align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Lista strelcev | Fair play lestvica | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
 LESTVICA 26. krog 31.05.15
KLUB ŠT Z N P GR
1. Birsa&Matavž Bilje 26 21 3 2 79:19 66
2. Šenčur 26 18 2 6 47:23 56
3. Ivančna Gorica 26 16 6 4 75:36 54
4. Kalcer Radomlje 26 15 6 5 64:28 51
5. Rudar Trbovlje 26 12 5 9 42:33 41
6. Roltek Dob 26 11 7 8 54:41 40
7. Svoboda 26 12 2 12 45:38 38
8. Brda 26 11 3 12 52:53 36
9. Jesenice-Bled 26 10 4 12 42:40 34
10. Arne Tabor 69 26 8 5 13 44:54 29
11. Slovan 26 8 4 14 41:56 28
12. Jadran Dekani 26 7 3 16 43:61 24
13. Škofja Loka 26 5 0 21 29:98 15
14. NOGA Britof 26 3 0 23 26:103 9
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz  ŠT - število tekem   - število točk
   REZULTATI
26. krog 31.05.15
Škofja Loka:Birsa&Matavž Bilje 0:11 (0:6) zapisnik
Brda:Slovan 6:5 (2:0) zapisnik
Roltek Dob:Jadran Dekani 0:1 (0:1) zapisnik
Šenčur:Rudar Trbovlje 4:2 (2:1) zapisnik
Arne Tabor 69:NOGA Britof 4:1 (1:0) zapisnik
Svoboda:Kalcer Radomlje 2:0 (1:0) zapisnik
Jesenice-Bled:Ivančna Gorica 2:2 (0:1) zapisnik
25. krog 24.05.15
Kalcer Radomlje:Jesenice-Bled 3:1 (1:1) zapisnik
Brda:Roltek Dob 3:3 (1:1) zapisnik
Birsa&Matavž Bilje:Slovan 5:1 (3:1) zapisnik
Ivančna Gorica:Škofja Loka 8:1 (0:1) zapisnik
NOGA Britof:Svoboda 0:2 (0:1) zapisnik
Rudar Trbovlje:Arne Tabor 69 2:1 (2:0) zapisnik
Šenčur:Jadran Dekani 4:0 (3:0) Sreda, 27.5. ob 19.30 zapisnik
24. krog 17.05.15
Roltek Dob:Birsa&Matavž Bilje 0:3 (0:0) zapisnik
Šenčur:Brda 3:0 (1:0) zapisnik
Škofja Loka:Slovan 0:4 (0:1) zapisnik
Arne Tabor 69:Jadran Dekani 1:2 (0:1) zapisnik
Svoboda:Rudar Trbovlje 1:2 (1:0) zapisnik
Jesenice-Bled:NOGA Britof 4:1 (1:1) zapisnik
Ivančna Gorica:Kalcer Radomlje 1:1 (1:0) zapisnik
23. krog 13.05.15
Kalcer Radomlje:Škofja Loka 6:0 (4:0) zapisnik
Rudar Trbovlje:Jesenice-Bled 2:1 (0:1) zapisnik
Brda:Arne Tabor 69 3:0 (0:0) zapisnik
Birsa&Matavž Bilje:Šenčur 2:1 (1:1) zapisnik
Slovan:Roltek Dob 3:0 (2:0) zapisnik
Jadran Dekani:Svoboda 3:1 (1:0) zapisnik
NOGA Britof:Ivančna Gorica 1:4 (0:2) Sreda, 20.5. ob 17.30 zapisnik
22. krog 10.05.15
Svoboda:Brda 1:2 (1:1) zapisnik
Škofja Loka:Roltek Dob 0:4 (0:2) zapisnik
Šenčur:Slovan 2:0 (2:0) zapisnik
Arne Tabor 69:Birsa&Matavž Bilje 1:4 (1:2) zapisnik
Kalcer Radomlje:NOGA Britof 10:1 (1:1) zapisnik
Jesenice-Bled:Jadran Dekani 1:1 (1:0) zapisnik
Ivančna Gorica:Rudar Trbovlje 2:2 (0:1) zapisnik
21. krog 03.05.15
Roltek Dob:Šenčur 3:0 (1:0) zapisnik
Brda:Jesenice-Bled 3:1 (1:0) zapisnik
Birsa&Matavž Bilje:Svoboda 3:0 (u.d.) Neodigrano - gostov ni bilo zapisnik
NOGA Britof:Škofja Loka 2:5 (0:1) zapisnik
Rudar Trbovlje:Kalcer Radomlje 1:1 (1:0) zapisnik
Jadran Dekani:Ivančna Gorica 2:4 (1:1) zapisnik
Slovan:Arne Tabor 69 3:2 (2:0) zapisnik
20. krog 26.04.15
Kalcer Radomlje:Jadran Dekani 3:1 (3:0) zapisnik
Svoboda:Slovan 3:1 (1:1) zapisnik
Škofja Loka:Šenčur 1:2 (0:0) zapisnik
Arne Tabor 69:Roltek Dob 3:6 (0:3) zapisnik
Jesenice-Bled:Birsa&Matavž Bilje 2:1 (1:1) zapisnik
Ivančna Gorica:Brda 0:0 (0:0) zapisnik
NOGA Britof:Rudar Trbovlje 0:3 (0:2) zapisnik
19. krog 19.04.15
Jadran Dekani:NOGA Britof 3:1 (2:0) zapisnik
Brda:Kalcer Radomlje 1:3 (1:1) zapisnik
Rudar Trbovlje:Škofja Loka 2:0 (2:0) zapisnik
Slovan:Jesenice-Bled 0:3 (0:0) zapisnik
Roltek Dob:Svoboda 1:3 (1:2) zapisnik
Birsa&Matavž Bilje:Ivančna Gorica 1:2 (1:0) zapisnik
Šenčur:Arne Tabor 69 2:1 (1:1) zapisnik
18. krog 12.04.15
Svoboda:Šenčur 1:2 (0:0) zapisnik
Škofja Loka:Arne Tabor 69 4:6 (0:5) zapisnik
Jesenice-Bled:Roltek Dob 1:1 (0.0) zapisnik
Ivančna Gorica:Slovan 3:1 (0:0) zapisnik
Kalcer Radomlje:Birsa&Matavž Bilje 0:2 (0:1) zapisnik
NOGA Britof:Brda 2:1 (2:0) zapisnik
Rudar Trbovlje:Jadran Dekani 2:1 (1:0) zapisnik
17. krog 04.04.15
Jadran Dekani:Škofja Loka 7:1 (4:1) zapisnik
Birsa&Matavž Bilje:NOGA Britof 4:2 (2:1) zapisnik
Šenčur:Jesenice-Bled 1:0 (1:0) zapisnik
Brda:Rudar Trbovlje 1:0 (1:0) zapisnik
Slovan:Kalcer Radomlje 1:2 (0:2) zapisnik
Roltek Dob:Ivančna Gorica 2:2 (1:2) zapisnik
Arne Tabor 69:Svoboda 0:0 (0:0) zapisnik
16. krog 29.03.15
Jadran Dekani:Brda 2:1 (1:1) zapisnik
Jesenice-Bled:Arne Tabor 69 0:2 (0:0) zapisnik
Ivančna Gorica:Šenčur 1:0 (0:0) zapisnik
Kalcer Radomlje:Roltek Dob 1:1 (0:1) zapisnik
NOGA Britof:Slovan 1:2 (0:0) zapisnik
Rudar Trbovlje:Birsa&Matavž Bilje 0:4 (0:0) zapisnik
Škofja Loka:Svoboda 0:3 (0:1) Sreda, 1.4.2015 ob 17.00 zapisnik
15. krog 22.03.15
Brda:Škofja Loka 5:0 (5:0) zapisnik
Birsa&Matavž Bilje:Jadran Dekani 3:0 (3:0) zapisnik
Svoboda:Jesenice-Bled 1:0 (0:0) zapisnik
Šenčur:Kalcer Radomlje 1:0 (1:0) zapisnik
Slovan:Rudar Trbovlje 1:1 (0:1) Nedelja, 22.3.2015 ob 15.00 zapisnik
Roltek Dob:NOGA Britof 7:0 (2:0) Nedelja, 22.3.2015 ob 15.00 zapisnik
Arne Tabor 69:Ivančna Gorica 0:4 (0:0) Sreda, 1.4.2015 ob 16.30 zapisnik
14. krog 15.03.15
Ivančna Gorica:Svoboda 4:1 (2:1) zapisnik
Kalcer Radomlje:Arne Tabor 69 2:1 (0:0) zapisnik
Jadran Dekani:Slovan 3:4 (3:1) zapisnik
Brda:Birsa&Matavž Bilje 0:3 (0:1) zapisnik
NOGA Britof:Šenčur 2:3 (1:2) zapisnik
Škofja Loka:Jesenice-Bled 4:3 (1:2) zapisnik
Rudar Trbovlje:Roltek Dob 2:2 (1:1) zapisnik
13. krog 16.11.14
Slovan:Brda 2:0 (1:0) zapisnik
Jadran Dekani:Roltek Dob 1:2 (0:0) zapisnik
Kalcer Radomlje:Svoboda 0:1 (0:0) zapisnik
Rudar Trbovlje:Šenčur 2:1 (2:0) Nedelja, 16.11. ob 14.00 zapisnik
NOGA Britof:Arne Tabor 69 1:5 (1:2) Nedelja, 16.11. ob 14.00 zapisnik
Ivančna Gorica:Jesenice-Bled 1:2 (1:2) Nedelja, 16.11. ob 14.00 zapisnik
Birsa&Matavž Bilje:Škofja Loka 3:0 (u.d.) Neodigrano - gostov ni bilo zapisnik
12. krog 09.11.14
Jadran Dekani:Šenčur 1:1 (0:0) zapisnik
Slovan:Birsa&Matavž Bilje 0:3 (0:0) zapisnik
Svoboda:NOGA Britof 4:0 (3:0) Sobota, 22.11.2014 ob 13.30 zapisnik
Škofja Loka:Ivančna Gorica 3:5 (2:1) Nedelja, 23.11.2014 ob 13.30 zapisnik
Jesenice-Bled:Kalcer Radomlje 1:2 (0:1) Nedelja, 23.11.2014 ob 13.30 zapisnik
Roltek Dob:Brda 4:1 (3:1) Nedelja, 23.11.2014 ob 13.30 zapisnik
Arne Tabor 69:Rudar Trbovlje 1:0 (1:0) Nedelja, 23.11.2014 ob 13.30 zapisnik
11. krog 02.11.14
Birsa&Matavž Bilje:Roltek Dob 4:0 (3:0) zapisnik
Brda:Šenčur 0:5 (0:3) zapisnik
NOGA Britof:Jesenice-Bled 0:2 (0:0) zapisnik
Slovan:Škofja Loka 3:0 (0:0) zapisnik
Jadran Dekani:Arne Tabor 69 0:2 (0:0) zapisnik
Rudar Trbovlje:Svoboda 2:0 (1:0) zapisnik
Kalcer Radomlje:Ivančna Gorica 1:1 (1:1) zapisnik
10. krog 26.10.14
Ivančna Gorica:NOGA Britof 7:1 (2:0) zapisnik
Svoboda:Jadran Dekani 4:2 (0:2) zapisnik
Škofja Loka:Kalcer Radomlje 0:6 (0:1) zapisnik
Jesenice-Bled:Rudar Trbovlje 0:2 (0:1) zapisnik
Arne Tabor 69:Brda 2:2 (1:1) zapisnik
Šenčur:Birsa&Matavž Bilje 1:1 (0:1) zapisnik
Roltek Dob:Slovan 3:0 (u.d.) zapisnik
9. krog 19.10.14
Roltek Dob:Škofja Loka 4:0 (2:0) zapisnik
Slovan:Šenčur 0:3 (0:3) zapisnik
Brda:Svoboda 0:3 (0:2) zapisnik
Jadran Dekani:Jesenice-Bled 1:3 (0:2) zapisnik
Rudar Trbovlje:Ivančna Gorica 0:2 (0:2) zapisnik
NOGA Britof:Kalcer Radomlje 0:6 (0:2) zapisnik
Birsa&Matavž Bilje:Arne Tabor 69 2:0 (1:0) zapisnik
8. krog 12.10.14
Svoboda:Birsa&Matavž Bilje 0:1 (0:0) zapisnik
Škofja Loka:NOGA Britof 2:0 (1:0) zapisnik
Kalcer Radomlje:Rudar Trbovlje 1:0 (0:0) zapisnik
Ivančna Gorica:Jadran Dekani 5:4 (2:3) zapisnik
Jesenice-Bled:Brda 1:2 (0:0) zapisnik
Arne Tabor 69:Slovan 1:1 (0:1) zapisnik
Šenčur:Roltek Dob 0:2 (0:1) zapisnik
7. krog 05.10.14
Jadran Dekani:Kalcer Radomlje 2:3 (1:0) zapisnik
Šenčur:Škofja Loka 1:0 (1:0) zapisnik
Roltek Dob:Arne Tabor 69 1:1 (0:0) zapisnik
Slovan:Svoboda 0:0 (0:0) zapisnik
Rudar Trbovlje:NOGA Britof 8:0 (3:0) zapisnik
Birsa&Matavž Bilje:Jesenice-Bled 3:1 (3:0) zapisnik
Brda:Ivančna Gorica 1:2 (0:1) zapisnik
6. krog 28.09.14
Škofja Loka:Rudar Trbovlje 1:0 (0:0) zapisnik
Svoboda:Roltek Dob 1:2 (0:0) zapisnik
Kalcer Radomlje:Brda 3:0 (2:0) zapisnik
NOGA Britof:Jadran Dekani 1:2 (0:2) zapisnik
Jesenice-Bled:Slovan 4:2 (1:1) zapisnik
Ivančna Gorica:Birsa&Matavž Bilje 0:2 (0:0) zapisnik
Arne Tabor 69:Šenčur 0:1 (0:0) zapisnik
5. krog 21.09.14
Roltek Dob:Jesenice-Bled 1:3 (1:2) zapisnik
Birsa&Matavž Bilje:Kalcer Radomlje 1:1 (0:1) zapisnik
Brda:NOGA Britof 7:0 (2:0) zapisnik
Jadran Dekani:Rudar Trbovlje 1:2 (0:2) zapisnik
Arne Tabor 69:Škofja Loka 3:0 (1:0) zapisnik
Šenčur:Svoboda 1:0 (0:0) zapisnik
Slovan:Ivančna Gorica 1:3 (0:0) zapisnik
4. krog 14.09.14
NOGA Britof:Birsa&Matavž Bilje 2:3 (2:3) zapisnik
Škofja Loka:Jadran Dekani 2:0 (1:0) zapisnik
Rudar Trbovlje:Brda 0:2 (0:1) zapisnik
Kalcer Radomlje:Slovan 3:5 (2:3) zapisnik
Ivančna Gorica:Roltek Dob 3:0 (1:0) zapisnik
Jesenice-Bled:Šenčur 0:1 (0:0) zapisnik
Svoboda:Arne Tabor 69 6:1 (3:0) Sreda, 17.9. ob 17.30 zapisnik
3. krog 07.09.14
Roltek Dob:Kalcer Radomlje 1:1 (1:1) zapisnik
Birsa&Matavž Bilje:Rudar Trbovlje 1:1 (0:0) zapisnik
Brda:Jadran Dekani 7:1 (3:0) zapisnik
Svoboda:Škofja Loka 5:3 (1:2) zapisnik
Arne Tabor 69:Jesenice-Bled 1:1 (1:1) zapisnik
Šenčur:Ivančna Gorica 2:0 (1:0) zapisnik
Slovan:NOGA Britof 0:2 (0:1) zapisnik
2. krog 31.08.14
Jadran Dekani:Birsa&Matavž Bilje 2:3 (1:0) zapisnik
Škofja Loka:Brda 1:2 (0:1) zapisnik
Rudar Trbovlje:Slovan 3:1 (2:1) zapisnik
NOGA Britof:Roltek Dob 3:1 (2:1) zapisnik
Jesenice-Bled:Svoboda 2:1 (0:0) zapisnik
Kalcer Radomlje:Šenčur 2:1 (1:0) zapisnik
Ivančna Gorica:Arne Tabor 69 3:4 (2:3) zapisnik
1. krog 27.08.14
Jesenice-Bled:Škofja Loka 3:1 (1:0) zapisnik
Svoboda:Ivančna Gorica 1:6 (1:4) zapisnik
Roltek Dob:Rudar Trbovlje 3:1 (2:0) zapisnik
Birsa&Matavž Bilje:Brda 6:2 (4:2) zapisnik
Arne Tabor 69:Kalcer Radomlje 1:3 (0:0) zapisnik
Šenčur:NOGA Britof 4:2 (1:2) zapisnik
Slovan:Jadran Dekani 0:0 (0:0) Sreda, 24.9.2014 ob 16.30 zapisnik
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
22. krog 27.05.17
Škofja Loka : Niko Železniki 4 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan