align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Lista strelcev | Fair play lestvica | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
 LESTVICA 21. krog 02.06.19
KLUB ŠT Z N P GR
1. Šobec Lesce 18 12 4 2 53:18 40
2. SIJ Acroni Jesenice 18 12 3 3 38:18 39
3. Žiri 18 10 3 5 48:35 33
4. Bled-Naklo 18 10 1 7 31:30 31
5. Visoko-Preddvor 18 6 0 12 31:46 18
6. Škofja Loka-Medvode 18 4 3 11 27:32 15
7. Niko Železniki 18 2 0 16 12:61 6
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz  ŠT - število tekem   - število točk
   REZULTATI
21. krog 02.06.19
Visoko-Preddvor:Žiri 5 : 3 (0 : 1) zapisnik
Šobec Lesce:SIJ Acroni Jesenice 1 : 3 (0 : 1) zapisnik
Niko Železniki:Bled-Naklo 1 : 2 (1 : 0) zapisnik
20. krog 26.05.19
Škofja Loka-Medvode:Visoko-Preddvor 0 : 3 (0 : 1) zapisnik
Bled-Naklo:Šobec Lesce 0 : 4 (0 : 2) zapisnik
Žiri:Niko Železniki 4 : 0 (3 : 0) zapisnik
19. krog 19.05.19
Šobec Lesce:Žiri 1 : 1 (0 : 1) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice:Bled-Naklo 2 : 1 (2 : 0) zapisnik
Niko Železniki:Škofja Loka-Medvode 1 : 3 (1 : 1) zapisnik
18. krog 16.05.19
Visoko-Preddvor:Niko Železniki 3 : 1 (2 : 0) zapisnik
Žiri:SIJ Acroni Jesenice 3 : 1 (2 : 0) zapisnik
Škofja Loka-Medvode:Šobec Lesce 0 : 2 (0 : 1) zapisnik
17. krog 12.05.19
SIJ Acroni Jesenice:Škofja Loka-Medvode 1 : 1 (0 : 0) zapisnik
Šobec Lesce:Visoko-Preddvor 6 : 1 (3 : 1) zapisnik
Bled-Naklo:Žiri 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
16. krog 05.05.19
Visoko-Preddvor:SIJ Acroni Jesenice 2 : 3 (1 : 1) zapisnik
Škofja Loka-Medvode:Bled-Naklo 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
Niko Železniki:Šobec Lesce 1 : 4 (0 : 2) zapisnik
15. krog 26.04.19
Bled-Naklo:Visoko-Preddvor 3 : 2 (1 : 1) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice:Niko Železniki 3 : 0 (1 : 0) zapisnik
Žiri:Škofja Loka-Medvode 4 : 1 (2 : 0) zapisnik
14. krog 22.04.19
Visoko-Preddvor:Škofja Loka-Medvode 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice:Žiri 6 : 2 (3 : 2) zapisnik
Niko Železniki:Bled-Naklo 0 : 3 (0 : 1) zapisnik
13. krog 14.04.19
Šobec Lesce:Visoko-Preddvor 3 : 4 (1 : 3) zapisnik
Škofja Loka-Medvode:SIJ Acroni Jesenice 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
Žiri:Niko Železniki 6 : 2 (2 : 0) zapisnik
12. krog 07.04.19
Bled-Naklo:Žiri 2 : 1 (0 : 1) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice:Šobec Lesce 0 : 3 (0 : 0) zapisnik
Niko Železniki:Škofja Loka-Medvode 2 : 1 (0 : 1) zapisnik
11. krog 31.03.19
Visoko-Preddvor:SIJ Acroni Jesenice 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
Šobec Lesce:Niko Železniki 8 : 1 (2 : 0) zapisnik
Škofja Loka-Medvode:Bled-Naklo 0 : 2 (0 : 2) zapisnik
10. krog 04.11.18
Žiri:Škofja Loka-Medvode 2 : 1 (1 : 0) zapisnik
Bled-Naklo:Šobec Lesce 0 : 2 (0 : 1) zapisnik
Niko Železniki:Visoko-Preddvor 2 : 1 (0 : 0) zapisnik
9. krog 28.10.18
Šobec Lesce:Žiri 2 : 2 (0 : 1) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice:Niko Železniki 2 : 0 (2 : 0) zapisnik
Visoko-Preddvor:Bled-Naklo 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Visoko-Preddvor:Bled-Naklo 0 : 3 (0 : 2) zapisnik
8. krog 21.10.18
Bled-Naklo:SIJ Acroni Jesenice 3 : 2 (2 : 1) zapisnik
Škofja Loka-Medvode:Šobec Lesce 1 : 2 (1 : 1) zapisnik
Žiri:Visoko-Preddvor 3 : 0 (2 : 0) zapisnik
7. krog 14.10.18
Škofja Loka-Medvode:Visoko-Preddvor 7 : 2 (5 : 1) zapisnik
Žiri:SIJ Acroni Jesenice 1 : 5 (0 : 3) zapisnik
Bled-Naklo:Niko Železniki 3 : 0 (1 : 0) zapisnik
6. krog 07.10.18
SIJ Acroni Jesenice:Škofja Loka-Medvode 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Visoko-Preddvor:Šobec Lesce 0 : 2 (0 : 0) zapisnik
Niko Železniki:Žiri 0 : 4 (0 : 2) zapisnik
5. krog 30.09.18
Šobec Lesce:SIJ Acroni Jesenice 1 : 1 (0 : 0) zapisnik
Žiri:Bled-Naklo 6 : 2 (2 : 2) zapisnik
Škofja Loka-Medvode:Niko Železniki 5 : 0 (2 : 0) zapisnik
4. krog 23.09.18
Bled-Naklo:Škofja Loka-Medvode 2 : 2 (1 : 1) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice:Visoko-Preddvor 3 : 0 (0 : 0) zapisnik
Niko Železniki:Šobec Lesce 0 : 3 (0 : 1) zapisnik
3. krog 16.09.18
Visoko-Preddvor:Niko Železniki 5 : 0 (3 : 0) zapisnik
Škofja Loka-Medvode:Žiri 4 : 1 (1 : 0) zapisnik
Šobec Lesce:Bled-Naklo 3 : 0 (1 : 0) zapisnik
2. krog 09.09.18
Bled-Naklo:Visoko-Preddvor 4 : 1 (3 : 1) zapisnik
Niko Železniki:SIJ Acroni Jesenice 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
Žiri:Šobec Lesce 2 : 2 (2 : 1) zapisnik
1. krog 02.09.18
SIJ Acroni Jesenice:Bled-Naklo 3 : 0 (1 : 0) zapisnik
Visoko-Preddvor:Žiri 1 : 2 (0 : 2) zapisnik
Šobec Lesce:Škofja Loka-Medvode 4 : 1 (3 : 0) zapisnik
REZULTATI
GNL-člani 2020/21
8. krog 17.10.20
Kranjska Gora : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 8
Visoko : Zarica Kranj 4 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Velesovo-Cerklje 4 : 2
Bled Hirter : Polet 3 : 0
Niko Železniki : Britof 1 : 3
Preddvor : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan