1:1 (0:1) Nedelja, 17.5. ob 17.30 zapisnik
22. krog 09.05.15
Bled Hirter:Sava Kranj 0:3 (0:1) zapisnik
Komenda:Kolpa 1:2 (0:0) zapisnik
Kalcer Radomlje B:Ivančna Gorica 1:1 (0:1) zapisnik
Rudar Trbovlje:Šobec Lesce 1:1 (0:1) zapisnik
Zarica Kranj:Jezero Medvode 3:2 (2:0) zapisnik
Kočevje:Zagorje 2:2 (1:2) zapisnik
Britof:Ilirija Extra-Lux 0:3 (0:1) zapisnik
21. krog 02.05.15
Ilirija Extra-Lux:Komenda 0:0 (0:0) zapisnik
Sava Kranj:Kočevje 4:0 (0:0) zapisnik
Ivančna Gorica:Rudar Trbovlje 2:0 (1:0) zapisnik
Zagorje:Britof 3:0 (2:0) zapisnik
Jezero Medvode:Bled Hirter 4:1 (4:1) zapisnik
Kolpa:Kalcer Radomlje B 0:3 (0:3) zapisnik
Šobec Lesce:Zarica Kranj 0:4 (0:0) Sreda, 20.5. ob 18.00 zapisnik
20. krog 29.04.15
Komenda:Kalcer Radomlje B 1:5 (1:0) zapisnik
Rudar Trbovlje:Kolpa 1:0 (0:0) zapisnik
Zarica Kranj:Ivančna Gorica 0:0 (0:0) zapisnik
Bled Hirter:Šobec Lesce 2:0 (1:0) zapisnik
Kočevje:Jezero Medvode 1:1 (0:1) zapisnik
Britof:Sava Kranj 0:3 (0:2) zapisnik
Ilirija Extra-Lux:Zagorje 0:0 (0:0) zapisnik
19. krog 25.04.15
Šobec Lesce:Kočevje 1:1 (0:0) zapisnik
Zagorje:Komenda 6:1 (1:1) zapisnik
Sava Kranj:Ilirija Extra-Lux 2:3 (0:0) zapisnik
Jezero Medvode:Britof 1:1 (0:1) zapisnik
Ivančna Gorica:Bled Hirter 2:0 (1:0) zapisnik
Kalcer Radomlje B:Rudar Trbovlje 4:0 (2:0) zapisnik
Kolpa:Zarica Kranj 0:5 (0:3) Nedelja, 26.4.2015 ob 17.00 zapisnik
18. krog 18.04.15
Zagorje:Sava Kranj 0:0 (0:0) zapisnik
Komenda:Rudar Trbovlje 4:1 (2:1) zapisnik
Zarica Kranj:Kalcer Radomlje B 0:0 (0:0) zapisnik
Bled Hirter:Kolpa 2:0 (1:0) zapisnik
Kočevje:Ivančna Gorica 0:2 (0:1) zapisnik
Britof:Šobec Lesce 3:1 (2:0) zapisnik
Ilirija Extra-Lux:Jezero Medvode 5:1 (3:1) Nedelja, 19.4. ob 17.00 zapisnik
17. krog 11.04.15
Kalcer Radomlje B:Bled Hirter 1:2 (0:1) zapisnik
Sava Kranj:Komenda 3:0 (1:0) zapisnik
Jezero Medvode:Zagorje 0:0 (0:0) zapisnik
Šobec Lesce:Ilirija Extra-Lux 0:1 (0:0) zapisnik
Ivančna Gorica:Britof 2:1 (1:0) zapisnik
Rudar Trbovlje:Zarica Kranj 0:0 (0:0) zapisnik
Kolpa:Kočevje 1:0 (1:0) Nedelja, 12.4. ob 16.30 zapisnik
16. krog 04.04.15
Komenda:Zarica Kranj 0:1 (0:0) zapisnik
Bled Hirter:Rudar Trbovlje 1:0 (0:0) zapisnik
Kočevje:Kalcer Radomlje B 0:1 (0:1) zapisnik
Britof:Kolpa 5:0 (0:0) zapisnik
Sava Kranj:Jezero Medvode 1:0 (1:0) zapisnik
Zagorje:Šobec Lesce 3:1 (0:1) Ponedeljek, 6.4. ob 15.00 zapisnik
Ilirija Extra-Lux:Ivančna Gorica 0:2 (0:1) Ponedeljek, 6.4. ob 16.30 zapisnik
15. krog 28.03.15
Jezero Medvode:Komenda 4:0 (2:0) zapisnik
Šobec Lesce:Sava Kranj 2:0 (0:0) zapisnik
Kalcer Radomlje B:Britof 4:1 (2:0) zapisnik
Rudar Trbovlje:Kočevje 3:2 (0:1) zapisnik
Zarica Kranj:Bled Hirter 1:0 (1:0) zapisnik
Kolpa:Ilirija Extra-Lux 3:1 (3:1) Nedelja, 29.3. ob 16.00 zapisnik
Ivančna Gorica:Zagorje 5:0 (1:0) Sreda, 22.4.2015 ob 17.30 zapisnik
14. krog 21.03.15
Komenda:Bled Hirter 1:3 (1:0) zapisnik
Kočevje:Zarica Kranj 0:4 (0:0) zapisnik
Britof:Rudar Trbovlje 1:1 (0:1) zapisnik
Ilirija Extra-Lux:Kalcer Radomlje B 3:1 (3:0) zapisnik
Sava Kranj:Ivančna Gorica 0:0 (0:0) zapisnik
Jezero Medvode:Šobec Lesce 0:0 (0:0) zapisnik
Zagorje:Kolpa 1:0 (1:0) Nedelja, 22.3.2015 0b 15.00 zapisnik
13. krog 15.11.14
Šobec Lesce:Komenda 2:0 (1:0) zapisnik
Ivančna Gorica:Jezero Medvode 5:0 (1:0) zapisnik
Sava Kranj:Kolpa 1:0 (0:0) zapisnik
Zagorje:Kalcer Radomlje B 2:1 (1:0) zapisnik
Ilirija Extra-Lux:Rudar Trbovlje 3:1 (1:0) zapisnik
Britof:Zarica Kranj 0:6 (0:2) zapisnik
Kočevje:Bled Hirter 1:2 (1:0) zapisnik
12. krog 08.11.14
Komenda:Kočevje 2:1 (2:1) zapisnik
Bled Hirter:Britof 3:0 (2:0) zapisnik
Rudar Trbovlje:Zagorje 1:0 (0:0) zapisnik
Ivančna Gorica:Šobec Lesce 1:0 (1:0) zapisnik
Kalcer Radomlje B:Sava Kranj 1:1 (0:0) Nedelja, 9.11.2014 ob 14.00 zapisnik
Kolpa:Jezero Medvode 3:1 (2:0) Nedelja, 9.11.2014 ob 14.00 zapisnik
Zarica Kranj:Ilirija Extra-Lux 1:1 (0:0) Sobota, 22.11.2014 ob 14.00 zapisnik
11. krog 31.10.14
Ivančna Gorica:Komenda 1:2 (0:0) zapisnik
Šobec Lesce:Kolpa 1:0 (0:0) zapisnik
Jezero Medvode:Kalcer Radomlje B 0:0 (0:0) zapisnik
Sava Kranj:Rudar Trbovlje 1:1 (1:0) zapisnik
Zagorje:Zarica Kranj 1:1 (1:1) zapisnik
Ilirija Extra-Lux:Bled Hirter 3:0 (1:0) zapisnik
Britof:Kočevje 1:1 (1:0) zapisnik
10. krog 25.10.14
Zarica Kranj:Sava Kranj 1:1 (1:1) zapisnik
Komenda:Britof 5:1 (2:1) zapisnik
Kočevje:Ilirija Extra-Lux 0:4 (0:1) zapisnik
Bled Hirter:Zagorje 3:4 (1:2) zapisnik
Rudar Trbovlje:Jezero Medvode 2:2 (2:0) zapisnik
Kalcer Radomlje B:Šobec Lesce 2:1 (0:0) Nedelja, 26.10 ob 14.30 zapisnik
Kolpa:Ivančna Gorica 1:2 (0:0) Nedelja, 26.10 ob 14.30 zapisnik
9. krog 18.10.14
Ivančna Gorica:Kalcer Radomlje B 1:0 (0:0) zapisnik
Šobec Lesce:Rudar Trbovlje 0:0 (0:0) zapisnik
Jezero Medvode:Zarica Kranj 0:3 (0:2) zapisnik
Sava Kranj:Bled Hirter 2:0 (2:0) zapisnik
Zagorje:Kočevje 9:0 (6:0) zapisnik
Kolpa:Komenda 2:0 (1:0) Nedelja, 19.10. ob 16.00 zapisnik
Ilirija Extra-Lux:Britof 5:0 (1:0) Nedelja, 19.10. ob 16.00 zapisnik
8. krog 11.10.14
Komenda:Ilirija Extra-Lux 2:1 (0:0) zapisnik
Kočevje:Sava Kranj 1:1 (0:0) zapisnik
Bled Hirter:Jezero Medvode 1:0 (0:0) zapisnik
Zarica Kranj:Šobec Lesce 4:1 (1:0) zapisnik
Rudar Trbovlje:Ivančna Gorica 2:1 (0:0) zapisnik
Kalcer Radomlje B:Kolpa 1:1 (1:0) zapisnik
Britof:Zagorje 0:9 (0:4) Nedelja, 12.10. ob 16.00 v Britofu zapisnik
7. krog 04.10.14
Kalcer Radomlje B:Komenda 1:2 (1:0) zapisnik
Ivančna Gorica:Zarica Kranj 1:3 (1:0) zapisnik
Šobec Lesce:Bled Hirter 0:3 (0:2) zapisnik
Jezero Medvode:Kočevje 1:0 (0:0) zapisnik
Sava Kranj:Britof 3:1 (1:1) zapisnik
Zagorje:Ilirija Extra-Lux 0:3 (0:2) zapisnik
Kolpa:Rudar Trbovlje 1:2 (1:1) Nedelja, 5.10. ob 16.00 zapisnik
6. krog 27.09.14
Komenda:Zagorje 1:6 (1:3) zapisnik
Britof:Jezero Medvode 1:3 (0:0) zapisnik
Kočevje:Šobec Lesce 2:1 (1:1) zapisnik
Bled Hirter:Ivančna Gorica 0:3 (0:2) zapisnik
Zarica Kranj:Kolpa 2:0 (1:0) zapisnik
Rudar Trbovlje:Kalcer Radomlje B 1:0 (1:0) zapisnik
Ilirija Extra-Lux:Sava Kranj 2:0 (0:0) Nedelja, 28.9. ob 16.30 zapisnik
5. krog 20.09.14
Rudar Trbovlje:Komenda 1:0 (0:0) zapisnik
Kalcer Radomlje B:Zarica Kranj 1:2 (0:1) zapisnik
Ivančna Gorica:Kočevje 0:0 (0:0) zapisnik
Šobec Lesce:Britof 3:1 (0:1) zapisnik
Jezero Medvode:Ilirija Extra-Lux 0:4 (0:0) zapisnik
Sava Kranj:Zagorje 2:7 (0:3) zapisnik
Kolpa:Bled Hirter 1:0 (0:0) zapisnik
4. krog 13.09.14
Komenda:Sava Kranj 2:0 (1:0) zapisnik
Kočevje:Kolpa 1:0 (1:0) zapisnik
Bled Hirter:Kalcer Radomlje B 1:4 (1:1) zapisnik
Ilirija Extra-Lux:Šobec Lesce 3:1 (2:1) Nedelja, 14.9. ob 17.00 v ŠP Ilirija zapisnik
Zarica Kranj:Rudar Trbovlje 2:0 (1:0) Sreda, 24.9. ob 16.00 v ŠP Zarica zapisnik
Zagorje:Jezero Medvode 4:0 (1:0) Sreda, 24.9. ob 16.30 v Zagorju zapisnik
Britof:Ivančna Gorica 0:6 (0:1) Sreda, 8.10. ob 16.00 v Britofu zapisnik
3. krog 06.09.14
Zarica Kranj:Komenda 2:0 (1:0) zapisnik
Rudar Trbovlje:Bled Hirter 3:0 (1:0) zapisnik
Kalcer Radomlje B:Kočevje 2:0 (2:0) zapisnik
Ivančna Gorica:Ilirija Extra-Lux 3:1 (3:0) zapisnik
Šobec Lesce:Zagorje 1:2 (1:1) zapisnik
Jezero Medvode:Sava Kranj 1:0 (0:0) zapisnik
Kolpa:Britof 4:0 (1:0) Nedelja, 7.9. ob 17.00 zapisnik
2. krog 30.08.14
Komenda:Jezero Medvode 0:2 (0:1) zapisnik
Sava Kranj:Šobec Lesce 0:2 (0:1) zapisnik
Ilirija Extra-Lux:Kolpa 1:1 (0:1) zapisnik
Britof:Kalcer Radomlje B 0:1 (0:1) zapisnik
Kočevje:Rudar Trbovlje 2:0 (0:0) zapisnik
Bled Hirter:Zarica Kranj 0:2 (0:2) zapisnik
Zagorje:Ivančna Gorica 1:2 (1:0) zapisnik
1. krog 23.08.14
Bled Hirter:Komenda 1:1 (0:0) zapisnik
Rudar Trbovlje:Britof 0:1 (0:1) zapisnik
Kalcer Radomlje B:Ilirija Extra-Lux 1:2 (0:1) zapisnik
Ivančna Gorica:Sava Kranj 3:1 (2:1) zapisnik
Šobec Lesce:Jezero Medvode 1:1 (1:1) zapisnik
Kolpa:Zagorje 0:5 (0:2) zapisnik
Zarica Kranj:Kočevje 4:0 (1:0) zapisnik
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
23. krog 03.06.17
Zarica Kranj B : Škofja Loka 3 : 0
Preddvor : Britof 1 : 0
Bohinj : Žiri 1 : 1
Naklo : JuRentA Bitnje 0 : 2
Visoko : SIJ Acroni Jesenice 1 : 3
Polet : Kondor Godešič 3 : 4
Niko Železniki : Jecom Sport DLN 2 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan