align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Lista strelcev | Fair play lestvica | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
 1. krog  29.08.15 
29.08.15  Kondor-Polet : Ločan Škofja Loka 3:3(0:1)
29.08.15  JuRentA Bitnje : Niko Železniki 4:0(1:0)
29.08.15  Visoko : Britof 8:1(3:1)
29.08.15  Velesovo : Preddvor 1:0(1:0)
29.08.15  Naklo : Bohinj 2:1(0:0)
29.08.15  Jecom Sport DLN : FC Podbrezje 0:2(0:0)
 2. krog  05.09.15 
05.09.15  Ločan Škofja Loka : FC Podbrezje 5:2(2:1)
05.09.15  Bohinj : Jecom Sport DLN 3:1(0:1)
05.09.15  Preddvor : Naklo 1:2(0:1)
05.09.15  Britof : Velesovo 0:6(0:4)
05.09.15  Niko Železniki : Visoko 2:2(2:1)
05.09.15  Kondor-Polet : JuRentA Bitnje 2:3(0:3)
 3. krog  12.09.15 
12.09.15  JuRentA Bitnje : Ločan Škofja Loka 3:1(1:0)
12.09.15  Visoko : Kondor-Polet 2:0(1:0)
12.09.15  Velesovo : Niko Železniki 6:0(2:0)
12.09.15  Naklo : Britof 3:2(2:1)
12.09.15  Jecom Sport DLN : Preddvor 3:0(0:0)
12.09.15  FC Podbrezje : Bohinj 1:2(0:1)
 4. krog  19.09.15 
19.09.15  Ločan Škofja Loka : Bohinj 3:1(2:0)
19.09.15  Preddvor : FC Podbrezje 1:0(1:0)
19.09.15  Britof : Jecom Sport DLN 2:3(1:1)
19.09.15  Niko Železniki : Naklo 4:1(1:1)
19.09.15  Kondor-Polet : Velesovo 1:4(0:1)
19.09.15  JuRentA Bitnje : Visoko 2:5(0:2)
 5. krog  26.09.15 
26.09.15  Visoko : Ločan Škofja Loka 1:4(1:2)
26.09.15  Velesovo : JuRentA Bitnje 2:2(1:1)
26.09.15  Naklo : Kondor-Polet 5:2(2:1)
26.09.15  Jecom Sport DLN : Niko Železniki 1:2(1:2)
26.09.15  FC Podbrezje : Britof 3:0(3:0)
26.09.15  Bohinj : Preddvor 1:2(1:2)
 6. krog  03.10.15 
03.10.15  Ločan Škofja Loka : Preddvor 2:0(1:0)
03.10.15  Britof : Bohinj 2:0(1:0)
03.10.15  Niko Železniki : FC Podbrezje 4:2(3:0)
03.10.15  Kondor-Polet : Jecom Sport DLN 2:0(1:0)
03.10.15  JuRentA Bitnje : Naklo 2:1(0:0)
03.10.15  Visoko : Velesovo 0:5(0:3)
 7. krog  10.10.15 
10.10.15  Velesovo : Ločan Škofja Loka 1:1(0:0)
10.10.15  Naklo : Visoko 0:2(0:0)
10.10.15  Jecom Sport DLN : JuRentA Bitnje 1:2(1:0)
10.10.15  FC Podbrezje : Kondor-Polet 6:3(2:0)
10.10.15  Bohinj : Niko Železniki 5:0(1:0)
10.10.15  Preddvor : Britof 0:1(0:1)
 8. krog  17.10.15 
17.10.15  Ločan Škofja Loka : Britof 1:0(0:0)
17.10.15  Niko Železniki : Preddvor 1:1(1:1)
17.10.15  Kondor-Polet : Bohinj 0:3(0:0)
17.10.15  JuRentA Bitnje : FC Podbrezje 1:2(0:0)
17.10.15  Visoko : Jecom Sport DLN 2:3(1:1)
17.10.15  Velesovo : Naklo 0:0(0:0)
 9. krog  24.10.15 
24.10.15  Naklo : Ločan Škofja Loka 1:1(0:0)
24.10.15  Jecom Sport DLN : Velesovo 0:3(0:0)
24.10.15  FC Podbrezje : Visoko 1:5(0:1)
24.10.15  Bohinj : JuRentA Bitnje 0:3(0:1)
24.10.15  Preddvor : Kondor-Polet 3:2(1:0)
24.10.15  Britof : Niko Železniki 0:1(0:1)
 10. krog  31.10.15 
31.10.15  Ločan Škofja Loka : Niko Železniki 1:1(0:1)
31.10.15  Kondor-Polet : Britof 3:3(2:0)
31.10.15  JuRentA Bitnje : Preddvor 2:0(0:0)
31.10.15  Visoko : Bohinj 2:3(0:2)
31.10.15  Velesovo : FC Podbrezje 2:0(1:0)
31.10.15  Naklo : Jecom Sport DLN 1:2(1:0)
 11. krog  07.11.15 
07.11.15  Jecom Sport DLN : Ločan Škofja Loka 0:3(0:1)
07.11.15  FC Podbrezje : Naklo 1:2(1:1)
07.11.15  Bohinj : Velesovo 2:4(1:2)
07.11.15  Preddvor : Visoko 4:1(2:1)
07.11.15  Britof : JuRentA Bitnje 1:1(0:0)
07.11.15  Niko Železniki : Kondor-Polet 3:0(0:0)
 12. krog  02.04.16 
02.04.16  Kondor-Polet : FC Podbrezje 0:2(0:1)
02.04.16  Bohinj : Britof 0:0(0:0)
02.04.16  Jecom Sport DLN : Preddvor 0:3(0:1)
02.04.16  Visoko : Velesovo 1:1(0:1)
02.04.16  Naklo : JuRentA Bitnje 1:3(0:2)
02.04.16  Niko Železniki : Ločan Škofja Loka 1:1(1:0)
 13. krog  09.04.16 
09.04.16  FC Podbrezje : Preddvor 3:1(3:0)
09.04.16  Britof : Jecom Sport DLN 6:1(3:1)
09.04.16  Kondor-Polet : Bohinj 1:4(0:3)
09.04.16  Visoko : Ločan Škofja Loka 0:2(0:1)
09.04.16  JuRentA Bitnje : Niko Železniki 0:2(0:0)
09.04.16  Velesovo : Naklo 1:0(0:0)
 14. krog  16.04.16 
16.04.16  Bohinj : FC Podbrezje 4:0(3:0)
16.04.16  Jecom Sport DLN : Kondor-Polet 1:0(1:0)
16.04.16  Preddvor : Britof 2:4(0:3)
16.04.16  Naklo : Visoko 1:2(1:2)
16.04.16  Niko Železniki : Velesovo 1:0(0:0)
16.04.16  Ločan Škofja Loka : JuRentA Bitnje 1:1(0:0)
 15. krog  23.04.16 
11.05.16  FC Podbrezje : Britof 1:4(1:2)
23.04.16  Kondor-Polet : Preddvor 4:3(1:1)
23.04.16  Bohinj : Jecom Sport DLN 6:0(2:0)
23.04.16  Velesovo : Ločan Škofja Loka 2:2(2:1)
23.04.16  Naklo : Niko Železniki 3:0(2:0)
23.04.16  Visoko : JuRentA Bitnje 2:0(2:0)
 16. krog  27.04.16 
04.05.16  Jecom Sport DLN : FC Podbrezje 2:2(1:1)
04.05.16  Niko Železniki : Visoko 0:1(0:1)
12.05.16  JuRentA Bitnje : Velesovo 0:2(0:0)
18.05.16  Ločan Škofja Loka : Naklo 3:2(2:2)
18.05.16  Preddvor : Bohinj 1:2(1:2)
25.05.16  Britof : Kondor-Polet 4:2(3:0)
 17. krog  07.05.16 
07.05.16  Velesovo : Visoko 2:0(0:0)
07.05.16  JuRentA Bitnje : Naklo 3:3(2:1)
07.05.16  Ločan Škofja Loka : Niko Železniki 1:0(1:0)
07.05.16  FC Podbrezje : Kondor-Polet 2:5(1:2)
07.05.16  Britof : Bohinj 2:2(0:0)
07.05.16  Preddvor : Jecom Sport DLN 4:2(3:0)
 18. krog  14.05.16 
14.05.16  Preddvor : FC Podbrezje 3:0(u.d.)
14.05.16  Jecom Sport DLN : Britof 2:2(0:2)
14.05.16  Bohinj : Kondor-Polet 3:1(1:0)
14.05.16  Niko Železniki : JuRentA Bitnje 1:1(1:1)
14.05.16  Naklo : Velesovo 0:4(0:1)
25.05.16  Ločan Škofja Loka : Visoko 3:1(2:1)
 19. krog  21.05.16 
21.05.16  Britof : Preddvor 1:2(1:0)
21.05.16  Visoko : Naklo 2:0(0:0)
21.05.16  Velesovo : Niko Železniki 3:0(3:0)
21.05.16  JuRentA Bitnje : Ločan Škofja Loka 2:1(2:0)
21.05.16  FC Podbrezje : Bohinj 0:0(0:0)
31.05.16  Kondor-Polet : Jecom Sport DLN 5:3(3:2)
 20. krog  28.05.16 
28.05.16  Britof : FC Podbrezje 3:0(0:0)
28.05.16  Preddvor : Kondor-Polet 1:6(0:4)
28.05.16  Jecom Sport DLN : Bohinj 1:8(1:2)
28.05.16  Ločan Škofja Loka : Velesovo 1:1(1:0)
28.05.16  Niko Železniki : Naklo 3:5(0:3)
28.05.16  JuRentA Bitnje : Visoko 0:1(0:1)
 21. krog  04.06.16 
03.06.16  Naklo : Ločan Škofja Loka 1:3(1:1)
04.06.16  Velesovo : JuRentA Bitnje 1:1(0:1)
04.06.16  FC Podbrezje : Jecom Sport DLN 6:2(3:1)
04.06.16  Bohinj : Preddvor 7:0(4:0)
04.06.16  Kondor-Polet : Britof 7:0(2:0)
04.06.16  Visoko : Niko Železniki 3:3(1:2)
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan