align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
 LESTVICA 8. krog 12.10.19
KLUB ŠT Z N P GR
1. Škofja Loka-Medvode 8 7 0 1 39:10 21
2. Šenčur-Velesovo 8 6 1 1 36:11 19
3. Bitnje dobrozasenci.si 7 5 0 2 17:12 15
4. Triglav Domplan 8 4 1 3 29:15 13
5. Niko Železniki - modri 8 4 0 4 24:16 12
6. Žiri-Ledine 7 2 0 5 17:24 6
7. Zarica Kranj 8 2 0 6 4:31 6
8. Niko Železniki-rdeči 8 0 0 8 7:54 0
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz  ŠT - število tekem   - število točk
   REZULTATI
8. krog 12.10.19
Bitnje dobrozasenci.si:Niko Železniki-rdeči 3 : 1 (3 : 0) zapisnik
Zarica Kranj:Triglav Domplan 1 : 0 (1 : 0) zapisnik
Niko Železniki - modri:Žiri-Ledine 7 : 2 (2 : 0) zapisnik
Šenčur-Velesovo:Škofja Loka-Medvode 3 : 2 (2 : 1) zapisnik
7. krog 09.10.19
Zarica Kranj:Škofja Loka-Medvode 1 : 9 (0 : 6) zapisnik
Šenčur-Velesovo:Niko Železniki-rdeči 12 : 0 (2 : 0) zapisnik
Niko Železniki - modri:Triglav Domplan 1 : 3 (1 : 1) zapisnik
6. krog 05.10.19
Niko Železniki-rdeči:Zarica Kranj 0 : 1 (0 : 1) zapisnik
Triglav Domplan:Žiri-Ledine 4 : 2 (3 : 0) zapisnik
Bitnje dobrozasenci.si:Šenčur-Velesovo 1 : 4 (1 : 1) zapisnik
Škofja Loka-Medvode:Niko Železniki - modri 2 : 0 (1 : 0) zapisnik
5. krog 28.09.19
Niko Železniki - modri:Niko Železniki-rdeči 8 : 0 (5 : 0) zapisnik
Triglav Domplan:Bitnje dobrozasenci.si 2 : 3 (1 : 2) zapisnik
Zarica Kranj:Šenčur-Velesovo 0 : 6 (0 : 2) zapisnik
Žiri-Ledine:Škofja Loka-Medvode 2 : 3 (1 : 2) zapisnik
4. krog 25.09.19
Bitnje dobrozasenci.si:Zarica Kranj 2 : 0 (0 : 0) zapisnik
Škofja Loka-Medvode:Triglav Domplan 6 : 0 (4 : 0) zapisnik
Šenčur-Velesovo:Niko Železniki - modri 4 : 1 (1 : 0) zapisnik
Niko Železniki-rdeči:Žiri-Ledine 2 : 4 (0 : 1) zapisnik
3. krog 21.09.19
Triglav Domplan:Niko Železniki-rdeči 12 : 1 (6 : 1) zapisnik
Žiri-Ledine:Šenčur-Velesovo 0 : 3 (0 : 1) zapisnik
Škofja Loka-Medvode:Bitnje dobrozasenci.si 3 : 0 (0 : 0) zapisnik
Niko Železniki - modri:Zarica Kranj 3 : 0 (1 : 0) zapisnik
2. krog 14.09.19
Šenčur-Velesovo:Triglav Domplan 1 : 1 (1 : 0) zapisnik
Niko Železniki-rdeči:Škofja Loka-Medvode 1 : 8 (1 : 3) zapisnik
Zarica Kranj:Žiri-Ledine 1 : 4 (0 : 2) zapisnik
Bitnje dobrozasenci.si:Niko Železniki - modri 2 : 0 (2 : 0) zapisnik
1. krog 07.09.19
Žiri-Ledine:Niko Železniki - modri 3 : 4 (1 : 1) zapisnik
Triglav Domplan:Zarica Kranj 7 : 0 (3 : 0) zapisnik
Škofja Loka-Medvode:Šenčur-Velesovo 6 : 3 (4 : 3) zapisnik
Niko Železniki-rdeči:Bitnje dobrozasenci.si 2 : 6 (1 : 1) zapisnik
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
9. krog 12.10.19
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 0 : 3
Ilirija 1911 : Primorje 0 : 0
Svoboda Ljubljana : Adria 3 : 0
Sava Kranj : Žiri 2 : 0
Elta Izola : Bled Hirter 1 : 0
Fama Vipava : Kočevje 1 : 0
TKK Tolmin : Arne Tabor 69 2 : 0
GNL-člani 2019/20
7. krog 12.10.19
Britof : Visoko 1 : 0
Škofja Loka : Bitnje dobrozasenci.si 3 : 2
Zarica Kranj : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Polet : Niko Železniki 6 : 2
Bohinj : Kranjska Gora 7 : 1
Preddvor : Velesovo 0 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan