align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Lista strelcev | Fair play lestvica | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
 LESTVICA 21. krog 04.06.16
KLUB ŠT Z N P GR
Razvrstitev za prvaka
1. Velesovo 21 13 7 1 51:12 46
2. Ločan Škofja Loka 21 11 8 2 43:24 41
3. Visoko 21 10 3 8 43:37 33
4. JuRentA Bitnje 21 9 6 6 36:30 33
5. Niko Železniki 21 7 6 8 29:41 27
6. Naklo 21 7 3 11 34:42 24
KLUB ŠT Z N P GR
Razvrstitev od 7. do 13.mesta
1. Bohinj 21 12 3 6 57:26 39
2. Britof 21 7 5 9 38:48 26
3. Preddvor 21 8 1 12 32:45 25
4. FC Podbrezje 21 7 2 12 36:49 23
5. Kondor-Polet 21 6 2 13 49:58 20
6. Jecom Sport DLN 21 5 2 14 28:64 17
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz  ŠT - število tekem   - število točk
   REZULTATI
21. krog 04.06.16
Naklo : Ločan Škofja Loka 1:3 (1:1) zapisnik
Bohinj : Preddvor 7:0 (4:0) zapisnik
FC Podbrezje : Jecom Sport DLN 6:2 (3:1) zapisnik
Kondor-Polet : Britof 7:0 (2:0) zapisnik
Visoko : Niko Železniki 3:3 (1:2) zapisnik
Velesovo : JuRentA Bitnje 1:1 (0:1) zapisnik
20. krog 28.05.16
Britof : FC Podbrezje 3:0 (0:0) zapisnik
Preddvor : Kondor-Polet 1:6 (0:4) zapisnik
Jecom Sport DLN : Bohinj 1:8 (1:2) zapisnik
Ločan Škofja Loka : Velesovo 1:1 (1:0) zapisnik
Niko Železniki : Naklo 3:5 (0:3) zapisnik
JuRentA Bitnje : Visoko 0:1 (0:1) zapisnik
19. krog 21.05.16
FC Podbrezje : Bohinj 0:0 (0:0) zapisnik
Visoko : Naklo 2:0 (0:0) zapisnik
Velesovo : Niko Železniki 3:0 (3:0) zapisnik
JuRentA Bitnje : Ločan Škofja Loka 2:1 (2:0) zapisnik
Britof : Preddvor 1:2 (1:0) zapisnik
Kondor-Polet : Jecom Sport DLN 5:3 (3:2) Torek, 31.5. ob 18.00 zapisnik
18. krog 14.05.16
Jecom Sport DLN : Britof 2:2 (0:2) zapisnik
Bohinj : Kondor-Polet 3:1 (1:0) zapisnik
Niko Železniki : JuRentA Bitnje 1:1 (1:1) zapisnik
Naklo : Velesovo 0:4 (0:1) zapisnik
Preddvor : FC Podbrezje 3:0 (u.d.) Neodigrano zapisnik
Ločan Škofja Loka : Visoko 3:1 (2:1) Sreda, 25.5. ob 18.00 zapisnik
17. krog 07.05.16
Ločan Škofja Loka : Niko Železniki 1:0 (1:0) zapisnik
FC Podbrezje : Kondor-Polet 2:5 (1:2) zapisnik
Britof : Bohinj 2:2 (0:0) zapisnik
Velesovo : Visoko 2:0 (0:0) zapisnik
JuRentA Bitnje : Naklo 3:3 (2:1) zapisnik
Preddvor : Jecom Sport DLN 4:2 (3:0) zapisnik
16. krog 27.04.16
Niko Železniki : Visoko 0:1 (0:1) zapisnik
Jecom Sport DLN : FC Podbrezje 2:2 (1:1) zapisnik
JuRentA Bitnje : Velesovo 0:2 (0:0) Četrtek, 12.5. ob 17.30 zapisnik
Preddvor : Bohinj 1:2 (1:2) Sreda, 18.5. ob 17.30 zapisnik
Ločan Škofja Loka : Naklo 3:2 (2:2) Sreda, 18.5. ob 17.30 zapisnik
Britof : Kondor-Polet 4:2 (3:0) Sreda, 25.5. ob 18.00 zapisnik
15. krog 23.04.16
Kondor-Polet : Preddvor 4:3 (1:1) zapisnik
Bohinj : Jecom Sport DLN 6:0 (2:0) zapisnik
Velesovo : Ločan Škofja Loka 2:2 (2:1) zapisnik
Naklo : Niko Železniki 3:0 (2:0) zapisnik
Visoko : JuRentA Bitnje 2:0 (2:0) zapisnik
FC Podbrezje : Britof 1:4 (1:2) Sreda, 11.5.2016 ob 18.00 zapisnik
14. krog 16.04.16
Bohinj : FC Podbrezje 4:0 (3:0) zapisnik
Jecom Sport DLN : Kondor-Polet 1:0 (1:0) zapisnik
Preddvor : Britof 2:4 (0:3) zapisnik
Naklo : Visoko 1:2 (1:2) zapisnik
Niko Železniki : Velesovo 1:0 (0:0) zapisnik
Ločan Škofja Loka : JuRentA Bitnje 1:1 (0:0) zapisnik
13. krog 09.04.16
FC Podbrezje : Preddvor 3:1 (3:0) zapisnik
Britof : Jecom Sport DLN 6:1 (3:1) zapisnik
Kondor-Polet : Bohinj 1:4 (0:3) zapisnik
Visoko : Ločan Škofja Loka 0:2 (0:1) zapisnik
JuRentA Bitnje : Niko Železniki 0:2 (0:0) zapisnik
Velesovo : Naklo 1:0 (1:0) zapisnik
12. krog 02.04.16
Kondor-Polet : FC Podbrezje 0:2 (0:1) zapisnik
Bohinj : Britof 0:0 (0:0) zapisnik
Jecom Sport DLN : Preddvor 0:3 (0:1) zapisnik
Visoko : Velesovo 1:1 (0:1) zapisnik
Naklo : JuRentA Bitnje 1:3 (0:2) zapisnik
Niko Železniki : Ločan Škofja Loka 1:1 (1:0) zapisnik
11. krog 07.11.15
Jecom Sport DLN : Ločan Škofja Loka 0:3 (0:1) zapisnik
FC Podbrezje : Naklo 1:2 (1:1) zapisnik
Bohinj : Velesovo 2:4 (1:2) zapisnik
Preddvor : Visoko 4:1 (2:1) zapisnik
Britof : JuRentA Bitnje 1:1 (0:0) zapisnik
Niko Železniki : Kondor-Polet 3:0 (0:0) zapisnik
10. krog 31.10.15
Ločan Škofja Loka : Niko Železniki 1:1 (0:1) zapisnik
Kondor-Polet : Britof 3:3 (2:0) zapisnik
JuRentA Bitnje : Preddvor 2:0 (0:0) zapisnik
Visoko : Bohinj 2:3 (0:2) zapisnik
Velesovo : FC Podbrezje 2:0 (1:0) zapisnik
Naklo : Jecom Sport DLN 1:2 (1:0) zapisnik
9. krog 24.10.15
Naklo : Ločan Škofja Loka 1:1 (0:0) zapisnik
Jecom Sport DLN : Velesovo 0:3 (0:0) zapisnik
Bohinj : JuRentA Bitnje 0:3 (0:1) zapisnik
Preddvor : Kondor-Polet 3:2 (1:0) zapisnik
Britof : Niko Železniki 0:1 (0:1) zapisnik
FC Podbrezje : Visoko 1:5 (0:1) zapisnik
8. krog 17.10.15
Ločan Škofja Loka : Britof 1:0 (0:0) zapisnik
Niko Železniki : Preddvor 1:1 (1:1) zapisnik
Kondor-Polet : Bohinj 0:3 (0:0) zapisnik
JuRentA Bitnje : FC Podbrezje 1:2 (0:0) zapisnik
Visoko : Jecom Sport DLN 2:3 (1:1) zapisnik
Velesovo : Naklo 0:0 (0:0) zapisnik
7. krog 10.10.15
Velesovo : Ločan Škofja Loka 1:1 (0.0) zapisnik
Naklo : Visoko 0:2 (0:0) zapisnik
Jecom Sport DLN : JuRentA Bitnje 1:2 (1:0) zapisnik
FC Podbrezje : Kondor-Polet 6:3 (2:0) zapisnik
Bohinj : Niko Železniki 5:0 (1:0) zapisnik
Preddvor : Britof 0:1 (0:1) zapisnik
6. krog 03.10.15
Ločan Škofja Loka : Preddvor 2:0 (1:0) zapisnik
Britof : Bohinj 2:0 (1:0) zapisnik
Niko Železniki : FC Podbrezje 4:2 (3:0) zapisnik
Kondor-Polet : Jecom Sport DLN 2:0 (1:0) zapisnik
JuRentA Bitnje : Naklo 2:1 (0:0) zapisnik
Visoko : Velesovo 0:5 (0:3) zapisnik
5. krog 26.09.15
Visoko : Ločan Škofja Loka 1:4 (1:2) zapisnik
Velesovo : JuRentA Bitnje 2:2 (1:1) zapisnik
Naklo : Kondor-Polet 5:2 (2:1) zapisnik
Jecom Sport DLN : Niko Železniki 1:2 (1:2) zapisnik
FC Podbrezje : Britof 3:0 (3:0) zapisnik
Bohinj : Preddvor 1:2 (1:2) zapisnik
4. krog 19.09.15
Ločan Škofja Loka : Bohinj 3:1 (2:0) zapisnik
Preddvor : FC Podbrezje 1:0 (1:0) zapisnik
Britof : Jecom Sport DLN 2:3 (1:1) zapisnik
Niko Železniki : Naklo 4:1 (1:1) zapisnik
Kondor-Polet : Velesovo 1:4 (0:1) zapisnik
JuRentA Bitnje : Visoko 2:5 (0:2) zapisnik
3. krog 12.09.15
Velesovo : Niko Železniki 6:0 (2:0) zapisnik
JuRentA Bitnje : Ločan Škofja Loka 3:1 (1:0) zapisnik
Visoko : Kondor-Polet 2:0 (1:0) zapisnik
Naklo : Britof 3:2 (2:1) zapisnik
Jecom Sport DLN : Preddvor 3:0 (0:0) zapisnik
FC Podbrezje : Bohinj 1:2 (0:1) zapisnik
2. krog 05.09.15
Ločan Škofja Loka : FC Podbrezje 5:2 (2:1) zapisnik
Bohinj : Jecom Sport DLN 3:1 (0:1) zapisnik
Preddvor : Naklo 1:2 (0:1) zapisnik
Britof : Velesovo 0:6 (0:4) zapisnik
Niko Železniki : Visoko 2:2 (2:1) zapisnik
Kondor-Polet : JuRentA Bitnje 2:3 (0:3) zapisnik
1. krog 29.08.15
Kondor-Polet : Ločan Škofja Loka 3:3 (0:1) zapisnik
JuRentA Bitnje : Niko Železniki 4:0 (1:0) zapisnik
Visoko : Britof 8:1 (3:1) zapisnik
Velesovo : Preddvor 1:0 (1:0) zapisnik
Naklo : Bohinj 2:1 (0:0) zapisnik
Jecom Sport DLN : FC Podbrezje 0:2 (0:0) zapisnik
REZULTATI
GNL-člani 2022/23
11. krog 05.11.22
Niko Železniki : SIJ Acroni Jesenice 2 : 6
Kranjska Gora : Britof 3 : 2
Bitnje : Zarica Kranj 3 : 3
Velesovo-Cerklje : Preddvor 1 : 1
Bled-Bohinj Hirter : Polet 2 : 1
Kondor Godešič : Naklo 7 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan   
mlb jerseys cheap wholesale mlb jerseys cheap stitched nfl jerseys cheap mlb jerseys wholesale wholesale mlb jerseys wholesale nfl jersey cheap mlb jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nhl jerseys from china cheap custom nhl jerseys cheap jerseys china cheap authentic nfl jerseys wholesale nhl jerseys wholesale nfl jersey cheap nfl jerseys whoesale mlb jerseys wholsale nhl jerseys nfl jerseys cheap
wholesale jerseys,mask,nfl jerseys cheap,nfl jerseys cheap authentic free shipping,official baseball jerseys,custom mlb jerseys,nfl jerseys china,wholesale jerseys from china,mlb apparel for men,cheap jersey wholesale in usa,custom football jerseys cheap,baseball jerseys custom,n95,hockey practice jerseys,nfl top jersey sales