align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Lista strelcev | Fair play lestvica | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
 LESTVICA 21. krog 02.06.19
KLUB ŠT Z N P GR
1. Šobec Lesce 18 12 4 2 53:18 40
2. SIJ Acroni Jesenice 18 12 3 3 38:18 39
3. Žiri 18 10 3 5 48:35 33
4. Bled-Naklo 18 10 1 7 31:30 31
5. Visoko-Preddvor 18 6 0 12 31:46 18
6. Škofja Loka-Medvode 18 4 3 11 27:32 15
7. Niko Železniki 18 2 0 16 12:61 6
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz  ŠT - število tekem   - število točk
   REZULTATI
21. krog 02.06.19
Visoko-Preddvor : Žiri 5 : 3 (0 : 1) zapisnik
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 1 : 3 (0 : 1) zapisnik
Niko Železniki : Bled-Naklo 1 : 2 (1 : 0) zapisnik
20. krog 26.05.19
Škofja Loka-Medvode : Visoko-Preddvor 0 : 3 (0 : 1) zapisnik
Bled-Naklo : Šobec Lesce 0 : 4 (0 : 2) zapisnik
Žiri : Niko Železniki 4 : 0 (3 : 0) zapisnik
19. krog 19.05.19
Šobec Lesce : Žiri 1 : 1 (0 : 1) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice : Bled-Naklo 2 : 1 (2 : 0) zapisnik
Niko Železniki : Škofja Loka-Medvode 1 : 3 (1 : 1) zapisnik
18. krog 16.05.19
Visoko-Preddvor : Niko Železniki 3 : 1 (2 : 0) zapisnik
Žiri : SIJ Acroni Jesenice 3 : 1 (2 : 0) zapisnik
Škofja Loka-Medvode : Šobec Lesce 0 : 2 (0 : 1) zapisnik
17. krog 12.05.19
SIJ Acroni Jesenice : Škofja Loka-Medvode 1 : 1 (0 : 0) zapisnik
Šobec Lesce : Visoko-Preddvor 6 : 1 (3 : 1) zapisnik
Bled-Naklo : Žiri 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
16. krog 05.05.19
Visoko-Preddvor : SIJ Acroni Jesenice 2 : 3 (1 : 1) zapisnik
Škofja Loka-Medvode : Bled-Naklo 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
Niko Železniki : Šobec Lesce 1 : 4 (0 : 2) zapisnik
15. krog 26.04.19
Bled-Naklo : Visoko-Preddvor 3 : 2 (1 : 1) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice : Niko Železniki 3 : 0 (1 : 0) zapisnik
Žiri : Škofja Loka-Medvode 4 : 1 (2 : 0) zapisnik
14. krog 22.04.19
Visoko-Preddvor : Škofja Loka-Medvode 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice : Žiri 6 : 2 (3 : 2) zapisnik
Niko Železniki : Bled-Naklo 0 : 3 (0 : 1) zapisnik
13. krog 14.04.19
Šobec Lesce : Visoko-Preddvor 3 : 4 (1 : 3) zapisnik
Škofja Loka-Medvode : SIJ Acroni Jesenice 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
Žiri : Niko Železniki 6 : 2 (2 : 0) zapisnik
12. krog 07.04.19
Bled-Naklo : Žiri 2 : 1 (0 : 1) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice : Šobec Lesce 0 : 3 (0 : 0) zapisnik
Niko Železniki : Škofja Loka-Medvode 2 : 1 (0 : 1) zapisnik
11. krog 31.03.19
Visoko-Preddvor : SIJ Acroni Jesenice 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
Šobec Lesce : Niko Železniki 8 : 1 (2 : 0) zapisnik
Škofja Loka-Medvode : Bled-Naklo 0 : 2 (0 : 2) zapisnik
10. krog 04.11.18
Žiri : Škofja Loka-Medvode 2 : 1 (1 : 0) zapisnik
Bled-Naklo : Šobec Lesce 0 : 2 (0 : 1) zapisnik
Niko Železniki : Visoko-Preddvor 2 : 1 (0 : 0) zapisnik
9. krog 28.10.18
Šobec Lesce : Žiri 2 : 2 (0 : 1) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice : Niko Železniki 2 : 0 (2 : 0) zapisnik
Visoko-Preddvor : Bled-Naklo 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Visoko-Preddvor : Bled-Naklo 0 : 3 (0 : 2) zapisnik
8. krog 21.10.18
Bled-Naklo : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2 (2 : 1) zapisnik
Škofja Loka-Medvode : Šobec Lesce 1 : 2 (1 : 1) zapisnik
Žiri : Visoko-Preddvor 3 : 0 (2 : 0) zapisnik
7. krog 14.10.18
Škofja Loka-Medvode : Visoko-Preddvor 7 : 2 (5 : 1) zapisnik
Žiri : SIJ Acroni Jesenice 1 : 5 (0 : 3) zapisnik
Bled-Naklo : Niko Železniki 3 : 0 (1 : 0) zapisnik
6. krog 07.10.18
SIJ Acroni Jesenice : Škofja Loka-Medvode 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Visoko-Preddvor : Šobec Lesce 0 : 2 (0 : 0) zapisnik
Niko Železniki : Žiri 0 : 4 (0 : 2) zapisnik
5. krog 30.09.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 1 : 1 (0 : 0) zapisnik
Žiri : Bled-Naklo 6 : 2 (2 : 2) zapisnik
Škofja Loka-Medvode : Niko Železniki 5 : 0 (2 : 0) zapisnik
4. krog 23.09.18
Bled-Naklo : Škofja Loka-Medvode 2 : 2 (1 : 1) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice : Visoko-Preddvor 3 : 0 (0 : 0) zapisnik
Niko Železniki : Šobec Lesce 0 : 3 (0 : 1) zapisnik
3. krog 16.09.18
Visoko-Preddvor : Niko Železniki 5 : 0 (3 : 0) zapisnik
Škofja Loka-Medvode : Žiri 4 : 1 (1 : 0) zapisnik
Šobec Lesce : Bled-Naklo 3 : 0 (1 : 0) zapisnik
2. krog 09.09.18
Bled-Naklo : Visoko-Preddvor 4 : 1 (3 : 1) zapisnik
Niko Železniki : SIJ Acroni Jesenice 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
Žiri : Šobec Lesce 2 : 2 (2 : 1) zapisnik
1. krog 02.09.18
SIJ Acroni Jesenice : Bled-Naklo 3 : 0 (1 : 0) zapisnik
Visoko-Preddvor : Žiri 1 : 2 (0 : 2) zapisnik
Šobec Lesce : Škofja Loka-Medvode 4 : 1 (3 : 0) zapisnik
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
15. krog 20.04.24
Niko Železniki : Britof 2 : 2
Sava Kranj : Kranjska Gora 9 : 1
Bled-Bohinj Hirter : Visoko 2 : 1
Naklo : Polet 3 : 2
Preddvor : Velesovo Cerklje 2 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan