align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Lista strelcev | Fair play lestvica | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
 LESTVICA 21. krog 04.06.16
KLUB ŠT Z N P GR
Skupina za prvaka
1. Velesovo 21 13 7 1 51:12 46
2. Ločan Škofja Loka 21 11 8 2 43:24 41
3. Visoko 21 10 3 8 43:37 33
4. JuRentA Bitnje 21 9 6 6 36:30 33
5. Niko Železniki 21 7 6 8 29:41 27
6. Naklo 21 7 3 11 34:42 24
KLUB ŠT Z N P GR
Skupina za obstanek
1. Bohinj 21 12 3 6 57:26 39
2. Britof 21 7 5 9 38:48 26
3. Preddvor 21 8 1 12 32:45 25
4. FC Podbrezje 21 7 2 12 36:49 23
5. Kondor-Polet 21 6 2 13 49:58 20
6. Jecom Sport DLN 21 5 2 14 28:64 17
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz  ŠT - število tekem   - število točk
   REZULTATI
21. krog 04.06.16
Naklo:Ločan Škofja Loka 1:3 (1:1) zapisnik
Bohinj:Preddvor 7:0 (4:0) zapisnik
FC Podbrezje:Jecom Sport DLN 6:2 (3:1) zapisnik
Kondor-Polet:Britof 7:0 (2:0) zapisnik
Visoko:Niko Železniki 3:3 (1:2) zapisnik
Velesovo:JuRentA Bitnje 1:1 (0:1) zapisnik
20. krog 28.05.16
Britof:FC Podbrezje 3:0 (0:0) zapisnik
Preddvor:Kondor-Polet 1:6 (0:4) zapisnik
Jecom Sport DLN:Bohinj 1:8 (1:2) zapisnik
Ločan Škofja Loka:Velesovo 1:1 (1:0) zapisnik
Niko Železniki:Naklo 3:5 (0:3) zapisnik
JuRentA Bitnje:Visoko 0:1 (0:1) zapisnik
19. krog 21.05.16
FC Podbrezje:Bohinj 0:0 (0:0) zapisnik
Visoko:Naklo 2:0 (0:0) zapisnik
Velesovo:Niko Železniki 3:0 (3:0) zapisnik
JuRentA Bitnje:Ločan Škofja Loka 2:1 (2:0) zapisnik
Britof:Preddvor 1:2 (1:0) zapisnik
Kondor-Polet:Jecom Sport DLN 5:3 (3:2) Torek, 31.5. ob 18.00 zapisnik
18. krog 14.05.16
Jecom Sport DLN:Britof 2:2 (0:2) zapisnik
Bohinj:Kondor-Polet 3:1 (1:0) zapisnik
Niko Železniki:JuRentA Bitnje 1:1 (1:1) zapisnik
Naklo:Velesovo 0:4 (0:1) zapisnik
Preddvor:FC Podbrezje 3:0 (u.d.) Neodigrano zapisnik
Ločan Škofja Loka:Visoko 3:1 (2:1) Sreda, 25.5. ob 18.00 zapisnik
17. krog 07.05.16
Ločan Škofja Loka:Niko Železniki 1:0 (1:0) zapisnik
FC Podbrezje:Kondor-Polet 2:5 (1:2) zapisnik
Britof:Bohinj 2:2 (0:0) zapisnik
Velesovo:Visoko 2:0 (0:0) zapisnik
JuRentA Bitnje:Naklo 3:3 (2:1) zapisnik
Preddvor:Jecom Sport DLN 4:2 (3:0) zapisnik
16. krog 27.04.16
Niko Železniki:Visoko 0:1 (0:1) zapisnik
Jecom Sport DLN:FC Podbrezje 2:2 (1:1) zapisnik
JuRentA Bitnje:Velesovo 0:2 (0:0) Četrtek, 12.5. ob 17.30 zapisnik
Preddvor:Bohinj 1:2 (1:2) Sreda, 18.5. ob 17.30 zapisnik
Ločan Škofja Loka:Naklo 3:2 (2:2) Sreda, 18.5. ob 17.30 zapisnik
Britof:Kondor-Polet 4:2 (3:0) Sreda, 25.5. ob 18.00 zapisnik
15. krog 23.04.16
Kondor-Polet:Preddvor 4:3 (1:1) zapisnik
Bohinj:Jecom Sport DLN 6:0 (2:0) zapisnik
Velesovo:Ločan Škofja Loka 2:2 (2:1) zapisnik
Naklo:Niko Železniki 3:0 (2:0) zapisnik
Visoko:JuRentA Bitnje 2:0 (2:0) zapisnik
FC Podbrezje:Britof 1:4 (1:2) Sreda, 11.5.2016 ob 18.00 zapisnik
14. krog 16.04.16
Bohinj:FC Podbrezje 4:0 (3:0) zapisnik
Jecom Sport DLN:Kondor-Polet 1:0 (1:0) zapisnik
Preddvor:Britof 2:4 (0:3) zapisnik
Naklo:Visoko 1:2 (1:2) zapisnik
Niko Železniki:Velesovo 1:0 (0:0) zapisnik
Ločan Škofja Loka:JuRentA Bitnje 1:1 (0:0) zapisnik
13. krog 09.04.16
FC Podbrezje:Preddvor 3:1 (3:0) zapisnik
Britof:Jecom Sport DLN 6:1 (3:1) zapisnik
Kondor-Polet:Bohinj 1:4 (0:3) zapisnik
Visoko:Ločan Škofja Loka 0:2 (0:1) zapisnik
JuRentA Bitnje:Niko Železniki 0:2 (0:0) zapisnik
Velesovo:Naklo 1:0 (1:0) zapisnik
12. krog 02.04.16
Kondor-Polet:FC Podbrezje 0:2 (0:1) zapisnik
Bohinj:Britof 0:0 (0:0) zapisnik
Jecom Sport DLN:Preddvor 0:3 (0:1) zapisnik
Visoko:Velesovo 1:1 (0:1) zapisnik
Naklo:JuRentA Bitnje 1:3 (0:2) zapisnik
Niko Železniki:Ločan Škofja Loka 1:1 (1:0) zapisnik
11. krog 07.11.15
Jecom Sport DLN:Ločan Škofja Loka 0:3 (0:1) zapisnik
FC Podbrezje:Naklo 1:2 (1:1) zapisnik
Bohinj:Velesovo 2:4 (1:2) zapisnik
Preddvor:Visoko 4:1 (2:1) zapisnik
Britof:JuRentA Bitnje 1:1 (0:0) zapisnik
Niko Železniki:Kondor-Polet 3:0 (0:0) zapisnik
10. krog 31.10.15
Ločan Škofja Loka:Niko Železniki 1:1 (0:1) zapisnik
Kondor-Polet:Britof 3:3 (2:0) zapisnik
JuRentA Bitnje:Preddvor 2:0 (0:0) zapisnik
Visoko:Bohinj 2:3 (0:2) zapisnik
Velesovo:FC Podbrezje 2:0 (1:0) zapisnik
Naklo:Jecom Sport DLN 1:2 (1:0) zapisnik
9. krog 24.10.15
Naklo:Ločan Škofja Loka 1:1 (0:0) zapisnik
Jecom Sport DLN:Velesovo 0:3 (0:0) zapisnik
Bohinj:JuRentA Bitnje 0:3 (0:1) zapisnik
Preddvor:Kondor-Polet 3:2 (1:0) zapisnik
Britof:Niko Železniki 0:1 (0:1) zapisnik
FC Podbrezje:Visoko 1:5 (0:1) zapisnik
8. krog 17.10.15
Ločan Škofja Loka:Britof 1:0 (0:0) zapisnik
Niko Železniki:Preddvor 1:1 (1:1) zapisnik
Kondor-Polet:Bohinj 0:3 (0:0) zapisnik
JuRentA Bitnje:FC Podbrezje 1:2 (0:0) zapisnik
Visoko:Jecom Sport DLN 2:3 (1:1) zapisnik
Velesovo:Naklo 0:0 (0:0) zapisnik
7. krog 10.10.15
Velesovo:Ločan Škofja Loka 1:1 (0.0) zapisnik
Naklo:Visoko 0:2 (0:0) zapisnik
Jecom Sport DLN:JuRentA Bitnje 1:2 (1:0) zapisnik
FC Podbrezje:Kondor-Polet 6:3 (2:0) zapisnik
Bohinj:Niko Železniki 5:0 (1:0) zapisnik
Preddvor:Britof 0:1 (0:1) zapisnik
6. krog 03.10.15
Ločan Škofja Loka:Preddvor 2:0 (1:0) zapisnik
Britof:Bohinj 2:0 (1:0) zapisnik
Niko Železniki:FC Podbrezje 4:2 (3:0) zapisnik
Kondor-Polet:Jecom Sport DLN 2:0 (1:0) zapisnik
JuRentA Bitnje:Naklo 2:1 (0:0) zapisnik
Visoko:Velesovo 0:5 (0:3) zapisnik
5. krog 26.09.15
Visoko:Ločan Škofja Loka 1:4 (1:2) zapisnik
Velesovo:JuRentA Bitnje 2:2 (1:1) zapisnik
Naklo:Kondor-Polet 5:2 (2:1) zapisnik
Jecom Sport DLN:Niko Železniki 1:2 (1:2) zapisnik
FC Podbrezje:Britof 3:0 (3:0) zapisnik
Bohinj:Preddvor 1:2 (1:2) zapisnik
4. krog 19.09.15
Ločan Škofja Loka:Bohinj 3:1 (2:0) zapisnik
Preddvor:FC Podbrezje 1:0 (1:0) zapisnik
Britof:Jecom Sport DLN 2:3 (1:1) zapisnik
Niko Železniki:Naklo 4:1 (1:1) zapisnik
Kondor-Polet:Velesovo 1:4 (0:1) zapisnik
JuRentA Bitnje:Visoko 2:5 (0:2) zapisnik
3. krog 12.09.15
Velesovo:Niko Železniki 6:0 (2:0) zapisnik
JuRentA Bitnje:Ločan Škofja Loka 3:1 (1:0) zapisnik
Visoko:Kondor-Polet 2:0 (1:0) zapisnik
Naklo:Britof 3:2 (2:1) zapisnik
Jecom Sport DLN:Preddvor 3:0 (0:0) zapisnik
FC Podbrezje:Bohinj 1:2 (0:1) zapisnik
2. krog 05.09.15
Ločan Škofja Loka:FC Podbrezje 5:2 (2:1) zapisnik
Bohinj:Jecom Sport DLN 3:1 (0:1) zapisnik
Preddvor:Naklo 1:2 (0:1) zapisnik
Britof:Velesovo 0:6 (0:4) zapisnik
Niko Železniki:Visoko 2:2 (2:1) zapisnik
Kondor-Polet:JuRentA Bitnje 2:3 (0:3) zapisnik
1. krog 29.08.15
Kondor-Polet:Ločan Škofja Loka 3:3 (0:1) zapisnik
JuRentA Bitnje:Niko Železniki 4:0 (1:0) zapisnik
Visoko:Britof 8:1 (3:1) zapisnik
Velesovo:Preddvor 1:0 (1:0) zapisnik
Naklo:Bohinj 2:1 (0:0) zapisnik
Jecom Sport DLN:FC Podbrezje 0:2 (0:0) zapisnik
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan