align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Lista strelcev | Fair play lestvica | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
 LESTVICA 21. krog 04.06.16
KLUB ŠT Z N P GR
Razvrstitev za prvaka
1. Velesovo 21 13 7 1 51:12 46
2. Ločan Škofja Loka 21 11 8 2 43:24 41
3. Visoko 21 10 3 8 43:37 33
4. JuRentA Bitnje 21 9 6 6 36:30 33
5. Niko Železniki 21 7 6 8 29:41 27
6. Naklo 21 7 3 11 34:42 24
KLUB ŠT Z N P GR
Razvrstitev od 7. do 13.mesta
1. Bohinj 21 12 3 6 57:26 39
2. Britof 21 7 5 9 38:48 26
3. Preddvor 21 8 1 12 32:45 25
4. FC Podbrezje 21 7 2 12 36:49 23
5. Kondor-Polet 21 6 2 13 49:58 20
6. Jecom Sport DLN 21 5 2 14 28:64 17
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz  ŠT - število tekem   - število točk
   REZULTATI
21. krog 04.06.16
Naklo : Ločan Škofja Loka 1:3 (1:1) zapisnik
Bohinj : Preddvor 7:0 (4:0) zapisnik
FC Podbrezje : Jecom Sport DLN 6:2 (3:1) zapisnik
Kondor-Polet : Britof 7:0 (2:0) zapisnik
Visoko : Niko Železniki 3:3 (1:2) zapisnik
Velesovo : JuRentA Bitnje 1:1 (0:1) zapisnik
20. krog 28.05.16
Britof : FC Podbrezje 3:0 (0:0) zapisnik
Preddvor : Kondor-Polet 1:6 (0:4) zapisnik
Jecom Sport DLN : Bohinj 1:8 (1:2) zapisnik
Ločan Škofja Loka : Velesovo 1:1 (1:0) zapisnik
Niko Železniki : Naklo 3:5 (0:3) zapisnik
JuRentA Bitnje : Visoko 0:1 (0:1) zapisnik
19. krog 21.05.16
FC Podbrezje : Bohinj 0:0 (0:0) zapisnik
Visoko : Naklo 2:0 (0:0) zapisnik
Velesovo : Niko Železniki 3:0 (3:0) zapisnik
JuRentA Bitnje : Ločan Škofja Loka 2:1 (2:0) zapisnik
Britof : Preddvor 1:2 (1:0) zapisnik
Kondor-Polet : Jecom Sport DLN 5:3 (3:2) Torek, 31.5. ob 18.00 zapisnik
18. krog 14.05.16
Jecom Sport DLN : Britof 2:2 (0:2) zapisnik
Bohinj : Kondor-Polet 3:1 (1:0) zapisnik
Niko Železniki : JuRentA Bitnje 1:1 (1:1) zapisnik
Naklo : Velesovo 0:4 (0:1) zapisnik
Preddvor : FC Podbrezje 3:0 (u.d.) Neodigrano zapisnik
Ločan Škofja Loka : Visoko 3:1 (2:1) Sreda, 25.5. ob 18.00 zapisnik
17. krog 07.05.16
Ločan Škofja Loka : Niko Železniki 1:0 (1:0) zapisnik
FC Podbrezje : Kondor-Polet 2:5 (1:2) zapisnik
Britof : Bohinj 2:2 (0:0) zapisnik
Velesovo : Visoko 2:0 (0:0) zapisnik
JuRentA Bitnje : Naklo 3:3 (2:1) zapisnik
Preddvor : Jecom Sport DLN 4:2 (3:0) zapisnik
16. krog 27.04.16
Niko Železniki : Visoko 0:1 (0:1) zapisnik
Jecom Sport DLN : FC Podbrezje 2:2 (1:1) zapisnik
JuRentA Bitnje : Velesovo 0:2 (0:0) Četrtek, 12.5. ob 17.30 zapisnik
Preddvor : Bohinj 1:2 (1:2) Sreda, 18.5. ob 17.30 zapisnik
Ločan Škofja Loka : Naklo 3:2 (2:2) Sreda, 18.5. ob 17.30 zapisnik
Britof : Kondor-Polet 4:2 (3:0) Sreda, 25.5. ob 18.00 zapisnik
15. krog 23.04.16
Kondor-Polet : Preddvor 4:3 (1:1) zapisnik
Bohinj : Jecom Sport DLN 6:0 (2:0) zapisnik
Velesovo : Ločan Škofja Loka 2:2 (2:1) zapisnik
Naklo : Niko Železniki 3:0 (2:0) zapisnik
Visoko : JuRentA Bitnje 2:0 (2:0) zapisnik
FC Podbrezje : Britof 1:4 (1:2) Sreda, 11.5.2016 ob 18.00 zapisnik
14. krog 16.04.16
Bohinj : FC Podbrezje 4:0 (3:0) zapisnik
Jecom Sport DLN : Kondor-Polet 1:0 (1:0) zapisnik
Preddvor : Britof 2:4 (0:3) zapisnik
Naklo : Visoko 1:2 (1:2) zapisnik
Niko Železniki : Velesovo 1:0 (0:0) zapisnik
Ločan Škofja Loka : JuRentA Bitnje 1:1 (0:0) zapisnik
13. krog 09.04.16
FC Podbrezje : Preddvor 3:1 (3:0) zapisnik
Britof : Jecom Sport DLN 6:1 (3:1) zapisnik
Kondor-Polet : Bohinj 1:4 (0:3) zapisnik
Visoko : Ločan Škofja Loka 0:2 (0:1) zapisnik
JuRentA Bitnje : Niko Železniki 0:2 (0:0) zapisnik
Velesovo : Naklo 1:0 (1:0) zapisnik
12. krog 02.04.16
Kondor-Polet : FC Podbrezje 0:2 (0:1) zapisnik
Bohinj : Britof 0:0 (0:0) zapisnik
Jecom Sport DLN : Preddvor 0:3 (0:1) zapisnik
Visoko : Velesovo 1:1 (0:1) zapisnik
Naklo : JuRentA Bitnje 1:3 (0:2) zapisnik
Niko Železniki : Ločan Škofja Loka 1:1 (1:0) zapisnik
11. krog 07.11.15
Jecom Sport DLN : Ločan Škofja Loka 0:3 (0:1) zapisnik
FC Podbrezje : Naklo 1:2 (1:1) zapisnik
Bohinj : Velesovo 2:4 (1:2) zapisnik
Preddvor : Visoko 4:1 (2:1) zapisnik
Britof : JuRentA Bitnje 1:1 (0:0) zapisnik
Niko Železniki : Kondor-Polet 3:0 (0:0) zapisnik
10. krog 31.10.15
Ločan Škofja Loka : Niko Železniki 1:1 (0:1) zapisnik
Kondor-Polet : Britof 3:3 (2:0) zapisnik
JuRentA Bitnje : Preddvor 2:0 (0:0) zapisnik
Visoko : Bohinj 2:3 (0:2) zapisnik
Velesovo : FC Podbrezje 2:0 (1:0) zapisnik
Naklo : Jecom Sport DLN 1:2 (1:0) zapisnik
9. krog 24.10.15
Naklo : Ločan Škofja Loka 1:1 (0:0) zapisnik
Jecom Sport DLN : Velesovo 0:3 (0:0) zapisnik
Bohinj : JuRentA Bitnje 0:3 (0:1) zapisnik
Preddvor : Kondor-Polet 3:2 (1:0) zapisnik
Britof : Niko Železniki 0:1 (0:1) zapisnik
FC Podbrezje : Visoko 1:5 (0:1) zapisnik
8. krog 17.10.15
Ločan Škofja Loka : Britof 1:0 (0:0) zapisnik
Niko Železniki : Preddvor 1:1 (1:1) zapisnik
Kondor-Polet : Bohinj 0:3 (0:0) zapisnik
JuRentA Bitnje : FC Podbrezje 1:2 (0:0) zapisnik
Visoko : Jecom Sport DLN 2:3 (1:1) zapisnik
Velesovo : Naklo 0:0 (0:0) zapisnik
7. krog 10.10.15
Velesovo : Ločan Škofja Loka 1:1 (0.0) zapisnik
Naklo : Visoko 0:2 (0:0) zapisnik
Jecom Sport DLN : JuRentA Bitnje 1:2 (1:0) zapisnik
FC Podbrezje : Kondor-Polet 6:3 (2:0) zapisnik
Bohinj : Niko Železniki 5:0 (1:0) zapisnik
Preddvor : Britof 0:1 (0:1) zapisnik
6. krog 03.10.15
Ločan Škofja Loka : Preddvor 2:0 (1:0) zapisnik
Britof : Bohinj 2:0 (1:0) zapisnik
Niko Železniki : FC Podbrezje 4:2 (3:0) zapisnik
Kondor-Polet : Jecom Sport DLN 2:0 (1:0) zapisnik
JuRentA Bitnje : Naklo 2:1 (0:0) zapisnik
Visoko : Velesovo 0:5 (0:3) zapisnik
5. krog 26.09.15
Visoko : Ločan Škofja Loka 1:4 (1:2) zapisnik
Velesovo : JuRentA Bitnje 2:2 (1:1) zapisnik
Naklo : Kondor-Polet 5:2 (2:1) zapisnik
Jecom Sport DLN : Niko Železniki 1:2 (1:2) zapisnik
FC Podbrezje : Britof 3:0 (3:0) zapisnik
Bohinj : Preddvor 1:2 (1:2) zapisnik
4. krog 19.09.15
Ločan Škofja Loka : Bohinj 3:1 (2:0) zapisnik
Preddvor : FC Podbrezje 1:0 (1:0) zapisnik
Britof : Jecom Sport DLN 2:3 (1:1) zapisnik
Niko Železniki : Naklo 4:1 (1:1) zapisnik
Kondor-Polet : Velesovo 1:4 (0:1) zapisnik
JuRentA Bitnje : Visoko 2:5 (0:2) zapisnik
3. krog 12.09.15
Velesovo : Niko Železniki 6:0 (2:0) zapisnik
JuRentA Bitnje : Ločan Škofja Loka 3:1 (1:0) zapisnik
Visoko : Kondor-Polet 2:0 (1:0) zapisnik
Naklo : Britof 3:2 (2:1) zapisnik
Jecom Sport DLN : Preddvor 3:0 (0:0) zapisnik
FC Podbrezje : Bohinj 1:2 (0:1) zapisnik
2. krog 05.09.15
Ločan Škofja Loka : FC Podbrezje 5:2 (2:1) zapisnik
Bohinj : Jecom Sport DLN 3:1 (0:1) zapisnik
Preddvor : Naklo 1:2 (0:1) zapisnik
Britof : Velesovo 0:6 (0:4) zapisnik
Niko Železniki : Visoko 2:2 (2:1) zapisnik
Kondor-Polet : JuRentA Bitnje 2:3 (0:3) zapisnik
1. krog 29.08.15
Kondor-Polet : Ločan Škofja Loka 3:3 (0:1) zapisnik
JuRentA Bitnje : Niko Železniki 4:0 (1:0) zapisnik
Visoko : Britof 8:1 (3:1) zapisnik
Velesovo : Preddvor 1:0 (1:0) zapisnik
Naklo : Bohinj 2:1 (0:0) zapisnik
Jecom Sport DLN : FC Podbrezje 0:2 (0:0) zapisnik
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
21. krog 25.05.24
Bitnje : Kranjska Gora 4 : 0
Velesovo Cerklje : Britof 1 : 2
Zarica Kranj : Preddvor 3 : 1
Naklo : Sava Kranj 1 : 1
Niko Železniki : Bled-Bohinj Hirter 0 : 9
Polet : Visoko 0 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan