align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Lista strelcev | Fair play lestvica | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
   LISTA STRELCEV 26. krog
IGRALEC KLUB ŠZ 11m AG
Zupančič Jure Šenčur 21 2 0
Krajnik Žan Roltek Dob 19 1 0
Masten Nik Birsa&Matavž Bilje 19 1 0
Smrekar Jan Ivančna Gorica 16 6 0
Gale Denis Ivančna Gorica 15 0 0
Vidmar Miha Kalcer Radomlje 14 0 0
Humar Kevin Birsa&Matavž Bilje 14 1 0
Judež Klemen Svoboda 14 2 0
Fatimić Ramiz Rudar Trbovlje 13 0 0
Huseinbašić Samir Jesenice-Bled 12 0 0
Halili Arber Kalcer Radomlje 12 0 0
Maschke Jan Ivančna Gorica 12 1 0
Pašić Armin Jesenice-Bled 10 0 0
Salčinovič Alen Ivančna Gorica 10 0 0
Starc Vasja Jadran Dekani 10 0 0
Leban Rijavec Jaša Brda 10 2 0
Mlinar Tilen Rudar Trbovlje 10 2 0
Zajc Jakob Slovan 9 0 0
Miljević Stefan Slovan 9 0 0
Djukić Marko Kalcer Radomlje 9 0 0
Čebulj Tomaž Roltek Dob 9 0 0
Žnideršič Kevin Birsa&Matavž Bilje 9 0 0
Nuhanovič Edi Svoboda 9 2 0
Tomić Petar NOGA Britof 8 0 0
Čižmešija Tomislav Birsa&Matavž Bilje 8 0 0
Hamulić Said Slovan 7 0 0
Simčič Jakob Brda 7 0 0
Boskovič Klemen Arne Tabor 69 7 1 0
Oblak Anže Škofja Loka 7 2 0
Tominc Nejc Šenčur 7 3 0
Manfreda Tomi Brda 6 0 0
Bizjak Žan Brda 6 0 0
Škofljanc Gašper Roltek Dob 6 0 0
Cvetković Luka Jadran Dekani 6 0 0
Brankovič David Arne Tabor 69 6 1 0
Lepoglavec Jure Roltek Dob 6 2 0
Đekić Aleksandar Rudar Trbovlje 5 0 0
Lazar Kris Brda 5 0 1
Kustec Rudi Škofja Loka 5 0 1
Štruklec Luka Kalcer Radomlje 5 0 0
Marčetič Jurij Ivančna Gorica 5 0 0
Prebil Jaka Arne Tabor 69 5 0 0
Bojović Timotej Svoboda 5 0 0
Zupanc Blaž Arne Tabor 69 5 0 0
Zagorec David Roltek Dob 5 0 0
Šuber Jean Jadran Dekani 5 0 0
Cijan Klemen Birsa&Matavž Bilje 5 0 0
Huseinbašić Senad Jesenice-Bled 5 2 0
Boldin Tim NOGA Britof 5 2 0
Krajšič Žan Rudar Trbovlje 5 2 0
Marinko Jernej Kalcer Radomlje 4 0 0
Torkar Miha Brda 4 0 0
Basta David Jesenice-Bled 4 0 0
Marinšek Grega Kalcer Radomlje 4 0 0
Hrenko Hrovatin Gašper Kalcer Radomlje 4 0 0
Flerin Žiga Svoboda 4 0 0
Marenče Jan Arne Tabor 69 4 0 0
Jukić Anel Arne Tabor 69 4 0 0
Bertok Patrik Jadran Dekani 4 0 0
Kučinič Patrick Jadran Dekani 4 0 0
Peršič Aljoša Brda 4 0 0
Piškurič Luka Ivančna Gorica 3 0 0
Begović Jan Slovan 3 0 0
Prosen Žiga Škofja Loka 3 0 0
Dragojević Stefan Škofja Loka 3 0 0
Pogačnik Bor Škofja Loka 3 0 0
Frelih Andraž Škofja Loka 3 0 0
Godnič Matic NOGA Britof 3 0 0
Vasić Dimitrije Kalcer Radomlje 3 0 0
Gavranić Marko Ivančna Gorica 3 0 0
Mirt Matej Ivančna Gorica 3 0 0
Vintar Jure Ivančna Gorica 3 0 0
Angov Dejan Svoboda 3 0 0
Gerk Mihael Jadran Dekani 3 0 0
Barukčić Klemen Birsa&Matavž Bilje 3 0 0
Jusufović Elvis NOGA Britof 3 1 0
Kotnik Matej Roltek Dob 3 1 0
Radišković Saša Jadran Dekani 2 0 0
Kožar Adis Slovan 2 0 2
Vrtač Nik Šenčur 2 0 0
Gašperlin Rok Šenčur 2 0 0
Novak Luka Šenčur 2 0 0
Slokar Luci Brda 2 0 0
Kadunc Andrej Jesenice-Bled 2 0 0
Crnović Arment Jesenice-Bled 2 0 0
Pavlovič Aleš NOGA Britof 2 0 1
Korač Jasmin Kalcer Radomlje 2 0 0
Cerar Matej Kalcer Radomlje 2 0 0
Berus Kristjan Ivančna Gorica 2 0 0
Škarabot Aljaž Šenčur 2 0 0
Kekić Teo Svoboda 2 0 0
Redžič Emir Svoboda 2 0 0
Založnik Anže Svoboda 2 0 0
Ferk Tadej Slovan 2 0 0
Novak Gal Arne Tabor 69 2 0 0
Hribar Miha Arne Tabor 69 2 0 0
Vukšinič Gregor Arne Tabor 69 2 0 0
Zupančič Mitja Roltek Dob 2 0 0
Udovič Alen Jadran Dekani 2 0 0
Kunc Domen Birsa&Matavž Bilje 2 0 0
Kobal Andraž Birsa&Matavž Bilje 2 0 0
Umek Klemen Birsa&Matavž Bilje 2 0 0
Kavčič Rok Birsa&Matavž Bilje 2 0 0
Petrič Tilen Brda 2 0 1
Mlečnik Jan Brda 2 0 0
Kazič Staš Rudar Trbovlje 2 0 0
Krasniqi Kevin Rudar Trbovlje 2 0 0
Franca Manuel Jadran Dekani 2 0 0
Rac Tilen Slovan 2 1 0
Kern Gregor Šenčur 2 1 0
Novak Nejc Škofja Loka 2 1 0
Finžgar Jernej Rudi Slovan 1 0 0
Koblar Jan Birsa&Matavž Bilje 1 0 0
Arh Anže Kalcer Radomlje 1 0 0
Koritnik Egidij Arne Tabor 69 1 0 0
Omeragić Denis Slovan 1 0 1
Maliqaj Arbnor Slovan 1 0 0
Thaqi Avni Slovan 1 0 0
Hadžirić Anis Šenčur 1 0 0
Apostolovski Črt Šenčur 1 0 0
Strašek Rok Šenčur 1 0 0
Jefimić Boro Šenčur 1 0 0
Rakovec Nik Šenčur 1 0 0
Vrtač Tim Šenčur 1 0 0
Berce Nejc Brda 1 0 0
Peršič Alen Brda 1 0 0
Drnovšček Andraž Brda 1 0 1
Končnik Ažbe Jesenice-Bled 1 0 0
Kovač Matej Jesenice-Bled 1 0 0
Radenkoski Nenad Jesenice-Bled 1 0 0
Semanić Ermin Jesenice-Bled 1 0 0
Dragosavac Marko Jesenice-Bled 1 0 0
Šećkanović Hajrudin Jesenice-Bled 1 0 0
Raspet Matevž Škofja Loka 1 0 0
Dedić Ervin NOGA Britof 1 0 0
Sitar Tevž NOGA Britof 1 0 0
Kukavica Benjamin NOGA Britof 1 0 0
Muzaferović Sean NOGA Britof 1 0 1
Perne Rok Kalcer Radomlje 1 0 1
Cvelfer Domadenik Jan Kalcer Radomlje 1 0 0
Barukčić Mario Rudar Trbovlje 1 0 0
Dremelj Matic Ivančna Gorica 1 0 0
Nuhanović Edet Ivančna Gorica 1 0 0
Budimilić Ervin Svoboda 1 0 0
Ikanović Denis Svoboda 1 0 0
Nuhanovič Eni Svoboda 1 0 0
Mujakić Edvin Arne Tabor 69 1 0 0
Koren Mark Arne Tabor 69 1 0 0
Šubic Žiga Arne Tabor 69 1 0 0
Okorn Anže Arne Tabor 69 1 0 0
Vasilić Uroš Roltek Dob 1 0 0
Vežnaver Tilen Jadran Dekani 1 0 0
Srebernič Matija Jadran Dekani 1 0 0
Špeh Nik Jadran Dekani 1 0 0
Pribac Gregor Jadran Dekani 1 0 0
Ferk Tadej Slovan 1 0 0
Gregorič Rene Birsa&Matavž Bilje 1 0 0
Mozetič Vasja Birsa&Matavž Bilje 1 0 0
Škofljanc Gašper Roltek Dob 1 0 0
Tripunović Dragan Rudar Trbovlje 1 0 0
Fatimić Amir Rudar Trbovlje 1 0 0
Kulašević Amar Rudar Trbovlje 1 0 1
Dolanc Jan Rudar Trbovlje 1 0 0
Peulić Aleksandar Slovan 1 1 0
Kadić Alexander Škofja Loka 1 1 0
Šenk Gašper NOGA Britof 1 1 0
Križman Aljaž Anton Ivančna Gorica 1 1 0
Delić Mirnes Svoboda 1 1 0
Mustafoski Emrah Škofja Loka 0 0 1
Novak Sergej Škofja Loka 0 0 1
Zavrl Kristjan NOGA Britof 0 0 1
Sodnik Miha NOGA Britof 0 0 1
Sedlar Mark NOGA Britof 0 0 2
ŠZ - število zadetkov 11m - gol iz 11m AG - avtogol
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
16. krog 27.04.17
SIJ Acroni Jesenice : Žiri 2 : 1
JuRentA Bitnje : Bohinj 0 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan