align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Lista strelcev | Fair play lestvica | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
   LISTA STRELCEV 21. krog
IGRALEC KLUB ŠZ 11m AG
Horvat Mitja Bohinj 22 1 0
Kovačič Dejan Bohinj 15 2 0
Polanc Nejc Ločan Škofja Loka 13 0 0
Kern Gašper Visoko 13 6 0
Avguštin Tadej Kondor-Polet 12 2 0
Šimenc Anže Velesovo 11 0 0
Kuhar Matevž Velesovo 10 0 0
Dakić Aleksandar FC Podbrezje 10 1 0
Trojanšek Luka Kondor-Polet 9 4 0
Grašič Rok Naklo 8 0 0
Lipar Žiga Jecom Sport DLN 7 0 0
Kern Domen Preddvor 7 0 0
Bošnak Blaž Velesovo 7 0 0
Varl Matej FC Podbrezje 6 0 0
Stanonik Aljaž Kondor-Polet 6 0 0
Vrtač Tim Visoko 6 0 0
Gašić Dražen Britof 6 0 0
Krpič Marko Ločan Škofja Loka 6 0 0
Logar Matic Britof 6 0 0
Kokić Mirzet Preddvor 6 1 0
Markelj Jure Niko Železniki 6 1 0
Blažič Grega Naklo 6 2 0
Račman Anže FC Podbrezje 6 2 0
Kalan Luka Jecom Sport DLN 5 0 0
Mubi Narsej Jecom Sport DLN 5 0 0
Iskra Uroš Bohinj 5 0 0
Krkoč Jure Bohinj 5 0 0
Bobnar Luka Kondor-Polet 5 0 0
Jerič Kajetan Velesovo 5 0 0
Burgar Borut Velesovo 5 0 0
Dimc Matej Britof 5 0 0
Potočnik Lauko Ožbej JuRentA Bitnje 5 0 0
Ziherl Gregor JuRentA Bitnje 5 0 0
Križaj Luka Naklo 4 0 0
Potočnik Matic Niko Železniki 4 0 0
Hafner Rok Kondor-Polet 4 0 0
Miklavčič Luka Kondor-Polet 4 0 0
Voga Franci Visoko 4 0 0
Rizvič Alen Naklo 4 0 0
Logar Jan Britof 4 0 0
Kopitar Aljoša Visoko 4 0 0
Dojčinović Aleksandar Britof 4 0 0
Alić Edvin Britof 4 0 0
Legat Matej Naklo 3 0 0
Ušlakar Gorazd Naklo 3 0 0
Pušavec Miha Jecom Sport DLN 3 0 0
Sodja Urban Bohinj 3 0 0
Juvan Jan JuRentA Bitnje 3 0 0
Samardžić Refik Niko Železniki 3 0 0
Soklič Denis Niko Železniki 3 0 0
Demšar Andrej Niko Železniki 3 0 0
Krajnik Nejc Kondor-Polet 3 0 0
Lasica Mile Britof 3 0 0
Vreček Bor Visoko 3 0 0
Midžan Emir Ločan Škofja Loka 3 0 0
Kalan Gašper Ločan Škofja Loka 3 0 0
Čebašek Miha JuRentA Bitnje 3 0 0
Seljak Žan Visoko 3 1 0
Janžekovič Matic Britof 3 1 0
Dolar Jure Naklo 2 0 0
Burgar Benjamin Preddvor 2 0 0
Čemažar Luka Preddvor 2 0 0
Šavs Jan Preddvor 2 0 0
Stojmilov Bojan Preddvor 2 0 0
Potočnik Matic Niko Železniki 2 0 0
Novković Žarko FC Podbrezje 2 0 0
Begić Sanel FC Podbrezje 2 0 0
Škaper Mihael FC Podbrezje 2 0 0
Bolka Jernej FC Podbrezje 2 0 0
Krašovec Anže Kondor-Polet 2 0 0
Stanonik Žan Kondor-Polet 2 0 0
Perdan Erik Velesovo 2 0 0
Tallarini Miha Velesovo 2 0 0
Štebe Domen Velesovo 2 0 0
Narat Matej Velesovo 2 0 0
Novak Luka Ločan Škofja Loka 2 0 0
Midžan Dino Ločan Škofja Loka 2 0 0
Dindić Haris Ločan Škofja Loka 2 0 0
Smiljanić Vedran Ločan Škofja Loka 2 0 0
Deljanin Demir Britof 2 0 0
Djaković Simo JuRentA Bitnje 2 0 0
Vidmar David JuRentA Bitnje 2 0 0
Jerina Matic JuRentA Bitnje 2 0 1
Breznik Gašper JuRentA Bitnje 2 0 0
Vrhunc Domen Niko Železniki 2 1 0
Košir Miha Naklo 2 1 0
Matanovič Josip Ločan Škofja Loka 2 2 0
Murnik David JuRentA Bitnje 2 2 0
Boncelj Jure Naklo 1 0 0
Ternik Jean Naklo 1 0 0
Frantar Primož Jecom Sport DLN 1 0 0
Jurca Luka Jecom Sport DLN 1 0 0
Sušnik Gašper Jecom Sport DLN 1 0 0
Guzelj Dean Jecom Sport DLN 1 0 0
Kokošar Bojan Jecom Sport DLN 1 0 1
Štumberger Luka Jecom Sport DLN 1 0 0
Kunej Primož Jecom Sport DLN 1 0 0
Rozman Aleksander Preddvor 1 0 0
Potkonjak Luka Preddvor 1 0 0
Pelko Tilen Preddvor 1 0 0
Markun Boštjan Preddvor 1 0 0
Pavlič Gregor Preddvor 1 0 0
Lenič Aleš Preddvor 1 0 0
Andreski Žarko Preddvor 1 0 0
Golob David Preddvor 1 0 0
Kovačič Jure Bohinj 1 0 0
Komac Nejc Bohinj 1 0 0
Herič Robert Bohinj 1 0 0
Vidmar Gregor Bohinj 1 0 0
Osenjak Alen Bohinj 1 0 0
Mohorič Peter Niko Železniki 1 0 0
Bešter Aleš Niko Železniki 1 0 0
Demšar Borut Niko Železniki 1 0 0
Demšar Domen Niko Železniki 1 0 0
Dauti Sami Niko Železniki 1 0 0
Radanović Dalibor Niko Železniki 1 0 0
Sušnik Jaka FC Podbrezje 1 0 0
Lukač Jan FC Podbrezje 1 0 0
Meglič Staš FC Podbrezje 1 0 0
Valjavec Klemen FC Podbrezje 1 0 0
Jamnik Rok Kondor-Polet 1 0 0
Kovač Boštjan Kondor-Polet 1 0 1
Novak Mitja Velesovo 1 0 0
Slapar Klemen Velesovo 1 0 0
Žargaj Vid Velesovo 1 0 0
Pernuš Matej Visoko 1 0 0
Logar Miha Visoko 1 0 0
Bah Martin Visoko 1 0 0
Markun Anže Visoko 1 0 0
Kovačič Tim Visoko 1 0 0
Bevc Domen FC Podbrezje 1 0 0
Hirkić Sandi Ločan Škofja Loka 1 0 0
Frelih Andraž Ločan Škofja Loka 1 0 0
Klemenčič Matjaž Ločan Škofja Loka 1 0 0
Šoštarko Miha Ločan Škofja Loka 1 0 0
Ćehić Amir Britof 1 0 1
Suljanović Elvedin Britof 1 0 0
Jerina Jaka JuRentA Bitnje 1 0 0
Homec Matej JuRentA Bitnje 1 0 0
Lahajnar Jaka JuRentA Bitnje 1 0 0
Jeglič Matic JuRentA Bitnje 1 0 0
Gogić Mario JuRentA Bitnje 1 0 0
Ahčin Andraž JuRentA Bitnje 1 0 0
Plestenjak Rok JuRentA Bitnje 1 0 0
Mužar Matjaž Ločan Škofja Loka 1 0 0
Krkoč Jure Bohinj 1 0 0
Piškur Primož Bohinj 1 1 0
Markelj Aljaž FC Podbrezje 1 1 0
Jović Viler Ločan Škofja Loka 1 1 0
Hudobivnik Jure Naklo 0 0 1
Grilc Rok Jecom Sport DLN 0 0 1
Koplan Klemen Kondor-Polet 0 0 1
Dolinar Aleš Velesovo 0 0 1
Janhar Andraž Visoko 0 0 1
Križaj Matic Visoko 0 0 1
Blažič Dejan Britof 0 0 1
Cvijanović Dejan Kondor-Polet 0 0 1
ŠZ - število zadetkov 11m - gol iz 11m AG - avtogol
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan