align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Lista strelcev | Fair play lestvica | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
 1. krog  29.08.15 
29.08.15  Kondor-Polet : Ločan Škofja Loka 3:3(0:1)
29.08.15  JuRentA Bitnje : Niko Železniki 4:0(1:0)
29.08.15  Visoko : Britof 8:1(3:1)
29.08.15  Velesovo : Preddvor 1:0(1:0)
29.08.15  Naklo : Bohinj 2:1(0:0)
29.08.15  Jecom Sport DLN : FC Podbrezje 0:2(0:0)
 2. krog  05.09.15 
05.09.15  Ločan Škofja Loka : FC Podbrezje 5:2(2:1)
05.09.15  Bohinj : Jecom Sport DLN 3:1(0:1)
05.09.15  Preddvor : Naklo 1:2(0:1)
05.09.15  Britof : Velesovo 0:6(0:4)
05.09.15  Niko Železniki : Visoko 2:2(2:1)
05.09.15  Kondor-Polet : JuRentA Bitnje 2:3(0:3)
 3. krog  12.09.15 
12.09.15  JuRentA Bitnje : Ločan Škofja Loka 3:1(1:0)
12.09.15  Visoko : Kondor-Polet 2:0(1:0)
12.09.15  Velesovo : Niko Železniki 6:0(2:0)
12.09.15  Naklo : Britof 3:2(2:1)
12.09.15  Jecom Sport DLN : Preddvor 3:0(0:0)
12.09.15  FC Podbrezje : Bohinj 1:2(0:1)
 4. krog  19.09.15 
19.09.15  Ločan Škofja Loka : Bohinj 3:1(2:0)
19.09.15  Preddvor : FC Podbrezje 1:0(1:0)
19.09.15  Britof : Jecom Sport DLN 2:3(1:1)
19.09.15  Niko Železniki : Naklo 4:1(1:1)
19.09.15  Kondor-Polet : Velesovo 1:4(0:1)
19.09.15  JuRentA Bitnje : Visoko 2:5(0:2)
 5. krog  26.09.15 
26.09.15  Visoko : Ločan Škofja Loka 1:4(1:2)
26.09.15  Velesovo : JuRentA Bitnje 2:2(1:1)
26.09.15  Naklo : Kondor-Polet 5:2(2:1)
26.09.15  Jecom Sport DLN : Niko Železniki 1:2(1:2)
26.09.15  FC Podbrezje : Britof 3:0(3:0)
26.09.15  Bohinj : Preddvor 1:2(1:2)
 6. krog  03.10.15 
03.10.15  Ločan Škofja Loka : Preddvor 2:0(1:0)
03.10.15  Britof : Bohinj 2:0(1:0)
03.10.15  Niko Železniki : FC Podbrezje 4:2(3:0)
03.10.15  Kondor-Polet : Jecom Sport DLN 2:0(1:0)
03.10.15  JuRentA Bitnje : Naklo 2:1(0:0)
03.10.15  Visoko : Velesovo 0:5(0:3)
 7. krog  10.10.15 
10.10.15  Velesovo : Ločan Škofja Loka 1:1(0:0)
10.10.15  Naklo : Visoko 0:2(0:0)
10.10.15  Jecom Sport DLN : JuRentA Bitnje 1:2(1:0)
10.10.15  FC Podbrezje : Kondor-Polet 6:3(2:0)
10.10.15  Bohinj : Niko Železniki 5:0(1:0)
10.10.15  Preddvor : Britof 0:1(0:1)
 8. krog  17.10.15 
17.10.15  Ločan Škofja Loka : Britof 1:0(0:0)
17.10.15  Niko Železniki : Preddvor 1:1(1:1)
17.10.15  Kondor-Polet : Bohinj 0:3(0:0)
17.10.15  JuRentA Bitnje : FC Podbrezje 1:2(0:0)
17.10.15  Visoko : Jecom Sport DLN 2:3(1:1)
17.10.15  Velesovo : Naklo 0:0(0:0)
 9. krog  24.10.15 
24.10.15  Naklo : Ločan Škofja Loka 1:1(0:0)
24.10.15  Jecom Sport DLN : Velesovo 0:3(0:0)
24.10.15  FC Podbrezje : Visoko 1:5(0:1)
24.10.15  Bohinj : JuRentA Bitnje 0:3(0:1)
24.10.15  Preddvor : Kondor-Polet 3:2(1:0)
24.10.15  Britof : Niko Železniki 0:1(0:1)
 10. krog  31.10.15 
31.10.15  Ločan Škofja Loka : Niko Železniki 1:1(0:1)
31.10.15  Kondor-Polet : Britof 3:3(2:0)
31.10.15  JuRentA Bitnje : Preddvor 2:0(0:0)
31.10.15  Visoko : Bohinj 2:3(0:2)
31.10.15  Velesovo : FC Podbrezje 2:0(1:0)
31.10.15  Naklo : Jecom Sport DLN 1:2(1:0)
 11. krog  07.11.15 
07.11.15  Jecom Sport DLN : Ločan Škofja Loka 0:3(0:1)
07.11.15  FC Podbrezje : Naklo 1:2(1:1)
07.11.15  Bohinj : Velesovo 2:4(1:2)
07.11.15  Preddvor : Visoko 4:1(2:1)
07.11.15  Britof : JuRentA Bitnje 1:1(0:0)
07.11.15  Niko Železniki : Kondor-Polet 3:0(0:0)
 12. krog  02.04.16 
02.04.16  Kondor-Polet : FC Podbrezje 0:2(0:1)
02.04.16  Bohinj : Britof 0:0(0:0)
02.04.16  Jecom Sport DLN : Preddvor 0:3(0:1)
02.04.16  Visoko : Velesovo 1:1(0:1)
02.04.16  Naklo : JuRentA Bitnje 1:3(0:2)
02.04.16  Niko Železniki : Ločan Škofja Loka 1:1(1:0)
 13. krog  09.04.16 
09.04.16  FC Podbrezje : Preddvor 3:1(3:0)
09.04.16  Britof : Jecom Sport DLN 6:1(3:1)
09.04.16  Kondor-Polet : Bohinj 1:4(0:3)
09.04.16  Visoko : Ločan Škofja Loka 0:2(0:1)
09.04.16  JuRentA Bitnje : Niko Železniki 0:2(0:0)
09.04.16  Velesovo : Naklo 1:0(0:0)
 14. krog  16.04.16 
16.04.16  Bohinj : FC Podbrezje 4:0(3:0)
16.04.16  Jecom Sport DLN : Kondor-Polet 1:0(1:0)
16.04.16  Preddvor : Britof 2:4(0:3)
16.04.16  Naklo : Visoko 1:2(1:2)
16.04.16  Niko Železniki : Velesovo 1:0(0:0)
16.04.16  Ločan Škofja Loka : JuRentA Bitnje 1:1(0:0)
 15. krog  23.04.16 
11.05.16  FC Podbrezje : Britof 1:4(1:2)
23.04.16  Kondor-Polet : Preddvor 4:3(1:1)
23.04.16  Bohinj : Jecom Sport DLN 6:0(2:0)
23.04.16  Velesovo : Ločan Škofja Loka 2:2(2:1)
23.04.16  Naklo : Niko Železniki 3:0(2:0)
23.04.16  Visoko : JuRentA Bitnje 2:0(2:0)
 16. krog  27.04.16 
04.05.16  Jecom Sport DLN : FC Podbrezje 2:2(1:1)
04.05.16  Niko Železniki : Visoko 0:1(0:1)
12.05.16  JuRentA Bitnje : Velesovo 0:2(0:0)
18.05.16  Ločan Škofja Loka : Naklo 3:2(2:2)
18.05.16  Preddvor : Bohinj 1:2(1:2)
25.05.16  Britof : Kondor-Polet 4:2(3:0)
 17. krog  07.05.16 
07.05.16  Velesovo : Visoko 2:0(0:0)
07.05.16  JuRentA Bitnje : Naklo 3:3(2:1)
07.05.16  Ločan Škofja Loka : Niko Železniki 1:0(1:0)
07.05.16  FC Podbrezje : Kondor-Polet 2:5(1:2)
07.05.16  Britof : Bohinj 2:2(0:0)
07.05.16  Preddvor : Jecom Sport DLN 4:2(3:0)
 18. krog  14.05.16 
14.05.16  Preddvor : FC Podbrezje 3:0(u.d.)
14.05.16  Jecom Sport DLN : Britof 2:2(0:2)
14.05.16  Bohinj : Kondor-Polet 3:1(1:0)
14.05.16  Niko Železniki : JuRentA Bitnje 1:1(1:1)
14.05.16  Naklo : Velesovo 0:4(0:1)
25.05.16  Ločan Škofja Loka : Visoko 3:1(2:1)
 19. krog  21.05.16 
21.05.16  Britof : Preddvor 1:2(1:0)
21.05.16  Visoko : Naklo 2:0(0:0)
21.05.16  Velesovo : Niko Železniki 3:0(3:0)
21.05.16  JuRentA Bitnje : Ločan Škofja Loka 2:1(2:0)
21.05.16  FC Podbrezje : Bohinj 0:0(0:0)
31.05.16  Kondor-Polet : Jecom Sport DLN 5:3(3:2)
 20. krog  28.05.16 
28.05.16  Britof : FC Podbrezje 3:0(0:0)
28.05.16  Preddvor : Kondor-Polet 1:6(0:4)
28.05.16  Jecom Sport DLN : Bohinj 1:8(1:2)
28.05.16  Ločan Škofja Loka : Velesovo 1:1(1:0)
28.05.16  Niko Železniki : Naklo 3:5(0:3)
28.05.16  JuRentA Bitnje : Visoko 0:1(0:1)
 21. krog  04.06.16 
03.06.16  Naklo : Ločan Škofja Loka 1:3(1:1)
04.06.16  Velesovo : JuRentA Bitnje 1:1(0:1)
04.06.16  FC Podbrezje : Jecom Sport DLN 6:2(3:1)
04.06.16  Bohinj : Preddvor 7:0(4:0)
04.06.16  Kondor-Polet : Britof 7:0(2:0)
04.06.16  Visoko : Niko Železniki 3:3(1:2)
REZULTATI
GNL-člani 2022/23
11. krog 05.11.22
Niko Železniki : SIJ Acroni Jesenice 2 : 6
Kranjska Gora : Britof 3 : 2
Bitnje : Zarica Kranj 3 : 3
Velesovo-Cerklje : Preddvor 1 : 1
Bled-Bohinj Hirter : Polet 2 : 1
Kondor Godešič : Naklo 7 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan   
mlb jerseys cheap wholesale mlb jerseys cheap stitched nfl jerseys cheap mlb jerseys wholesale wholesale mlb jerseys wholesale nfl jersey cheap mlb jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nhl jerseys from china cheap custom nhl jerseys cheap jerseys china cheap authentic nfl jerseys wholesale nhl jerseys wholesale nfl jersey cheap nfl jerseys whoesale mlb jerseys wholsale nhl jerseys nfl jerseys cheap
wholesale jerseys,mask,nfl jerseys cheap,nfl jerseys cheap authentic free shipping,official baseball jerseys,custom mlb jerseys,nfl jerseys china,wholesale jerseys from china,mlb apparel for men,cheap jersey wholesale in usa,custom football jerseys cheap,baseball jerseys custom,n95,hockey practice jerseys,nfl top jersey sales