align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Lista strelcev | Fair play lestvica | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
 1. krog  27.08.14 
03.09.14  Arne Tabor 69 : Kalcer Radomlje 1:3(0:0)
03.09.14  Šenčur : NOGA Britof 4:2(1:2)
24.09.14  Slovan : Jadran Dekani 0:0(0:0)
26.08.14  Jesenice-Bled : Škofja Loka 3:1(1:0)
27.08.14  Svoboda : Ivančna Gorica 1:6(1:4)
27.08.14  Roltek Dob : Rudar Trbovlje 3:1(2:0)
27.08.14  Birsa&Matavž Bilje : Brda 6:2(4:2)
 2. krog  31.08.14 
10.09.14  Kalcer Radomlje : Šenčur 2:1(1:0)
10.09.14  Ivančna Gorica : Arne Tabor 69 3:4(2:3)
30.08.14  Jadran Dekani : Birsa&Matavž Bilje 2:3(1:0)
31.08.14  Rudar Trbovlje : Slovan 3:1(2:1)
31.08.14  NOGA Britof : Roltek Dob 3:1(2:1)
31.08.14  Jesenice-Bled : Svoboda 2:1(0:0)
31.08.14  Škofja Loka : Brda 1:2(0:1)
 3. krog  07.09.14 
06.09.14  Roltek Dob : Kalcer Radomlje 1:1(1:1)
06.09.14  Birsa&Matavž Bilje : Rudar Trbovlje 1:1(0:0)
06.09.14  Brda : Jadran Dekani 7:1(3:0)
06.09.14  Svoboda : Škofja Loka 5:3(1:2)
07.09.14  Slovan : NOGA Britof 0:2(0:1)
07.09.14  Arne Tabor 69 : Jesenice-Bled 1:1(1:1)
07.09.14  Šenčur : Ivančna Gorica 2:0(1:0)
 4. krog  14.09.14 
14.09.14  Škofja Loka : Jadran Dekani 2:0(1:0)
14.09.14  Rudar Trbovlje : Brda 0:2(0:1)
14.09.14  NOGA Britof : Birsa&Matavž Bilje 2:3(2:3)
14.09.14  Kalcer Radomlje : Slovan 3:5(2:3)
14.09.14  Ivančna Gorica : Roltek Dob 3:0(1:0)
14.09.14  Jesenice-Bled : Šenčur 0:1(0:0)
17.09.14  Svoboda : Arne Tabor 69 6:1(3:0)
 5. krog  21.09.14 
20.09.14  Roltek Dob : Jesenice-Bled 1:3(1:2)
20.09.14  Birsa&Matavž Bilje : Kalcer Radomlje 1:1(0:1)
20.09.14  Brda : NOGA Britof 7:0(2:0)
20.09.14  Jadran Dekani : Rudar Trbovlje 1:2(0:2)
21.09.14  Slovan : Ivančna Gorica 1:3(0:0)
21.09.14  Arne Tabor 69 : Škofja Loka 3:0(1:0)
21.09.14  Šenčur : Svoboda 1:0(0:0)
 6. krog  28.09.14 
27.09.14  Škofja Loka : Rudar Trbovlje 1:0(0:0)
27.09.14  Kalcer Radomlje : Brda 3:0(2:0)
27.09.14  Ivančna Gorica : Birsa&Matavž Bilje 0:2(0:0)
27.09.14  Svoboda : Roltek Dob 1:2(0:0)
28.09.14  Arne Tabor 69 : Šenčur 0:1(0:0)
28.09.14  Jesenice-Bled : Slovan 4:2(1:1)
28.09.14  NOGA Britof : Jadran Dekani 1:2(0:2)
 7. krog  05.10.14 
04.10.14  Birsa&Matavž Bilje : Jesenice-Bled 3:1(3:0)
04.10.14  Jadran Dekani : Kalcer Radomlje 2:3(1:0)
05.10.14  Rudar Trbovlje : NOGA Britof 8:0(3:0)
05.10.14  Brda : Ivančna Gorica 1:2(0:1)
05.10.14  Šenčur : Škofja Loka 1:0(1:0)
05.10.14  Roltek Dob : Arne Tabor 69 1:1(0:0)
05.10.14  Slovan : Svoboda 0:0(0:0)
 8. krog  12.10.14 
11.10.14  Svoboda : Birsa&Matavž Bilje 0:1(0:0)
12.10.14  Arne Tabor 69 : Slovan 1:1(0:1)
12.10.14  Šenčur : Roltek Dob 0:2(0:1)
12.10.14  Škofja Loka : NOGA Britof 2:0(1:0)
12.10.14  Kalcer Radomlje : Rudar Trbovlje 1:0(0:0)
12.10.14  Ivančna Gorica : Jadran Dekani 5:4(2:3)
12.10.14  Jesenice-Bled : Brda 1:2(0:0)
 9. krog  19.10.14 
18.10.14  Brda : Svoboda 0:3(0:2)
18.10.14  Jadran Dekani : Jesenice-Bled 1:3(0:2)
18.10.14  Roltek Dob : Škofja Loka 4:0(2:0)
18.10.14  Slovan : Šenčur 0:3(0:3)
19.10.14  Birsa&Matavž Bilje : Arne Tabor 69 2:0(1:0)
19.10.14  Rudar Trbovlje : Ivančna Gorica 0:2(0:2)
19.10.14  NOGA Britof : Kalcer Radomlje 0:6(0:2)
 10. krog  26.10.14 
24.10.14  Ivančna Gorica : NOGA Britof 7:1(2:0)
25.10.14  Svoboda : Jadran Dekani 4:2(0:2)
26.10.14  Arne Tabor 69 : Brda 2:2(1:1)
26.10.14  Šenčur : Birsa&Matavž Bilje 1:1(0:1)
26.10.14  Roltek Dob : Slovan 3:0(u.d.)
26.10.14  Jesenice-Bled : Rudar Trbovlje 0:2(0:1)
26.10.14  Škofja Loka : Kalcer Radomlje 0:6(0:1)
 11. krog  02.11.14 
02.11.14  Jadran Dekani : Arne Tabor 69 0:2(0:0)
02.11.14  Rudar Trbovlje : Svoboda 2:0(1:0)
02.11.14  NOGA Britof : Jesenice-Bled 0:2(0:0)
02.11.14  Kalcer Radomlje : Ivančna Gorica 1:1(1:1)
02.11.14  Slovan : Škofja Loka 3:0(0:0)
31.10.14  Birsa&Matavž Bilje : Roltek Dob 4:0(3:0)
31.10.14  Brda : Šenčur 0:5(0:3)
 12. krog  09.11.14 
09.11.14  Jadran Dekani : Šenčur 1:1(0:0)
09.11.14  Slovan : Birsa&Matavž Bilje 0:3(0:0)
22.11.14  Svoboda : NOGA Britof 4:0(3:0)
23.11.14  Arne Tabor 69 : Rudar Trbovlje 1:0(1:0)
23.11.14  Škofja Loka : Ivančna Gorica 3:5(2:1)
23.11.14  Jesenice-Bled : Kalcer Radomlje 1:2(0:1)
23.11.14  Roltek Dob : Brda 4:1(3:1)
 13. krog  16.11.14 
15.11.14  Birsa&Matavž Bilje : Škofja Loka 3:0(u.d.)
15.11.14  Slovan : Brda 2:0(1:0)
15.11.14  Jadran Dekani : Roltek Dob 1:2(0:0)
15.11.14  Kalcer Radomlje : Svoboda 0:1(0:0)
16.11.14  Ivančna Gorica : Jesenice-Bled 1:2(1:2)
16.11.14  Rudar Trbovlje : Šenčur 2:1(2:0)
16.11.14  NOGA Britof : Arne Tabor 69 1:5(1:2)
 14. krog  15.03.15 
12.03.15  Ivančna Gorica : Svoboda 4:1(2:1)
13.03.15  Kalcer Radomlje : Arne Tabor 69 2:1(0:0)
14.03.15  Jadran Dekani : Slovan 3:4(3:1)
14.03.15  Brda : Birsa&Matavž Bilje 0:3(0:1)
15.03.15  Škofja Loka : Jesenice-Bled 4:3(1:2)
15.03.15  NOGA Britof : Šenčur 2:3(1:2)
15.03.15  Rudar Trbovlje : Roltek Dob 2:2(1:1)
 15. krog  22.03.15 
01.04.15  Arne Tabor 69 : Ivančna Gorica 0:4(0:0)
21.03.15  Svoboda : Jesenice-Bled 1:0(0:0)
21.03.15  Šenčur : Kalcer Radomlje 1:0(1:0)
21.03.15  Brda : Škofja Loka 5:0(5:0)
21.03.15  Birsa&Matavž Bilje : Jadran Dekani 3:0(3:0)
22.03.15  Slovan : Rudar Trbovlje 1:1(0:1)
22.03.15  Roltek Dob : NOGA Britof 7:0(2:0)
 16. krog  29.03.15 
01.04.15  Škofja Loka : Svoboda 0:3(0:1)
28.03.15  Jadran Dekani : Brda 2:1(1:1)
29.03.15  Jesenice-Bled : Arne Tabor 69 0:2(0:0)
29.03.15  Ivančna Gorica : Šenčur 1:0(0:0)
29.03.15  Kalcer Radomlje : Roltek Dob 1:1(0:1)
29.03.15  NOGA Britof : Slovan 1:2(0:0)
29.03.15  Rudar Trbovlje : Birsa&Matavž Bilje 0:4(0:0)
 17. krog  04.04.15 
04.04.15  Jadran Dekani : Škofja Loka 7:1(4:1)
04.04.15  Birsa&Matavž Bilje : NOGA Britof 4:2(2:1)
04.04.15  Šenčur : Jesenice-Bled 1:0(1:0)
06.04.15  Arne Tabor 69 : Svoboda 0:0(0:0)
06.04.15  Slovan : Kalcer Radomlje 1:2(0:2)
06.04.15  Roltek Dob : Ivančna Gorica 2:2(1:2)
06.04.15  Brda : Rudar Trbovlje 1:0(1:0)
 18. krog  12.04.15 
11.04.15  Svoboda : Šenčur 1:2(0:0)
12.04.15  Jesenice-Bled : Roltek Dob 1:1(0:0)
12.04.15  Ivančna Gorica : Slovan 3:1(0:0)
12.04.15  Kalcer Radomlje : Birsa&Matavž Bilje 0:2(0:1)
12.04.15  NOGA Britof : Brda 2:1(2:0)
12.04.15  Rudar Trbovlje : Jadran Dekani 2:1(1:0)
12.04.15  Škofja Loka : Arne Tabor 69 4:6(0:5)
 19. krog  19.04.15 
18.04.15  Jadran Dekani : NOGA Britof 3:1(2:0)
18.04.15  Brda : Kalcer Radomlje 1:3(1:1)
19.04.15  Birsa&Matavž Bilje : Ivančna Gorica 1:2(1:0)
19.04.15  Slovan : Jesenice-Bled 0:3(0:0)
19.04.15  Roltek Dob : Svoboda 1:3(1:2)
19.04.15  Šenčur : Arne Tabor 69 2:1(1:1)
19.04.15  Rudar Trbovlje : Škofja Loka 2:0(2:0)
 20. krog  26.04.15 
24.04.15  Kalcer Radomlje : Jadran Dekani 3:1(3:0)
25.04.15  Svoboda : Slovan 3:1(1:1)
26.04.15  Jesenice-Bled : Birsa&Matavž Bilje 2:1(1:1)
26.04.15  Ivančna Gorica : Brda 0:0(0:0)
26.04.15  Škofja Loka : Šenčur 1:2(0:0)
26.04.15  Arne Tabor 69 : Roltek Dob 3:6(0:3)
26.04.15  NOGA Britof : Rudar Trbovlje 0:3(0:2)
 21. krog  03.05.15 
02.05.15  Brda : Jesenice-Bled 3:1(1:0)
02.05.15  Birsa&Matavž Bilje : Svoboda 3:0(u.d.)
03.05.15  Slovan : Arne Tabor 69 3:2(2:0)
03.05.15  NOGA Britof : Škofja Loka 2:5(0:1)
03.05.15  Rudar Trbovlje : Kalcer Radomlje 1:1(1:0)
03.05.15  Jadran Dekani : Ivančna Gorica 2:4(1:1)
29.04.15  Roltek Dob : Šenčur 3:0(1:0)
 22. krog  10.05.15 
09.05.15  Svoboda : Brda 1:2(1:1)
10.05.15  Jesenice-Bled : Jadran Dekani 1:1(1:0)
10.05.15  Ivančna Gorica : Rudar Trbovlje 2:2(0:1)
10.05.15  Kalcer Radomlje : NOGA Britof 10:1(1:1)
10.05.15  Škofja Loka : Roltek Dob 0:4(0:2)
10.05.15  Šenčur : Slovan 2:0(2:0)
10.05.15  Arne Tabor 69 : Birsa&Matavž Bilje 1:4(1:2)
 23. krog  13.05.15 
13.05.15  Rudar Trbovlje : Jesenice-Bled 2:1(0:1)
13.05.15  Jadran Dekani : Svoboda 3:1(1:0)
13.05.15  Brda : Arne Tabor 69 3:0(0:0)
13.05.15  Birsa&Matavž Bilje : Šenčur 2:1(1:1)
13.05.15  Slovan : Roltek Dob 3:0(2:0)
13.05.15  Kalcer Radomlje : Škofja Loka 6:0(4:0)
20.05.15  NOGA Britof : Ivančna Gorica 1:4(0:2)
 24. krog  17.05.15 
16.05.15  Roltek Dob : Birsa&Matavž Bilje 0:3(0:0)
16.05.15  Šenčur : Brda 3:0(1:0)
17.05.15  Arne Tabor 69 : Jadran Dekani 1:2(0:1)
17.05.15  Svoboda : Rudar Trbovlje 1:2(1:0)
17.05.15  Jesenice-Bled : NOGA Britof 4:1(1:1)
17.05.15  Ivančna Gorica : Kalcer Radomlje 1:1(1:0)
17.05.15  Škofja Loka : Slovan 0:4(0:1)
 25. krog  24.05.15 
22.05.15  Kalcer Radomlje : Jesenice-Bled 3:1(1:1)
23.05.15  Brda : Roltek Dob 3:3(1:1)
23.05.15  Birsa&Matavž Bilje : Slovan 5:1(3:1)
24.05.15  Ivančna Gorica : Škofja Loka 8:1(0:1)
24.05.15  NOGA Britof : Svoboda 0:2(0:1)
24.05.15  Rudar Trbovlje : Arne Tabor 69 2:1(2:0)
27.05.15  Šenčur : Jadran Dekani 4:0(3:0)
 26. krog  31.05.15 
31.05.15  Škofja Loka : Birsa&Matavž Bilje 0:11(0:6)
31.05.15  Brda : Slovan 6:5(2:0)
31.05.15  Roltek Dob : Jadran Dekani 0:1(0:1)
31.05.15  Šenčur : Rudar Trbovlje 4:2(2:1)
31.05.15  Arne Tabor 69 : NOGA Britof 4:1(1:0)
31.05.15  Svoboda : Kalcer Radomlje 2:0(1:0)
31.05.15  Jesenice-Bled : Ivančna Gorica 2:2(0:1)
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
23. krog 03.06.17
Zarica Kranj B : Škofja Loka 3 : 0
Preddvor : Britof 1 : 0
Bohinj : Žiri 1 : 1
Naklo : JuRentA Bitnje 0 : 2
Visoko : SIJ Acroni Jesenice 1 : 3
Polet : Kondor Godešič 3 : 4
Niko Železniki : Jecom Sport DLN 2 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan